نیم پست
تماس با ما

چگونه موهای تیره خود را با استفاده از ریموور بلوند کنیم؟

چگونه موهای تیره خود را با استفاده از ریموور بلوند کنیم؟
اگر میخواهید موهای تیره ی رنگ شده و یا تیره طبیعی خود را  بلوند کنید مطمئنا با یک فرآیند سخت روبرو خواهید بود.  شما می توانید تیره ترین رنگ مو ، طبیعی یا رنگ شده را به روشن ترین رنگ برسانید تا زمانی که موهای شما از وضعیت خوبی برخوردار باشد و با سایر روش های شیمیایی به آن آسیب نرسیده باشد.
 آیا می توانید موهای سیاه را بلوند رنگ کنید؟ اگر می خواهید از موهای سیاه به بلوند بروید ، باید بدانید که روند کار بسیار فشرده است و همه قسمت های مو نباید دکلره شوند. اگر موهای خود را با رنگ مو مشکی رنگ کرده اید ، این خیلی مهم نیست ، هرچند سرعت انجام کار را کاهش می دهد و به یک مرحله اضافی نیز نیاز دارد.  اگر  موهای شما آسیب دیده است ، یا موهای ظریف و نازکی دارید ، روشن کردن  موها  به شما توصیه نمی شود. بهترین کاندیداها برای رنگ آمیزی بلوند موهای سیاه ، کسانی هستند که به طور طبیعی موهایی قوی و در حال حاضر سالم دارند که می توانند بدون نگرانی از مشکلات احتمالی دکلره شوند .

کسانی که که نباید رنگ موهای سیاه خود را بور کنند ، عبارتند از:

هر کسی که از قرص های درمانی آرامش بخش استفاده میکند. 
هر کسی که در گذشته مرتب موهای خود را دکلره کرده است
هرکسی موهای ظریف و نازکی دارد
اگر موهای شما  از موارد منع مصرف بالا نیست ، می توانید موهای خود را  بلوند  کنید. در غیر این صورت ، برای بررسی موهایتان باید نزد یک رنگ و مش کار بروید تا بتوانید با روشی آرام و ملایم آن را رنگ کنید ، اما این چیزی است که برای اطمینان از سالم ماندن موهای شما باید شخصاً ارزیابی شود.

 

 

موهای رنگ شده تیره و موهای طبیعی تیره
موهایی که رنگ نشده و یا رنگ شده اما رشد ریشه طبیعی داشته  ، موی بکر محسوب می شود و بسیار به روند روشن شدن و دکلره شدن خوب  جواب میدهند. اگر موی بکر دارید ، کل روند کار به طور قابل توجهی برای شما آسان خواهد شد.

بعلاوه ، اگر چندین بار موهای خود را تیره رنگ کرده اید ، رنگ  به شدت در موهای شما جا می گیرد و از بین بردن آن دشوارتر است. در بیشتر موارد ، قبل از رسیدن به بلوند در هنگام سفید کردن موهای تیره که چندین بار در گذشته رنگ شده است ، فرآیند دکلره کردن ۲ تا ۳ مرحله باید انجام شود.

برای کاهش میزان صدمه به مو بجای استفاده از مواد دکلره  باید از مواد پاک کننده رنگ مو استفاده کنید تا حد ممکن رنگ تیره از بین برود.

 

 

پاک کننده رنگ مو چیست؟
رنگ مو دائمی از طریق یک فرآیند شیمیایی به نام اکسیداسیون عمل  می کند.  بیشتر رنگدانه های  رنگ به عنوان مولکول های بی رنگ به نام واسطه وجود دارد. این مولکول ها به اندازه ای کوچک هستند که می توانند به ساقه مو نفوذ کنند ، اما به خودی خود رنگ واقعی ندارند.

اکسیداسیون حاصل از پراکسید موجود در رنگ مو باعث می شود که این مولکول ها با ترکیبات دیگری ترکیب شوند و مولکول هایی ایجاد کنند که رنگ نهایی مو را دارند و اکنون برای شستشو از کوتیکول ها بسیار بزرگ هستند. این روند باعث می شود که موهای شما به رنگ مورد نظر درآید و باعث ماندگاری آن رنگ در ساقه مو شود.

