نیم پست
تماس با ما

فال ماهانه مرداد 1400 | طالع بینی ماهانه مرداد ۱۴۰۰

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ | طالع بینی مرداد 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه)فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۱ | طالع بینی اردیبهشت 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه) تقویم ماه تقویم ۱۴۰۱ تولد ماهی فال شهریور مرداد ۱۴۰۱ تولد ماهی فال ۱۴۰۱ تعطیلی تا ۵ شهریور فال ماهانه شهریور تولد شهریور ماه ۱۴۰۱ تقویم شهریور  از اول شهریور متولدین شهریور  از اول شهریور کلیپ شهریور ماهی فال ماهانه

برای دیدن فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ | طالع بینی مرداد 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه) و فال مرداد ماهی ها به ادامه مطلب بروید.

مردان مردادی طبع گرم و خشکی دارند و برخلاف ظاهر خوش برخورد و مهربان خود، بسیار زود از کوره در می‎روند. این افراد پدرانی باعشق اما تندخویی هستند که قلب آنها بسیار زود نرم می‌شود. اهل خوشگذرانی هستند اما نه با ولخرجی. مردادی‌ها زیاد در معرض تهمت قرار می‌گیرند اما از آنجاییکه گذشت دارند آنها را به دست فراموشی می‌سپارند. باوجود ظاهر غلط انداز این افراد همواره در زندگی راه درست را می‌روند و به انحراف کشیده نمی‌شوند، اما به سختی به مقامات بالا دست پیدا می‌کنند.

مردان متولد مرداد فرزند محبوب خانواده هستند، اما در زندگی زناشویی اختلافاتی دارند، با این حال از فرزند شانس خواهند آورد. این افراد در سن 7 و 17 سالگی با خطر مواجه می‌شوند، اما با عبور از آنها عمر طولانی خواهند داشت و در صورت داشتن زندگی سالم بیش از 70 سال عمر خواهند کرد. آنها شریک خوبی نیستند و در صورت شراکت ضرر خواهند کرد. انگشتر عقیق برای آنها خوش یمن است و یکشنبه روز شانس آنها.

ماهیانه 30میلیون درآمد داشته باش

ماهیانه 30میلیون درآمد داشته باش


100% تضمینی

تبلیغ

فال متولدین مرداد – زنان

زنان مرداد ماهی طالع روشنی دارند. این افراد به طور ذاتی خوش صحبت، خوش طبع، خوش اندام و متناسب هستند. در اوایل زندگی این زنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم خواهند کرد و حتی رنج بسیاری خواهند کشید، اما هر بیشتر در مسیر زندگی گام برمی‌دارند، آرامش و آسایش روی خود را به آنها نشان می‌دهد. زنان مردای اصولاً بعد از ازدواج در رفاه و خوشبختی خواهند بود و همسر آنها غم‌خواری خوبی برای باقی دوران زندگیشان خواهند ماند.

این افراد تمایلی به داشتن خانواده‌های پرجمعیت با بچه زیاد نیستند و جمع کوچک و گرم خود را به همه چیز ارجع‌تر می‌دانند. قسم دروغ و مال حرام در زندگی این زنان جایی ندارند. آنها بسیار زود جوشند و در مقابل ناحق زود کنترل خود را از دست می‎دهند. در زندگی یک خطر بسیار بزرگ آنها را تهدید می‌کند و در صورت گذر از آن آرامش در ادامه همراه آنان خواهد بود. رنگ سبز و سفید و سنگ فیروزه برای زنان مرداد ماهی بسیار خوش یمن است.

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان

درآمد واقعی روزانه 1 میلیون تومان


مشاهده ویدئو

تبلیغ

 

با ما همراه بمانید.

فال ماهانه مرداد ۱۴۰۱ | طالع بینی مرداد 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه)

آخرین مطالب سایت