نیم پست
تماس با ما
سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

با در نظر گرفتن اقدام کاربردی دریافت نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی افراد می توانند به منظور مراجعه به مراکز درمانی و شعب این مرجع، از طریق سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی اقدام کنند. در واقع با مراجعه به سایت nobat.tamin.ir امکان نوبت گیری اینترنتی برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

سازمان تامین اجتماعی با در نظر گرفتن حجم بالای افراد برای مراجعات به مراکز درمانی برای سهولت بیمه شدگان این سازمان و همچنین متقاضیان برای خدمات درمانی اقدام به راه اندازی سایت نوبت گیری اینترنتی نموده است. افراد این امکان را دارند تا به صورت اینترنتی و یا تلفنی در سراسر ایران، برای خدمات درمانی خود به شکل غیر حضوری اقدام به دریافت نوبت کنند.

بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با مراجعه به شعب تامین اجتماعی می توانند از خدمات این شعب بهره مند شوند. به طور معمول مراجعه کنندگان به منظور انجام کار های مختلف در این شعب حاضر می شوند و با گرفتن نوبت به صورت حضوری با اتلاف وقت زیادی رو به رو می گردند.

سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از اتلاف وقت مراجعه کنندگان و ارائه خدمات بهتر، سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی را راه اندازی کرده است تا بیمه شدگان با مراجعه به سامانه reserve.tamin.ir بتوانند برای استفاده از خدمات حضوری در شعب تامین اجتماعی، از این سامانه نوبت خود را دریافت نمایند.

 

معرفی سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی سامانه نوبت دهی را به منظور دریافت نوبت توسط متقاضیان به صورت اینترنتی و تلفنی فراهم کرده است. سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی، بخشی از سایت tamin.ir را به خود اختصاص داده است افراد با مشاهده لیست مراکز خدمات درمانی و انتخاب استان مورد نظر خود، می توانند در سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی، بدون مراجعه حضوری به مراکز خدمات درمانی در این سایت، کد نوبت گیری اینترنتی دریافت نمایند.

 

اطلاعیه

ملیت های غیر ایرانی می توانند برای دریافت نوبت غیر حضوری به سامانه nobat.tamin.ir مراجعه کنند.

 

راهنمای تصویری نحوه نوبت گیری از سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

به منظور استفاده از خدمات سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی، لازم است که متقاضیان در ابتدا در سامانه، استان مورد نظر خود را انتخاب کنند و با استفاده از اطلاعات هویتی عضو کاربران این سامانه شوند. در ادامه نحوه نوبت گیری در سایت تامین اجتماعی را برای شما به صورت تصویری شرح داده ایم.

در صورتی که جزو افرادی هستید که در سامانه تامین اجتماعی صفحه کاربری ندارید، می توانید در سایت بالای صفحه سمت راست، گزینه عضویت را انتخاب کنید.

 

nobat.tamin.ir

nobat.tamin.ir

حال کاربران می توانند به منظور عضویت در سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی، گزینه عضویت را انتخاب کنند.

نحوه ورود به nobat.tamin.ir

نحوه ورود به nobat.tamin.ir

در ای نصفحه باید افراد اطلاعات هویتی خود را وارد کنند و سپس دکمه ثبت نام را انتخاب نمایند.

کاربران پس از عضویت در سامانه نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی، باید در صفحه نخست بالای صفحه سمت راست، گزینه ورود را انتخاب کنند تا صفحه زیر برای ورود به سامانه نشان داده شود.

راهنمای تصویری سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای تصویری سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

در این صفحه نام کاربری و یا همان کد ملی را به همراه رمز عبور که کاربر در زمان عضویت تعیین کرده است، باید وارد نمایند و سپس دکمه ورود را انتخاب کنند.

کاربران به منظور دریافت نوبت در صفحه کاربری نام پزشک مورد نظر، نام شهر، نوع تخصص و نام مرکز درمانی را باید انتخاب کنند و سپس دکمه جست و جو را انتخاب نمایند.

 

 

 

معرفی سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای تصویری مرحله به مرحله سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

 

کاربران برای اخذ نوبت مورد خود، باید گزینه رزرو نوبت که به رنگ سبز می باشد را انتخاب کنند.

سپس برای کسب اطمینان خاطر برای ثبت نوبت در این صفحه، دکمه سبز را انتخاب نمایند.

 

 

آشنایی با سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای تصویری گام به گام سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

متقاضیان و کاربران این امکان را دارند تا به صورت اینترنتی و با انجام مراحل گفته شده، به راحتی به منظور مراجعه به مراکز درمانی، نوبت خود را دریافت نمایند و در بازه زمانی مورد نظر خود، برای استفاده از خدمات درمانی به محل منتخب مراجعه کنند.

بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی می توانند به صورت غیر حضوری در سامانه eservices.tamin.ir به منظور مشاهده سوابق بیمه خود اقدام کنند.

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام تامین اجتماعی 1401 کلیک کنید.

 

راهنمای تصویری کد دستوری نوبت گیری تامین اجتماعی

با توجه به این که بسیاری از متقاضیان به اینترنت دسترسی ندارند و یا استفاده از اینترنت برای آن ها دشوار است، سازمان تامین اجتماعی برای سهولت نوبت گیری این دسته از افراد، کد دستوری ای را معرفی کره است که از طریق گوشی موبایل شماره گیری شده و امکان نوبت گیری غیر حضوری را میسر کرده است.

