نیم پست
تماس با ما

وام ده میلیونی یارانه صحت دارد ۱۱ مهر ۱۴۰۱ و آیا وام ده میلیونی یارانه واقعیت دارد و آیا وام ۱۰ میلیونی یارانه صحت دارد سایت روش ثبت نام یارانه بگیران در ادامه مطلب.

ثبت نام برای تسهیلات قرض الحسنه وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان برای یارانه بگیران سوال شده است که کی واریز میشود و آیا یارانه ده میلیونی واقعیت صحت دارد؟

بدون هرگونه کارمزد، پرداخت می‌کند و به سرپرستان خانوار یارانه بگیر این وام ده میلیونی واریز خواهد شد.

از سوی دیگر در این صندوق تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۱۰ میلیون تومان فاقد هرگونه کارمزد است و طی ۲۴ ساعت در اختیار درخواست کننده قرار می‌گیرد. همچنین برای تسهیلات بالای ۱۰ میلیون تومان نیز یک بار در تمام دوره کارمزد دریافت می‌شود.

وقت آزادت بازی کن و 200 میلیون جایزه ببر!

وقت آزادت بازی کن و 200 میلیون جایزه ببر!


مشاهده

تبلیغ

 

شماره تلفن وام ۱۰ میلیونی یارانه

هموطنان گرامی می‌توانند به صورت غیرحضوری و از طریق تماس با تلفن گویا سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور پاسخ پرسش‌ها و راهنمایی‌های خود را دریافت کنند.

«آموزش+نکته وتست» ویژه کنکور 1402 آنلاین و با تخفیف ویژه

«آموزش+نکته وتست» ویژه کنکور 1402 آنلاین و با تخفیف ویژه


از دستش نده

تبلیغ

در تهران از طریق تماس با شماره تلفن ۴۳۸۵۷ و در شهرستان ها با شماره تماس ۴۳۸۵۷-۰۲۱ در ۲۴ ساعت شبانه روز اطلاعات خود را کسب کنند.

شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سؤالات در اختیار مردم گذاشته می‌شود با سازمان برنامه و بودجه کشور

 

علاوه بر این تسهیلات این صندوق در ۶ سرفصل کارگشایی، ودیعه مسکن، تعمیرات ساختمان و احداث مسکن، اشتغال و کارآفرینی،تسهیلات درمانی و فرهنگی برای دانشجویان و دانش‌آموزان پرداخت می‌شود، در پنج ماهه سال جاری هم بیش از ۸۴ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ۷۸۴۰ فقره وام پرداخت شده است.

 

♦️بانک‌هایی که وام قرض‌الحسنه می‌دهند

🔹در حالی بانک مرکزی زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات قرض الحسنه را افزایش داده است که گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد که در حال حاضر بانک‌ها این نوع وام را پرداخت نمی‌کنند. در واقع وامی با این شرایط وجود ندارد که مردم دریافت کنند. حتی اگر بانکی این نوع وامی پرداخت می‌کند، مدت زمان بازپرداخت را بانک تعیین می‌کند نه مصوبه بانک مرکزی.

🔹برخی بانک‌ها از جمله بانک مسکن، کشاورزی، سینا، اقتصاد نوین و … اعلام کرده‌اند که تا پایان سال هیچ وامی پرداخت نمی‌کنند اما برخی از بانک‌ها با شرایطی وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کنند .

 

🔶 مردم مراقب باشید/این وام یارانه کلاهبرداری است

🔸  بررسی ها نشان می دهد که پیامکی که در روزهای اخیر مبنی بر پرداخت وام 10 میلیون تومانی یارانه برای سرپرستان خانوار ارسال شده است، کلاهبرداری است.

هدیه بلاعوض ۱۰ میلیونی رئیس جمهور به یارانه بگیران | این هدیه برای کدام یارانه بگیران می باشد؟

 

با ما بمانید.

وام ده میلیونی یارانه صحت دارد ۱۱ مهر ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت