نیم پست
تماس با ما

آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز

شینیون را از کجا شروع کنیم؟

ابزارهای مورد نیاز برای شروع شینیون

ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان بهتر است با وسایل شینیون آشنایی پیدا کنیدبا توجه به تنوع مدل ها و حفظ فرم و حالت دادن موها برای چند  ساعت بهتر است از ابزارهای حرارتی مو استفاده کرد از جمله ابزار های حرارتی مو می توان به سشوار و اتو مو اشاره کرد .

 در صورتی که برای پیاده کردن شینیون مو از ابزارهای حرارتی استفاده نکنیم ممکن است در اثر رطوبت باقی مانده در موها و در صورت خشک نشدن و عوامل دیگر مانند رطوبت هوا موها فرم خودشان را از دست بدهند و حالت فر خورده و وز دار بخود بگیرند و این عامل باعث می شود که مدل شینیون شما جلوه زیبایی بخود نگیرد و فرم و حالت اصلی شینیون از بین برود .البته می توانید در کنار وسایل حرارتی مانند سشوار و اتومو از تثبیت کننده های مو مانند تافت-ژل-واکس مو  نیز استفاده کنید  تا مو برای ساعت ها حالت مورد نظر خود را حفظ کند.

.همان طور که می دانید برای طراحی شینیون مورد نظر ابتدا باید بفرم صورت و حجم مو دقت داشته باشید مثلا خانم هایی که موهای حالت دار دارند و شینیون انتخابی آنها بصورت شینیون خطی می باشد ابتدا باید موها را باسشوار یا اتو مو صاف کنند  و یا خانم هایی که موهای صاف دارند و مدل شینیون انتخابی آنها بصورت فر و حالت دار است برای حالت دادن موها باید از بابلیس و یا اتومو برای کرلی یا فر کردن و حالت دادن مو استفاده کنند و یا برای موهای کم پشت و بسیار لخت برای اینکه موها پرحجم و حالت دار و آهار دار تر بشود باید بصورتی که موها پف دارتر و حالت دار تر بنظر برسد سشوار کشید.

لوازم مورد نیاز برای شینیون

لوازم شینیون مو:مانند هر لاین دیگری از زیبایی که برای آرایش و پیرایش به ابزار های تخصصی نیاز است لاین شینیون و بافت هم نیاز به ابزارتخصصی دارد که این ابزار ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:ابزار ساده شینیون:که شامل کیلیپس مو-کش مو-تور شینیون- شانه پوش-شانه دندانه درشت و ریز.     ابزارهای حرفه ای شینیون:شامل بیگودی-پروتز های سیلیکونی و ایفنحی و مویی-گیره های مو-چوب شینیون-موهای مصنوعی در سایز و حجم های مختلف-تورهای نامرئی شینیون

ابزارهای حرارتی برای شنیون مو

ابزار های حرارتی شینیون:همانطور که می دانید مدل های شینیون بسیار متنوع می باشد و در بیشتر مدل ها برای زیبا تر شدن و تمیز شدن و تثبیت شدن شینیون از ابزارهای حرارتی باید استفاده کرد از پرکاربرد ترین ابزارهای شینیون سشوار می باشد که برای خشک کردن و گرفتن رطوبت موها و حالت دادن به موها بصورت موج دار و فر دار کردن یا حتی صاف و لخت کردن موها استفاده می شود و بهترین و پر کاربرد ترین ابزار حرارتی شینیون می باشد که خود سشوار کشیدن احتیاج به تخصص خاص خود دارد.

از دیگر ابزار های حرارتی مو می توان به اتو مو و انواع فر کننده ها (بابلیس)در سایز های مختلف اشاره کرد.با اتو مو می توان موهای فر و حالت دار را صاف کرد و همچنین بر عکس می توان موهای صاف را حالت دار و فر کرد . البته دقت داشته باشید که اتومو هایی که صفحه آنها سرامیک است آسیب کمتری به موها وارد می کنند. و همچنین اتو موی انتخابی شما بهتر است از درجه دیجیتالی برخودار باشد تا موهایتان را با حرارتی که مد نظر است حالت دهید مثلا موهایی نازک تر و کم حجم تر هستند باید درجه حرارت اتو مو کمتر باشد تا اسیب کمتری به موها وارد شود و گاهی بخاطر حجم و جنس موهای مشتری  نیاز است درجه حرارت اتو مو را بیشتر کنید تا آسیب کمتری به موها وارد شودو گاهی بخاطر حجم و جنس های مشتری نیاز است درجه حرارت اتو مو را بیشتر کنید تا موها بهتر حالت بگیرد و حالت خود را حفظ کند.

از دیگر ابزارهای حرارتی می توان به بابلیس و دستگاه ویو اشاره کرد که دستگاه بابلیس د. سلگایز های مختلف وجود دارد  و استفاده از هر سایز به فرم فر در مدل های شینیون انتخابی بستگی دارد و دستگاه ویو هم برای پر حجم کردن و آهار دادن به موها بکار می رود و در بعضی از موهاکه حجم خیلی کمی دارد یا خیلی لخت و صاف می باشد از دستگاه ویو استفاده می کنیم .

بعد از حالت دهی موها با دستگاه حرارتی برای ماندگاری حالت موها برای چند ساعت از مواد تثبیت کننده استفاده می کنیمکه بیشتر این تثبیت کننده ها بصورت اسپری می باشد .هر کدام از این تثبیت کننده ها ی مو در مراحل مختلفی از شینیون مو استفاده می شود. مثلا از کرم مو و ژل مو برای گرفتن وز مو قبل از انجام شینیون در مراحا اماده سازی شینیون استفاده می شودو از اسپری مو در حین کار در شینیون و هم در انتهای کار استفاده می شود که درمطلب قبل در مورد تثبیت کننده ها مو بطور کامل توضیح دادیم.

نام نویسنده : زهره شعبانی

chignon

shinion

شینیون

شینیون باز

بافت مو

شینیون مو

شینیون گوجه ای

شینیون خطی

شینیون فرانسوی

شینیون هلندی


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

شینیون و بافت مو

آخرین مطالب سایت