نیم پست
تماس با ما

از بین بردن زردی یا نارنجی مو بعد از دکلره کردن

  حتما برای شما هم پیش آمده که به امید داشتن یک موی یخی پلاتینه به سالنهای آرایشی بروید و در نهایت یک رنگ زرد یا طلایی را  روی موهای خود ببینید .
این یک مشکل بسیار شایع هنگام دکلره کردن  برای از بین بردن رنگ روی موهای تیره است. اگر بدنبال یک بلوند پلاتینه یا بلوند خاکستری هستید ، رنگ های زرد و طلایی می توانند اثر را به کلی خراب کنند. متأسفانه ، بسته به رنگ موی اصلی شما  برای رفع زردی  با مشکل مواجه خواهید بود. روش های مختلفی برای رفع موهای زرد بعد از دکلره کردن وجود دارد . برای یادگیری نحوه جلوگیری و رفع موهای زرد بعد از دکلره کردن موها ، خواندن این مقاله را ادامه دهید.

 چرا بعد از دکلره کردن موها زرد می شوند؟

اکثر مردم نمی توانند موهای بلوند پلاتینی را فقط با دکلره کردن یا استفاده از رنگهای بلوند و روشن  داشته باشند. این بدان دلیل است که برای رسیدن به پایه و رنگ پلاتینه ، همه رنگدانه ها باید از مو جدا شوند. دکلره رنگدانه ها را از مو جدا می کند ، اما در عین حال باعث ضعیف شدن آن می شود بنابراین رسیدن به رنگ سفید از موهای تیره غالباً خطرناک است. هرچه روند سفید شدن مو جلوتر برود ، مو چندین درجه از رنگ نارنجی دورتر ​​و پس از مدتی ، زرد ، زرد کم رنگ و تقریباً سفید رنگ می شود. اگر موهای شما به طور طبیعی قهوه ای یا سیاه است ، از بین بردن رنگدانه های قرمز و تیره مو تقریباً غیرممکن است و شما با موهای زبر ، زرد و طلایی در موهای خود یا موهای بسیار آسیب دیده مواجه خواهید شد.

بسته به جنس موهای شما و کیفیت مواد دکلره مورد استفاده ، نتیجه کار متفاوت خواهد بود. مهم است که مراقب باشید موهای خود را بیش از حد سفید نکنید برای اینکه از شر زردی خلاص شوید زیرا ممکن است به جای رشته موهای پلاتینی براق ، به یک موی سوخته و زرد  برسید. بنابراین بهتر است ابتدا روشهای جایگزینی برای سفید کردن را امتحان کنید تا ببینید آیا می توانید بدون آسیب رساندن به موهایتان از رنگ زرد عبور کنید یا خیر
 حتی اگر موهای خود را در آرایشگاه توسط یک رنگ و مش کار دکلره بکنید   پس از چند بار شستشو دوباره زردی های مو بیرون میزنند و ظاهر میشوند ، زیرا تونر مورد استفاده برای از بین بردن رنگ زرد ناخواسته از بین می رود. شامپو بنفش و محصولات تونینگ بهترین دوست هر موی بلوندی است که می خواهد رنگ  را روشن نگه دارد و زرد یا نارنجی نباشد.  

تونر چیست و چه کاری انجام می دهد؟

یک تونر که به آن براق کننده نیز گفته می شود محصولی است که برای از بین بردن رنگ های ناخواسته در موهای شما استفاده میشود و موها را براق و درخشان میکند. و از آن به عنوان روکش  موها استفاده میشود. بعد از دکلره کردن استفاده از یک تونر مناسب رنگ و تن نارنجی و قرمز ناخواسته را برطرف می کند و رنگ خاکستری یا پلاتینی کامل را  به شما می دهد. یک تونر می تواند یک رنگ دائمی یا نیمه دائمی باشد  برای از بین بردن رنگ زرد موها. با این وجود ، پس از دکلره کردن مو  رنگهای نیمه دائمی ترجیح داده می شوند زیرا برای مو آسیب کمتری دارند.

بسته به اینکه کدام رنگ را می خواهید از بین ببرید ( مثلا نادنجی و یا زردی ،سبزی،قرمزی) ، می توانید از تونرهای مختلف استفاده کنید  برای اینکه رنگهای مایل به قرمز را خنثی کنید، از رنگ سبز استفاده کنید ، برای از بین بردن رنگ های زرد به رنگ بنفش و از بین بردن نارنجی به رنگ و تونر آبی احتیاج دارید.با این حال ، مراقب باشید که در استفاده از آنها زیاده روی نکنید چون ممکن است در نهایت رنگ موهایتان به یک سبز کدر بد رنگ و کدر برسد.  اگر می خواهید روش های اصلاح موهای نارنجی را بفهمید ، یک تونر مایل به زیتونی راه حل خوبی خواهد بود.
 استفاده از تونر همیشه ضروری نیست: اگر موهای روشن طبیعی دارید ، یک رنگ موی بلوند  ممکن است تمام موارد مورد نیاز شما بدون استفاده از دکلره را رفع کند. با این حال ، اگر موهای تیره دارید ، سفید کردن مو را تا حدی ادامه دهید که استفاده از رنگ دائمی مو با تن پلاتینه / خاکستری ، نتایج دلخواه را به شما بدهد. تونرهای نیمه ماندگار معمولاً بسته به اینکه چند بار موهای خود را میشویید ، بعد از 2 تا 8 هفته از موها شسته می شوند.

