نیم پست
تماس با ما
فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 این روز ها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی باشید. لازم به ذکر است تا بدانید که برای جذب در دانشگاه علمی کاربردی شما باید شرایط عمومی و اختصاصی که توسط دانشگاه اعلام می‌شود را دارا باشید. به گفته معاون آموزشی این دانشگاه، جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی سال 1401 از 1 آذر آغاز شده و تا 15 آذرماه 1401 ادامه دارد.

 

 

📣 اطلاعیه 📣

به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، جذب در سال 1401 از 1 آذر ماه الی 15 آذر ماه می باشد.

 

 

زمان انتشار فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی که یکی از دانشگاه های غیردولتی و شهریه پرداز به شمار می رود، هر ساله دانشجویان بسیاری را رشته های مختلف پذیرش می کند. این دانشگاه در سال های اولیه تاسیس، مدرسان خود را از فیلتر خاصی رد نمی کرد و بسیاری از آن ها تنها با داشتن کد مدرسی مشغول به تدریس می شدند. اما در طی نشست هایی که صورت گرفت، تصمیم گرفته شده تا برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و بالا بردن کیفیت دانش خروجی، انتخاب مدرسان با وسواس بیشتری صورت گیرد.

برای این منظور، مقرر شد تا افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی که هر از چندگاهی منتشر می شود، شرکت کنند.  چنانچه این داوطلبان از شرایط لازم برای تدریس در این دانشگاه برخوردار بوده و از ارزیابی های عمومی و مصاحبه با موفقیت عبور نمودند، به استخدام درآیند.  طبق جدیدترین اخبار، فراخوان جذب مدرس 1401 از 1 آذر شروع شده و تا 15 آذر ماه ادامه دارد. 

 

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

مراحل ثبت نام در جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

برای نام نویسی در فراخوان دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه نمی باشد. داوطلبان می توانند از طریق ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی به راحتی نام نویسی کنند. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد:

✔️ جستجوی آدرس اینترنتی uast.ac.ir در موتور جستجوگر خود و ورود به سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی.

✔️بر روی گزینه “ثبت نام کنید” کلیک نمایید.

✔️اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، نام و نام خانوادگی، موبایل، و کد امنیتی را وارد نمایید.

✔️مجددا به صفحه اول برگردید و در قسمت “ورود به سامانه” نام کاربری و رمز عبور را که خود ساخته اید را وارد کنید. بعد از درج ” کد امنیتی” بر روی “ورود” کلیک کنید.

✔️شرایط ذکر شده را مطالعه کرده و در صورت داشتن تطابق با آن بر روی دکمه “شرکت در فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی” فشار دهید.

✔️در مرحله بعد وارد صفحه ایی می شوید که باید در آن وضعیت ورود به صفحه اصلی از طریق نام کاربری و رمز عبور (متقاضی باید خود این رمز را تعیین نماید.)

✔️مطالعه دقیق شرایط مورد نیاز

✔️پر کردن اطلاعات فرم ثبت نامی

 

نحوه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

در ابتدا نیاز است که با جست و جوی عبارت jam.uast.ac.ir در کادر بالایی و یا میانی مرورگر وارد سامانه مربوطه شوید.

 

نحوه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

با وارد شدن به این سامانه صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

 

سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

حال با ورود به سایت و انتخاب کردن گزینه ثبت نام کنید، به عضویت سایت در خواهید آمد.

 بعد از این مرحله یک سری اطلاعات از شما خواسته می شود که باید آن ها وارد کنید

 حال نوبت به ورود در سامانه با استفاده از کد ملی و رمز عبور تعیین شده می باشد.

 

فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

 

در نهایت باید مقررات را تایید کرده و گزینه شرکت در فراخوان را انتخاب کنید.

 در مراحل بعدی باید به یک سری سوالات پاسخ داده و مواردی همچون استان مورد تقاضا، گروه درسی مورد نظرتان و گزینه

 ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات عمومی ” برای تکمیل اطلاعات فردی را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه ” ویرایش اطلاعات / فرم اطلاعات تحصیلی و تخصصی ” باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و مدارک خود را نیز بارگذاری نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نهایی اطلاعات نیز در مرحله آخر انجام خواهد شد.

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام در  فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی که در دانشگاه های مختلف بر حسب رشته های مختلف صورت خواهد پذیرفت. بنابراین هر گونه اشتباه در زمان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و سایر مراحل دیگر، ممکن است فرصت مدرس دانشگاه شدن را از شما بگیرید. بسیار مهم است که داوطلبان از شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی و تمامی موارد ذکر شده آگاه باشند زیرا گزینش داوطلبان بر اساس همین موارد صورت می پذیرد.

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به منظور انجام ثبت نام، به صورت کاملا درست و بدون خطا و همچنین پاسخ گویی به سوالات متقاضیان در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی راه اندازی گردید. متقاضیان محترم می توانند برای استفاده از سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با سوالاتی که در مصاحبه از آزمون شوندگان پرسیده خواهد شد، به خوبی اطلاع یابید.

 

 

سامانه ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

 

شرایط جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان نه تنها باید با نحوه دریافت کد مدرسی دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، بلکه از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. 

