نیم پست
تماس با ما

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۱ | طالع بینی اردیبهشت 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه) تقویم ماه تقویم ۱۴۰۱ تولد ماهی فال شهریور مرداد ۱۴۰۱ تولد ماهی فال ۱۴۰۱ تعطیلی تا ۵ شهریور فال ماهانه شهریور تولد شهریور ماه ۱۴۰۱ تقویم شهریور  از اول شهریور متولدین شهریور  از اول شهریور کلیپ شهریور ماهی فال ماهانه

برای دیدن فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۱ | طالع بینی اردیبهشت 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه) و فال مهرماهی ها به ادامه مطلب بروید.

مردان اردیبهشتی به خوشرویی و اخلاق خوب شهرت دارند. این افراد اغلب مورد توجه دیگران هستند و خانواده وابستگی خاصی به آنها دارد. مردان این ماه اهل هنر بوده و در این رشته استعدادهای خوبی از خود بروز می‌دهند. این افراد در زندگی ثروت خوبی به دست می‌آورند، البته اگز سستی و تنبلی را به زندگی خود راه ندهند، از همین رو در کارهای خیر هم دستی دارند. اردیبهشتی‌ها اهل تنوع هستند و گفته می‌شود که تمایل به وقت گذارنی با زنان را به وفور دارند، اما در اکثر مواقع تنها یک زن اختیار می‌کنند، آن هم از خویشان و بستگان.

مردان متولد اردیبهشت اغلب طبع سرد و خشک دارند و در سن 7 و 22 سالگی با چند خطر مواجه می‌شوند که در صورت سلامت گذشتن از آنها می‌توانند تا 80 سالگی هم زندگی کنند. جمعه روز خوش یمن این افراد است و سنگ فیروزه با آنها سازگار.

برنج نو ایرانی 200 هزار تومن ارزون‌تر +ارسال رایگان (به مدت یک هفته)

برنج نو ایرانی 200 هزار تومن ارزون‌تر +ارسال رایگان (به مدت یک هفته)


خرید برنج

تبلیغ

فال متولدین اردیبهشت – زنان

زنان اردیبهشتی ریزنقش، خوش صحبت، زود رنج و گاهاً اهل خشونت هستند. در ظاهر شاید این افراد را دنیا دوست ببینید، اما در باطن اهل نیکی هستند و قلب رئوفی دارند و هر چه که با زحمت بدست می‌آورند را به دیگران می‌بخشند. دل و زبان اردیبهشتی‌ها یکی است و این گاهاً کار دست آنها می‌دهد. این افراد نباید دروغ بگویند، چرا که در قدم اول این دروغ به خودشان ضربه خواهد زد.

زنان متولد اردیبهشت مستعد بیمار شدن از ناحیه سر هستند، به همین دلیل باید تحت مراقبت و نظارت دکتر باشند. قلنج در این افراد یک موضوع طبیعی است، اما سه خطر بزرگ در زندگی را تجربه می‌کنند که در صورت گذر از آنها، عمر طبیعی خواهند داشت. خال و نشان در بدن این افراد نشان بخت و خوش شانسی است. رنگ سبز و آبی مناسب این دسته است و یاقوت سنگ یمن آنها

میدونی چطور می تونی موانع یادگیری زبان را کنار بگذاری؟!

میدونی چطور می تونی موانع یادگیری زبان را کنار بگذاری؟!


مشاهده

تبلیغ

 

با ما همراه باشید.

فال ماهانه اردیبهشت ۱۴۰۱ | طالع بینی اردیبهشت 1401 (پیش بینی اتفاقات این ماه)

آخرین مطالب سایت