نیم پست
تماس با ما

علت فوت و مرگ عباس منتجم شیرازی | تشییع جنازه خاکسپاری عباس منتجم شیرازی و عباس منتجم شیرازی درگذشت بیوگرافی عباس منتجم شیرازی کیست در ادامه مطلب.

عباس منتجم شیرازی بازیگر، تهیه کننده و خواننده ی محبوب سینمای ایران بود که در دهه ۱۳۴۰ با خواندن ترانه های فکاهی و محلی معروف شد و در چند فیلم به ایفای نقش پرداخت .
عباس منتجم شیرازی در سال ۱۳۱۴ در شهر شیراز متولد شد و رشته تخصصی موسیقی محلی را فرا گرفت. وی مدت ها بود که شهر اصفهان را برای سکوت برگزیده بود و همراه با پسرش زندگی میکرد .

عباس منتجم شیرازی در سال ۱۳۴۱ با خوانندگی و بازیگری در فیلم عروس دهکده وارد سینما شد و در ۱۰ فیلم بازی داشته است و در ۲۳ فیلم خواننده و ۱ فیلم هم نوازنده یا آهنگساز و ۱ فیلم هم تهیه کنندگی ان را به عهده گرفت وی پس از انقلاب ۵۷ در محله سعدیه شیراز در یک داروخانه مشغول به امرار معاش بود و در دهه هفتاد در بعضی مناسبت ها به عنوان خواننده محلی در شبکه فارس ظاهر شد . در سال ۱۳۹۲ به همراه مرحوم نگهدارجمالی مهمان برنامه ی ویتامین ث با مجری گری علی ضیا بود. وی همچنین سال ۱۳۹۶ به مناسبت روز شیراز در برنامه ای حضور یافت . در سال ۱۳۸۸ طی شایعاتی گفته شده بود که عباس منتجم شیرازی درگذشته ولی واقعیت نداشت .

علت فوت و مرگ عباس منتجم شیرازی | تشییع جنازه خاکسپاری عباس منتجم شیرازی

آخرین مطالب سایت