نیم پست
تماس با ما
رتبه مجاز فوریت های پزشک

داوطلبان و متقاضیان زیادی هر ساله وارد رقابتی تنگاتنگ جهت ورود و تحصیل در رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه سراسری می شوند. از این جهت، برخورداری از اطلاعاتی کامل مانند رتبه مجاز فوریت های پزشکی و درصدهای فوریت های پزشکی برای این قبیل از افراد و متقاضیان ورود به این رشته دانشگاهی بسیار ضرورت دارد.بدین ترتیب و با توجه به موارد یاد شده و همین طور رتبه قبولی فوریت های پزشکی با سهمیه 5 درصدی هر داوطلب به مراتب می تواند برنامه ریزی کامل تری برای کنکور خود داشته باشد. از آن جایی که، داوطلبان زیادی در گروه تجربی به دنبال دانستن رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد هستند ، در اینجا در مورد رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد با شما صحبت می کنیم.در ادامه مقاله نمونه کارنامه قبولی فوریت های پزشکی را نیز می توانید مشاهده نمایید و در ادامه مقاله با رتبه مجاز فوریت های پزشکی همراه ما باشید.

اهمیت بررسی رتبه مجاز فوریت های پزشکی

فوریت های پزشکی همواره جزء پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی در میان تعداد بی شمار رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی به شمار می آید.

از این رو، بالا بردن اطلاعات در مورد موارد بسیار مهم و حائزی اهمیتی همچون رتبه قبولی فوریت های پزشکی، درصدهای فوریت های پزشکی و حتی آخرین رتبه قبولی کاردانی فوریت های پزشکی می تواند کمک مؤثری به داوطلب گروه تجربی باشد.

بدین ترتیب، آن ها تلاش بیشتری برای داشتن برنامه ریزی حساب شده و دقیق به خرج می دهند.

اگر شما هم مانند خیل عظیمی از افراد علاقمند به تحصیل در رشته فوریت های پزشکی می خواهید خیالتان از بابت مشاهده نتیجه مطلوبتان در کارنامه اعلام نتایج کنکور آسوده باشد اطلاع از رتبه مجاز فوریت های پزشکی را جدی بگیرید.

با نگاهی به کارنامه قبولی رشته فوریت های پزشکی متوجه درصدهای فوریت های پزشکی و آخرین رتبه قبولی کاردانی فوریت های پزشکی می شوید.

بعلاوه، موارد مهم دیگری همچون تراز داوطلب نیز در این کارنامه گنجانده شده اند.

 

برای اطلاع از رتبه بندی تخصص های پزشکی کلیک کنید.

 

تحلیل و آنالیز رتبه مجاز فوریت های پزشکی

باید عرض کنیم که رشته فوریت های پزشکی در هیچ دانشگاهی به جز دانشگاه های سراسری ارائه نمی شود. مهم تر این که این رشته تنها در مقطع کاردانی برای علاقمندان ارائه می شود و داوطلبان امکان تحصیل در فوریت های پزشکی در مقطع کارشناسی را از همان ابتدا ندارند.

در ادامه به بررسی شماری رتبه قبولی فوریت های پزشکی برای شما عزیزان داوطلب می پردازیم.

در بخش های بعدی با ارائه رتبه قبولی فوریت های پزشکی در خدمت شما هستیم. با بررسی درصدهای فوریت های پزشکی و همین طور رتبه قبولی فوریت های پزشکی در زمان انتخاب رشته عملکرد منطقی و بهتری داشته باشید.

تحلیل و آنالیز رتبه مجاز فوریت های پزشکی

رتبه قبولی فوریت های پزشکی با سهمیه 5 درصدی

رتبه قبولی فوریت های پزشکی با سهمیه 5 درصدی و 25 درصد متفاوت است و برای پذیرش در این رشته نیز رتبه در سهمیه داوطلبان بررسی می شود. بنابراین شما برای اطلاع از رتبه قبولی این رشته ، باید از سهمیه خود اطلاع یابید و سپس رتبه قبولی مربوط به سهمیه خود را بررسی نمایید.

 

رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 1

سهمیه منطقه 1 متعلق به افرادی است که سه سال آخر دبیرستان خود را در شهر های بزرگ مانند تهران و اصفهان و .. تحصیل کرده باشند .این افراد از لحاظ رفاه آموزشی در یک سطح بوده و همگی سهمیه منطقه یک هستند .

رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 1 در سال گذشته به صورت زیر می باشد:

 

 

رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 2

سهمیه منطقه 2 برای افرادی است که در مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ تحصیل کرده باشند .سهیمه منطقه دو هر سال بیشترین متقاضی را دراد و رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 2 به صورت زیر می باشد:

 

 

رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 3

سهمیه منطقه 3 برای افرادی است که در مناطق کم برخوردار از لحاظ رفاه آموزشی تحصیل کرده باشند و یا دو سال آخر تحصیل خود را در کشور نگذرانده باشند و این سهمیه به کلیه افراد معلول اعمم از نابينا، ناشنوا، نيمه بينا، نيمه شنوا و معلولين جسمی حركتی نیز تعلق می گیرد.

رتبه مجاز فوریت های پزشکی 1401 در منطقه 3 سال گذشته به صورت زیر می باشد:

 

برای اطلاع از اهمیت مشاوره کنکور پزشکی به صورت تضمینی کلیک کنید.

 

رتبه مجاز فوریت های پزشکی در منطقه 3

نمونه کارنامه قبولی فوریت های پزشکی

در این بخش نمونه کارنامه قبولی فوریت های پزشکی  و رتبه مجاز فوریت های پزشکی و درصدهای آن را برای شما عزیزان داوطلب می پردازیم.نمونه کارنامه قبولی فوریت های پزشکی سال گذشته  نزدیک ترین آزمون به کنکور امسال می باشد، و بهتر می تواند به شما عزیزان کمک کند.

 

 

 

 

 

 

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه فراموش نشود

شما داوطلبان عزیز همواره به خاطر داشته باشید که به جز بررسی رتبه مجاز فوریت های پزشکی و تحلیل آخرین رتبه قبولی کاردانی فوریت ها بهتر است برای تخمین رتبه مجاز فوریت های پزشکی خود در این رشته از نرم افزار تخمین رتبه نیز استفاده کنید.استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است. فقط کافیست اطلاعات کارنامه خود را در آن وارد نمایید و بعد احتمال پذیرش و قبولی خود را با رتبه قبولی فوریت های پزشکی در هر کدام از رتبه محل ها مطابقت دهید.

جهت دریافت راهنمایی در مورد استفاده از نرم افزار تخمین رتبه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

برای اطلاع ازدرآمد رشته فوریت پزشکیکلیک کنید.

 

رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد

رشته های زیادی از علوم پزشکی در دانشگاه های آزاد ارائه  نمی شود. رشته رشته فوریت های پزشکی نیز در دو صورت بدون کنکور و با کنکور در این دانشگاه ارائه  نمی گردد. این رشته در دو دانشگاه روزانه و پردیس خود گردان می باشد . پس اگر قصد تحصیل در این رشته را دارید باید برای این دو دانشگاه برنامه ریزی داشته باشید و رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد وجود ندارد.

رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد

اخبار پیرامون رتبه مجاز فوریت های پزشکی 

جذب دانشجوی رشته فوریت‌های پزشکی در دانشگاه‌های تیپ یک/ارتقاء کیفی پرسنل اورژانس در سال ۱۴۰۱

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه برای رفع کمبود نیروی انسانی اورژانس اقدامات مناسبی انجام شده است، گفت: برای اولین بار به دستور مقام عالی وزارت، دانشگاه های تیپ یک برای کنکور امسال دانشجوی رشته فوریت‌های پزشکی جذب می‌کنند.

جزئیات پذیرش زنان در رشته «فوریت های پزشکی» برای اولین بار

پذیرش در رشته فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی دانشگاه‌های علوم پزشکی بصورت متمرکز با شرایط خاص صورت می‌پذیرد و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

 

خلاصه مطلب

داوطلبین علاقه مند به رشته فوریت های پزشکی که در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کرده اند، برای اطلاع از رتبه مجاز فوریت های پزشکی می توانند این مقاله را مطالعه نمایند . همچنین ما در این مقاله چندین نمونه کارنامه قبولی فوریت های پزشکی  را برای شما عزیزان آورده ایم.اگر به کمکی نیاز دارید و یا سوالی و ابهامی در رابطه با رتبه قبولی فوریت های پزشکی با سهمیه 5 درصدی دارید و یا میخواهید رتبه فوریت های پزشکی دانشگاه آزاد بدانیدحتما این مقاله را مطالعه نمایید،همچنین  می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان کمک کرده و سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

 

برای دریافت فایل پی دی اف مقاله رتبه مجاز فوریت های پزشکی  کلیک کنید.

 

رتبه مجاز فوریت های پزشکی

آخرین مطالب سایت