نیم پست
تماس با ما

انتخاب انواع سایه های بلوند مناسب برای مو

 اگر قصد دارید موهای خود را بلوند  کنید ، سایه های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارد. البته موضوع فقط در مورد انتخاب سایه مورد علاقه تان نیست. فاکتورهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، از جمله میزان و درجه ای از بلوند مو که دوست دارید  و سایر ویژگی های ظاهری شما مانند رنگ پوست و رنگ چشم .
برخی سایه های رنگ مو بلوند بیشتر از سایرین با ویژگی های شما مطابقت دارد. اگر رنگ بلوند انتخابی شما با ظاهر شما مطابقت نداشته باشد ، ممکن است خود را به نظر عجیب و غریب و عجیب ببینید. البته به راحتی می توانید ویژگی های خود را با سایه های مناسب رنگ مو بلوند مطابقت دهید ، و با رعایت چند قانون رنگ می توانید سایه ای مناسب برای تغییر ظاهر خود پیدا کنید.

سایه های بلوند

سایه های مختلف رنگ مو بلوند وجود دارد  ، از دسته جالب رنگ تن خاکستر گرفته تا گرمی بلوند توت فرنگی. شما می توانید بلوندهای تیره تری داشته باشید که به سایه قهوه ای نزدیک تر باشند ، یا به اندازه بلوند پلاتین یخی سرد و روشن باشند. این مجموعه از تن ها شامل موارد زیر است:

بلوند خاکستری
بلوند مروارید
بلوند طبیعی
بلوند بژ
بلوند طلایی
ورزش کارامل
بلوند توت فرنگی

تون های رنگی همسان

پوست و چشم شما می تواند سرد یا گرم باشد. دانستن تن رنگ  پوست شما به شما کمک می کند رنگی را انتخاب کنید که با پوست شما مطابقت داشته باشد.
به طور معمول ، افرادی که پوست سفید تری دارند تمایل به تن های بلوند مانند بلوند خاکستری و مرواریدی دارند ، در حالی که اگر پوست گرم دارید ، با یک بلوند گرمتر بهترین ظاهر را خواهید داشت. دلیل این امر این است که رنگ های مشابه یکدیگر را تکمیل می کنند ، اگرچه ممکن است گاهی اوقات با کنتراست واضح با تن های رنگی  مخالف بازی کنید و از نظر ظاهری هم خوب بنظر برسید.

چگونه ویژگی های خود را بررسی کنیم؟
اگر به ظاهر رگهای زیر پوست خود توجه کنید ، این یک نشانه نسبتاً خوب از رنگهای غالب موجود در چهره شماست.

 

اگر رگها به رنگ آبی باشد ، رنگ پوست شما دارای حالت صورتی رنگی است و به عنوان پوست سرد و سفید طبقه بندی می شود. با این حال ، رگهای سبز رنگ های طلای بیشتری موجود در پوست شما را نشان می دهند که آن را گرم توصیف می کند. تحلیل و تجزیه رنگ چشمان  آسانتر است زیرا می توانید از نگاه کردن به آنها بگویید که اگر خاکستری ، آبی یا سبز باشند ، رنگ آنها سرد  است. چشم هایی که فندقی یا قهوه ای هستند ، گرم و خوش رنگ هستند و با سایه های گرمتر از رنگ مو ، به بهترین شکل نشان داده می شوند.

هنگامی که رنگ پوست و چشم خود را می دانید ، بهتر است بدون خطا ، سایه های مختلف رنگ بلوند را انتخاب کنید. این رنگ هایی است که در ویژگی ها و موهای شما وجود دارد که یا مکمل یا ضد یکدیگر خواهد بود.
هنگامی که موهای خود را رنگ می کنید ، برای بهترین نتیجه همیشه مطابق با رنگ پوست انتخاب کنید. سایه های بلوند شاد اگر از پوست سرد و سفید  برخوردار هستید بهترین سایه های بلوند سرد  را امتحان کنید و سایه های گرم بلوند بهترین رنگ برای پوست گرم به نظر می رسد.