پاک کننده رنگ مو محصولی فوق العاده مفید است زیرا می تواند این روند را معکوس کند. مواد پاک کننده رنگ ، مولکولهای رنگ مصنوعی را به شکل قبلی شکسته و به مواد اجازه می دهد تا دوباره به راحتی از موها شسته شوند. 

اگر موهای تیره شما نتیجه رنگ کردن مو است یعتی طبیعی نیست  ، باید قبل از شروع له
به استفاده از دکلره از ریموورها استفاده کنید . این مرحله به شما این امکان را می دهد که تا آنجا که ممکن است رنگ مصنوعی را از بین ببرید و باعث افزایش قدرت دکلره و بیرنگ شدن موها می شوید زیرا روشن شدن رنگ طبیعی مو بسیار آسان تر از رنگ موی مصنوعی است.

قبل از شروع سفید کردن یا دکلره کردن
  هرچه میتوانید با ریموور  رنگ بیشتری را از بین ببرید ، بهتر است از دکلره  کمتری استفاده کنید و در نتیجه با این کار  آسیب کمتری روی موها خواهید داشت.

نحوه استفاده از ریممور رنگ مو
ریموور ها معمولا شامل دو بطری یا محلول هستند.
 یکی از بطری ها اسید سیتریک معمولی است که در آبلیمو یافت می شود و دیگری ترکیب کاهنده گوگردی است که وقتی هر دو محصول با هم مخلوط می شوند ، پیوندهای اکسید شده رنگ مو را کاهش می دهد. هیچ یک از این دو محصول خطرناک یا سمی نیستند و مانند مواد دکلره پوست شما را تحریک نمی کنند.

با این حال ، از آنجا که این ترکیب احیا کننده حاوی گوگرد است ، در صورت حساسیت یا حساسیت به گوگرد ، نباید از مواد پاک کننده رنگ مو استفاده کنید. همچنین ممکن است موها کمی خشک شوند.

پس از باز کردن بسته ، آماده استفاده از محصول قبل از مخلوط کردن آن شوید. بعد از اینکه این دو محصول را با هم مخلوط کردید ، واکنش آغاز می شود ، بنابراین باید بلافاصله قبل از استفاده آماده شود وگرنه آن را هدر می دهید. این دو محلول را مخلوط کرده و به سرعت و کاملاً به موهای خود بمالید و  ماساژ دهید.

فقط در عرض چند دقیقه متوجه تغییر رنگ خواهید شد. اگر قبلاً موهای روشن داشته اید و آنها را مشکی رنگ کرده اید ، حتی ممکن است کاملاً به رنگ روشن بازگردید. اگر بارها موهای خود را تیره یا مشکی رنگ کرده اید ، ممکن است تغییر زیادی در رنگ آن مشاهده نشود ، اما این محصول همچنان قسمت زیادی از رنگ موهای سیاه را از بین می برد و بعداً سفید شدن و روشن شدن را به طور قابل ملاحظه ای آسان می کند.

شستشو
قبل از شستشو ، محصول را حدود 20 دقیقه روی مو بگذارید بماند . شما باید در مرحله ی  شستشو سریع عمل کنید زیرا باید شامپو به موهای خود وارد کنید تا رنگ مصنوعی آن خارج شود. اکسیژن موجود در هوای اطراف شما هر ماده رنگی را که هنوز در موهای شما باقی مانده است به آرامی اکسید می کند و اگر آن را کاملاً شامپو نزنید روند حذف آن را برعکس می کند.

حداقل دو بار موهای خود را شامپو بزنید و سپس آنها را کاملا حالت دهید و مرحله ریموو کردن رنگ مو را تمام کنید. می توانید این کار را طی چند روز  تا سه بار تکرار کنید ، و بین هر نوبت به مو استراحت دهید  ، هرچند این فقط برای موهایی که بارها رنگ شده اند لازم است.

نام نویسنده : صبا شعبانی

مو سر

ارایشگر

ارایش

مراقبت از مو

موهای چرب

موهای خشک

اسیب دیدگی مو

مو

ریمو موهای مشکی

موهای بلوند


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

ریموور موهای بلوند چگونه است

آخرین مطالب سایت