نیم پست
تماس با ما
کلاس آنلاین کانون زبان ایران
کانون زبان ایران از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان می باشد. در حال حاضر، بسیاری از خدمات این کانون به صورت آنلاین و از طریق سامانه اینترنتی آن به نشانی ilireg ارائه می گردد. کلاس آنلاین کانون زبان ایران از جمله امکانات این آموزشگاه می باشد که به کمک آن، زبان آموزان می توانند  از آموزش های مجازی و ارتباط آنلاین و مستقیم با اساتید استفاده نمایند. از امکانات کلاس آنلاین کانون زبان ایران، آزمون های آنلاین کانون زبان پس از پایان هر ترم می باشد. ما در این مقاله تمامی خدمات ارایه شده در این سامانه را برای شما بیان کردیم همچنین نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان و ثبت نام در آن را به طور کامل برای شما شرح می دهیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان ایران

برای شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان ایران ابتدا باید گروه سنی خود را مشخص نمایید. دسته بندی سنی در کلاس آنلاین کانون زبان ایران به دو دسته کودک و نوجوان و یا در دسته بزرگسالان می باشد.

هدف از این دسته بندی در قسمت های مختلف مانند ثبت نام کانون زبان ایران، نحوه برگزاری کلاس ها، آزمون ها و سامانه های شرکت در کلاس های آنلاین کانون زبان ایران می باشد.

برای ورود به کلاس آنلاین کانون زبان ایران واحد کودک و نوجوان باید وارد نشانی اینترنتی e-ili.ir  و برای شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان ایران واحد بزرگسالان در وب سایت eili.ir  می باشد و این جدا سازی کمک میکند تا با سرعت بهتری به آموزش آنلاین بپردازید.

برنامه مورد استفاده در کلاس آنلاین کانون زبان ایران ادوبی کانکت است. این برنامه قدرت بالایی دارد و اکثر کشورها برای آموزش های انلاین خود از این برنامه استفاده می کنند. این برنامه علاوه بر انتقال صدا و تصویر امکاناتی نظیر دخیره سازی کلاس، انتقال فایل های متنی، صوتی و تصویری را دارا می باشد. همچنین ادوبی کانکت بر روی تمامی سیستم عامل های مک، ویندوز، لینوکس و اندروید و IOS قابل اجرا می باشد. در ادامه لینک دانلود  برنامه ادوبی کانکت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. از طرفی این سیستم به نوعی است که می توان از آن بر روی سیستم عامل های مک، ویندوز، لینوکس و اندروید و ios استفاده کرد. در ادامه لینک دانلود ادوبی کانکت برای سیستم های مذکور قرار داده شده است.

 

امکانات کلاس آنلاین کانون زبان ایران

برای ورود به لینک ورود آموزش مجازی ili.ir کلیک کنید.

 

امکانات کلاس آنلاین کانون زبان ایران

سامانه شرکت در کلاس های آنلاین، تنها برای ارتباط استاد با زبان آموز نمی باشد و دارای امکانات دیگری نیز است که به صورت جدول و کامل آن را برای شما بیان می کنیم. این امکانات شامل:

 

نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان

نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان به این صورت می باشد که زبان آموز ابتدا با توجه به رده سنی خود یکی از دو سایت توضیح داده بر روی مرورگر خود باز می کند. برای اینکه بتواند وارد ناحیه کاربری خود بشود باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشد.توجه بفرمایید که نام کاربری همان کد زبان آموزی می باشد.

نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان به صورت زیر می باشد:

1-ابتدا وارد سامانه eili.ir و یا e-ili.ir بر اساس رده سنی خود شوید.

2-پس از ورود به سامانه اگر کد کاربری و رمز عبور را داشته باشید، می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.در غیر این صورت پیش ثبت نام ورودی جدید را انتخاب و کلیک کنید.

نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان

سپس تمامی اطلاعات شخصی خود را به طور دقیق و کامل وارد کرده و سپس باید به صورت حضوری به یکی از شعب کانون زبان مراجعه کرده و کد کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایید.

پس از ورود به ناحیه کاربری خود به کمک رمز و کد کاربری دیگر شما میتوانید در بخش های مختلف مانند سامانه جامع، آزمون آنلاین و شرکت در کلاس های آنلاین کانون زبان ایران و .. شرکت نمایید.

اطلاعیه

توجه بفرمایید پس از دریافت رمز عبور و ورود به ناحیه کاربری امکان ویرایش رمز وجود دارد و می توانید رمز دلخواه خود را وارد نمایید.

