نیم پست
تماس با ما

بهترین پوسته های رایگان Call Of Duty Mobile و نحوه دریافت همه آنها

 

Call of Duty®: Mobile یک بازی جدید F2P است که تمام نقشه‌ها، سلاح‌ها و شخصیت‌های سری Call of Duty® را در یک تجربه اکشن اول شخص بر روی موبایل گرد هم می‌آورد. Call of Duty®: Mobile یک عنوان کاملاً جدید و مستقل برای موبایل است که دارای نقشه‌های مورد علاقه طرفداران، حالت‌های بازی رقابتی، بسیاری از شخصیت‌های آشنا و سلاح‌های شناخته شده از فرنچایزهای مورد علاقه ما، از جمله Call of Duty®: Black است. Ops و Call of Duty®: Modern Warfare، در یک تجربه گیم پلی حماسی.

 

COD Mobile Skins Free Into

 

انجام بازی های چند نفره پایه و اساس Call of Duty®: Mobile است. با دوستان خود متحد شوید تا حالت های مورد علاقه خود را روی نقشه های نمادین بازی کنید. Deathmatch تیم در Nuketown؟ فهمیدم. خط مقدم در تصادف؟ اون رو هم داشته باش و ما چیزهای بیشتری در پیش داریم. پیش‌ثبت‌نام کنید و ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را ارائه کنیم. می‌توانید هرجا که می‌روید، اکشن تپنده و آدرنالینی Call of Duty® را با خود ببرید. با استفاده از نقشه‌های مورد علاقه طرفداران مانند Nuketown و Crash که همگی برای موبایل بهینه‌سازی شده‌اند، در حالت‌های مختلف بازی، در نبرد رو در رو شرکت کنید. و بهترین بخش؟ بازی با به‌روزرسانی‌های رایگان رایگان است.

 

در مجموع، Call of Duty موبایل یکی از بهترین FPS ها در پلتفرم موبایل با MP و حالت BR است. همه طرفدارانی که از فرمت‌های بتل رویال روی موبایل یا هر پلتفرم دیگری می‌آیند، می‌دانند که پوسته‌ها ضروری هستند! نه برای بهترین بودن، بلکه به این دلیل که پوست برای هر شخصیت خاص داستانی را تعریف می کند، سبکی منحصر به فرد! همه ما می خواهیم پوست هایی داشته باشیم که سنگ باشد!

 

بیشتر اوقات، پوسته های موجود در موبایل CoD به شخصیت های نمادین Call of franchise اشاره می کنند. من حدس می زنم که شما به Ghost فکر می کنید! این مقاله نحوه دریافت یا باز کردن پوسته های جذاب در موبایل Call of Duty را توضیح می دهد!

ابتدا چند نکته برای داشتن این پوست ها:

 

اول از همه، قبل از بحث در مورد پوسته ها، چند نکته در مورد نحوه شروع به دست آوردن آنها به شما نشان می دهیم.

نکته 1:

 

هنگام شرکت در یک رویداد یا تماشای جریانی از مسابقات، می‌توانید قفل پوسته‌های رایگان را با دریافت جوایز باز کنید! نکته: برای دسترسی به جریان تلفن همراه CoD، دکمه را در بالای صفحه در صفحه اصلی فشار دهید.

 

برای دریافت تمام جوایز رایگانی که می‌توانید دریافت کنید، چندین ساعت از پخش جریانی شما طول می‌کشد. به دنبال این ترفند، شما به این شخصیت‌های پوسته، چترهای بتل رویال و پوسته‌های اسلحه‌ها و بسیاری از آیتم‌ها (طلسم‌های شانس، کارت‌های ویزیت و غیره) دسترسی دارید، اما ممکن است باید مراقب باشید که زمان ورود شما بر روی آن ثبت شود. پخش کننده جریان در برنامه تلفن همراه CoD. شما می خواهید پاداش خود را از پوسته های موجود در صندوق پستی برنامه خود دریافت کنید.

نکته 2:

 

به برنده شدن چالش ها ادامه دهید و آن ماموریت های آسان را کامل کنید! هر چه بیشتر بازی کنید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. Call of Duty موبایل به خوبی شناخته شده است که یک بازی مبتنی بر “Train hard” برای موفقیت است.

