نیم پست
تماس با ما

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

رشد سینه ها در خانم ها در دوران بلوغ آغاز مي گردد و تغییراتی نيز هم در طول زندگی خواهد داشت. رشد سینه ها معمولا از سنين 10 الی یازده سالگی آغاز مي گردد و تا بيست سالگی ادامه دارد ولی بعد از 20 سالگی مي توانيد با روش هايی فرم و سايز سینه ها را تغییر دهيد. اين نکته را هم بايد در نظر داشته باشید که نقش وراثت هم در اندازه و فرم سینه ها نقش دارد. با ادامه مطلب در سايت ژاویز با روش های بزرگ کردن سینه همراه باشید.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

افزایش سایز سینه

رژيم غذايی مناسب براي بزرگ شدن سينه :

استفاده از چربي هاي سالم :

سینه ها از چربي و بافت چربي تشکيل شده است، به طوری که تا زماني که چربي بدن خود را به دست نياورید، آنها کوچک خواهند بود. یکي بهترین روش هاي افزايش سايز سینه خوردن مواد غذايی داراي چربي مي باشد. چربي هاي سالم عبارتند از روغن زیتون، آجیل، پنير، آووکادو، ماست.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

روش های گیاهی افزایش سایز سینه

 

غذاهاي سرشار از استروژن :

استروژن یکي از هورمون جنسی قدرتمند زنان است که مي تواند به افزايش سايز پستان ها کمک مي کند. منابع خوب استروژن طبيعی عبارتند از کدو تنبل، سیر، لوبياي قرمز، نخود، بادمجان و انواع تخمه ها.غذاهاي شامل سویا گزینه خوبي هستند تا دوز روزانه استروژن شما را تامين کنند. فرآورده‏هاي سویاي حاوی استروژن شامل اقلام زیر هستند: رشته فرنگی سویا، شیر سویا، توفو، ماست سویا، پنير سویا و آرد سویا.

 

پرهيز از غذا هاي سرشار از تستوسترون :

تستوسترون یکي از هورمون هاي مهم مردانه مي باشد که باعث کوچیک شدن سینه در خانوم ها مي شود. از غذاهاي غني از کربوهيدرات مانند چیپس، کراکر، برنج اجتناب کنيد تا تولید تستوسترون در بدن شما به حداقل برسد.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

چیکار کنم سینم بزرگ بشه

 مواد غذايی غني از پروتئین :

یکي دیگر از روش هاي افزايش سايز سینه رساند پروتئین کافی به بدن مي باشد. سعی کنيد موارد زیر را مصرفش را بيشتر کنيد :نوشیدن شیر، خوردن تخم مرغ ،کره بادام زميني، ماهي، مرغ و آجیل. در هر صورت، بايد سعی کنيد غذاي رژیمي متعادل را بخورید، صرف نظر از اين که آیا سعی دارید پستانتان سریعتر رشد کند یا خیر.

 

استفاده از ميوه و سبزیجات :

انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابي ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هايی مثل مارچوبه ، چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زميني ، شلغم و جو.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

بزرگ کردن سینه با قرص

مصرف ویتامين :

کمبود ویتامين هم بر سلامتی و هم بر رشد سینه‌ها اثر سوء دارد. ویتامين ث یکي از ویتامين‌هاي مهم و اساسی براي تولید کلاژن و اِلاستین است. ویتامين آ به بهبود جوان سازی پوست و بازسازی سلولی کمک مي‌کند. ویتامين ب ۶ نقشی حیاتی در تشکيل گلبول‌هاي قرمز ايفا مي‌کند. در نهايت ویتامين‌اي به کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه کمک مي‌کند

 

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

مصرف عرق رازیانه برای بزرگ شدن سینه

نوشیدن روزانه شیر یا آب پاپايا :

شیر و آب پاپايا را در رژیم غذايی روزانه خود جاي دهيد و مشاهده کنيد که چطور به افزايش سايز سینه هايتان کمک مي‌کند. در واقع شیر و آب پاپايا حاوی ویتامين‌ها و مواد معدني هستند که به رشد سینه‌ها کمک مي‌کنند. اگر نمي‌توانيد آب پاپايا را بگیرید، خود اين ميوه را در سالاد ميوه یا اسموتی استفاده کنيد. نکته جالب اينجاست که ميلک شیک موزی هم به رشد سینه‌ها کمک مي‌کند.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

ورزش برای بزرگ شدن و سفت شدن سینه

ورزش بزرگ كردن سينه در خانم ها :

 پرس سینه :

به پشت روی زمين بخوابيد و پاها را صاف قرار دهيد و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جاي وزنه مي توانيد از چیزهايی هم وزن آن هم استفاده کنيد). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالاي شانه هايتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانيد. چانه را هم به سمت سینه ها متمايل کنيد.

