نیم پست
تماس با ما

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مگر ممکن است فرد با خشونت های جنسی به ارگاسم برسد؟ جواب سوال شما بله است. برخی از افراد هستند زمانی که در رابطه جنسی رفتارهای خشن دارند ، احساس قدرت و رضایت خواهند کرد و تنها در این حالت لذت می برند. برخی نیز برای تنوع علاقه به این مسئله داشته و با رابطه جنسی بدون خشونت هم لذت را تجربه می کنند.

گاهی حتی افرادی که سکس با زور با همسر خود دارند ، از عمل ناشایست خود بی خبرند، آن ها تنها فکر می کنند رفتار آن ها قانونی بوده و به همین دلیل ازدواج کرده اند . سادیسم و یا آزار دیگری یعنی کسب لذت جنسی از طریق واردکردن درد به طرف مقابل یا لذت از رنج دیگری. نقطه مقابل سادیسم مازوخیسم بوده که فرد از وارد شدن رنج به خود لذت می برد (لذت از رنج خود).

ممکن است فرد در رابطه جنسی خود درد را تحمل کند ، اما خشونت جنسی تفاوت دارد . در واقع در رابطه جنسی خشن طرف مقابل تنها از طریق درد و آزار شریک جنسی خود لذت برده و به ارگاسم خواهد رسید .

از جمله رفتارهای افراد مبتلا به مازوخیسم جنسی می توان به سیلی خوردن ، کتک خوردن ، لگد زدن ، بستن چشم ها ، به طناب بستن ، زنجیر زدن و تمام رفتارهایی که حقارت فرد را نشان دهد ، اشاره کرد .

برخی از مردان مبتلا به اختلال جنسی خشن دچار اختلالات جنسی نیز خواهد شد که از جمله آن ها می توان به مبدل پوشی ، یادگار خواهی ، یادگار خواهی جنسی و همچنین آزارگری جنسی اشاره کرد . ممکن است برخی از رفتار های مازوخیسم، سادیسم یا بی دی اس ام ریشه در کودکی فرد داشته باشد که تا بزرگسالی او نیز ادامه پیدا کرده است .

لازم به ذکر است بدانید که خیال پردازی های مازوخیستی جنسی ممکن است در دوران کودکی نیز وجود داشته باشد ، البته سن شروع آن متفاوت می باشد ولی اغلب در بزرگسالی شروع می شود . آیا می دانستید که عمل مازوخیسم جنسی مزمن است ؟

مازوخیسم جنسی مزمن بوده و فرد به تکرار نوع ثابتی از آن تمایل داشته و ممکن است به طور مکرر تنها یک عمل را تکرار کند . برخی از افراد وجود دارند که آزار خواهی آن ها افزایش پیدا نکرده و سال ها دست به اعمال تکراری خود خواهند زد .

در مقابل افراد دیگری نیز وجود دارند آسیب ناشی از آزار خواهی آن ها افزایش پیدا کرده و به نوعی مانند افراد تنوع طلب در اثر فشارهای روانی ، جسمی و یا اتفاقت تنش زا زندگی شان رفتارهای مازوخیسمی شان افزایش پیدا خواهند کرد .

سکس خشن
 

 

رفتارهای نشان دهنده مازوخیسم و سادیسم در سکس خشن

برخی از نشانه ها هستند که می توان با وجود آن ها از ابتلا افراد به مازوخیسم یا سادیسم جنسی آگاه شد که در ادامه برخی از آن ها را معرفی خواهیم کرد.

خیال پردازی های جنسی و برخی امیال جنسی و یا رفتارهایی که سبب پریشانی فرد و همچنین اختلال در جامعه خواهد شد. از جمله خیال پردازی های مازوخیسم جنسی می توان به مورد تجاوز قرار گرفتن فرد به طوری که او را بسته اند و توانایی فرار کردن را نیز ندارد. و به طور متقابل برای فرد سادیسم همراه با خیال پردازی در مورد آزار دیگری در رابطه جنسی به صورت خفگی یا تجاوز و هر نوع عمل دیگری است.