 

شرایط عمومی ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

معتقد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان ذکر شده در قانون اساسی

التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

دارای تابعیت ایرانی

عدم هر گونه سوء سابقه کیفری و یا مواردی که باعث محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود.

عدم اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها

عدم سوء سابقه اخلاقی و یا ارتکاب به رفتارها و اعمال ضد اجتماعی که با شئون و عرفیات مخالف باشد

داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه

برخورداری از تقوای دینی و عمل به احکام اسلامی

نداشتن هیچ گونه رابطه با احزاب یا گروهک های ضد نظام جمهوری اسلامی ایران مانند عضویت در ساواک یا فرقه های وابسته به معاندان و یا هواداری از آن ها

دریافت تایید صلاحیت های عمومی و علمی از سوی هیات اجرایی جذب دانشگاه ها و هیات های مرکز جذب

وزارت متبوع بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

متعهد بودن به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه. اگر متقاضی اهل سنت باشد، از این قاعده مستثنی هستند، البته به شرطی که به طور عملی به دین خود معتقد باشند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

سن داوطلب باید حداقل 28 سال بوده و تا تاریخ فراخوان از 70 سال تجاوز نکند.

اگر متقاضی جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر به تدریس مشغول باشد، بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و کلی، از شرایط اختصاصی زیر برخوردار باشند.

دارای مدرک دکتری یا کارشناسی ارشد مرتبط

مدارکی همچون گواهی آزمون جامع، صورت جلسه دفاع و لغو معافیت تحصیلی(برادران) را نمی توان به عنوان آخرین مدرک تحصیلی در نظر گرفت و فاقد اعتبار و ارزش ارزیابی می باشند.

دارندگان مدرک دکتری حرفه ایی، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد باید حداقل معدل 15 و نیم را داشته باشند. در سایر موارد معدل های A و B و معدل های ۴و ۳ قابل قبول می باشد. اگر معدل در آخرین مدرک تحصیلی قید نشده باشد، ریز نمرات معتبر دارای مهر دانشگاه محل تحصیل را می توان عرضه کرد.

داوطلبانی که مدرک آن ها کمتر از کارشناسی ارشد و یا معادل باشد، مجاز به نام نویسی در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نمی باشند.

افرادی که در دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، تحصیل کرده و مدرک اخذ نموده اند، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی شود.

 

 

👈 برای آشنایی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.👉

 

 

هزینه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

مبلغ حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. نمی‌توان نقش درآمد را در رابطه با هر کاری نادیده گرفت و یا اینکه نسبت به آن بی توجه بود. واقعیت این است که بخش بزرگی از تلاش ما در هر رشته‌ای، برای رسیدن به درآمدی است که در آینده می توانیم داشته باشیم.

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می‌پذیرد. که برای هر مقطع، شرایط استخدام حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی را می‌توان متفاوت در نظر گرفت.  علاوه بر آن، مبلغ ساعات تدریس نیز در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. اینکه ثبت نام در چه مقطعی صورت می‌پذیرد، بستگی به اعلام نیاز دانشگاه‌های مورد نظر دارد.

مبالغ زیر مربوط به سال 1401 می‌باشد:

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی: 210505 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک کارشناسی ارشد و مدرسان تجربی/خبره: 160100 ریال

هر ساعت حق التدریس مدرسان دارای مدرک دکتری: 960322 ریال

متقاضیان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی حتما به این نکته توجه داشته باشند که مبالغ اعلامی در صورت تائید شرایط جذب مدرس می باشد. در تمامی دانشگاه ها جذب در مقاطع ذکر شده صورت نمی پذیرد و این امر بستگی به صلاحدید دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی خواهد داشت. بنابراین توجه به فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

 

هزینه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

 

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی

فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک در بهمن هاه به طور معمول برای تمامی استان های ایران  در سامانه مورد نظر قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام برای تمامی استان ها باید صورت پذیرد، لذا انجام ثبت نام برای برخی از استان های دیگر در زمان های متفاوتی ممکن است صورت می پذیرد . بنابراین طی فراخوان های مختلفی که این دانشگاه منتشر می نماید، لازم است متقاضیان محترم اقدامات لازم را به انجام برسانند.

مطابق با فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی طرح ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی تنها برای آن دسته از افرادی است که تقاضانامه ی آنها برای مدرسین آموزشی می باشد. به همین دلیل رشته های معارف اسلامی را نمی توان در این زمره قرار داد. همچنین مدرسین خبره نیز، برای ثبت نام آنها به صورت فراخوان دیگری که توسط دانشگاه منتشر خواهد شد، باید اقدام نمایند.

برای انجام ثبت نام در سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین اطلاع دقیق از زمان انتشار فراخوان حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده می باشند.

 

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده حضوری

همانطور که ذکر گردید، این دانشگاه با استفاده از سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی می توانند مدارک خود را بارگذاری نمایند. اما این مورد می تواند با استفاده از مدارک مورد نظر برای مصاحبه حضوری متفاوت می باشد. مدارک معرفی شده در ادامه هر یک به صورت فابل های قابل تعریف بمی باشند. اما ترتیب مدارک باید بر اساس زیر مرتب شده باشند.

