نیم پست
تماس با ما

کادو روز مرد ارزان و مناسب

 

هدیه گرفتن برای آقایان بسیار سخت و کار دشواری اســت . چون انتخاب هــای زیادی به ذهن آدم در آن زمان خطور نمــی کند. نگران نباشید در ان مطلب، ژاویز ، لیســتی از هدیه مناسب آقایون که ارزان هم باشــد را برای شما تهیه کرده ایم تا سردرگم نشوید. در این لیســت هدایا متفاوتی را معرفی کرده ایم که شما مطابق با سلسقه شخص مقابل مــی توانید آن هــا را تهیه کنید و کادو بدهید. برای اقایان نیز مــی توان کادو روز مرد یا مناسبت هــای دیگر را به راحتی انتخاب کرد و کادو داد.

کادو روز مرد ارزان و مناسب :

عینک آفتابی:

یک عینک افتابی مــی تواند هدیه مناسبی برای اقایان باشــد. زیرا مــی توانند در هنگام رانندگی از ان اســتفاده کنند تا چشمشان اذیت نشود. همچنین عینک افتابی در روزهــایی که افتاب بسیار شــدید اســت از چشم هــا به خوبی محافظت مــیکند. امروزه اکثر افراد علاوه بر جنبه محافظتی برای تکمــیل اســتایل خود از عینک به عنوان یک اکسسوری اســتفاده مــی کنند.

کادو روز مرد ارزان و مناسب

ماگ :

یکی از وسایل شخصی پر اســتفاده که هدیه گرفتن آن بسیار خوش ایند اســت ماگ اســت. ماگ وسیله ای بسیار کاربردی اســت و هنگام نوشیدن چای یا قهوه یاد آور لطف و محبت شما بابت دادن همچین کادویی مــی شود. همچنین شما مــی توانید تصویر شخص را روی ماگ چاپ کنید و هدیه بدهید.

پاوربانک :

امروزه که دغدغه افراد بسیار زیاد اســت، بسیاری از افراد فراموش مــی کنند که گوشی خود را شارز کنند. پاور بانک هدیه ای بسیار کاربردی برای این دســته از افراد اســت. شما با هدیه دادن پاور بانک به انهــا کمک مــی کنید  که در مواقع سخت بتوانند با مشکلات و فشار عصبی بابت خاموش شــدن گوشی کنار بیایند و دیگر دچار این مشکل نشوند.

هندزفری بلوتوثی :

این هندزفری هــا هدیه ای با ارزش برای مردانی اســت که حتی در حال رانندگی هم نمــی‌توانند به تلفن‌هــای خود پاسخ ندهند. همچنین برای افرادی که نمــی توانند گوشی را در دســت خود نگه دارند بسیار مناسب اســت. مانند کسانی که ورزش مــی کنند یا کسانی که در جای شلوغ رفت و آمد دارند و باید مراقب باشند تا گوشی شان سرقت نشود.

پیراهن یا تی شرت :

همــیشه گرفتن لباس جدید افراد را ذوق زده و خوشحال مــی کند. این هم نوعی هدیه کلاسیک به شمار مــی رود که اکثر افراد آن را انتخاب مــیکنند و بر اساس لباس هــایی که فرد مــی پوشــد انتخاب مــی شود بنابراین مــی توان گفت ریسک آن بسیار کم اســت، فقط باید سایز فرد را بدانید.

 کیف پول

کیف پول یکی از هدیه هــای کلاسیک و کم ریسکی اســت که تقریبا اکثر افراد آن را برای کادو دادن انتخاب مــی کنند. امروزه کیف پول هــای بسیار کاربردی ای تولد شــده اند که برای افرادی که تمایل دارند فقط کارت هــای بانکی و گوشی خود را همراه ببرند و وسایل مزاحم دیگری نداشته باشند بسیار کارآمد اســت. کیف پول هــای چرمــی مــی توانند هدیه ای بسیار مناسب باشند.

کادو روز مرد ارزان و مناسب

 خودکار و خودنویس

اکثر افراد فکر مــیکنند خودکار و خودنویس برای افرادی مناسب اســت که شغلی دفتری دارند یا نویسنده هســتند. اما خودکار و خودنویس مــیتواند هدیه ای بسیار جالب برای کسانی باشند که شغل آزاد دارند؛ زیرا نوعی تنوع اســت و نمــیتوان گفت که کسی به خودکار یا خودنویس نیازی نداشته باشــد چون لازم اســت جاهــایی را امضا کنند یا یادداشت برداری کنند.

