نیم پست
تماس با ما
سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی به منظور مطالعه و تحقیق در حوزهٔ علوم انسانی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی دانشجویان راه اندازی شده است. همچنین کاربران در این سامانه می توانند امور دانشجویی خود را از قبیل ثبت نام و پذیرش، درخواست مهمانی و انتقالی و .. را انجام دهند. برای ورود به سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی ابتدا باید وارد آدرس اینترنتی  به نشانی erp.ihcs.ac.ir شوید و سپس از خدمات متنوع آن  که به صورت الکترونیکی ارائه شده اند، بهره مند شوید. ما قصد داریم در ادامه این مطلب به نحوه ورود به سامانه پژوهشگاه علوم انسانی و تمامی امکانات این سامانه بپردازیم، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

معرفی سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

پژوهشگاه علوم انسانی در سال 1342 به مدیریت دکتر پرویز ناتل خانلری اولین دبیرکل این سازمان تاسیس شد. در ابتدای کار این پژوهشگاه با چهار رشته ادبیات فارسی، زبان‌های باستانی ایران، زبان‌شناسی عمومی و تاریخ  کار خود را آغاز کرد. هدف از ایجاد پژوهشگاه علوم انسانی، مطالعه و تحقیق در حوزهٔ علوم انسانی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی می باشد و تا اکنون شامل سیزده پژوهشکده تخصصی در حوزه‌های اقتصاد، مدیریت، روانشناسی، علوم سیاسی، تاریخ، ادبیات، فلسفه، زبانشناسی، جامعه‌شناسی، اخلاق، ارتباطات و غیره می باشد. این پژوهشگاه قدیمی‌ترین و بزرگترین پژوهشگاه علوم انسانی و اجتماعی در کل خاورمیانه شناخته شده است و با توجه به پیشرفت های دنیای تکنولوژی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، نیز برآن شد تا برای استفاده بهتر دانشجویان، سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی را راه اندازی نماید. سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی، یک سامانه یکپارچه برای دانشجویان بوده که خدمات مختلفی را ارائه می دهد.

📣 اطلاعیه 📣 

سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی به منظور ارائه خدمات به دانشجویان این دانشگاه، تحت نشانی erp.ihcs.ac.ir راه اندازی شده است.

نحوه ورود به سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

برای ورود به سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی، کاربران می بایست ابتدا وارد نشانی اینترنتی erp.ihcs.ac.ir شوند و سپس گزینه ورود به سامانه را انتخاب نموده و با وارد کردن  نام کاربری و گذرواژه وارد سامانه شوند. همچنین اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشید، می توانید از طریق پیامک و یا ایمیل خود رمز را بازیابی نمایید. پس برای ورود به سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی مراحل زیر را طی نمایید:

🔘 ابتدا به سامانه سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی به نشانی erp.ihcs.ac.ir  شوید و سپس  گزینه “ورود به سامانه” را انتخاب نمایید.

نحوه ورود به سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

🔘شناسه کاربری، گذرواژه خود را وارد نمایید و سپس کلید “ورود” را بفشارید.

شناسه کاربری در erp.ihcs.ac.ir

🔘پس از ورود به پنل شخصی خود، صفحه ای برای شما نمایش داده می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های در نظر گرفته شده، نسبت به انجام امور مدنظر خود اقدام نمایند.

نکات مهم درباره نام کاربری و رمز عبور سامانه مروارید erp.ihcs.ac.ir

سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی در هنگام بازیابی رمز عبور هشدارهای را به کاربران میدهد که شامل موارد زیر است:

🔲 به طور مرتب در هر زمان سعی نمایید رمز عبور خود را تغییر دهید.

🔲 رمز عبور های آسان و قابل تشخیص که مربوط به شما و قابل حدس است را نگذارید، رمزهای مانند سالروز تولد و شماره شناسنامه و …

🔲 رمز عبور خود را در اختیار دوستان نزدیک خود قرار ندهید.

🔲 سامانه در صورت سوء استفاده از کاربري شما مسئولیتی ندارد.

🔲 سعی کنید در زمان انتخاب گذرواژه ترکیبی از عدد حروف و علائم استفاده نمایید.

🔲 بازیابی کلمه عبور تنها به شماره همراه که در حساب کاربری شما ثبت شده است ارسال می گردد.

📝 برای اطلاع از دانشگاه های مجازی ایران کلیک کنید.