برخی از افراد نیز اغلب خیال پردازی های مازوخیسمی و سادیسمی را توسط خودشان و یا مشورت شریک جنسی شان بدست می آورند . مانند زخمی کردن خود ، دادن شک الکتریکی ، فرو کردن میخ و یا بستن خودشان . آیا از مازوخیسم جنسی هایپوکسی فیلیا اطلاعاتی دارید ؟

در واقع هایپوکسی فیلیا نوع خطرناک و آسیب زا مازوخیسم جنسی بوده که به معنای تحریک جنسی از طریق محروم کردن خود از اکسیژن اتفاق خواهد افتاد . متاسفانه این نوع از مازوخیسم که فرد راه نفس خود را تنگ می کند در مواردی نیز ممکن است سبب مرگ شود .

از جمله رفتارهای افراد مبتلا به هایپوکسی فیلیا می توان به دار آویختن ، ماسک زدن ، فشردن قفسه سینه ، شریان بندی ، کیسه های پلاستکی ، استفاده از مواد شیمیایی و غیره اشاره کرد . اعمال نام برده شده اغلب به دست خود فرد یا شریک جنسی اش صورت خواهد گرفت .

 

دلیل پدیدار شدن مازوخیسم و سادیسم

یکی از علت های علاقه به سکس خشن این است که فرد در کودکی مورد تجاوز و حمله جنسی قرار گرفته است ، بنابراین بر این باور است که درد پیش از رابطه جنسی ضرورت داشته و نوعی لذت جنسی محسوب خواهد شد . به عقیده زیگموند فروید مازوخیسم جنسی دفاعی است در برابر احساس گناه رابطه جنسی به نوعی فرد می خواهد خودش و یا دیگری را تنبیه کند .

 

عوارض سکس خشن

سکس خشن در صورتی بی ملاحظگی همراه با آسیب های زیادی برای مرد و زن خواهد بود، در ان جا برخی از عوارض سکس خشن مطرح شده است.

سوزش واژن زن

زخم و کبودی در نقاط مختلف بدن

شکستگی آلت تناسلی

کمردرد

درد در ناحیه رحم

خفگی

در نهایت

شاید پس از خواندن این مقاله باور اینکه افرادی وجود دارند که مبتلا به مازوخیسم جنسی هستند ، سخت باشد . اما در جامعه امرزی به دلیل برخی از مشکلات ، گذشته فرد و یا هر مشکل شخصی دیگر ممکن است فرد به مازوخیسم جنسی دچار شود .

مازوخیسم جنسی نیز مانند دیگر اختلالات جنسی قابل درمان بوده و چه بسا بهتر است فرد زودتر از آن آگاهی داشته باشد . فرد می تواند با مراجعه به پزشک و یا روانکاو دلیل اصلی این مشکل را ریشه یابی کرده و سپس درمان شود .

آخرین اخبار مرتبط با رابطه جنسی خشن

 

11 اردیبهشت 1400

یکی از موارد شایع خشونت خانگی یا خشونت علیه زنان برقراری رابطه جنسی خشن توسط همسر بوده و زن به دلیل حفظ خانواده، آبرو و عدم آسیب به فرزند خود سکوت کرده و این موضوع را گزارش نمی دهد. در حالی که این خشونت در مواقعی دامن گیر فرزندان نیز می شود. بنابراین برای جلوگیری از این عواقب باید از این زنان حمایت کرده واین موارد را گزارش داد.