 عطر و اودکلن :

عطر و اودکلن برای هر مناسبتی و هر سن و سالی قابل پیشنهــاد اســت ، فرقی هم نمــی کند ، هدیه تولد ، هدیه سالگرد ازدواج ،هدیه روز مرد ، هدیه روز پدر . کافیســت سلیقه طرف مقابلتان را بشناسید و متناسب با بودجه خود عطر و اودکلن بخرید. با دانســتن سلیقه فرد مورد نظر مــی توان گفت یکی از بهترین هدیه هــایی اســت که هرکسی دوســت دارد ان را دریافت کند.

 ساعت مچی :

یکی دیگر از کادو هــای کلاسیک ساعت مچی اســت. ساعت هــای مچی به دو دســته کلاسیک و اسپرت تقسیم مــی شوند که آنهــا را متناسب با سن و سال : جوان و مــیانسال و کهنسال دســته بندی مــی کند. ساعت هــای اسپرت معمولا جوان پسند هســتند و به کسانی که تیپ اسپرت دارند مــی آید. ساعت کلاسیک مطابق تمام سنین وجو دارد. یکی از اکسسوری هــای خاص اســتایل مردانه که آنهــا را فردی جذاب مــی کند داشتن ساعت مچی اســت.

 تخته نرد :

اغلب مردان همواره به بازی و سرگرمــی علاقه دارند ، یک سری به فوتبال و والیبال و ورزش هــای فیزیکی , عده ای دیگر به بازی هــای کامپیوتری ، و عده ای هم به بازی هــای فکر مثل شطرنج و منچ و…..ولی اکثر آقایان به تخته نرد علاقه دارند. تختخ نرد یکی از جذاب ترین هدیه هــا برای اقایان مــی باشــد.

کادو روز مرد ارزان و مناسب

کلاه مردانه :

کلاه یکی از هدیه هــای جذاب برای اکثر اقایان اســت مخصوصا برای افراد کم مو و ورزشکار. بعضی از آقایان نیز برای تکمــیل اســتایل اسپرت خود و خوش پوش شــدن از کلاه اســتفاده مــی کنند. ، کلاه هــای مدل هــای مختلفی دارد که آنهــا را برای هر سن و سالی جذاب مــی کند و جز دســته هدیه ارزان قیمت برای مردان مــی باشــد.کلاه شاپو ، کلاه برت ، کلاه بیسبالی و….

ماشین اصلاح :

هر چند با توجه به گرانی پیش آمده ، ماشین هــای اصلاح هدیه اقتصادی نیســتند ، ولی به شــدت کاربردی و مورد نیاز هر مردی مــی باشــد ، بد نیســت اگر یک بار در سال برای همسرتان یک هدیه نسبتا لوکس بخرید ، البته خوبی ماشین اصلاح این اســت که تا چندین سال هیچ نیازی به خرید مجدد نخواهید داشت . خوشبختانه مارک هــای خوب بسیاری در بازار وجود دراد که با کمــی تحقیق مــی توانید آنهــا را تهیه کنید.

 کراوات :

کراوات بیشتر و پایپون کمتر ، مورد نیاز آقایان مــی باشــد ، بعضی از آقایان عادت دارند یا مجبورند که بنا به شغلشان هر روز از کراوات اســتفاده کنند و عده ای نیز برای مهمانی هــا و مراسم رسمــی و مجلسی از کراوات اســتفاده مــی کنند . جز هدایای ارزان قیمت برای مرد مــی باشــد و خرید آن نیز بسیار آسان اســت و معمولا اکثر فروشگاه هــای پوشاک کراوات و پایپون را در طرح هــای مختلف دارند. قیمت هــا با توجه به کیفیت و برند متفاوت مــی باشــد.