📰 کاربرگ شماره یک را تکمیل نموده و به همراه داشته باشید.

📰برگه ای که در آن محتوای مورد نظر در رابطه با معرفان علمی باشد را در کاربرگ های موجود ارائه نمایید.

📰چنانچه هئیت علمی دانشگاه علمی کاربردی می باشید، حتما آخرین حکم کارگزینی خود را دریافت نموده و در مدارک مورد نظر داشته باشید.

📰مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی

📰تمامی مدارک تحصیلی، متقاضیان توجه داشته باشند که اصل این مدارک مورد نیاز می باشد همچنین ارائه برخی از معادل ها نیز می تواند در این مورد کافی باشد.

📰سوابق تدریس در دانشگاه را با مدارک آن به همراه داشته باشند.

📰چنانچه سوابق غیر دانشگاهی داشته اند نیز مورد بعدی پس از ارائه این مدارک می باشد.

📰برنامه های درسی و همچنین تدوین نمودن آن و به همراه آن اصل محتوای ارائه شده الزامی می باشد.

📰طراحی بسته های آموزشی برای روز مصاحبه الزامی می باشد.

📰مدارک علمی زبان خود را به همراه کارنامه مورد نظر ارائه نمایید.

📰متن کامل کلیه مقالات و مجلات علمی چاپ شده برای روز مصاحبه و به همراه داشتن آن الزامی می باشد.

📰چنانچه در کنگره های علمی شرکت نموده اید، متن کامل این مقالات در کنگره ها الزامی یم باشد.

📰تالیف و ترجمه کتاب نیز از جمله مدارک مورد نیاز برای رزومه در این دانشگاه می باشد. همچنین به همراه داشتن اصل کتاب نیز در این شرایط الزامی می باشد.

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که به دلیل تعداد بسیار زیاد این مدارک ما از ارائه تمامی مدارک مورد نیاز در این مقاله معذوریم. همچنین نکاتی وجود دارد که شما قبل از ارائه این مدارک حتما لازم است در رابطه با آن آگاهی داشته باشید. به همین دلیل برقراری ارتباط با مشاورین ما در رابطه با سامانه جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسیار ضروری می باشد.

 

 

👈برای اطلاع از نحوه دریافت استعلام مدرک دانشگاه علمی کاربردی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

نتایج فراخوان ثبت نام مدرسی علمی کاربردی

پس از اتمام مهلت ثبت نام فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، پرونده و اطلاعات متقاضیان شرکت کننده در مرحله اول این فراخوان بررسی شده و از میان آن ها داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه های علمی و تخصصی دعوت می شوند. طبق رویه آخرین دوره فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، نتایج پذیرش حدودا 6 ماه بعد از انجام ثبت نام این فراخوان اعلام شده است. هنوز زمان اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1401 مشخص نشده اما طبق رویه دوره های قبل احتمالا چند ماه بعد از ثبت نام اعلام می شود. 

 

مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربرد

با استفاده از خدمات مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی نه تنها می توانید از شرایط عمومی و اختصاصی اطلاعات کامل را بدست آورید. حتی نسبت به مراحل، مدارک و سایر نکات مهم در پروسه استخدام نیز آگاه خواهید شد. آنچه مهم است اطلاع از جزییات مربوط به این پروسه است که ممکن است هر سال با سال گذشته خود تفاوت هایی را داشته باشد. اگر از خدمات مشاوره استفاده نمایید تمامی این اطلاعات در اختیار شما قرار داده خواهد شد. به طور مثال مشاوران در این راستا توصیه می کنند که افراد  قبل از ثبت‌نام نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل الکترونیکی کارت ملی، صفحات شناسنامه، مدرک تحصیلی در مقطع آخر، ریز نمرات معتبر، کارت پایان خدمت و یا معافیت (مخصوص آقایان) دقت کافی را داشته باشند.

 

مشاوره برای ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربرد

 

 

اخبار پیرامون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

📝 دانشگاه علمی کاربردی خوزستان ۳۷۷ مدرس جدید جذب می‌کند

 سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان از جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان امسال جذب مدرس علمی کاربردی برای واحد استان خوزستان خبر داد. دکتر کیانوش بهرهی با اشاره به جذب ۳۷۷ مدرس جدید در فراخوان جذب مدرس علمی کابردی سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت دو هفته از اول آذرماه تا ۱۵ آذرماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به نشانی  https://jam.

📝 فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمي کاربردي

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال 1401 از سه شنبه اول آذر آغاز شد.

 

📣 اطلاعیه 📣

ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی بسته به شرایط دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صورت می پذیرد.

 

📜 خلاصه مطالب 📜

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه و شرایط ثبت نام فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی مطالبی را به شما ارائه دهیم. همچنین به بخش‌هایی از فراخوان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اشاره کنیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله نیاز های شما را رفع کرده باشد. اما اگر سوال دیگری در رابطه با این موضوع دارید و یا به راهنمایی های بیشتری نیاز دارید، می توانید از همکاران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

 

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 📥

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧


 

فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

آخرین مطالب سایت