کلاس آنلاین کانون زبان ایران

اکنون که مراحل کامل ورود به سایت کانون زبان ایران و همچنین ثبت نام در کلاس کانون زبان ایران را به طور کامل فرا گرفتید، به راحتی می توانید در این سامانه ثبت نام کنید و از امکانات آن بهره مند شوید مثلا می توانید در دوره های مختلف تدریس زبان های گوناگون شرکت کنید و زبان خود را تقویت کنید.

در سال های گذشته ثبت نام و بهره مندی از امکانات این سامانه به صورت حضوری بود، اما با توجه به شرایط کنونی تغییراتی را در ساختار آموزشی خود ایجاد کرده تا دیگر زبان آموز نیاز به حضور در مجموعه نداشته باشد و تمامی کلاس ها از طریق سامانه و به صورت آنلاین برگزار گردد.

انواع کلاس آنلاین کانون زبان ایران

آموزشگاه کانون زبان ایران در حال حاضر 8 زبان زنده دنیا را تدریس می کند که جز پرطرفدارترین زبان های دنیا میباشند.

این 8 زبان شامل ایتالیایی، فرانسوی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، عربی و چینی و انگلیسی است.

و اکنون این سیستم به صورت آنلاین تمامی کلاس و دوره های خود را برگزار می کند و تا به امروز به خوبی توانسته است که این امور را مدیریت نماید.

اطلاعیه

راهنمای شرکت در کلاس های آنلاین کانون زبان ایران برای تمامی زبان ها یکسان می باشد و  تنها تفکیکی که در آموزش آنلاین کانون زبان وجود دارد، تفکیک سامانه های اموزش آنلاین بر اساس دوره سنی بزرگسالان و کودکان می باشد.

شرکت در آزمون های آنلاین کانون زبان ایران

آزمون های آنلاین یکی دیگر از امکانات سامانه کانون زبان ایران می باشد.برای شرکت در آزمون و مشاهده نمرات خود مراحل زیر را طی نمایید:

ابتدا وارد سامانه کلاس آنلاین کانون زبان ایران به نشانی e-ili.ir  بروید.

سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پس از ورود به ناحیه کاربری باید باکس آبی رنگ به نام آزمون آنلاین را انتخاب نمایید و در آزمون خود شرکت نمایید.

 

شرکت در آزمون های آنلاین کانون زبان ایران

شرکت در آزمون های بین المللی

آزمون های بین المللی برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و باید در آزمون های بین المللی مانند تافل نمره مناسبی بگیرند.در کلاس آنلاین کانون زبان ایران این امکان فراهم آمده است که افراد به راحتی بتوانند در این نوع آزمون ها نیز شرکت نمایند.

برای شرکت در آزمون های بین المللی ابتدا باید وارد سامانه ilireg.ir شوید.

پس از ورود باکس آبی رنگ دوم به نام آزمون ها را مشاهده کرده و آزمون مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در آن ثبت نام کنید.

از جمله آزمون های که در این مرکز برگزار میشود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  آزمون های تافل (انگلیسی)
  • دِله (اسپانیایی)
  • دِلف و دَلف (فرانسه) 
  • تورفل (روسی) 

اطلاعیه

در کانون زبان ایران کتاب های The ILI English Course برای رده بزرگسال تدریس می شود.

نحوه مشاهده نمرات آزمون در کانون زبان ایران

مشاهده نمرات آزمون در کانون زبان ایران به صورت آنلاین می باشد.به این صورت که ابتدا وارد یکی از دو سامانه  ili.ir و ilireg.ir شوید و پس از ورود به باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و دارد ناحیه کاربری خود شوید.

سپس می توانید نمره آزمون در بخش پورتال شخصی را مشاهده نمایید.

شرایط و قوانین آزمون آنلاین در کانون زبان ایران:

کانون زبان ایران در آزمون های آنلاین خود دارای شرایط و قوانینی می باشد و اگر شما با آن آشنا نیستید و یا به تازگی در ارتباط با کانون زبان مرکز عضو شدید در این قسمت با ما همراه باشید تا این شرایط و قوانین را برایتان شرح دهیم:

در آزمون آنلاین کانون زبان ایران قسمت شنیداری ( listening ) نمی باشد.

