نیم پست
تماس با ما

تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟

از زمان های قدیم  یکی از فاکتور های زیبایی خانم ها و دختران جوان داشتن مژه های بلند و پرپشت و حالت دار بوده.امروزه خانم ها بوسیله لوازم آرایشی مختلف از جمله ریمل می توانند مژه های خود را بلند تر و زیبا تر جلوه دهند.دختر خانم های دهه 60 تسلط بسار زیادی در استفاده از ریمیل داشتند ولی به مرور زمان در دهه های بعدی دختر خانم ها به این نتیجه مبرم رسیدند که چرا ساعت ها صرف زدن ریمل کنند.و یا در بعضی موارد توانایی یادگیری زدن ریمل در چند ثانیه را نداشتند به  علت ارزش زیادی که برای زمان خود قائل بودند تصمیم گرفتند از روش های کم هزینه تری از لحاظ زمانی استفاده کنند. بنابراین آرایشگران به  این نتیجه رسیدند که از متد های جدیدی که در غرب  استفاده می شد  استفاده کنند. متد های که راحت تر و بدون زحمت بود.فقط با این متد مردان جوان  کمی باید ساعات کاری خود را در ماه افزایش میدادند . 

تفاوت کاشت مژه و اکستشن مژه

کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش تفاوت هایی وجود دارد. 

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه در این است که در کاشت مژه بیشترین دوام آن حداقل دوماه است و در این مدت شما باید همواره به متخصص کاشت مژه برای ترمیم مژه خود مراجعه کنید .در این روش از فولیکول  موی سر برای پیوند به مژه های شما استفاده میشود.و روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد مثل کاشت مژه مخفی یا نامرئی,کاشت مژه ابریشمی و…

بر خلاف کاشت مژه در اکستنشن مژه نیاز به جراحی خاصی نیست .در این روش مژه های مصنوعی بوسیله چسب مخصوص مژه در لابه لای مژه های شما کاشته میشود.از اکستشن مژه می توانید حداکثر بستگی به نوع تار های مژه مصنوعی و چسب مژه مورد استفاده شده بین 3 تا 6 ماه استفاده کنید.

مزیت کاشت مژه نسبت به اکستنش مژه

تنها مزیت کاشت مژه نسب به اکستنشن مژه این است که چون در این روش از تارهای مو طبیعی شما استفاده شده است طبیعی تر به نظر میرسد  .ولی در اکستشن مژه چون از تارهای مو مصنوعی استفاده می شود  قابل تشخیص است .البته دز اکستشن مژه  اگر از تارهای مو طبیعی استفاده شود و مژه کار به مهرارت از مدل های مختلف اکستشن استفاده کنند این مزیت خیلی کم رنگ می شود.

مزیت های اکستشن مژه:

1-اولین و مهمترین مزیت اکستشن مژه زیبایی چهره شما بعد از انجام اکستشن میباشد.بعد از اکستشن متوجه تغییر قابل ملاحظه در چهره خود خواهید شد.

2-با اکستشن مژه کمتر نیاز به میکاپ دارید و نیازی نیست ساعت ها برای میکاپ چهره خود صرف کنید.

3-تمامی خانم های تجربه ریم کشیدن بر روی مژه های خود را دارند و میدانند اگر ریمیل زدن با مهارت و تخصص انجام شود نتیجه بسیار بدی همراه دارد .با اکستشن مژه این مرحله سخت وقت گیر آرایش صورت حذف میشود.

4-اکستشن مژه مدل های مختلفی دارد که شما می توانید بعد از مشاوره با مژه کار خود مدلی انتخاب کنید که به صورت شما بنشیند.

5-اگر اکستنشن مژه با مهارت و تخصص انجام شود و در هنگام چسباندن مژه نکات بهداشتی و مهم رعایت شود هیچ آسیبی به مژه های شما وارد نمیشود.

6-انجام اکستشن مژه در سالن های زیبایی توسط مژه کار حرفه ای حدود یک ساعت طول میکشد.و شما می توانید تا یک ماه از مژه های زیبای خود لذت ببرید و از شر ریمل کشیدن خود را راحت کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

کاشت مژه

اکستنشن مژه

eyelash

extensions

مژه

planting eyelash


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

کاشت مژه و اکستنشن مژه

آخرین مطالب سایت