خدمات سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

خدمات سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

همان طور که بیان شد، سامانه مروارید به منظور ارائه خدمات نظیر مطالعه و تحقیق در حوزهٔ علوم انسانی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی به صورت غیرحضوری برای پژوهشگاه علوم انسانی راه اندازی شده که برخی امکانات این سامانه عبارت اند از:

تقویم آموزشی سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

تقویم آموزشی سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی در آدرس اینترنتی erp.ihcs.ac.ir به شرح زیر است:

ساختار آموزشی سامانه مروارید erp.ihcs.ac.ir

ساختار آموزشی در سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی به نشانی erp.ihcs.ac.ir دارای پژوهشکده زیر می باشد:

📝 برای اطلاع از شهریه رشته های پزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

رشته های فعال سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

رشته های فعال سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی به آدرس erp.ihcs.ac.ir به صورت زیر می باشد

 

دروس ارائه شده سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

در این قسمت از سامانه erp.ihcs.ac.ir، تمامی دروس ارائه شده همراه با نام استاد و برنامه زمانی برای دانشجویان قابل مشاهده است .در این قسمت می توانید ظرفیت باقی مانده کلاس را نیز مشاهده نمایید.

دروس ارائه شده erp.ihcs.ac.ir

پذیرش اینترنتي پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي

برای ثبت نام اینترنتي پژوهشگاه علوم انساني به نشانی erp.ihcs.ac.ir باید مطابق عکس، کدملی و شناسنامه خود را وارد کرده و سپس عبارت تصویری را مطابق با تصویر تکمیل نموده و در نهایت دکمه شروع ثبت نام را زده و وارد مرحله ثبت نام شوید.

پذیرش اینترنتي پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي

درخواست میهمانی از سایر دانشگاهها در سامانه مروارید 

دانشجویان برای ثبت درخواست میهمانی باید در سامانه erp.ihcs.ac.ir، وارد قسمت درخواست میهمانی از سایر دانشگاهها شده و قسمت های کد ملی، شناسنامه و مقطع تحصیلی خود را پر کرده و درخواست نماید.
📝 برای اطلاع از مدارک لازم برای میهمانی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

درخواست انتقالي از سایر دانشگاهها

اگر دانشجویی درخواست انتقالی به پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي را داشته باشد، باید در ابتدا در قسمت درخواست انتقالي از سایر دانشگاهها وارد شده و کد ملی، شناسنامه و مقطع تحصیلی خود را انتخاب کرده و در نهایت گزینه ایجاد درخواست را کلیک نماید و سپس نتیجه نهایی را در همین قسمت مشاهده نماید.

درخواست انتقالي erp.ihcs.ac.ir

درخواست مدارک فارغ التحصيلي سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

برای درخواست و تحویل مدارک فارغ تحصیلی باید به کمک سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی، اقدام نمایید و با انتخاب گزینه درخواست مدارک فارغ التحصيلي درصفحه اصلی erp.ihcs.ac.ir و با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و درخواست خود را ثبت نمایید.
درخواست مدارک فارغ التحصيلي erp.ihcs.ac.ir

مجلات پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی دارای مجلات و پژوهش های بی شماری می باشد، برای آشنایی برخی از آنها به صورت تیتر برای شما بیان کردیم:

📝 برای اطلاع از جستجوی مقاله در سایت جهاد دانشگاهی کلیک کنید.

آدرس پژوهشگاه علوم انسانی

اخبار پیرامون سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی

🔊 تحلیل و بررسی وقایع اخیر ایران از منظر علوم انسانی

دومین نشست از سلسله‌ نشست‌های گفت‌وگوی انتقادی با عنوان «تحلیل و بررسی وقایع اخیر ایران از منظر علوم انسانی (علل و عوامل داخلی و خارجی)»،  آبان‌ماه 1401 با حضور پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان به مباحث حوزه علوم انسانی در سالن ادب پژوهشگاه برگزار شد.

🔊 اهمیت بازبینی اولویت‌های پژوهشی پژوهشگاه و ضرورت بررسی و پژوهش در تاریخ علم ایرانی

بیست‌و‌سومین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه در دورۀ جدید،  آبان ‌ماه 1401 در سالن اندیشه پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با حضور اعضای شورا تشکیل شد.

📜 خلاصه مطلب

سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی برای تسهیل امور دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا راه اندازی شده است. این سامانه به نشانی erp.ihcs.ac.ir دارای امکاناتی همچون انتخاب دروس، انتقالي، مهمانی،درخواست مدارک فارغ التحصیلی و .. می باشد، که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی و نحوه ورود به این سایت و همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام ، با سیستم مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تماس بگیرید و یا سوالات خود را از طریق همین مقاله کامنت بگذارید.مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگو شما عزیزان می باشند.

📎 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی کلیک کنید.

 

سامانه مروارید پژوهشگاه علوم انسانی + erp.ihcs.ac.ir

آخرین مطالب سایت