نیم پست
تماس با ما

چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟

چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟

این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی   ردیفی یا دانه ای خیلی رواج ندارد ، زیرا اکستنشن مژه می تواند جایگزین خوبی برای آن باشد چون هم بلندتر و هم زیباتر هستند و با شستن هم از بین نمیرود . با این وجود در بعضی مواقع که قصد داریم به مژه هایمان استراحت دهیم و یا زمان کافی برای ترمیم مجدد آنها نداریم شاید بخواهیم که آنها را خودمان در خانه بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی ریموو کنیم ،  از این رو این سوال مطرح می شود: آیا می توانید اکستنشن مژه خود را در خانه ریمموو کنیم؟

آیا ریموو اکستنشن مژه ها در خانه بی خطر است؟

مطمئن ترین راه (هم برای مژه های طبیعی و هم برای خود چشم ها) برای از بین بردن اکستنشن مژه ، برداشتن آن توسط یک متخصص حرفه ای است. در بیشتر موارد ، با استفاده از چسب های خیلی سخت ، اکستنشن های مژه روی مژه طبیعی چسبانده می شوند  همچنین انتشار باکتری در ناحیه چشم امکان پذیر است ،  بنابراین اگر می توانید  نزد مژه کار خود بروید و از او بخواهید که  این کار را برایتان انجام دهد.

اما در بعضی مواقع ، به ناچار شرایطی پیش می آید که شما نمی توانید برای ریممو مژه های خود وارد سالن شوید و ممکن است بخواهید امور را به دست خود بگیرید.  خوشبختانه چند روش بدون آسیب و تایید شده توسط متخصص برای از بین بردن مژه ها در خانه وجود دارد. فقط به هشدارهای ما در مورد خطرات بهداشتی و ایمنی ناشی از گرفتن امور به دست خود توجه کنید.

 ما روش های صحیح متخصصان اکستنشن مژه  را برای ریموو  مژه در خانه ، به علاوه بهترین روش ها برای سالم نگه داشتن مژه ها ، جمع آوری کرده ایم.

۱_هرگز دست به اکستنش ها نزدید و آنها را نکشید

چند نکته اساسی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید قبل از اینکه بخواهید خودتان این وضعیت را اصلاح کنید ، که در نهایت نتیجه معکوس خواهد داشت. هدف این است که مژه های طبیعی خود را تا حد ممکن سالم نگه دارید ، بنابراین ضروری است بدانید که قبل از هر کاری ابتدا نباید چه کاری انجام دهید.

کلمنتینا ریچاردسون ، متخصص مژه و ابرو  بر اهمیت دور نگه داشتن دستان خود از مژه های اکستنشن برای نتیجه مطلوب تأکید می کند. او میگوید  “هرگز مژه های خود را نکنید و آنها را نکشید. کندن آنها فقط به مژه های طبیعی شما آسیب می رساند و در نهایت با چرخه مژه های طبیعی اکستنشن های شما رشد کرده و از بین می روند.” 
بنابراین اگر میتوانید تحمل کنید اجازه دهید اکستنشن ها خودشان بیوفتند.

۲- گرفتن دوش آب گرم و بخار حمام به منظور شل کردن چسب مژه

به یاد داشته باشید که نباید اکستنشن های مژه را  ، کنده ، مالش داد و کشید ، حتی در زیر دوش آب گرم
. در غیر این صورت ، شما  به مژه های طبیعی خود ، و همچنین به چشم خود آسیب میرسانید. کندن می تواند باعث شکستگی مژه های طبیعی شود ، ناگفته نماند که لمس مژه ها می تواند به سرعت باکتری ها را به خط مژه و اطراف چشم منتقل کند. در عوض ، اگر می خواهید روند ریموو اکستنشن ها  را تسریع کنید ، دوش آب گرم بگیرید. دقیقاً همانطور که متخصصین مژه  به شما توصیه میکنند مژه ها را مرطوب نکنید و از بخار برای جلوگیری از طولانی شدن عمر مژه ها خودداری کنید ، انجام خلاف آن می تواند به شل شدن اکستنشن ها کمک کند.