 

 

سوالات متداول

 

1- ✔️ رابطه جنسی خشن چیست ؟

✔️ شاید عجیب به نظر برسد اما برخی از افراد علاقه به رابطه جنسی خشن داشته و ممکن است این اختلال تا به اندازه ای شدید باشد که طرفین از رابطه با یکدیگر رضایت نداشته باشند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

 

2- ✔️ از مفهوم مازوخیسم چه می دانید ؟

✔️ لازم است بدانید که برخی از افراد به دلیل تفاوت در ویژگی ها و نیازهای جنسی خود با طرف مقابل به مشکل خورده ، حتی برخی از آن ها از این اختلال بی خبر بوده و نا خود آگاه همسر خود را اذیت خواهند کرد که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

 

3- ✔️ ویژگی های افراد مبتلا به مازوخیسم چیست ؟

✔️افراد مبتلا به مازوخیسم در رابطه جنسی اعمالی همچون استفاده از شک الکتریکی ، بستن طرف مقابل ، آزار و اذیت او و غیره از خود نشان خواهند داد که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .


سلام دوستان من چندماهه عروسی کردم شوهرم آدم خوبیه و دوستش دارم اما یه مشکلی دارم اونم اینه که شوهرم وقت رابطه جنسی به معنای حقیقی کلمه جرم میده :((

اونقدر خشن میکنه اونقد محکم میکنه اونقد وحشی میکنه که رسما ببخشید پاره شدم 😐 بعد از نزدیکیمون تا دوسه ساعت نمیتونم از جام جم بخورم لذتبخشه چندبار ارضا میشم اما دردش خیلی زیاده

هرچی هم بهش میگم بابا یکم آروم تر از کلوپ محل که منو کرایه نکردی داری دینمو درمیاری ولی تو اون حالت هیچی حالیش نمیشه مثل یه گراز دیر انزال باهام نزدیکی میکنه.

حالا نظرتونو میخواستم بدونم بنظرتون ببرمش پیش روانشناسی سکستراپی چیزی؟ ممنون (فرستنده: sara.mh)

شوهرم نی نی سایت تولد شوهرم پروفایل شوهرم شوهرم اونجامو میخوره نی نی سایت سریال خانواده شوهرم تبریک تولد شوهرم شوهرم جرم میده نی نی سایت تولدت مبارک خواهر شوهرم شوهرم روم میخوابه نی نی سایت شوهرم خیلی میکنه نی نی سایت شوهرم تو رابطه اذیتم میکنه نی نی سایت سریال ترکی خانواده شوهرم شوهرم خشن میکنه نی نی سایت شوهرم عاشق سینمه نی نی سایت از شوهرم متنفرم شوهرم شیر میخواد آهنگ عاشقانه برای شوهرم شوهرم شیر میخواد نی نی سایت چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه به شوهرم شیر میدم کلیپ تولدت مبارک خواهر شوهرم کیک تولد برای شوهرم شوهرم کتکم میزنه نی نی سایت شوهرم التمو میخوره نی نی سایت شوهرم سوتین نی نی سایت شوهرم عاشق باسنمه نی نی سایت باسنم شوهرم عاشق سینمه نی نی سایت شوهرم آلتش کوچک است شوهرم تو رابطه اذیتم میکنه نی نی سایت شوهرم مرا زیاد میکند آهنگ عاشقانه برای شوهرم شوهرم میگه باید بخوریش نی نی سایت شوهرم التش بزرگه نی نی سایت شوهرم شیر میخواد چیکار کنم شوهرم بهم وابسته بشه رابطه دهانی نی نی سایت شوهرم جرم میده نی نی سایت مال شوهرم خیلی بزرگه.نی نی سایت شوهرم عاشق سینمه نی نی سایت شوهرم شیر میخواد نی نی سایت به شوهرم شیر میدم سریال ترکی خانواده شوهرم چگونه شوهرم را دیوانه خودم کنم دعا برای گشایش کار شوهرم تولدت مبارک خواهر شوهرم کلیپ تولدت مبارک خواهر شوهرم به دوست شوهرم دادم نی نی سایت شوهرم اونجاش بزرگه نی نی سایت

شوهرم جرم میده نی نی سایت

آخرین مطالب سایت