نیم پست
تماس با ما
هزینه پست تیپاکس

هزینه پست تیپاکس با توجه به ابعاد، وزن و مسافت و شیوه ارسال مشخص خواهد شد. البته عوامل دیگری نیز می تواند در هزینه پست تیپاکس تاثیرگذار باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. قبل از ارسال بسته ها نیز برای برآورد هزینه پست تیپاکس می توانید از وبسایت مربوط به این سرویس هزینه مرسولات تیپاکس را تخمین بزنید. اگر بسته حجیمی دارید و یا مسافت شما تا مقصد طولانی است پیشنهاد می کنیم برای تخمین هزینه پست تیپاکس حتماً از وبسایت استفاده نمایید.  به صورت کلی در مقایسه با پست هزینه ارسال بسته با تیپاکس کمی بیشتر خواهد بود؛ اما در عوض بسته های شما سریع تر به مقصد خواهد رسید.

 

تعرفه های هزینه پست تیپاکس

در واقع تیپاکس انواع مختلفی از تعرفه ها را دارد که برای شهرهای دور، نزدیک و حمل با اکسپرس تعیین می شود. برای اطلاع از هزینه ارسال بسته با تیپاکس می توانید جداولی که در ادامه آورده ایم، مطالعه کنید.

 

هزینه ارسال بسته با تیپاکس با حمل و نقل عبوری  (روش متداول ارسال تیپاکس)

( قیمت به تومان )

 

 

 

 

برآورد هزینه پست تیپاکس

برای اطلاع از نحوه ورود به سایت تیپاکس کلیک کنید.

هزینه ارسال بسته با تیپاکس عادی 

( قیمت به تومان )

هزینه ارسال بسته با تیپاکس محصولات اکسپرس چابهار و قشم

( قیمت به تومان )

هزینه ارسال بسته با تیپاکس محصولات اکسپرس مستقیم

( قیمت به تومان )

 

برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش تیپاکس کلیک کنید.

هزینه مرسولات تیپاکس

 

تبصره های مربوط به هزینه مرسولات تیپاکس

🔸محاسبه وزن حجمی:

در این تبصره آمده است که تعرفه براساس وزن جرمی و زون مربوطه محاسبه می­­شود. سپس وزن حجمی محاسبه و در صورتی­که از وزن جرمی بیشتر بود، تفاوت آن نسبت به وزن جرمی در مبلغ ۸۰۰ تومان ضرب و به تعرفه محاسبه شده اضافه خواهد شد.

🔸شرط ابعادی کالای نامتعارف:

در ابتدا ابعاد بسته که شامل طول و عرض و ارتفاع می شود، اندازه گیری خواهد شد.در صورتی­که: یکی از ابعاد کوچک­تر از ۱۰ سانتی­متر باشد و یا یکی از ابعاد بزرگ­تر از ۹۰ سانتی­متر باشد، مبلغ ۲۰۰۰ تومان به تعرفه نهایی افزوده خواهد شد.

🔸رند کردن وزن:

برای سهولت در برآورد هزینه پست تیپاکس ؛ ابتدا کرانه بالا در محدوده وزنی آن سطح قرار می­گیرد وزن­های اعشاری پس از رند منطقی با جدول فوق مقایسه شده و تعرفه متناظر با آن شناسایی و در فرمول اعمال خواهد شد.

🔸شرایط اوزان بالا ۱۰۰ کیلوگرم:

 به صورت کلی حداکثر وزن قابل قبول ۱۰۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است و وزن­های بالاتر بایستی با هماهنگی ستاد شرکت انجام شود.

تعرفه وزن­های ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم به شرح ذی محاسبه می­شود:

(وزن*۱۲۰۰+۸۰۰۰۰ تومان)

تعرفه وزن­های ۴۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم به شرح ذیل محاسبه می­­شود:

(وزن*۷۱۰+۳۵۰۰۰۰ تومان)

🔸بسته بندی و تخفیف مرتبط:

در صورت استفاده از بسته بندی تیپاکس، نخست ۵ درصد تخفیف به تعرفه حمل محاسبه شده اعمال و قیمت فروش کارتن به عدد محاسبه شده اضافه خواهد شد.

🔸ضریب فاصله:

بر اساس فاصله شهر مبدا و مقصد، زون مربوطه تعیین و بر اساس ضریب زون طبق جدول زیر، تعرفه محاسبه خواهد شد.

 

برای اطلاع از اینکه محصولات تیپاکس چند روزه می رسد، کلیک کنید.

 

هزینه ارسال بسته با تیپاکس

 

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی هزینه پست تیپاکس بپردازیم. اگرچه شما می توانید برای برآورد هزینه پست تیپاکس به وبسایت این شرکت نیز مراجعه کرده و هزینه ها را تخمین بزنید؛ اما هزینه ارسال بسته با تیپاکس بسته به نوع کاملا و مسافت تا مقصد متفاوت خواهد بود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه مرسولات تیپاکس دارید، می توانید با کارشناسان ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

هزینه پست تیپاکس {تعرفه جدید ۱۴۰۱}

آخرین مطالب سایت