نیم پست
تماس با ما

آموزش قدم به قدم انواع شینیون گره ای و شینیون گوجه ای

 در این متن شما را با چندین روش گام به گام شینیون گره ای یا همان شینیون گوجه ای مرتب و یاشلخته و شلوغ آشنا می کنیم. این مدل شینیون یکی از مدل شینیون هایی است که برای هر مراسمی مناسب است.دلیل محبوبیت این مدل ساده بودن آن وهمچنین  شما می توانید  در منزل این مدل شینیون را روی موهای خود پیاده کنید.

1.مدل گره ای پشت گردن ساده با استفاده از جوراب
در این روش همان طور که در شکل می بینید و آموزش گان به گام این روش را به شما نشان دادیم .ابتدا موها را به پشت سر دم اسبی می بندیم  و بعد موها را به سمت بالا نگه میداریم.موها را داخل جوراب می کنی مو موها را بسمت پایین جمع می کنیم و بصورت یک گره بزرگ بالای سر جمع می کنیم و این کار چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

2.در این مدل شینیون ابتدا موهای خود را دم اسبی می کنید در مرحله بعد مانند شکل یک تیکه از دم اسبی بر می داریم و دور دم اسبی می پیچیم و کل موهای دم اسبی را بصورت گل رز شینیون می کنیم و انتهای مو را بصورت سنجاق فیکس می کنیم. و برای فیکس کردن گل رز و موها از اسپری fixing و یا تافت استفاده می کنیم.

3.Braided Bun

بافت گره ای پشت گردن
در این مدل شینیون شمل می توانید جلو سر را بصورت ساده جمع کنید و یا بافت بزنید و تا انتها مو یعنی تا پشت سر بافت را ادامه بدهید و انتهای بافت را با کش شینیون ببندید و موهای بافته شده را به صورت گره ای بزرگ و نامنظم بصورت همان گوجه ای پشت سر با سنجاق فیکس کنید.

 4.classy Bun
این مدل شینیون برای افرادی مناسب است که نمی خواهند مدل موهای خیلی شلوغی داشته  باشند و به راحتی می توان یک شینیون کلاسیک و ساده را پیاده کرد.تمام موها را به سمت بالا جمع می کنیم و تعدادی از رشته های مو را بیرون میکشیم تا شینیون بصورت نامرتب دربیاید و این مدل شینیون بیشتر از چند دقیقه وقت شما را نمی گیرد.

5.overlappedBun
بافت گره ای روی هم افتاده
بیشتر خانم ها با این مدل شینیون آشنایی دارند و این مدل شینیون را می توان با دو روش انجام داد یا از خود موهای مشتری با پوش بعنوان پروتز استفاده می کنیم یا از پروتز سیلیکونی می توان استفاده کرد.و ما در اینجا شما را با مدل پوش با موی مشتری آشنا می کنیم.موها را گوش تا گوش جدا می کنیم و موهای بالای سر را پوش می دهیم و به عقب می بریم و همانطور که در شکل نشان داده شده بصورت گوجه ای جمع می کنیم و موهای پشت سر را به بالا جمع می کنیم و بقیه موهای جلوی سر را بسمت شینیون گره ای بالای سر می بریم.

 6.HugeMessy Bun
این مدل شینیون برای افرادی مناسب است که علاقه به شینیون شلوغ یا به گفته عامیانه شلخته می باشند.همان طور که در شکل نشان داده شده کل موها را بسمت بالا جمع می کنیم  و تارهای مو از گره ای که جمع کرده ایم بیرون می کشیم .هدف ما یک شینیون شلوغ و به گفته عامیانه شلخته می باشد و کل موها را با کش و سنجاق بالای سر فیکس می کنیم.

: 7.Elegan Bow
در این مدل شینیون ابتدا موها را بصورت نامنظم دم اسبی می بندیم و همان طور که در شکل می بینید از موهای دم اسبی دو تیکه مو بصورت افقی بر می داریم و آن را به صورت پاپیون شینیون و فیکس می کنیم و در مرحله بعد دو تیکه مو را بصورت عمودی جدا می کنیم و بصورت یک پاپیون عمودی با سنجاق شینیون می کنیم.

 8.Twist it up

روش پیچاندن مو
در این روش شینیون گره بالای سر ابتدا کل موها را بسمت بالا جمع می کنیم و پیچ می دهیم و بعد موهای پیچ خورده را بسمت پایین می پیچیم  و بصورت یک گره ی بزرگ جمع با سنجاق بالای سر فیکس می کنیم و شما می توانید برای زیباتر شدن شینیون تعدادی از تارهای موهای خود را به روی صورت بریزید.

9.casuall Messy
این مدل شینیون گره ای بالای سر می باشد کل موها را به بالا جمع می کنیم و بعد به صورت پیچشی کل مو را به روی دم اسبی پیچ می دهیم و موی گره خورده بالای سر را بصورت خطی و شلخته تزیین می کنیم.

10.Runnway Ready
این مدل شینیون پشت گردن می باشد . کل مو را به عقب شانه می کنیم و با اسپری fixing و شاین مو را بسمت پایین گردن می بندیم و مو را بصورت دم اسبی پشت گردن می بندیم و انتهای مو را بصورت یک گره بزرگ رو به داخل شینیون می کنیم و انتهای مو را به دور کشی که دم اسبی کردیم می پیچیم و با تعدادی از انتهای مو ،مانند شکل مو را دیزاین می کنیم..

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون گره ای

شینیون گوجه ای

شینیون

overlappedBun

Twist it up

Elegan Bow

HugeMessy Bun

Braided Bun

classy Bun


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

شینیون گره ای و شینیون گوجه ای

آخرین مطالب سایت