نیم پست
تماس با ما
ili.ir

مرکز کانون زبان از قدیمی ترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان در کشور می باشد. در سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری، در دوره های مختلف و برای  زبان های گوناگون مانند فرانسه، آلمانی، عربی و … برگزار می گردد. ما در این مقاله مراحل کامل ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران به نشانی ili.ir را برای شما عزیزان بیان میکنیم، همچنین در ادامه مقاله جزئیاتی از قبیل نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران را به طور کامل و مفصل برای شما توضیح می دهیم. برای آشنایی هرچه بیشتر با این موسسه و نحوه ثبت نام در سایت کانون زبان ایران با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

 

دوره های سایت کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به نشانی ili.ir یکی از بهترین برگزار کننده های دوره های آموزشی و همچنین دوره  ttc می باشد.این آموزشگاه از بهترین اساتید استفاده می کند تا همیشه در سطح کشور دارای رتبه بالا باشد و از نظر کیفی افت نکند. در این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی زبان های متعدد دیگری تدریس میشود و افراد به راحتی می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

انواع زبان های تدریس شده در کانون زبان ایران به صورت جدول بیان شده است:

 • زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در کانون زبان ili.ir به دو صورت عادی و مکالمه تدریس می شود کع در نوع عادی برای همه سنین و گروه های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد.نحوه ثبت نام در سایت کانون زبان ایران ili.ir  نیز به صورت حضوری و آنلاین می باشد و می توان ترم خود را به صورت عادی و یا نیمه فشرده و یا فشرده انتخاب نمود و کلاس های مکالمه حرفه ای بیشتر افراد بزرگسال شرکت می کنند.برای زبان انگلیسی دوره های مانند انگلیسی در سفر، انگلیسی در شعر و ادبیات و … نیز دارد.

 • زبان آلمانی

زبان آلمانی به دو صورت عادی و فشرده برای نوجوانان و بزرگسالان برگزار می گردد و روش آموزش زبان آلمانی به صورت تعاملی و گفت و گو محور می باشد.

 • زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی دارای رده سنی خاصی نیست و همه افراد می توانند شرکت نمایند و مانند دو زبان انگلیسی و المانی دارای سطح های مختلف است و بر پایه چهار مهارت زبان آموزی برگزار می گردد.

 • زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی رده سنی ندارد و نوع آموزش بر مبنای آموزش عادی و یا ویژه است و روش آموزش زبان ایتالیایی بر مبتنی گفت و گو افراد کلاس است. برای ثبت نام به سایت ili.ir مراجعه نمایید.

 • زبان عربی

زبان عربی نیز برای دو رده نوجوانان و بزرگسالان می باشد. این زبان نیز بر اساس تکیه بر چهار مهارت است و به صورت مکالمه محور تدریس می شود.

 • زبان فرانسه

زبان فرانسه شبیه به زبان انگلیسی برای سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد.در تدریس زبان فرانسه آزمون های بین المللی زبان فرانسه نیز وجود دارد که شما  میتوانید از آن ها بهره مند شوید.

دوره های ثبت نام سایت کانون زبان ایران

زمان ثبت نام در سایت کانون زبان ایران

زمان ثبت نام در سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir در روزهای ابتدایی هر فصل می باشد. به طور مثال ثبت نام فصل پاییز یکم تا ششم به صورت اینترنتی و دو روز بعد برای حضوری می باشد.

اطلاعیه

زمان ثبت نام در سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir اصولا بر اساس رده سنی افراد و سطح آموزش افراد در نظر گرفته می شود و این زمان کاملا بستگی به زبان انتخابی، سطح زبان و همچنین رده سنی افراد می باشد.

سایت کانون زبان ایران

سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir  دارای بخش های زیادی می باشد که افراد علاقه مند به شرکت در دوره های آن میتوانند به قسمت های مختلف آن مراجعه نمایند و از امکانات آن بهره مند شوند.

هر فردی که وارد سامانه ili.ir می شود در ابتدا صفحه زیر را میبیند که ما قصد داریم قسمت های مختلف سامانه ili.ir  را برای شما توضیح بدهیم.

سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران

قسمت اول سایت ili.ir :

 • سامانه جامع 

سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران ili.ir برای افرادی که ثبت نام کرده اند و قصد دارند به کمک نام کاربری و رمز عبور  وارد حساب کاربری خود شوند استفاده می شود

 • ثبت نام

اگر قصد  ثبت نام در ili.ir دارید باید به قسمت ثبت نام بروید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید و در انتها نام کاربری و رمز عبور خود را تحویل بگیرید.

