نیم پست
تماس با ما
شماره تماس نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

چنانچه به هنگام دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد شما متوجه عدم موافقت با درخواست خود شدید، می توانید از قسمت پیگیری نقل و انتقال دانشگاه آزاد از نتایج آن آگاه شوید. جواب انتقالی دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر ارائه می گردد. برای پیگیری مهمانی دانشگاه آزاد می توانید به صورت الکترونیک اقدام نمایید. به علاوه می توانید با شماره تماس نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نیز در ارتباط باشید تا جزییات بیشتر را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه در رابطه با نحوه پیگیری نقل و انتقال دانشگاه آزاد و نتیجه نقل و انتقال دانشگاه آزاد به همراه نحوه مشاهده جواب انتقالی دانشگاه آزاد مطالبی را به شما ارائه خواهیم نمود.

برای گرفتن انتقالی از یک شعبه دانشگاه به شعبه دیگر لازم است کلیه شرایط را رعایت کنید و تمامی مدارک مورد نیاز را ارائه نمایید. به علاوه باید در مدت زمان های مشخص شده اقدام کنید و اگر کمی زودتر یا دیرتر اقدام نمایید، ممکن است درخواست شما رد شود. از آنجایی که تمامی مدارک به دقت بررسی شده و شرایط شما قبل از موافقت در نظر گرفته می شود، بهتر است قبل از اقدام حتماً از تمامی این موارد اطلاعات لازم را بدست آورید. به همین منظور می توانید با شماره تماس 9099075307 تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات در اختیار شما قرار داده شود.

 

 

نحوه ی پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

خبر خوب برای دانشجویانی که در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ثبت نام نموده‌اند. جهت پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. دانشگاه آزاد جهت رفاه حال دانشجویان خود، گزینه‌های متعددی را برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در نظر گرفته است. 

دانشگاه آزاد اسلامی برای سهولت در مراجعه و کاهش مراجعات به سازمان مرکزی جهت پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و همچنین جهت بالا بردن رضایت ارباب رجویان خود، سامانه پاسخگویی را تدارک دیده است. یکی از خدماتی که دانشگاه آزاد به منظور پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در نظر گرفته است،ارائه شماره تماس نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نتیجه نقل و انتقال دانشگاه آزاد می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط انصراف از دانشگاه دولتی روزانه و شبانه روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

داوطلبینی که شرایط عمومی و اختصاصی  آیین‌نامه نقل و انتقال را دارا می باشند و همچنین ثبت نام آن‌ها به صورت کامل صورت گرفته است، می‌توانند در این مرحله نقل و انتقال خود را پیگیری نمایند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای شما مطالبی را ارائه دهیم. ابتدا مختصر توضیحی در مورد برخی از شرایط نقل و انتقال خدمت شما ارائه می‌دهیم.

 

 

جواب انتقالی دانشگاه آزاد

 

شرایط نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد

  • دانشجویانی که متقاضی ثبت نام در نقل و انتقالات می‌باشند، نباید در ترمی که قبل از درخواست نقل و انتقال گذارنده اند، مشروط شده باشند. و در کل نباید بیش از یک ترم مشروطی، داشته باشند.
  • برای دانشجویان دکتری تخصصی، انتقال و مهمانی ممنوع می‌باشد.
  • دانشجویان دختر متقاضی، در صورتی که پس از ثبت نام در دانشگاه آزاد، ازدواج نموده باشند، امکان انتقال به محل زندگی همسر، را دارا می‌باشند.
  • دانشجویان مجردی که پس از پذیرش در دانشگاه، پدر یا مادر خود را از دست داده‌اند، می‌توانند به صورت دائم مهمانی به واحد دیگر بگیرند.
  • مهمانی دائم برای دانشجویان متأهل زن که در حین تحصیل، همسر خود را از دست داده و یا متارکه نموده‌اند، در صورت موافقت واحد مرکز و یا شورای موارد خاص سازمان مرکزی، مهمانی آن‌ها صورت می‌پذیرد.
  • دانشجویانی که بیماری‌های صعب العلاج و مصدومیت و ضایعات پیشرفته و یا دارای معلولیت هستند، و یا بیمار می‌باشند. در صورتی که امکانات درمانی در شهر دانشگاهی که پذیرفته شده‌اند را نداشته باشند، پس از تائید پزشک، می‌توانند برای واحد مقصد درخواست انتقال بدهند. درخواست این دانشجویان با قوانین و استثنائاتی همراه خواهد بود که در صورتی که مایل به یافتن اطلاعات کامل در این زمینه می‌باشید، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