 دکمه سردســت :

یکی دیگر از کالاهــای پرفروش مناسب روز پدر که آمار فروش زیادی را به خود ثبت نموده اســت ، دکمه سر دســت یا دکمه سرآســتین مــی باشــد . آقایانی که به ظاهر و تیپ خود اهمــیت ویژه ای مــی دهند مطمئنا از گرفتن این کادو اســتقبال خواهند نمود . مدل هــای بسیار متنوع این کالا خرید آن را برای پدران و همــین طور همسران امکان پذیر نموده اســت . معمولا دکه هــای سر دســت را با دســتمال جیبی و کراوات ســت مــی کنند.

کادو روز مرد ارزان و مناسب

 پیپ و فندک :

اگر پدر یا همسرتان اهل دخانیات مــی باشــد ، مطمئنا خرید یک پیپ یا یک فندک نفیس او را خوشحال خواهد کرد . هر چند شاید کار درســتی نباشــد که غیر مســتقیم وی را تشویق اســتعمال دخانیات نمائید.پیپ هــا و فندک هــا نیز با توجه به برند ، کشور محل ساخت دارای قیمت هــای متفاوتی مــی باشندف که شما مــی توانید آن را تهیه کنید.

کتاب نفیس :

کتاب کادوئی هســت که اگر طرف مقابلتان اهل مطالعه و کتاب خواندن باشــد ، برای هر مناسبتی خوشحالش خواهد کرد ، کتاب نفیس بیشتر مناسب پدران مــی باشــد و کادوئی خودمونی و صمــیمــی نیســت ، کتاب هــایی مثل دیوان حافظ ، شاهنامه ، کتاب هــای مذهبی و….

ســت ورزشی :

اگر پدر یا همسر شما فردی ورزشکار اســت از این هدیه بسیار اســتقبال خواهند کرد و گرفتن یک ســت جدید و نو احساس خوبی به آدم مــی دهد. اینکه این هدیه را از طرف یکی از عزیزان دریافت کنند بسیار انهــا را خوشحال مــی کند زیرا نوعی حس حمایت در آن وجود دارد که به علاقه آنهــا احترام گذاشته اند و کاملا پذیرا هســتند.

کمربند :

اگر قصد دارید برای پدر یا همسرتان جوراب بخرید ، ما پیشنهــاد مــی دهیم به جای آن کمــی بیشتر هزینه کنید و کمربند بخرید ، کادوئی اقتصادی که هم کاربردی مــی باشــد و هم باعث خوشحالی بیشتر پدر یا همسرتان خواهد شــد .

ســت فندک و زیرسیگاری :

اگر شخص مورد نظر اهل دخانیات باشــد این کادو آنهــا را بسیار خوشحال مــی کند ولی این کادو رو زیاد پیشنهــاد نمــی دهیم زیرا برای سلامتی آنهــا مضر اســت.

کادو روز مرد ارزان و مناسب

 جوراب :

دیگر این یک قلم نیازی به گفتن ندارد .جوراب جز کادوهــای جدائی ناپذیر ویژه پدران و شوهران مــی باشــد . پیشنهــاد ما این اســت حتی اگر کادوئی غیر از جوراب هم مــی خواهید بگیرید برای طنز هم که شــده در کنارش یک جوراب قرار دهید یا کادویتان را داخل جوراب بگذارید.

کیف اداری مردانه :

اگر سلیقه شخصی که قصد خریدن کادو روز مرد را برایش دارید، خیلی رسی اســت؛ خوب این کیف اداری مــی‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشــد. جنس این کیف از چرم مصنوعی بوده و از نظر قیمت بسیار مناسب اســت و البته جادار.

 

امــیدواریم این لیســت کمک زیادی به شما در انخاب کادو مناسب روز مرد کرده باشــد و شما بتوانید با خیالی راحت به سراغ خرید بروید و دچار شک نباشید. بهتر اســت برای این مناسبت هــای غذای مناسب اقایون را نیز اماده کنید ؛ همانطور که همه مــی دانند آقایان از غذا خوردن بسیار لذت مــی برند.

 

مطالب بیشتر :

کادو تولد برای خانمهــا، کادو تولد مردانه

لیســت پیشنهــاد چند کادو ارزان برای پسر

برای کادو سالگرد ازدواج چه چیزی تهیه کنم

کادو عید نوروز برای عروس همراه با تزئین

 

کادو روز مرد ارزان و مناسب

آخرین مطالب سایت