 • آزمون ها و گواهینامه ها

در این قسمت اطلاعیه ها و نکات و استعلامات مهم در ili.ir قرار دارد .اگر قصد مطالعه اطلاعاتی در مورد برگزاری آزمون های مختلف و یا نکاتی در مورد سامانه صدور مدارک تحصیلی و سایت استعلام مدارک دارید باید به این قسمت در سایت ili.ir بروید.

قسمت  2 ili.ir :

در این قسمت تمام زبان های ارائه شده در ili.ir قرار دارد که با کلیک بر روی هر کدام توضیحات کاملی را می توانید مطالعه نمایید.

قسمت 3 ili.ir :

در قسمت سوم  خدمات سایت ili.ir است که برای کاربرای می باشد و این خدمات شامل:

 

برای اطلاع از متد های جدید آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید.

نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران

برای اینکه افراد بتوانند وارد سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران به نشانی ili.ir بشوند و بتوانند مراحل مورد نیاز خود را  چون ثبت نام و یا پرداخت شهریه را انجام دهند باید مراحل زیر را به طور کامل طی نمایند .نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران به صورت زیر می باشد:

1-ابتدا وارد سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران به نشانی اینترنتی ili.ir  بشوید و  گزینه سامانه جامع / ثبت نام را انتخاب و کلیک نمایید.

قسمت های مختلف سایت کانون زبان ایران

2-پس از ورود باید شناسه کاربری و رمز عبور خود را زده و وارد شوید و در این قسمت وارد حساب کاربری خود در ili.ir می شوید.

ورود به سایت کانون زبان ایران

3- اما اگر از قبل ثبت نام نکرده باشید ، نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران اینگونه می باشد که باید ابتدا گزینه پیش ثبت نام ورودی جدید را بزنید و شروع به ثبت نام در سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir نمایید.

پیش ثبت نام جدید در کانون زبان ایران

4-پس از اینکه وارد مرحله ثبت نام در سایت کانون زبان ایران شدید باید تمامی اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت پیش ثبت نام را در ili.ir کلیک کنید.

ورود اطلاعات سایت کانون زبان

5-در نهایت میتوانید پس از ثبت نام موفقیت آمیز مجدد به صفحه اول برگردید و با زدن شناسه کاربری و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید.

برای اطلاع از جزوه تضمینی آزمون زبان ept کلیک کنید.

ترم های سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران

سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران یا ili.ir  برای رده سنی بزرگسالان شامل مقاطع زیر است:

سایت کانون زبان ایران

اخبار پیرامون کانون زبان ایران

 • بازدید معاون آموزشی کانون زبان ایران از نمایشگاه هفته ملی کودک
دکتر بهجت تربتی نژاد، معاون آموزشی به همراه دکتر یاسر زنگنه، مدیر آموزشی و مرتضی فرجیان نژاد، سرپرست مدیریت امور مدرسین معاونت آموزشی از غرفه کانون زبان ایران در نمایشگاه هفته ملی کودک بازدید کردند.
 • آغاز ثبت نام آزمون زبان ایتالیایی CELI نوبت آذرماه
آزمون بین‌المللی زبان ایتالیایی CELI در تاریخ ۱ آذرماه ۱۴۰۱ در کانون زبان ایران برگزار می‌گردد و به پذیرفته‌شدگان در این آزمون، مدرک بین‌المللی از دانشگاه پروجای ایتالیا ارائه خواهد شد.
 • «ترکی استانبولی» دهمین زبان کانون زبان ایران از ترم پاییز ۱۴۰۱
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون زبان ایران، زبان ترکی دهمین زبانی است که پس از انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ایتالیایی، چینی و فارسی (برای غیرفارسی زبانان) به آموزش‌های این مجموعه اضافه شده است.
 
برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.
خلاصه مطلب
آموزشگاه کانون زبان ایران طبق اطلاعیه هایی در سامانه ili.ir اقدام به پذیرش زبان آموز می کند.در سامانه ثبت نام الکترونیکی کانون زبان ایران کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری و برای دوره ها و زبان های مختلف برگزار می گردد .ما در این مقاله مراحل کامل نحوه ورود به سایت کانون زبان ایران به نشانی ili.ir را برای شما عزیزان بیان کردیم.چنانچه در ارتباط با زمان ثبت نام در سایت کانون زبان ایران و نحوه  ورود به سایت کانون زبان ایران سوالی داشته باشید، می ‌توانید با کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نموده تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

ili.ir + ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران

آخرین مطالب سایت