نکته 3:

 

شما می توانید اکثر پوسته های رایگان در COD Mobile را از طریق جوایز ماهانه دریافت کنید. برای باز کردن قفل پاداش ها باید روزانه وارد سیستم شوید. پوست شخصیت تقریباً هر بار در سطح 24 است.

نکته 4:

 

همچنین می توانید از اعتباراتی که در طول مسابقات کسب می کنید برای خرید آن استفاده کنید. نگران نباشید؛ شما مجبور نیستید از پول واقعی برای آن استفاده کنید. همچنین می توانید یک یا دو پوسته از رویدادهای برجسته دریافت کنید. مراقب آن رویدادها باشید و از بازی لذت ببرید.

پوسته های رایگانی که می توانید دریافت کنید:

 

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که تعداد پوسته های رایگان موجود در هر فصل متفاوت است. این مسابقات هر سال یک بار یا بیشتر برگزار می شود. همچنین، چندین رویداد در زیر تب ویژگی های بازی وجود دارد. این ماموریت‌های جانبی در مواقعی به بازیکنانی با پوسته شخصیت غیرمعمول برای تکمیل اهداف خاص پیشنهاد می‌کنند.

 

با هر فصل جدیدی که Call of Duty Mobile اعلام می‌شود، به‌روزرسانی فروشگاه اعتباری ارائه می‌شود. علاوه بر این، فروشگاه اعتباری دو بار در هر فصل به روز می شود. یک بار در ابتدای فصل و بار دیگر تا نیم فصل دوم. همه بازیکنان باید مقداری اعتبار درون بازی ذخیره کنند و سپس برای خرید پوسته های جدید لیست شده به فروشگاه اعتباری بروید.

 

مطمئناً امیدواریم که این لیست به شما کمک کند، به خصوص اگر بازیکن جدیدی هستید که وارد دنیای عظیم Call of Duty موبایل می شوید. بازی مبارک!

 

بیایید در مورد محبوب ترین پوسته های رایگان و نحوه دریافت همه آنها صحبت کنیم. ما با مواردی که همه مطمئناً می توانند داشته باشند شروع می کنیم، و سپس در مورد برخی از مواردی که ممکن است برخی از شما نتوانید آنها را دریافت کنید، صحبت خواهیم کرد، اما آنها هنوز رایگان هستند و می توانند آنها را خریداری کنند. این راهنما شامل پوسته های قهرمانی نمی شود، زیرا آنها پوسته های جالبی از مسابقات قهرمانی هستند. بیایید با آنچه اکنون می توانید بدست آورید شروع کنیم.

سراف – فلز گرانبها:

 

یکی از محبوب ترین پوسته ها Seraph – Precious Metal است. این می تواند به عنوان یکی از بهترین پوسته ها در نظر گرفته شود، نه فقط فصل 4. چگونه این پوست را بدست آوریم؟ برای به دست آوردن این پوسته باید بتل رویال را بازی کنید و به رتبه Master III برسید. راه رسیدن به Mater III ممکن است برای آن دسته از بازیکنانی که آنقدر بازی نمی کنند زیاد به نظر برسد که صعود به Tiers ممکن است گاهی اوقات دشوار شود و ممکن است به تعداد زیادی نیاز داشته باشد.

آسیاب می کند. برای رسیدن به Master III، باید در Tiers سطح بالاتری داشته باشید و از فعالیت های خود امتیاز کسب کنید.

 

COD Mobile Skins Free Seraph – Special Metal

 

برای به دست آوردن امتیاز، بقای هر روز را به جای رفتن برای حداکثر کشتار انتخاب کنید. برای بقا بروید و تا زمانی که می توانید زنده بمانید. سعی کنید اگر برای رسیدن به پنج یا سه نفر برتر تلاش می کنید از دعوا اجتناب کنید، زیرا در اینجا امتیاز می گیرید.

واسکز:

 

پوسته زیر ما Vasquez است که در فروشگاه اعتباری موجود است و می توانید آن را تهیه کنید. شما مجبور نیستید پول واقعی خرج کنید و می توانید با اعتبار خرید کنید. این پوسته 6 هزار اعتبار هزینه دارد. این پوست ممکن است بهترین نباشد، اما مناسب است. این پوسته همچنین از طریق باندل هایی با نام دیگر با قیمت 5 دلار در دسترس است، اما ما فکر می کنیم پوسته F2P بهتر است زیرا ظاهری نظامی تر دارد، نه پوسته های زرق و برق دار. کارهای ورود به سیستم یا موارد Battle Pas را انجام دهید و روزنامه های روزانه خود را انجام دهید تا اعتبار کافی برای خرید این پوسته را دریافت کنید.

