نیم پست
تماس با ما

نتیجه کشتی امروز ایران ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | خلاصه کشتی امروز ایران در ترکیه ۱۹ مرداد

 

با گزارش خبرنگار همراه باشید.

 

مسابقات کشتی پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ظهر امروز و با برگزاری 5 وزن نخست کشتی آزاد شروع خواهد شد و رضا مؤمنی، مرتضی قیاسی، محمد صادق فیروزپور، علیرضا کریمی و مجتبی گلیج به روی تشک خواهند رفت.

 

 

14:58: کریمی به فینال رسید. در مرحله نیمه پایانی وزن 86 کیلوگرم، علیرضا کریمی به مصاف فاتح بن فرج اله از الجزایر و قهرمان قاره آفریقا رفت که در کمتر از دو دقیقه و با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد تا راهی دیدار پایانی شود.

 

14:52: مرتضی قیاسی در مرحله یک چهارم نهایی وزن 65 کیلوگرم در برابر حاجی علی اف آذربایجانی، قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک توکیو، قرار گرفت و در حالی که تا 30 ثانیه پایانی با نتیجه 4 بر 1 از حریف عنوان دار خود پیش بود، اسیر تجربه کشتی گیر آذربایجانی شد و بر روی زیر گیری و بارانداز حریف امتیاز از دست داد و نهایتاً 8 بر 4 شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی باز ماند.

 

14:32: رضا مؤمنی پس از استراحت در دور نخست وزن 57 کیلوگرم، به مصاف حکمت اله وحیدوف از تاجیکستان و نایب قهرمان آسیا رفت که در یک کشتی نزدیک و با نتیجه 6 بر 4 مغلوب شد تا برای حضور در دیدار رده بندی، منتظر صعود این کشتی گیر تاجیک در دیدار فینال باشد.

 

14:20: در مرحله یک چهارم پایانی وزن 74 کیلوگرم، محمد صادق فیروز پور موفق شد ارزو ایساکوف از اردن را با نتیجه 13 بر 4 از پیش روی بردارد و به مرحله نیمه پایانی صعود کند

 

14:03: مجتبی گلیج در نخسیتن دیدار خود در وزن 97 کیلوگرم به مصاف بایسال کوباتوف قرقیزستانی رفت که توانست 10 بر صفر او را شکست داده و به دور بعد راه پیدا کند

 

13:58: علیرضا کریمی، پرچم دار کاروان کشورمان، در مرحله یک چهارم نهایی وزن 86 کیلوگرم با نتیجه 10 بر صفر از سد نورتیلک کاریپبائف از قرقیزستان عبور کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

 

 

13:45: در وزن 65 کیلوگرم، مرتضی قیاسی توانست با پیروزی 6 بر 2 مقابل حمزه آلاجا از ترکیه، به مرحله بعدی صعود کند.

 

 

13:30: نخستین کشتی گیر ایرانی که به روی تشک رفت، محمد صادق فیروز پور در وزن 74 کیلوگرم بود که پس از اینکه در وقت اول با نتیجه 6 بر صفر از فضلی ارییلماز ترکیه ای و نفر سوم جهان عقب افتاد، توانست با یک بازگشت تماشایی در راند دوم، با نتیجه 9بر 6به پیروزی رسیده و راهی دور بعد شود.

 

13:30: نخستین کشتی گیر ایرانی که به روی تشک رفت، محمد صادق فیروز پور در وزن 74 کیلوگرم بود که پس از اینکه در وقت اول با نتیجه 6 بر صفر از فضلی ارییلماز ترکیه ای و نفر سوم جهان عقب افتاد، توانست با یک بازگشت تماشایی در راند دوم، با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسیده و راهی دور بعد شود

نتیجه کشتی امروز ایران ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | خلاصه کشتی امروز ایران در ترکیه ۱۹ مرداد

آخرین مطالب سایت