هر زبان آموز مجاز به دو بار شرکت در آزمون آنلاین می باشد که بیشترین نمره برای آن لحاظ می گردد 

مدت زمان آزمون محدود است که در جدول زیر می توانید آن را مشاهده نمایید:

نکاتی که باید در هنگام آزمون آنلاین کانون زبان ایران به آنها توجه نمایید عبارتند از:

اگر در زمان آزمون آنلاین اینترنت و یا برق شما قطع شد سعی کنید به کمک تبلت و یا گوشی وارد آزمون شده و امتحان خود را تمام کنید.

زمانی که آزمون شما تمام شد اگر فرصت اضافه آوردید به صفحات قبل و بعد بروید و جواب های خود را مجدد مرور کنید.

در بخش reading سوالات به صورت تکی نمایش داده میشوند و جملات برای سوالات آن بخش تکرار می شوند.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید می توانید رمز خود را در سایت www.ilireg.com بازیابی نمایید.

بعد از اتمام آزمون برای پایان دادن به آزمون باید گزینه ثبت تمامی پاسخ ها و اتمام آزمون را بزنید تا نمره خود را مشاهده نمایید.

اگر در زمان آزمون مرورگر شما به عر دلیلی بسته شد می توانید مجدد به آزمون برگردید.

نمره مشاهده شده در پایان آزمون مربوط به نمره کتبی است و نمره نهایی در پنل زبان آموز قابل مشاهده است.

آزموهای 3 advanced3 ،High3 ، Inter به صورت کتبی برگزار می گردد.

جهت ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران به نشانی ili.irکلیک کنید.

پشتیبانی کلاس آنلاین کانون زبان ایران

گاهی مواقع ممکن است کاربران در سایت دچار مشکلات بشوند ،به طور مثال در زمان ثبت نام با خطا مواجه شوند و یا سرعت سایت کاهش پیدا کند .در این حالت کانون زبان ایران سیستم پشتیبانی قوی ایجاد کرده است تا با گزارش کاربران این مشکلات را برطرف نماید.

برای ارسال پیام به سامانه این پشتیبانی باید گزینه ارتباط با کانون زبان مرکز را انتخاب نموده و مشکل خود را بنویسید .همچنین راه های ارتباطی دیگری مانند تلفن و فکس نیز در اختیار مخاطبین قرار گرفته که ما اطلاعات آن را برای شما شرح می دهیم:

نحوه مشاهده نمرات آزمون

اخبار پیرامون کلاس آنلاین کانون زبان ایران

  • شیوه نامه بازگشایی هوشمند مراکز کانون زبان ایران ابلاغ می شود

در حال حاضر در بخش زبان های اسپانیایی ۳۲۴، آلمانی ۱۶۰۸، انگلیسی ۲۲۰۱۸۰، ایتالیایی ۹۹، چینی   ۱۰۵، روسی ۱۹۴، عربی ۸۳۳ و فرانسه  ۱۹۱۶ نفر مشغول به تحصیل هستند و تمامی کلاس‌ها اکنون به صورت آنلاین برای گروه بزرگسالان در سامانه ادوبی کانکت و برای کودک و نوجوان در بیگ بلو باتن در حال اجرا است.

  • کانون زبان به وسعت ایران آموزش آنلاین را پوشش داد

رییس کانون زبان ایران گفت: تمامی زبان‌آموزان در شهرهای مختلف تحت آموزش آنلاین این کانون قرار گرفتند و هیچ کس از آموزش جا نماند، در برخی شهرها که وضعیت سفید دارد کلاس‌ها با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی حضوری برگزار می‌شود.

برای دانلود و مطالعه پی دی اف مقاله کلاس آنلاین کانون زبان ایران کلیک کنید.

خلاصه مطلب

کانون زبان ایران از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان می باشد. در حال حاضر، بسیاری از خدمات این کانون به صورت آنلاین و از طریق سامانه اینترنتی آن به نشانی ilireg ارائه می گردد. کلاس آنلاین کانون زبان ایران از جمله امکانات این آموزشگاه می باشد. از امکانات دیگر کلاس آنلاین کانون زبان ایران، آزمون های آنلاین کانون زبان پس از پایان هر ترم می باشد. ما در این مقاله تمامی خدمات ارایه شده در این سامانه را برای شما بیان کردیم و نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان را به صورت مفصل بیان کردیم. چنانچه در خصوص نحوه شرکت در کلاس آنلاین کانون زبان نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید، می ‌توانید با کارشناسان مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

کلاس آنلاین کانون زبان ایران {لینک ورود آموزش مجازی ili.ir}

آخرین مطالب سایت