نیم پست
تماس با ما

آیا می دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده از این نوع مشاوره دارند. توجه داشته باشید ما قصد داریم در یک مقاله جامع و کامل اطلاعات کاملی را در مورد مشاوره تحصیلی تلفنی در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است بدانید در این مقاله مواردی همچون مزایای این نوع از مشاوره ، جزئیات خدمات این نوع از مشاوره، استفاده از مشاوره رایگان تحصیلی و بسیاری از موارد دیگر را به شما ارائه خواهیم کرد که می‌تواند به شما کمک کند تا یک مشاوره تحصیلی منحصر به فرد را دریافت نمایید.

در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که مشاوران تحصیلی زیادی وجود دارند که شما می توانید به آنها مراجعه کنید ما ایران تحصیل با داشتن مشاورین مجرب می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند. در نتیجه برای تماس با مشاوران این مرکز مشاوره تلفنی می توانید از شماره های تماس موجود در وب سایت استفاده نمایید. در نهایت اگر قصد دارید از موارد ذکر شده مطلع شوید پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

آکادمی ایران تحصیل با بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره و با پشتیبانی 24 ساعته قبولی شما داوطلبین گرامی را تضمین می کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

فقط به یک رقمی شدن فکر کن

تفاوت مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره حضوری

بین مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره حضوری تفاوت های زیادی وجود دارد. در گام اول بهتر است ذکر کنیم مشاوره تحصیلی تلفنی هیچ محدودیت زمانی ندارد و شما به راحتی می توانید در هر زمان از شبانه روز با وی تماس گرفته و از مشاوره تحصیلی بهره‌مند شوید اما این مسئله در مورد مشاوره حضوری صدق نمی کند زیرا شما باید در زمان مشخص به دفتر مراکز مشاوره حضوری مراجعه نمایید. در ادامه بهتر است به صرفه جویی در زمان اشاره کنیم که این روز ها برای بسیاری از افراد اهمیت بسیاری پیدا کرده است. قابل توجه است بدانید برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی نیازی به طی کردن مسافت تا رسیدن دفتر مشاوره ندارید اما برای استفاده از مشاوره حضوری باید حتما در دفتر مشاور حاضر شوید.

از سوی دیگر مشاورین که در مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی فعالیت می‌کنند از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و اکثراً معروف می باشند در نتیجه می توانند شما را به هدفتان نزدیک‌تر کنند. در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی آسان تر است زیرا شما تنها با تماس گرفتن با مرکز مشاوره ایران تحصیل به راحتی می توانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوند. در نهایت می‌توان به این نتیجه رسید استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی بهتر از استفاده از مشاوره تحصیلی حضوری می‌باشد.

 

اطلاعیه

شما می توانید از طریق تلفن ثابت در هر کجای کشور و با صرفه جویی در وقت و هزینه خود از مهمترین مسائل در زمینه تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی مطلع شوید.

 

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی

در این بخش از مقاله تصمیم داریم 13 خدماتی که توسط مشاوره تحصیلی تلفنی به داوطلب ارائه می شود را به شما معرفی کنیم. در این صورت شما می توانید با دید باز و آگاهی کامل برای استفاده از این نوع مشاوره اقدام نمایید.

 • آگاه شدن افراد از زمان، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون های دانشگاه های سراسری، پیام نور، آزاد، غیر انتفاعی در تمامی مقاطع تحصیلی
 • تخمین رتبه و تراز در تمامی آزمون ها
 • مشاوره انتخاب رشته و انجام انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ، آزاد ، پیام نور و… در تمامی مقاطع تحصیلی 
 • معرفی بهترین منابع کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی در مقاطع مختلف
 • نمونه کارنامه قبولی کنکور سراسری در  رشته های تحصیلی مختلف همچون: تجربی، ریاضی و انسانی
 • برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی کنکور در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی 
 • آگاه شدن افراد از حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی تمامی رشته ها در دانشگاه دولتی
 • آگاه کردن افراد از زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون های المپیاد، آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی در تمامی استان ها و شهرستان ها
 • آگاه کردن افراد از شرایط  پذیرش با آزمون و بدون آزمون دانشگاه ها در تمامی مقاطع
 • آگاهی کردن افراد از میزان شهریه تمامی دانشگاه ها از جمله آزاد، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و پیام نور 
 • آگاهی از بهترین مدارس دولتی، تیزهوشان، غیر انتفاعی در تمامی استان ها
 • اطلاع از زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ها
 • شرایط تحصیل در خارج از کشور و آگاهی از میزان هزینه تحصیل و زندگی در تمامی کشور ها.

