نیم پست
تماس با ما
پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان

هر ساله  سنجش آموزش  در دو دوره  مهر و بهمن  اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور و  بر اساس سوابق تحصیلی می‌کند. به این صورت همه داوطلبان در کل کشور از جمله زنجان که تصمیم به ثبت نام رشته های بدون کنکور زنجان را دارند قادر خواهند بود  در بازه های زمانی مشخص شده نام نویسی و انتخاب رشته نمایند. دانشگاه زنجان از بین داوطلبان دارای شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ دانشجو پذیرش میکند. در این مطلب شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان توضیح داده شده است. 

داوطلبان واجد شرایط  بعد از مطالعه دقيق آیین نامه، باید فرم­‌های مربوطه را به شکل تایپ شده در سر برگ دانشگاه مبدا کامل کنند و  در سامانه گلستان به آدرس golestan.znu.ac.ir طبق راهنما ثبت نام بارگذاری نمایند و ثبت نام خود را کامل کنند. باید بدانید که هيچ مدركی به صورت حضوری یا پستی مورد قبول واقع نخواهد شد. شما می توانید فرآیند ثبت نام خود را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید. تنها کافیست با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان ۱۴۰۲

پذيرش دانشجوی بدون آزمون در مقاطع كارشناسی ارشد طبق لیست‌های رشته­ های پیوست انجام می‌شود. شرايط ثبت نام در اين فراخوان به این صورت است:

📌 شرایط عمومی

🔶 معتقد بودن به دین اسلام و یا دیگر ادیان مشخص شده در قانون اساسی

🔶 نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی

🔶 اطاعت از قوانین جمهوری اسلام

🔶 تبعیت از قوانین دانشگاه

🔶 نداشتن سابقه کیفری و یا فساد اخلاقی

🔶 عدم مشکل نظام وظیفه عمومی برای آقایان

🔶 دارا بودن صلاحیت عمومی

 

شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان

 

📌 شرایط اختصاصی

🔶 سپری کردن سه چهارم از واحدهای دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم

🔶 برای دانشجویانی که در دوره کارشناسی پیوسته  در دوره‌های فرعی شرکت نموده‌اند، مدت مجاز 9 نیمسال تحصیلی می‌باشد.

🔶 برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته، مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا فارغ‌التحصیلی از رشته یا دانشگاه دوم، حداکثر ۸ نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه بندی و تعیین بیست درصد برتر با دانشجویان دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد درسی خود را با آن‌ها گذرانده‌اند.

 

مدارک موردنیاز برای ثبت نام ارشد بدون کنکور زنجان

📋 تصوير گواهی (پانزده درصد در شش نيمسال) تاييد شده از طریق دانشگاه كارشناسی(فرم شماره۱)

📋 برای دانشجويان دانشگاه زنجان ((فرم  به صورت تایپ شده ارسال گردد)) و فرم شماره۲ برای دانشجويان دیگر دانشگاه‌ها((فرم باید تایپ شده و در سربرگ دانشگاه باشد))

📋 تصوير شناسنامه و کارت ملی

📋 واریز  750,000 ریال (هفتاد و پنج هزار تومان) به حساب دانشگاه زنجان از طريق سامانه گلستان.

📋 ریز نمرات شش نیمسال در دو صفحه ((دانشجویان دانشگاه زنجان  به ارسال ریز نمرات احتیاجی ندارند))

📋 در صورت احراز مغایرت اطلاعات در سامانه با گواهی‌های ارائه شده و  هر نقص در تکمیل فرم  (مثل معدل، واحد، رتبه و…) پرونده متقاضی از روند بررسی خارج خواهد شد.

 

شرایط بورسیه دانشگاه آزاد چیست؟ با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

📣 موارد مهم

در بررسی مدارک داوطلب دیگر دانشگاه‌ها ضریب همترازی دانشگاه را اعمال خواهد شد.

دانشجویان دانشگاه زنجان که بیشترین واحدهای خود را در دیگر دانشگاه‌ها به شکل مهمان گذرانده باشند مثل دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها خواهند بود.(ضریب همترازی دانشگاه مربوطه اعمال خواهد شد.)

دانشجویان کارشناسی ناپیوسته طبق آیین نامه مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

فرم‌ها باید به شکل تایپ شده و بدون خط خوردگی باشد و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها باید فرم‌ها را در سربرگ دانشگاه کامل نمایند. دقت کنید فرم‌هایی که ناقص تکمیل شود مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

طبق شرایط  دانشگاه پذیرش دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، پیام نور، تربیت معلم، علمی کاربردی و غیر انتفاعی با تایید و تشخیص گروه مربوطه بعد از انجام مصاحبه خواهد بود.

 

رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان 1402

 

رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان

 

 

 

دانشگاه زنجان در اطلاعیه‌ای زمان بندی پذیرش دانشجوی بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد را اعلام کرد. براساس این اطلاعیه دانشجویان ممتاز کارشناسی دانشگاه‌های کشور که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در این دانشگاه را دارند، باید تا ۳۰ بهمن ماه برای ثبت نام اقدام کنند.

 

اخبار پیرامون پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 

« ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر »

به گزارش ایسکانیوز، بر این اساس، پذیرش برای دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و سایر دانشگاه های مشمول این فراخوان است. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به استناد “آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و مصوبات داخلی انجام می پذیرد.

 

برای اطلاع از لیست جدید رشته های دانشگاه الزهرا، کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

در آخر با توجه به جدول رشته های بدون آزمون دانشگاه زنجان، می توان در رشته خود و گرایش مدنظر شرکت کرد و در صورت داشتن شرایط تعیین شده توسط دانشگاه زنجان می توان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پرداخت. در این مقاله شرایط و مدارک لازم جهت پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان 1402 توضیح داده شد. در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام، با مشاوران آکادمی ایرا تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

برای دانلود پی دی اف مطالب کامل این صفحه، کلیک کنید.

 

 

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه زنجان 1402

آخرین مطالب سایت