بولداگ آمریکایی:

 

بیایید پوستی را که از رویداد ورود به تقویم 30 روزه دریافت می‌کنید، فراموش نکنیم، که همه می‌توانند اگر روزها به اندازه کافی بازی کنید یا فقط هر روز وارد شوید تا پاداش‌هایی را که در روز 24 دریافت می‌کنید، دریافت کنید. بنابراین حتی اگر وقت ندارید. ، فراموش نکنید که هر روز وارد شوید. این پوست بولداگ آمریکایی نام دارد. بولداگ آمریکایی یک پوست مناسب است، نه بهترین.

مرک روسیه – شکارچی آهنی:

 

مورد بعدی از طریق رویدادهای فصلی است، و باز هم، اگر کمی برای آن کار کنید که Merc روسیه – شکارچی آهنین نام دارد، همه می توانند داشته باشند. این پوست ممکن است جایزه نگیرد، اما حداقل یک پوسته رایگان است. شما باید وارد چالش های BR Mastermind شوید، بنابراین باید 3 مسابقه بتل رویال را برای به دست آوردن این پوسته انجام دهید. ثانیاً، شما باید ده قتل در رستوران غذاخوری دریافت کنید. اگر در Diner کشتار را دریافت نکنید، نمی‌توانید این پوسته را دریافت کنید، بنابراین مطمئن شوید که به Diner بروید و چند کشتار خوب پیدا کنید.

 

چند پوسته زیر که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد نیاز به شانس دارند، در حالی که پوسته های قبلی آسان تر و مطمئن تر برای همه بودند.

Merc 5 – Aurora:

اگر روزنامه‌های روزانه‌تان را برای به دست آوردن این یکی از طریق جعبه‌ها انجام دهید، کمک خواهد کرد. این پوسته رایگان است، اما تضمین نمی شود که این پوسته را همانطور که در پشت گاچا قرار دارد بکشید. این پوست Merc 5 – Aurora نام دارد. به هر حال قرار است روزنامه‌های روزانه را انجام دهید تا اعتبار چیزهای دیگر بازی را دریافت کنید و از این طریق می‌توانید پوسته را نیز به عنوان جایزه دریافت کنید.

Nomad – Snowblind:

 

در دسترس بودن پوست زیر نیز از این جعبه‌هایی است که در بالا ذکر شد، به نام Nomad – Snowblind. Nomad را می توان از رویدادی به نام Dog Tag Duty دریافت کرد. «هیچ کس را پشت سر نگذارید! برچسب های سگ را جمع آوری کنید، آنها را به اهداف خود برسانید و پاداش دریافت کنید.” برای بدست آوردن این پوسته ها می توانید این اهداف را تکمیل کنید. ممکن است مجبور شوید برای این رویداد برای به دست آوردن برچسب های کافی برای به دست آوردن این پوسته کار کنید. به طور خلاصه، شما باید 15 بازی کنید و 6 تا از این بازی ها را برنده شوید و سپس 200 تگ سگ جمع آوری کنید.

صفر:

 

برای بعدی باید دوباره BR و Ranked Multiplayer بازی کنید چون در جوایز Ranked قرار دارد. از بالا رفتن از Ranks، برای هر سطح یا رتبه چند جعبه دریافت می کنید. هیچ پوست سربازی در جعبه ها وجود ندارد. فقط بعد از سطح Master و Pro 4 می‌توانید آنها را از جعبه‌هایی که شامل سربازان می‌شوند دریافت کنید. پس از این رتبه، می توانید پنج عدد از این جعبه ها را دریافت کنید.

 

شما پنج جعبه دیگر در چند نفره رتبه بندی شده دریافت می کنید. بنابراین فراموش نکنید که در چند نفره رتبه بندی کنید. به طوری که در مجموع ده جعبه به صورت رایگان. بنابراین، از یکی از این جعبه‌ها، پوستی به نام Zero را دریافت می‌کنید، یکی از کمیاب‌ترین پوسته‌ها، که در فصل جاری تنها 1 درصد احتمال ریزش دارد. این پوست شاید 3 یا 4 تنوع مختلف داشته باشد.

