نیم پست
تماس با ما

زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی و زیارت عاشورا سماواتی با روضه و زیارت عاشورا علی فانی با متن و زیارت عاشورا غیر معروفه صوتی و زیارت وارث صوتی و تند خوانی زیارت عاشورا علی فانی صوتی در ادامه مطلب.

برای دانلود شنیدن مداحی نوحه زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی به ادامه مطلب بروید.

متن کامل زیارت عاشورا همراه با ترجمه و نوای علی فانی در خواندن زیارت عاشورا –

زیارت عاشورای معروفه که از نزدیک و دور خوانده میشود و شرح زیارت عاشورا معروفه چنان که شیخ ابو جعفر طوسی در «مصباح» ذکر فرموده چنین است :

محمّد ابن اسماعیل بن بزیع، از صالح بن عقبه، از پدرش، از حضرت باقر علیه السّلام روایت کرده : هرکه حسین بن علی علیهما السّلام را در روز دهم محرّم نزد قبر آن حضرت زیارت کند تا آنکه گریان شود ، خدا را در روز قیامت ملاقات کند ، با ثوابی به اندازه ثواب دو هزار عمره ، و دو هزار جهاد ، که ثواب آن همانند ثواب کسی میباشد که در خدمت رسول خدا و ائمه طاهرین علیهم السّلام جهاد کرده باشد .

راوی گفت: فدایت شوم چه ثوابی است برای کسیکه در شهرهای دور از کربلا باشد ، و برایش در مانند این روز رفتن به سوی قبر آن حضرت ممکن نباشد ؟ فرمود : هرگاه چنین باشد به سوی صحرا بیرون رود ، یا در خانه خود ، بر بام بلندی بالا رود ، و به سوی آن حضرت به سلام اشاره کند ، و در نفرین کردن بر قاتلین آن حضرت بکوشد و پس از آن دو رکعت نماز بخواند.

و این کار را در اوایل روز، پیش از زوال آفتاب انجام دهد، پس بر امام حسین علیه السّلام زاری و گریه کند و کسانی را که در خانه اش هستند ، هرگاه از ایشان تقیه نمیکند ، به گریه کردن بر آن حضرت امر کند ، و در خانه خود به اظهار جزع بر آن حضرت عزا بپا دارد و یکدیگر را به مصیبتشان به حسین علیه السّلام تعزیت گویند ، و من بر خدا برای ایشان همه آن ثوابها را ضامنم ، هرگاه این عمل را بیاورند.

زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی

آخرین مطالب سایت