نیم پست
تماس با ما

پیج اصلی مریم رجوی | مریم رجوی نی نی سایت | حامد اسماعیلیون و مریم رجوی در ادامه مطلب.

مریم رجوی با نام اصلی مریم قجر عضدانلو، به همراه همسرش مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق (منافقین) است که پیج اینستاگرام ای دارد نی نی سایتی ها.

مریم قجر عضدانلو که در سال ۱۳۵۸ با مهدی ابریشمچی از مسئولان رده بالای سازمان مجاهدین ازدواج نموده بود، اوایل سال ۱۳۶۴ از همسرش جدا شد و مدتی بعد به عقد مسعود رجوی درآمد. این سومین ازدواج مسعود رجوی بود.

شایعه مرگ مریم رجوی و پشت پرده آن 

صاحب درگاه پرداخت اختصاصی با کارمزد توافقی باش!

صاحب درگاه پرداخت اختصاصی با کارمزد توافقی باش!


مشاهده

تبلیغ

تیرماه سال 1399 شایعاتی در مورد احتمال مرگ مریم رجوی به دلیل ابتلا به کرونا در رسانه ها منتشر شد.  در همین رابطه  چند روز بعد اعلام شد که    منافقین در آستانه تجمع سالیانه خود به منظور پوشش خلاء‌های هویتی و رسانه‌ای، پروژه مرده‌انگاری مریم (رجوی) را کلید زدند. در این پروژه منافقین با ارسال ایمیل به برخی از سایت‌ها، خبر مرگ همسر شرعی مهدی ابریشم‌چی را اعلام کردند تا بتوانند با پخش این خبر و سخنرانی وی در مراسم ۲۷ تیرماه از پروپاگاندای رسانه‌ای برخوردار شوند.

طبق اطلاعات واصله در مراسم ۲۷ تیرماه مقرر شده است مریم قجر سخنرانی دیکته شده‌ای را برای روحیه بخشی به عناصر منفعل و بریده فرقه ارائه کند و برای نشان داده نشدن چهره پیر و فرتوت اعضای گروهک کلاه، لباس و ماسک سفید به همراه عینک آفتابی استفاده خواهد شد و شعار اصلی تجمع «ایران-مریم» و «مریم-ایران» خواهد بود.

بهترین فرصت برای خرید دوچرخه برقی

بهترین فرصت برای خرید دوچرخه برقی


مشاهده

تبلیغ

 

با ما باشید.

پیج اصلی مریم رجوی | مریم رجوی نی نی سایت | حامد اسماعیلیون و مریم رجوی

آخرین مطالب سایت