نیم پست
تماس با ما

25 مدل زیبای زنانه شینیون مو در سال 2020

مطمئنا برای خانمهایی که موهای بلند دارند ممکن است خیلی سخت باشد که تصمیم بگیرند موهای خود را کوتاه کنند و  در ضمن نگهداری و مرتب کردن روزانه موهای بلند ممکن است برایشان زمانبر باشد ما در اینجا  شما را با سبکهای کاملا ساده و سریع آشنا میکنیم که شما خانمهای عزیز در کمترین زمان ممکن بتوانید بهترین مدل را به موهای خود بدهید ودر محیط کاری خود شیک و جذاب بنظر برسید
25 مدل موی کاملا حرفه ای برای خانم هایی که موهای بلند دارند:
در اینجا شما را با برخی از سبکهای های برتر و حرفه ای  سال ۲۰۲۰که مناسب موهای بلند است آشنا میکنیم

1: موهای بلند و هایلایت شده

بیشتر خانمها برای اینکه ظاهری شیک داشته باشند موهای خود را هایلایت میکنند که این روش خود زیبایی ویژه ای به آنها میبخشد و متناسب با چهره صورت میتوانید جلوی موهای خود را مدل چتری کوتاه کنید و ظاهر خود را بیشتر تغییر دهید

2: موهایی که قسمت پایینی ان فرشده

شما میتوانید با یک بابلیس یا اتو مو قسمت میانی موهای خود را فر کنید و در انتها با انگشت خود حالت مجعد به موهای خود بدهید و این یک سبک بسیار شیک است.

3: موهای دم اسبی

در این روش موها را در پشت سر بصورت دم اسبی جمع میکنیم و بعد خیلی ساده یک قسمت از مو را دور دم اسبی می پیچیم.  که این یک سبک مرسوم برای بیشتر خانم ها محصوب میشود.

4: بافت کف سری

در بافت کف سری موهای کف سر را به بافت اضافه میکنیم و این سبک  برای خانم ها در محیطهای اداری و یا در مهمانی های کوچک و  دوستانه بسیار ساده و شکیل می باشد.

5 :مدل فرق از وسط صاف

این مدل مو یک سبک کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد و شما میتوانید برای جلوه و زیبایی بیشتر موهایتان از روغنTREsemme keratin استفاده کنید که  این روغن مو باعث سلامتی و شادابی موهای شما می شود.

6 :بافت گوجه ای یا دونالتی بالای سر

یکی از بهترین مدل ها برای موهای بلند میباشد و استایل فوق العاده ای به شما میبخشد که میتوانید برای دور این بافت گوجه ای بالای سر از روسری یا ربان استفاده کنید.
 

7 : مدل موهای چتری

این مدل مو مورد علاقه بسیاری از خانمها میباشد چون  این مدل موباعث میشود خانم ها سنشان کمتر به نظر برسد و چهره ای کاملا جذاب داشته باشند.

8: بافت سه تایی

این بافت یک بافت بسیار ساده است که بیشتر شما با آن اشنایی دارید که مو پشت سر را به سه قسمت تقسیم میکنیم و زیر رو میبافیم.

9: مدل شینیون updo

 موی بلندی که از پشت سر و بالاتر از گردن پیچیده و بافته میشه که به آن مدل updo گفته میشود که شما میتوانید موهای جلو سر را به بالا یا بغل سر پیچ دهید و شینیون کنید .که برای آنکه شینیون شما دوام بیشتری داشته باشد و موهایتان براق تر بنظر برسد از اسپری TREsemme firm Hold Hairspray استفاده کنید.

10: موهای چتری کوتاه جلوی سر

اگر موهای نازکی دارید شما می توانید از این مدل مو استفاده کنید که حجم جلو موهای شما را بیشتر نشان میدهد و ظاهر شما را دخترانه تر نشان میدهد و شما میتوانید برای حجم این مدل مو از اسپری بافت نمکی Toni&Guy sea solutionاستفاده کنید.

11: مدل مویpixie

بعضی وقتها دوست دارید موهای کوتاه داشته باشید  میتوانید بجای کوتاه کردن موهایتان از کلاه گیس موهای کوتاه استفاده کنید گلاه گیس pixie یه بافت نرم و سبک  دارد و حتی برای تابستانهای آفریقای جنوبی هم مناسب است.

12 : مدل شینیون گوجه ای

این سبک شینیون بسیار فشن میباشد و استایل ویژه و جذابی به موهای شما میدهد و در این مدل موها را بصورت کاملا ساده رو به بالا بصورت گوجه ای جمع میکنیم  و انتهای مو را با گیره سر فیکس میکنیم.