تن های بلوند سرد

سایه های خوش رنگ از موهای بلوند شامل  بور خاکستری ،  بور مرواریدی و تا حدی کمتر  بور طبیعی است. این سایه ها دارای رنگ های پایه آبی یا بنفش هستند که رنگ پایه رنگ مو شما را تشکیل می دهند و ویژگی های  یک رنگ سرد را در بر دارند.
رنگهای بلوند سرد با چشمهای آبی یا سبز مطابقت دارد. چشم هایی که این رنگ را دارند ، زیباتر نشان میدهند   و در هنگام جفت شدن با این سایه های موهای بلوند ، پر جنب و جوش تر و پر رنگ تر به نظر می رسند. با این حال رنگهای مرواریدی از این نظر قابل توجه تر  هستند و حتی اگر  چشم های قهوه ای یا فندقی رنگ دارید میتوانید از بلوند مرواریدی استفاده کنید .
اگر چشمان شما تیره رنگ هستند  ، اما پوست سفید و سردی دارید ، می توانید از تن های سرد بلوند استفاده  کنید و بسیار زیبا به نظر برسید. این مهمترین عامل در انتخاب رنگ مو است.

مو بور خاکستری شدیدترین سایه در این گروه است و می تواند هر چیزی را از یک نقره ای تا بلوند خاکستری را در بر بگیرد  ، در حالی که مو بور مرواریدی تن پلاتینی به شما می دهد. موی بلوند طبیعی سایه ای متعادل و خنثی است که نتیجه ای را ارائه می دهد که خیلی سرد و گرم نیست.

 بلوند گرم

سایه های گرم بلوند دارای رنگ پایه طلایی یا مسی است. این سایه ها مناسب پوست های گرم است و باعث برجسته تر و گرم تر شدن رنگ چشم ها خواهد شد. رنگ ها می توانند از بلوند بژ ، که یک سایه بلوند طلایی ظریف است ، تا  بلوند توت فرنگی ، که عمدتا مسی است ، باشد.

اگر چشم های فندقی یا قهوه ای دارید ، سایه های گرم رنگ  بلوند باعث می شود که آنها بسیار پر جنب و جوش و خیره کننده به نظر برسند. اگر به هر حال رنگ آبی یا سبز باشد ، چشم های خود را به هیچ وجه نمی پسندید ، و در این حالت چشمان شما کسل کننده تر به نظر می رسند.

اگر چشمان خونسردی دارید ، به همان اندازه از سایه ها و تن های  بلوند سرد استفاده کنید که تن پوست شما اجازه می دهد. بلوند بژ اغلب با تمام رنگهای چشم همخوانی دارد اما  یک رنگ پوست گرم بیشتر هماهنگ است .

سایه های گرم مانند بلوند طلایی اغلب مکمل چهره های است که  طلایی یا “برنزه” هستند.

چگونه موهای بلوند خود را رنگ کنید

رنگ کردن موهای بلوند شما کمی پیچیده تر از اکثر رنگ ها است ، اما با آمادگی و دانش درست می توانید به نتیجه ای زیبا و طبیعی برسید.

چگونه موهای بلوند را تن دهید

موهای بلوند بهترین شرایط را برای رنگ پذیری دارند. حال چگونه موهای بلوند را تن دهید و ظاهری زیباتر داشته باشید

عمق رنگ مو

سایه های رنگ مو بلوند را می توان بیشتر با عمق رنگ موجود تعریف کرد. رنگهای بلوند سطوح مختلفی دارند. از سطح 6 ، که یک بلوند تیره است ، تا سطح 10 ، که روشن ترین بلوند است ، متغیر است.

. اگر موهای تقریبا تیره دارید  سایه های تیره می تواند آن را رنگدارتر کند و  معمولاً با پوست تیره مطابقت دارد.البته اگر پوست روشنی دارید می توانید یک سایه روشن تر انتخاب کنید.
انتخاب یک رنگ بلوند که با پوست شما مطابقت دارد بهترین راه برای اطمینان از عالی بودن رنگ جدید شما است. بسیاری از سایه های رنگ موهای بلوند می توانند رنگ چشم شما را نمایانتر کند و حتی در صورت درست انجام دادن رنگ  چهره شما را واضح تر جلوه دهند. نکته مهم این است که قبل از تصمیم گیری ، ویژگی های ظاهری خود را در نظر بگیرید.

در انتخاب سایه ای که با ویژگی های شما مطابقت دارد مشکل دارید؟ برای مشاوره مناسب سوالات خود را مطرح کنید و من پاسخگو خواهم بود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

سایه رنگ مو بلوند

رنگ مو بلوند


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

سایه رنگ مو بلوند

آخرین مطالب سایت