نیم پست
تماس با ما
منابع آزمون استخدام تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی مشخص شده است. سازمان تامین اجتماعی هر ساله از میان افراد متقاضی افرادی را استخدام می کند که برای این موضوع یک سری شرایط اولیه و نهایی تعیین شده است. افراد علاقه مند نیاز است واجد این شرایط باشند و در صورتی که تمامی موارد را بدست آورده باشند، می توانند با مطالعه منابعی که مشخص شده است، برای آزمون اقدام نمایند. آزمون این سازمان از یک سری منابع عمومی و تخصصی طرح سوال می شود که نیاز است افراد علاقه مند از این موارد نیز اطلاعات کافی را بدست آورده باشند. زیرا در صورت عدم اطلاع از مواد و منابع، افراد نمی توانند امتیاز لازم را بدست آورند و در آزمون پذیرفته نخواهند شد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر منبعی به صورت رسمی برای مطالعه جهت شرکت در استخدام های آتی سازمان تامین اجتماعی اعلام نشده است؛ اما اگر قصد آغاز مطالعه برای قبولی در آزمون های استخدامی از جمله آزمون استخدامی تامین اجتماعی را دارید؛ نیاز است حتماً با یک سری منابع مهم که ممکن است در خبرهای رسمی اعلام نشود، آشنا باشید. این منابع مانند راه میانبر برای رسیدن به مقصد هستند و کارشناسان ما می توانند شما را در این مورد به خوبی راهنمایی کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی از جمله ارگان های قدیمی و غیر دولتی می  باشد که برای کارگران و افراد حقوق بگیر و همچنین افراد دارای مشاغل آزاد مستمری واریز می نماید. در این سازمان هر ساله آزمون های استخدامی نیز برگزار می شود که  افراد علاقه مند بتوانند برای استخدام شدن اقدامات لازم را انجام دهند.داوطلبانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی 1401 را دارند، می توانند برای شرکت در این آزمون از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی مواد عمومی، اختصاصی و منابع هر یک از آن ها آگاهی لازم را بدست بیاورند. لازم است بدانید مباحث عمومی آزمون های استخدامی مشترک بوده و سوالات آن ها تنها در بخش اختصاصی متفاوت می باشد.

 

مراحل استخدام سازمان تامین اجتماعی

 

مواد آزمون استخدامی تامین اجتماعی

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و بسته به پستی که افراد برای آن آزمون می دهند، دارای منابع مختلف خواهد بود. افراد علاقه مند نیاز است از منابع اطلاعات لازم را بدست آورده و تا روز آزمون با مطالعه منابع مرتبط خود را به روز رسانی نمایند. مباحث عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی شامل موارد زیر است.

نام دروس عمومی

مواد عمومی که مطرح می شود، شامل دروس دبیرستان خواهد بود. در جدول زیر می توانید دروس عمومی را مشاهده کنید.

 

 

نام دروس اختصاصی

مواد اختصاصی آزمون نیز بر اساس زمینه های شغلی مورد نیاز متفاوت می باشد. در ادامه مواد اختصاصی آزمون را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 

 

 

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه بر روی لینک کلیک کنید. 

 

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی

ما در موارد قبل مواد آزمون را بررسی کردیم، در این قسمت قصد داریم به بررسی منابعی که لازم است مطالعه کنید بپردازیم. این منابع ممکن است هر سال با سال گذشته متفاوت باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای انتخاب منابع همیشه با مشاوران مشورت نمایید.

 

 

 

در ادامه می توانید جدول زیر را نیز مطالعه کنید.

 

 

 

برای اطلاع از نحوه استخدام سازمان تامین اجتماعی کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

بعد از اطلاع در رابطه با منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی، نیاز است که از شرایط ثبت نام نیز اطلاعات کاملی را بدست آورید. در این قسمت همراه ما باشید تا شرایط ثبت نامی را بیشتر بررسی کنیم. به صورت کلی شرایط ثبت نام به دو قسمت شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شود.

شرایط عمومی شامل موارد زیر خواهد بود:

  • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  • اعتقاد به دین اسلام
  • داشتن سلامت جسمی و روانی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر
  • نداشتن سابقه محکومیت جزائی
  • داشتن حداقل 20 سال سن تمام
  • ارائه حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی استخدام
  • داشتن گواهی فراغت از تحصیل
  • داشتن گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم

توجه داشته باشید داوطلب استخدام نباید از مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشد. همچنین استخدام افراد  دارای حکم ممنوع می باشد.

ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه، آخرین روز ثبت نام و محاسبه سن، اولین روز ثبت نام می باشد.

 

 

آزمون استخدام تامین اجتماعی

 

برای اطلاع از شرایط استخدام سازمان تامین اجتماعی کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی

شرایط اختصاصی ممکن است برای هر رشته متفاوت باشد. افرادی که  قصد استخدام شدن در سازمان تامین اجتماعی را دارند، باید از شرایط اختصاصی استخدام، اطلاعات کامل را بدست آورند. زیرا اگر این شرایط را نداشته باشید و حتی در آزمون پذیرفته شوید، اجازه استخدام شدن نخواهید داشت.

شرایط سنی، مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان شرکت در این آزمون به شرح جدول زیر خواهد بود.

برای مدرک لیسانس نیاز است داوطلبان حداکثر 30 سال داشته باشند.

برای مدرک فوق لیسانس ( رشته بهداشتی و درمانی )حداکثر 35 سال تعیین شده است.

برای مدرک فوق لیسانس (سایر رشته ها) میزان حداکثر 33 سال تعیین شده است.

در مقطع دکتری تخصصی پزشکی حداکثر 40 سال مورد نیاز است.

نیاز است مدرک تحصیلی افراد داوطلب معتبر و همچنین مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

ارائه گواهی انجام خدمات قانونی و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان بهداشتی و درمانی ضروری است.

مدرک تحصیلی داوطلبان صرفا بایستی بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی ذکر شده در دفترچه باشد.

میزان تعهد 5 ساله در صورتی که پذیرش در شهر مورد تقاضای آزمون باشد، مورد نیاز است.

در صورت داشتن معافیت پزشکی و قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه و پس از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجا امور مربوط در عناوین شغلی مورد تقاضا می باشد.

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی منابع مورد نیاز برای استخدام در سازمان تامین اجتماعی بپردازیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین و معتبرترین منابع را انتخاب نمایید. تمامی مواردی که در این مقاله بررسی شده است، مربوط به منابع و  مواد آزمون استخدامی بوده است. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص منابع و مواد آزمون داشتید، می توانید با کارشناسان ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

منابع آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1402

آخرین مطالب سایت