۳_از کیلینزر ها و یا محلولهای پاک کننده چشم حاوی روغن استفاده کنید

زمانیکه اکستنشن  مژه انجام میدهید مسلما مژه کارتان به شما تاکید میکند که از پاک کننده های چشم و محلولهای چرب و حاوی روغن استفاده نکنید تا اکستنشن مژه شما عمر طولانی تری داشته باشد 
بنابراین اگر میخواهید آنها را  ریموو کنید دقیقا برعکس اینکار را انجام دهید پس اگر می خواهید اکستنشن مژه خود را  از بین ببرید ، پاک کننده های روغنی بهترین دوست جدید شما هستند. سعی کنید برای کمک به شل شدن مژه های باقیمانده ، از محلولهای پاک کننده چشم روغنی  استفاده کنید. در حالی که صورت خود را تمیز می کنید ، محلول را با حرکات آرام و دورانی حرکت دهید تا به آرامی محلول چسب مژه را شل کند. فقط به یاد داشته باشید که این یک معجزه یک شبه نیست. لازم است حداقل چند شب از محلول شوینده روغنی استفاده کنید تا چسب مژه شل شود. 

۴_استفاده از محلول تخصصی حلال چسب مژه

از آنجا که مژه هایی طبیعی بسیار ظریف هستند  و پوست اطراف چشم  نیز حساس است ، لازم است قبل از اقدام  این کار همه چیز را در مورد نحوه برداشتن  اکستنشن مژه ها در خانه بدانید.
 Sahara Lotti 
مدیر عامل و بنیانگذار Lashify  میگوید ،
 “شما قطعاً می توانید با استفاده از دوش آب گرم و استفاده از محلول های روغنی چشمی  چسب اکستنشنها  را شل کنید ، اما برای از بین بردن ایمن آن ، با کمترین آسیب ممکن ، باید یک ماده پاک کننده خریداری کنید. 
 شما باید از چیزی استفاده کنید که چسب اکستنشن را حل کند تا از آسیب به مژه طبیعی جلوگیری شود. “

می توانید یک پد پنبه ای را با مواد پاک کننده خیس کنید و آن را به مژه ها بمالید   پاک کننده شروع به شل کردن چسب اکستنشن ها میکند.  “هنگام استفاده از این محلول مطمئن شوید که آن را از چشم خود دور نگه دارید.” چشم خود را از هرگونه تحریک کننده دور نگه دارید این مهمترین کاری است که باید هنگام برداشتن اکستنشن مژه  خود در خانه انجام دهید.

۵_مراقبت از مژه های طبیعی بعد از ریموو کردن اکستنشنها

به محض اینکه اکستنشن ها برداشته شوند ، در صورتی که نمیخواهید دوباره اکستنشن کنید  چه بخواهید مژه مصنوعی بزنید و چه موهای طبیعی خود را رشد دهید ، راه های زیادی وجود دارد برای تقویت مژه های طبیعی خود به مقاله ای که در این رابطه نوشته ام مراجعه کنید.

https://www.sabarico.com/Article/92/EYELASHES

و یا می توانید برای رفتن به مهمانی از مژه های مصنوعی ردیفی استفاده کنید.

 من همیشه توصیه می کنم از استفاده از فر مژه خودداری کنید. فر مژه  به مژه های طبیعی شما از بسیاری جهات آسیب میرساند ، از جمله بیرون کشیدن مژه ها از ریشه یا شکستن آنها.” در عوض ، می توانید از یک سرم تقویت کننده و فر کننده  برای بلند کردن مژه ها بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی خود استفاده کنید. 

با آگاهی از بهترین روش های پاک کننده اکستنشن و محصولاتی که می توانید برای سالم نگه داشتن مژه های خود استفاده کنید ، با استفاده از این نکات مفید ، در خانه براحتی به مژه هایتان برسید.

اگر می خواهید به  مژه ها استراحت دهید ، سعی کنید با استفاده از سرم مژه ، مژه های طبیعی خود را تقویت و بلندتر ، ضخیم تر و پرتر کنید. سرم مژه و ابرو هر دو حاوی موادی مانند پپتیدها برای کمک به روند رشد طبیعی مژه ها و ابروها هستند. مهم است که به یاد داشته باشید که شما بلافاصله با سرم نتیجه نمی بینید اما ، در 4-5 هفته تفاوت را مشاهده خواهید کرد.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

ریموو اکستنشن مژه

آخرین مطالب سایت