 آیا می شود Toning را در خانه انجام داد؟

محصولاتی که در سوپر مارکت ها و فروشگاه های زیبایی فروخته می شوند می توانند به عنوان یک تونر عمل کنند ، زیرا  کمک میکنند تا تن های بد رنگ نارنجب و زرد را از بین ببرند.

 شما همچنین می توانید از یک رنگ مو دائمی یا نیمه دائمی استفاده کنید .

موهایی که سفید شده تر از حد معمول هستند یعنی به پایه ی ۱۰ و ۱۱ ، به این معنی که حتی یک رنگ موی نیمه دائمی (بدون رنگ مو آمونیاک) می تواند مدت بیشتری روی موها باقی بماند . به همین دلیل ، مهم است که از میزان رنگ مو و شماره های رنگها آگاه باشید ، بنابراین می توانید بدون اضافه کردن تن های  ناخواسته و یا تیره کردن موهای خود ، رنگی را انتخاب کنید که مورد پسندتان باشد.

 چگونه موهای دکلره شده و به پایه رسیده ی خود را   بدون اینکه آسیب ببینند  در همان رنگ و پایه نگه داریم؟

اولین قدم برای فیکس رنگ  موهای سفید شده ( دکلره شده) ، جلوگیری از آسیب بیشتر است. موهای سفید شده بسیار آسیب پذیر هستند و فاقد پروتئین است. در صورت استفاده از تونرها با ترکیب اکسیدانها ، سرانجام موهای سفید شده خود را می سوزانید. اگر می خواهید بعد از دکلره کردن زردی را برطرف کنید ، یک ماسک و یا نرم کننده را با رنگدانه های بنفش مثلا تونر بنفش   به مدت نیم ساعت روی موهای خود بزنید
 همچنین انتخاب تونر مناسب برای سطح مو و رنگ موهای بلوند مورد نظرتان نیز تا حد زیادی مهم است.   برای داشتن موهای بلوند پلاتینه ، ابتدا باید مطمئن شوید که آن را به سطح مناسب برسانید مثلا ۱۰ و ۱۱: شما موهای بلوند پلاتین را در پایه  7 نمیتوانید بدست بیاورید ، حتی اگر از تونر Wella t18 استفاده  کنید. سعی کنید موهای خود را بدرستی بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا  زرد است ، مانند رنگ داخل پوست موز ، یا اینکه بیشتر شبیه رنگ طلا  است. ، برای رفع آن باید از یک تونر یا رنگ بنفش استفاده کنید. اگر نارنجی روشن باشد ، به جای آن به یک تونر بنفش آبی احتیاج دارید.

درباره انتخاب سطح رنگ مناسب مو و محصولات مناسب بیشتر بیاموزید و از مشاوره متخصص ما در مورد میزان رنگ مو در اینجا استفاده کنید!
وقتی سعی می کنید موهای دکلره شده که زرد یا نارنجی شده  اند  را درست کنید ، باید مراقب باشید بیش از حد تونر استفاده نکنید ، یا مدت خیلی طولانی آن را روی مو نگذارید. اگر این کار را انجام دهید ، موهای شما ممکن است بیش از حد تونر را جذب کرده و مایل به سبز کدر بشود. این اتفاق در مورد افرادی که موهای خیلی تیره دارند  می افتد. اگر این اتفاق افتاد میتوانید از جوش شیرین برای پاک کردن تونر از روی موهایتان استفاده کنید.

 شامپوهای ضد زردی و نارنجی

یک جایگزین بی خطر تر برای رفع تن زرد موها ، استفاده از شامپوها و نرم کننده های اصلاح رنگ است. به عنوان مثال ، Redken Blonde Idol Tone Custom برای موهای بلوند یا پلاتینی ، که پیگمنتهای بنفش را در موهای شما قرار می دهد بسته به اینکه چه مدت از زمان رنگ  گذشته است زردی را از بین می برد. سایر شامپوها و نرم کننده های “نقره ای” طراحی شده است که یک بار در هفته یا حتی هر روز استفاده  شوند ، اما به دستورالعمل استفاده دقت کنید
این نوع شامپو ها معمولاً رنگی بسیار روشن یا بنفش دارند ، اما نگران نباشید ، موهای شما پس از استفاده از آنها ، پلاتینه به نظر می رسند زیرا مقادیر رنگ رسوب شده فقط کافی است تا رنگ های نارنجی یا زرد ناخواسته را از روی موهای دکلره شده بردارند .  برخی از  انواع شامپو های عالی در این گروه  برای موهای  بلوند ، Nexxus Aloxxi Platinum Pro Color Toning و Clairol Shimmer Lights Silver Blonde Clairol Shimmer هستند که با یک شامپوی سولفات آزاد ترکیب شده اند تا موهای بلوند شما به نظر درخشان و زیبا برسند.

نام نویسنده : صبا شعبانی

زردی رنگ مو دکلره شده


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

زردی رنگ مو دکلره شده

آخرین مطالب سایت