با استفاده از کد دستوری تعیین شده و کد استان افراد این امکان را دارند تا به راحتی برای دریافت نوبت به منظور استفاده از خدمات درمانی اقدام کنند. کد دستوری برای اخذ نوبت غیر حضوری مراکز خدمات درمانی تامین اجتماعی به شرح زیر می باشد:

*1420*4*کد استان#

در تصویر زیر در قسمت شماره گیر یک تلفن همراه، نحوه شماره گیری کد دستوری برای کاربران شهر تهران آورده شده است.

 

 

درباره سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای کد USSD سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

کاربران این امکان را دارند تا با شماره گیری کد دستوری نوبت دهی تامین اجتماعی، به صورت تلفنی و کاملا غیر حضوری به منظور دریافت نوبت برای استفاده از خدمات مراکز خدمات درمانی هر استان در سر تا سر کشور اقدام کنند.

 

برای دریافت مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با پیامک کلیک کنید.

 

سامانه نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به منظور استفاده از خدمات حضوری در شعب سازمان تامین اجتماعی باید نوبت دریافت کنند. در صورتی که افراد پیش از مراجعه حضوری به شعب تامین اجتماعی اقدام به تعیین نموبت کنند، دیگر با اتلاف وقت در این شعب مواجه نخواهند شد.

سازمان تامین اجتماعی برای راحتی مراجعه کنندگان سامانه نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی را معرفی کرده است که افراد از طریق آن می توانند برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی به صورت اینترنتی اقدام به دریافت نوبت کنند.

 

اطلاعیه

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید به سایت WWW.nobat.tamin.ir مراجعه کنید.

 

راهنمای تصویری نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

در این بخش از مطلب به صورت مرحله به مرحله و کاملا تصویری نحوه دریافت نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی را برای شما شرح داده ایم.

در ابتدا نشانی reserve.tamin.ir را در آدرس بار مرور گر خود جست و جو کنید و آن را انتخاب نمایید تا به سایت سازمان تامین اجتماعی وارد شوید.

 

راهنمای سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای تصویری برای سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

افراد این امکان را دارند تا در صورت نداشتن صفحه کاربری از پیش، در این سایت برای ورود به سامانه نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی، در سایت بالای صفحه سمت چپ گزینه ثبت نام را انتخاب کنند.

 

نکاتی برای سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای مرحله به مرحله دریافت نوبت در سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

در این صفحه کاربران باید شماره همراه خود را وارد کنند و سپس گزینه تایید و ارسال کد اعتبار سنجی را انتخاب نمایند.

 

آشنایی با سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای گام به گام نوبت گیری در سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

پس از دریافت پیامک کد اعتبار سنجی 5 رقمی، باید کد را وارد نمایید و دکمه تایید کد اعتبار سنجی را انتخاب کنید.

 

آشنایی با سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

راهنمای تصویری مرحله به مرحله اخذ نوبت در سایت نوبت دهی تامین اجتماعی

 

حال باید در صفحه پیش رو، اطلاعات هویتی خود را وارد کنید و در آخر دکمه ثبت نام را انتخاب کنید.

 

راهنمای مرحله به مرحله سامانه nobat.tamin.ir

راهنمای گام به گام دریافت نوبت از سایت nobat.tamin.ir

 

کاربران پس از ثبت نام در سامانه نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی باید در صفحه نخست سمت چپ گزینه وارد شوید را انتخاب کنند. پس از انتخاب این گزینه، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد که باید شماره موبایل را به همراه رمز عبور یا همان کلمه عبور که در زمان ثبت نام، کاربر مشخص کرده است، وارد نمایند تا به سایت سازمان تامین اجتماعی ورود پیدا نمایند.

 

دریافت نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

دریافت نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

 

کاربران می توانند برای رزرو نوبت مورد نظر خود ابتدا استان و یکی از سه گزینه نوبت دهی اداره کل و شعب، نوبت دهی کارگزاری و نوبت دهی قرار با مدیران را انتخاب کنند.

 

نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

نوبت اینترنتی بیمه تامین اجتماعی

 

پس از آن کاربران می توانند برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی با توجه به شعبه مورد نظر، دکمه رزرو را انتخاب کنند.

در صفحه پیش رو مانند تصویر زیر، با توجه به دریافت نوبت به منظور استفاده از خدمات مورد نظر خود در شعب تامین اجتماعی باید دکمه رزرو آبی رنگ را انتخاب کنید.

 

آموزش نوبت گیری تامین اجتماعی از nobat.tamin.ir

آموزش نوبت گیری تامین اجتماعی از nobat.tamin.ir

 

در صفحه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، می توانید به راحتی و با بررسی روز و زمانی که خالی دارید، برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی، نوبت خود را تعیین کنید.

 

راهنمای تصویری نوبت گیری تامین اجتماعی

راهنمای تصویری نوبت گیری تامین اجتماعی

 

کاربران باید به منظور تکمیل مراحل دریافت نوبت برای شعب تامین اجتماعی، تایید نهایی را ثبت کنند.

 

برای دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

 برای دریافت نوبت از سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی، می توانید به سایت nobat.tamin.ir مراجعه کنید. این سامانه امکان نوبت گیری از تمامی مراکز درمانی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را به صورت غیر حضوری و اینترنتی فراهم نموده است. توجه داشته باشید که می توانید بدون مراجعه حضوری، به راحتی از طریق سامانه معرفی شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، با مشخص نمودن شهر محل سکونت خود، نوبت گیری از تمامی مراکز درمانی را انجام دهید.

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی + اخذ نوبت آنلاین

آخرین مطالب سایت