نیم پست
تماس با ما

ثبت نام ایران خودرو فروش فوق العاده

نتایج قرعه کشی ایران خودرو کی اعلام میشود شهریور ۱۴۰۱ نتایج ایران خودرو کی میاد و لیست اسامی برندگان سامانه تخصیص یکپارچه کی است کی اعلام میشود در ادامه مطلب.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۱۴۰۱

ساعت و زمان اعلام نتایج و لیست اسامی برندگان قرعه کشی سامانه تخصیص یکپارچه خودرو و ایران خودرو برای شهریور 1401 مشخص شد.

قرعه کشی سامانه تخصیص یکپارچه خودرو و ایران خودرو برای شهریور 1401 که مهلت ثبت نامش تا 20 شهریور است ، ایران خودرو ثبت نام فروش فوق العاده خودرو با قیمت قطعی (فروش فوری با موعد ۹۰ روزه) را در شهریور ماه ۱۴۰۱ آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی پژو ۲۰۶، پارس سال، پارس TU۵ ، سورن پلاس، رانا پلاس  و دنا پلاس از طریق سامانه ثبت نام یکپارچه خودرو در دسترس است.

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با هدف ایجاد شفافیت و امکان عرضه عادلانه‌تر برای همه خودروهای تولیدی، آغاز به کار کرد. تمام شرکت‌های خودروسازی اعم از دولتی و خصوصی باید محصولات خود را از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه کنند و متقاضیان نیز تنها با مراجعه به این سامانه می‌توانند برای خرید خودرو اقدام کنند. هرگونه فروش، فروش فوری، فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو فقط از طریق این سامانه انجام می‌شود.

تصور شما از خودتان حقیقت دارد؟ تست رایگان شخصیت شناسی + تحلیل

تصور شما از خودتان حقیقت دارد؟ تست رایگان شخصیت شناسی + تحلیل


تست MBTI

تبلیغ

طبق اعلام مسئولان نتایج قرعه‌کشی حداکثر ظرف یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پس از احراز هویت و تطبیق اطلاعات و داده‌های ثبت نام‌کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن متقاضیان، اعلام خواهد شد.

 

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

با بمانید.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو کی اعلام میشود شهریور ۱۴۰۱

آخرین مطالب سایت