وزنه ها را پايین آورده و کمي در اطراف قرار دهيد تا جايی که آرنج ها کمي زمين را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در اين حالت قفل نشود. شانه ها نيز نبايد به هيچ وجه از روی زمين بلند شود. اين حرکت را روی ميز پرس سینه انجام دهيد نتیجه بهتری خواهد داشت.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

درمان افتادگی سینه

 قفسه سینه دمبل :

وی زمين بخوابيد به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالاي سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمايل باشد به صورتی که گردن با ساير ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خميده شود و نه خیلی صاف باشد.

دست ها را از هم باز کنيد به صورتی که آرنج ها روی زمين قرار گیرند، وزنه ها را نيز آنقدر پايین بياورید که آرنج ها به زمين برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنيد.

 

پايین آمدن از روی صندلی :

روی یک صندلی بنشینيد و دست هاي خود را روی کناره هاي آن قرار دهيد و انگشتان دست را به سمت پا قرار دهيد. وزن خود را روی دست ها بيندازید و پاي خود را تا جايی جلو ببرید که باسن به لبه ی جلویی صندلی برسد. اين موقعیت شروع است. آرنج ها را ۹۰ درجه خم کنيد و باسن را به سمت زمين، پايین بياورید تا زماني که آرنج ها در امتداد شانه ها قرار گیرند. به کف دستان فشار بياورید تا بدن را به موقعیت شروع بازگردانيد.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

بزرگ کردن سینه های کوچک

شنا سوئدی یا پوش آپ :

در مورد اول به اين موضوع اشاره کردیم که ورزش کردن به تقویت عضلات سینه و در نتیجه بزرگ شدن آن‌ها کمک مي‌کند. تمرینات شنا سوئدی نيز به قوی کردن کل بدن به خصوص سینه کمک مي‌کنند. اين یک تمرین دشوار است، اما نتايج مؤثری دارد.

 

شنا کردن از ورزشهاي مناسب براي بزرگ کردن سینه ها  :

بخصوص شناي قورباغه، آنهم بدلیل اين که ماهيچه هاي پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب مي کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده براي سینه ها حساب مي شود. براي تمرین بيشتر مي توانيد پاها را در کف استخر بگذارید تا جايی که آب شانه هايتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پايین آورید. ۱۰ بار اين عمل را تکرار کنيد. اين عمل تاثیر بالايی در سفت شدن و فرم پستان خواهد داشت.

 

روش هاي دیگر براي بزرگ کردن سینه :

ماساژ دادن :

یکي دیگر از کارهايی مي باشد که بايد همراه بخش هاي بالا انجام دهيد. مي توانيد براي ماساژ سینه هاي خود روش هاي زیر را امتحان کنيد.سینه ها را آزاد کرده و روی تخت صاف یا زمين دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهيد.با نوک انگشتان به صورت دوراني از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنيد. بعد همين حرکات را کمي محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنيد.

یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنيد.سیـنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو ميگیرید و رها کنيد. اين کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید. ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنيد که درد ايجا شود.

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

بزرگ کردن سینه با طی سنتی

 

استفاده از گیاهان داروئی براي بزرگ شدن سینه :

درست مانند ميوه ها و سبزیجات، گیاهان دارویی هم اغلب مزايا و فوايد متعددی براي سلامت بدن دارند. شبدر قرمز، شیرین بيان، رازیانه، ميوه نخل بادبزني، شنبلیله، یام وحشی و ترشک ميشی جزو بهترین گیاهان طبي و دارویی هستند که براي سینه ها مفیدند.

 

صبر داشته باشید :

اين فکر را نداشته باشید که با انجام کارهاي بالا یک روزه یا یک هفته اي سینه شما سايزش تغییر مي کند و بزرگ مي شود. بايد به صورت مستمر کارهاي بالا را انجام بدهيد تا بعد از چند وقت خودتان تغییرات را حس کنيد و انگیزتان نيز براي کوشش و  تلاش بيشتر افزايش پیدا مي کند.

 

مطالب بیشتر:

روش های طلایی پاکسازی صورت در خانه

طرز تهیه ماسک خانگی برای جوش صورت

 

روش های بزرگ کردن سینه، افزایش سایز سینه

آخرین مطالب سایت