نیم پست
تماس با ما

لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟

لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت است. اما  این روش درمانی زیبایی چیست و چگونه میتوان انجام داد؟ و مهمتر از همه ، آیا این گزینه مناسب برای ابروهای شما است – یا آیا گزینه دیگری مانند Brow Fix می تواند انتخاب بهتری باشد؟

سالها پیش هنگامی که برای اولین بار درمان HD Brows را انجام دادم ، یعد از آن لمینت ابرو را آزمایش کردم تا با برخی از مشکلاتی که با ابروهای بی قاعده مشاهده خواهیم کرد ، مقابله کنم. در آن زمان ما از محصولاتی استفاده می کردیم که برای لیفت ابرو و مژه مناسب بودند و برخی از نتایج عالی بودند ، اما بسیاری از آنها افتضاح بودند ، بنابراین من مایل نبودم هر چیزی را که حداقل 90 درصد اثبات رضایت ندارد را استفاده کنم. اکنون راه حل ها و روش های موجود بسیار بهتر شده است و من فکر می کنم با آموزش صحیح و تجربه بیشتر نتایج بسیار بهتر خواهد بود.

لمینت ابرو چگونه کار می کند

لمینت ابرو نوعی پرم ابرو است که با استفاده از یک فرآیند شیمیایی موها را در موقعیت بهتری قرار می دهد.

لمینت ابرو با استفاده از موادی خاص شروع به شکستن پیوندهای پروتئینی در موهای ابرو می کند. واجازه می دهد تا موها به راحتی در موقعیت رو به بالا قرار بگیرند. سپس ، مرحله و مواد دوم استفاده می شود ، که پیوندهای پروتئینی را به این موقعیت جدید تبدیل می کند ، تا 6 هفته ابرو را به شکل جدید نگه می دارد.

بنابراین ، اگر موهایی در حال رشد ، بی نظم ، صاف یا رو به پایین دارید ، لمینت ابرو می تواند جهت رشد را تغییر داده و ظاهری یکدست تر با قوس بالاتر و شکل ابروی مطلوب تر ایجاد کند.

آیا لمینت ابرو برای من مناسب است؟

لمینت می تواند برای افرادی که دارای موی ابرو هستند و در جهت نامطلوبی رشد می کنند ، انتخاب خوبی باشد.

به عنوان مثال ، هر مو در یک مرحله متفاوت از چرخه رشد است ، بنابراین پس از چند روز برخی از موهای لمینت شده می ریزند و موی جدید در جهت معمول خود رشد می کند. موهای دیگری که در میانه چرخه رشد قرار دارند پس از چند هفته شروع به از بین رفتن می کنند.  تقریباً 50٪ موها طی 6 هفته خود را جایگزین می کنند ، بنابراین اگر مشتری آنها را دوباره استفاده کند ، موهایی باقی می ماند که دو بار لیفت و لمینت می شوند.

همچنین ، از آنجا که این یک فرآیند شیمیایی است ، لمینت گاهی اوقات به برخی از موهای ریزتر در ابرو آسیب می رساند و باعث می شود که ابروها حالت پوسیده ای داشته و منجر به شکستگی شود. ما باید موهای ابرو خود را حفظ کنیم زیرا رشد مو با افزایش سن کند می شود و هنوز نمی دانیم که آیا درمان های مکرر روی رشد موها تأثیر می گذارد یا نه.

این روند همچنین می تواند ابرو را کمی روشن کند و من می بینم که بسیاری از افراد در همان روز آنها را رنگ میکنند که من علاقه ای به انجام آن ندارم ، زیرا این یک فرآیند شیمیایی دیگر است که می تواند به موها آسیب برساند  من توصیه می کنم بعد از استفاده از محلول نرم کننده ابرو حداقل یک هفته بعد آنها را رنگ کنید. در بعضی از مشتری ها ابروها تا حدی روشن می شوند که چاره ای ندارند مگر اینکه در همان روز رنگ کنند ، بنابراین اگر مجبور به رنگ کردن باشم ، از مکث زیاد رنگ روی ابروهایم پرهیز میکنم.

ما همچنین مواردی از لمینت ابرو را دیده ایم که در نتیجه درمان ابروها کاملاً صاف و روی صورت قرار می گیرند ، ظاهری غیرطبیعی و تقریباً براق. نتیجه یادآور یک ورق کاغذ است که با پلاستیک ورقه ورقه شده است – این نوع ورقه ورقه اشتباه است! معمولاً بعد از چند روز این حالت کرک می شود اما بعضی از موها آنقدر شل می شوند که می افتند. من  طرفدار ابروهای کشیده و پر هستم  البته اخیرا محصولی به اسم صلبون ابرو در بازار آمده که به نظر من خیلی جالب نیست چون هم خیلی ناپایدار و خیلی خشک و پوسته پوسته به نظر می رسد. 

نکات مهم برای  بهترین نتایج لمینت ابرو:

۱−هنرمند و متخصص زیبایی  ابرو خود را با دقت انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی آموزش دیده اند و از یک سیستم معتبر و راه حل معتبر استفاده می کنند

۲−در حالت ایده آل یک هفته قبل یا بعد از لمینت برای رنگ کردن ابروها اقدام کنید.

۳−اگر باید در همان روز رنگ بزنید ، فقط کافی است که بلافاصله رنگ را بردارید یعنی مدت زمان کمی رنگ روی ایروها بماند.

۴−در صورت استفاده از لمینت هرگز  ابروهای خود را دکلره نکنید زیرا باعث افزایش شکستگی می شود

۵−در طی مراحل لیفت و لمینت از چسب استفاده نکنید.

۶−پس از انجام فرآیند ، روزانه از  سرم رشد ابرو استفاده کنید

۷−ابروهای تازه لمینت شده خود را به مدت 48 ساعت خیس نکنید.  خواب ابروها را در جای خود ثابت نگه دارید و در این مدت از آنها در برابر آب محافظت کنید.

۸−سعی کنید این روند را بیشتر از هر 10 هفته تکرار نکنید تا اجازه رشد موهای جدید درمان نشده را بدهید

۹−حتما هر روز ابروها را برس کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

لمینیت ابرو

لمینت ابرو


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

لمینت ابرو چیست

آخرین مطالب سایت