مدارک لازم برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد

قبل از اینکه به شرایط و راه های پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و انتقالی از دانشگاه آزاد به دانشگاه سراسری بپردازیم، مدارکی که دانشجویان برای نقل و انتقال باید به همراه داشته باشند را خدمت شما عرض می نماییم.

 

 

1.مدارک لازم برای دانشجویان انتقالی یا میهمانی بر اساس ازدواج یا متارکه

الف – شناسنامه زوجین (صفحات 1 و 2) (ازدواج و متارکه)
3،4 و 5) (ازدواج) ،

ب –  سند ازدواج (صفحات 2)
ج – صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه (متارکه)
د – صفحه اول شناسنامه کودك

 

 

2.مدارک لازم برای انتقال یا تغییر رشته فرزندان اعضاي هیأت علمی شاغل و بازنشسته و متوفی دانشگاه ها

الف – معرفی نامه رسمی عضو هیأت علمی از دانشگاه محل خدمت که داراي مهر و امضاي معاونت آموزشی باشد.

ب – حکم کارگزینی سال جاري ممهور به مهر هیأت ممیزه دانشگاه یا وزارتخانه مربوطه حسب مورد

پ – تصاویر صفحات اول و دوم شناسنامه عضو هیأت علمی و پذیرفته شده

ت – کارنامه قبولی داوطلب در آزمون دانشگاه

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

3.مدارک لازم برای میهمانی بر اساس چند دانشجویی

الف – گواهی اشتغال به تحصیل دانشجو یا دانشجویانی که در واحدهاي دیگر دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل می باشند؛ ممهور به مهر اصلی واحد دانشگاهی مربوطه

ب – صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجویان، والدین، همسر

 

 

4.مدارک لازم برای انتقال یا میهمانی بر اساس خانواده شاهد و ایثارگران

الف – فرزند و همسر شهید: کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و شهید.

ب – آزاده، فرزند یا همسر آزاده: کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگري و جانبازي، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو آزاده.

پ – جانباز 10 % و بالاتر: کارت با معرفی نامه از اداره ایثارگري و جانبازي

ت – رزمندگان داراي شش ماه و بیشتر: کارت و معرفی نامه از یگان مربوطه

 

پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

 

5.مدارک لازم برای میهمانی بر اساس فوت والدین، همسر و فرزند

الف – گواهی فوت صادره از اداره ثبت احوال

ب – صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و والدین و یا فرزند و همسر متوفی حسب مورد

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد وارد شوید.

 

 

ثبت درخواست نقل و انقال دانشگاه آزاد ، در سال 2 بار بر روی سایت monada.iau.ac.ir قرار می گیرد. دانشجویانی که یکی از شرایطی که در بالا را دارا می باشند، می توانند در انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و نسبت به مهمان شدن و یا انتقالی خود، اقدام نمایند. دانشجویان توجه داشته باشند که پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد منحصر به دانشجویان متقاضی است که در سامانه ثبت نام نموده اند. 

دانشجویانی که قصد پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد را دارند، لازم است بدانند که دانشگاه آزاد به صورت حضوری پاسخگوی شما نخواهد بود و طبق اطلاعیه دانشگاه آزاد دانشجویان برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اکیدا ممنوع می باشد. جهت اطلاع دقیق از پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزادو جدول همترازی دانشگاه آزاد با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با پیگیری نقل و انتقال دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. برای مشاهده نتیجه نقل و انتقال دانشگاه آزاد با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین در صورتی که دچار هرگونه مشکلی در رابطه با دریافت جواب انتقالی دانشگاه آزاد و و نحوه مشاهده نتیجه نقل و انتقال دانشگاه آزاد دارید را می توانید با مشاوران ما مطرح نمایید.

سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 1401

آخرین مطالب سایت