 13:موهای فر طبیعی

 این مدل مو بصورت طبیعی فر میباشد و زیباترین حالت این است که موهایتان را باز نگه دارید و برای آراستگی بیشتر از کرم مو و کمی مرطوب کننده بدون چربیTREsemme Botanic استفاده کنید

14: شینیون شلوغ updo

در شینیون مویupdoمو را بالای سر جمع میکنیم و  بقیه موهارا از کناره ها به موهای بالای سر اضافه میکنیم که این مدل شینیون بسیار مدل روز میباشد.

15: موهای بلند طبیعی

چرا وقتی که از رختخواب بیرون میایید برای اینکه ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید  موهای خود را با گیره سر جمع میکنید؟حتی لازم نیست هر روز دوش بگیرید.شما میتوانید قبل از بیرون رفتن از اسپری روغن Spritz TREsemmeبرای اینکه گره های موهای شما باز شود و موهایی براق داشته باشید استفاده کنید.

16 : بافت دم اسبی

در این مدل شما می توانید از یه مدل بافت کف سری بدلخواه خودتان استفاده کنید و موهای پشت سر را دم اسبی کنید.

17 : بافت تیغ ماهی

این بافت شاید در ظاهر بافت ساده ای بنظر برسد ولی بافت بسیار زیبا و به روزی میباشد.که موها را بصورت ضربدری  بهم میبافیم.

18 : بافت گوجه ای یک طرفه

در این مدل موهای بافته شده را به صورت گوجه ای به یک طرف بالای سر خود جمع میکنید و آنها را با سنجاق سر فیکس میکنید و پیچ و تابهای ضریفی به بافتهای بالای سر میدهیم.

19 : بافت با تیکه های پهن

این بافت پهن و شلوغ قطعا یکی از مدل حرفه ای و ماندگار بدای موهای بلند است اگر بدنبال یک مدل بافت منحصر بفرد برای موهای خود هستید این روش بهترین گزینه میباشد

20 : موهای بلند ویو شده پیچ تاب خورده با یک کلاه شیک

یک کلاه ساده مناسب با موها و لباس شما میتواند شما را نسبت به دیگران متمایز کند و اگر آن روز نتوانستید دوش بگیرید شما لازم نیست وقت زیادی برای آراستگی موهایتان صرف کنید فقط کافی است موهای خود را با مقداری شامپو اسپری کنید تا گره موهای شما باز شود.

21 : مدل موی گوجه ای شلوغ بالای سر

قسمتهایی از مو را بصورت گوجه ای بالا آورده و با تیکه های مو شینیونی  شلوغ درست کنید و این سبک به زیبایی ظاهر شما می افزاید و ظاهری ظریف و زنانه بشما میدهد.

22 : مجعد کردن موها بصورت نامنظم

با فرهای بزرگ و موج دار یک سبکه تازه بدست می آورید که این حالت را بدون استفاده از  گرما میتوانید ایجاد کنید. فقط قبل از آنکه به رختخواب برید موهای خود را برس و صاف کنید  هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید موهای مجعد زیبایی خواهید داشت.

23: موهای صاف بلند

اگه بطور طبیعی موهای صافی دارید بهتر از گره موهای خود را باز کنید و فقط با استفاده از روش تمیز و صاف کردن مو با شامپوی Organics straight&sleek که داری روعن ارگانیک میباشد و در طول روز موهای شما را صاف و براق نگه میدارد

24 :موهای بلند آمبره

 آیا میخواهید از یک رنگ ساده برای موهای خود استفاده کنید؟و سپس پااین موهای خود را آمبره کنید.این روش امبره سبکی حرفه ای برای خانمهای با سلیقه و شیک است.

25 :موهای براق پشت گوش

مدل موهای پشت گوش یک سبک بسیار شیک است که این مدل مو بسیار شیک و کاربردی است که موهای خود را با استفاده از ژل و نگهدارنده قوی (چسب مو) مو  رو به عقب صاف کنید بدون  اینکه ظاهر مو خیس بنطر نرسد ژل سبک  look stylingVo5wetتوصیه می شود که این ژل در طول شبانه روز موهای شما را محکم نگه میدارد و در تمام طول روز موها دوام خواهند داشت.

نام نویسنده : زهره شعبانی

مدل مو در سال جدید


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

مدل شینیون مو 2020

آخرین مطالب سایت