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی چه مزایایی دارد

مشاوره تحصیلی تلفنی چه مزایایی دارد؟

همانطور که در ابتدا مقاله ذکر کردیم مزایای این نوع از مشاوره تحصیلی بسیار زیاد است اما شاید بهتر باشد اطلاعات کاملی نسبت به مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی به دست بیاورید. لازم به ذکر است بدانید که مشاوره تحصیلی به روش های مختلفی صورت می پذیرد که این شرایط، بنا به دلایل خاصی همچون: شرایط متفاوت دانش آموزان و داوطلبان نیازمند متفاوت می باشد. علاوه بر این، هر یک از آنان در گوشه ای از کشور عزیزمان ایران سکونت دارند. به همین دلیل امکان استفاده از خدمات مشاوره ای برای تمامی آنان وجود نخواهد داشت. یکی از محاسن دریافت این نوع از مشاوره را می توان دسترسی آسان آن برای تمامی داوطلبان دانست. امکان استفاده از مشاوره رایگان برای کلیه داوطلبان رشته های تحصیلی وجود دارد. دانش آموزان عزیزی که مایلند در مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند اما در رابطه با فنون مطالعه و قبولی در این رشته آگاهی ندارند، می توانند از مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان بهره مند گردند.

از دیگر خدمات و مزایای مشاوره تحصیلی می توان به معرفی بهترین منابع مطالعه کنکور، تخمین رتبه در همه آزمون های آزمایشی، دریافت نمونه کارنامه قبولی سال های گذشته، زمان توزیع کارت ورود به جلسه و غیره اشاره کرد. امکان استفاده از این خدمات و بسیاری دیگر با استفاده از مشاوره تحصیلی فراهم گردیده است. همچنین مشاوره تلفنی با بهترین مشاوران، موجب می شود که به راحتی بتوانید در آزمون تیزهوشان پذیرفته شوید.

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

یکی از آپشن هایی که مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می دهد مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان است. توجه داشته باشید هر یک از دانش آموزان و داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان از کلیه خدمات بهره مند گردند. مشاوره تحصیلی مقطع دبیرستان از جمله خدماتی است که در مشاوره تحصیلی تلفنی به صورت رایگان انجام می پذیرد. داوطلبان کنکور به دنبال راهی هستند تا بتوانند قبولی خود را تضمین نمایند به همین دلیل می توانند از مشاوره تضمینی کنکور سراسری استفاده نمایند.

برخی از داوطلبان پسر که مشکلات معافیت تحصیلی دارند و یا به دنبال معافیت دائم هستند، می توانند از مشاوره تخصصی نظام وظیفه اخذ معافیت بهره مند گردند. خدماتی که در مشاوره تلفنی ارائه می گردد مربوط به تمام اموری است که تحصیل هر فردی بدان وابسته می باشد. در نهایت برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان تنها کافی است با شماره تماس موجود در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تحصیلی تلفنی

چگونه از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنیم؟

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی لازم است از شماره مشاور تحصیلی برخوردار باشید. شماره های مشاور تلفنی متخصصین ایران تحصیل دو شماره برای تلفن های ثابت است که در انتهای مقاله درج شده و یا در وب سایت موجود هستند. دانش آموزانی که در دبیرستان های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل هستند با توجه به تغییرات به وجود آمده در طی سال های اخیر در رابطه با نحوه پذیرش آنان در دانشگاه های مختلف، ممکن است کمی در انتخاب رشته و دانشگاه سردرگم باشند. به همین دلیل دانش آموزان عزیز نیازمند مشاوره کنکور سراسری فنی و حرفه ای هستند، در مشاوره تحصیلی تلفنی با شرایط و پذیرش و همچنین حداقل معدل لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها آشنا می شوند.