باتری – قطرات:

 

به همان روشی که می توانید یکی دیگر از این پوسته ها را تهیه کنید Battery – Droplets نامیده می شود. یکی دیگر از این موارد کمیاب با افت کم اما حداقل بالاتر از صفر، باتری 4 درصد شانس افت دارد.

 

بیایید ادامه دهیم تا برخی رویدادهای چرخشی دیگر را برای دریافت این پوسته های رایگان ببینیم. دو تا از آنها بسیار آسان هستند، در حالی که سومی کمی سخت است.

Spec Ops 1 – Burial Ground:

 

COD Mobile Free Skins Spec-Ops Burial Grounds

 

Spec Ops 1 – Burial Ground بسیار آسان است، بنابراین بیایید برویم و ببینیم چگونه می توانید این پوسته را از این سه به صورت رایگان دریافت کنید. این پوسته را می توانید از حالت Counter Intelligence از Events دریافت کنید. برای برنده شدن در این، شما باید سربازان را جمع آوری کنید و قفل مناطق را در نقشه رویداد باز کنید و هر منطقه پاداش های متفاوتی دارد.

 

بنابراین اگر می‌خواهید سریع پوسته Spec-ops را دریافت کنید، مستقیماً به سراغ آن‌ها بروید، هر قسمت در یک زمان. وقتی به نقشه در وسط رسیدید، در پایین، پس از پاکسازی منطقه، پوست را به صورت رایگان خواهید داشت. بنابراین از نظر فنی، شما فقط باید سه منطقه را باز کنید تا این پوسته Spec-ops را دریافت کنید.

سفره ماهی:

 

COD Mobile Skins Free Manta Ray

 

در فصل 5 Call of Duty Mobile، بازیکنان همچنین می‌توانند با شرکت در مسابقات قهرمانی در حال انجام، پوسته‌های شخصیت‌های حماسی رایگان را دریافت کنند. مرحله اول مسابقات قهرمانی به بازیکنان پوسته شخصیت حماسی Manta Ray را ارائه داد.

 

در مرحله 2 قهرمانی، پوسته 5 کاراکتری Merc از تم قهرمانی به صورت رایگان اهدا می شود. بازیکنان می توانند این پوسته خاص را دریافت کنند

تنها با انجام 30 مسابقه رده بندی با تیم خود در مسابقات قهرمانی.

KN 44:

 

شما باید در رویدادی شرکت کنید تا پوسته موبایل رایگان CoD جدید، طلایی و حماسی را دریافت کنید. این پوسته برای KN 44 در برگه “فصلی” تب رویدادها در زیر “Steamroller Rifle” موجود است. برای دریافت رایگان آن، باید چندین ماموریت را انجام دهید:

 

30 دشمن را با هر تفنگ تهاجمی با تجهیزات توصیه شده از بین ببرید.
20 دشمن را با تفنگ تهاجمی بکشید.
با هر تفنگ تهاجمی و چهار وسیله جانبی 30 دشمن را بکشید.
با هر تفنگ تهاجمی مجهز به اپتیک و چهار وسیله جانبی 30 دشمن را از بین ببرید.

ترنس بروکس – برف عمیق:

 

COD Mobile Skins Free Conclusion

 

پوست زیر که به صورت رایگان دریافت می کنیم Terrance Brooks – Deep Snow نام دارد، اما برای این پوست باید مقدار زیادی آسیاب کنید. برای به دست آوردن این پوسته باید تمام 21 قلمرو نقشه را باز کنید.

نتیجه:

در این راهنما، ما برخی از پوسته هایی را که می توانید بدون خرج کردن پول واقعی تهیه کنید، فهرست کرده ایم، اما برای به دست آوردن برخی از آنها باید کمی آسیاب کنید. همه ما می‌دانیم که پوسته‌ها توسط همه بازیکنان پسندیده و دنبال می‌شوند، زیرا یک پوسته داستان شخصیت‌های خاصی را روایت می‌کند، و بیشتر اوقات، پوسته‌ها در موبایل CoD به شخصیت‌های نمادین Call of فرنچایز اشاره می‌کنند. نیمی از لذت جمع آوری و نشان دادن این پوسته هاست. ما برای شما آرزوی موفقیت در به دست آوردن تمام پوسته های مورد علاقه خود را داریم.

چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم

آخرین مطالب سایت