مشاوره برای دانش آموزان و دانشجویان در حوزه انتخاب رشته و مسائل مشابه آن به صورت های مختلفی صورت می پذیرد. بنابراین، در صورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی لازم است شماره مشاوره تلفنی را در اختیار داشته باشید. در مقطع دکتری با شماره گیری شماره مورد نظر خواهید توانست از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دکتری بهره مند گردید. بنابراین در این زمینه به راحتی خواهید توانست به تمامی آنچه که می خواهید دست یابید. آن دسته از داوطلبانی که دارنده مدرک لیسانس هستند و مایل به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی می باشند، می توانند از مشاوره کنکور در لیسانس به پزشکی بهره مند گردند. کلیه آقایانی که در سن مشمولی خدمت سربازی قرار دارند نیز می توانند با استفاده از مشاوره رایگان سربازی از مشاوره های لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها بهره مند گردند. جهت برخورداری از تمامی این مشاوره ها با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس حاصل فرمائید.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری در ایران تحصیل به کمک بهترین مشاوران ایران و رتبه های برتر سال های قبل آزمون سراسری به دانش آموزان کنکوری ارائه می شود؛ جهت استفاده از این خدمات بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

یک گام تا رتبه شدن

یک گام تا رتبه شدن

تفاوت مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل با مراکز مشاوره دیگر 

اگر قصد دارید از تفاوت مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره ایران تحصیل با مابقی مراکز مطلع شوید. بهتر است ذکر کنیم مرکز مشاوره ایران تحصیل از مشاورین منحصر به فرد استفاده می‌کند. این در صورتی است که بسیاری از مراکز مشاوره دیگر، تنها یک مشاور مشهور دارند و در کنار آن از دستیاران بی تجربه استفاده می کنند تا بتوانند سود چشمگیری به دست بیاورند. در نتیجه این نوع از مراکز مشاوره به هیچ وجه نمی‌تواند شما را به هدفتون نزدیک تر کنند. این نکته را در نظر داشته باشید مشاورین مرکز مشاوره ایران تحصیل دارای تخصص و تسلط به امور مشاوره می باشند. اما در بسیاری از مراکز مشاوره، مشاورین از تخصص کافی برخوردار نیستند و نمی توانند یک مشاوره ارزشمند به داوطلب ارائه کنند. این نکته را هم در نظر داشته باشید هزینه مشاوره در مرکز مشاوره ایران تحصیل بسیار مناسب است اما مراکز مشاوره دیگر هزینه های زیادی را برای ارائه مشاوره دریافت می کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

تفاوت مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره حضوری

اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی تلفنی

مراکز مشاوره تحصیلی بهزیستی آماده ارائه راهنمایی‌های انتخاب‌ رشته 

بهزاد وحیدنیا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد مشاوره تحصیلی برای پذیرفته‌ شدگان کنکور به‌ صورت تلفنی از طریق تلفن ۱۴۸۰ امکان پذیر است.

فعالیت ۲۷۰ مرکز تحصیلی تربیتی بهزیستی در کشور

بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، در حال حاضر 270 مرکز تحصیلی تربیتی به مردم خدمات رسانی می کنند.

جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور سراسری در سال های قبل و مجموعه ای متشکل از بهترین و موفق ترین مشاورین کنکور ایران در سال کنکور خود روی لینک زیر کلیک نمایید.

یک گام تا رتبه شدن!

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به مشاوره تحصیلی تلفنی در بیان نداشته اید اما در حال حاضر اطلاعات کاملی نسبت به تفاوت این نوع از مشاوره با مشاوره حضوری در اختیار دارید. از سوی دیگر در این محتوا ذکر کرده ایم  که در مشاوره تحصیلی تلفنی چه خدماتی به متقاضی ارائه می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که در این مقاله شما با مزایای این نوع از مشاوره آشنا شده اید و در حال حاضر یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی را می شناسید که حتی حاضر است مشاوره تحصیلی رایگان را هم به داوطلبان خود ارائه کند. مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که قصد دارند آینده شغلی و تحصیلی خود را بسازند. در نتیجه پیشنهاد می کنیم با استفاده از شماره تماس که در وب سایت قرار داده شده است با مشاورین مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید و از مشاوره، بهترین مشاورین کشور بهره مند شوید.

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته

آخرین مطالب سایت