نیم پست
تماس با ما
رتبه قبولی پرستاری

داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور رشته پرستاری هستند، می توانند با اطلاع از رتبه قبولی پرستاری در سال های گذشته، برنامه ریزی خوبی برای قبولی خودشان در این رشته را داشته باشند. این افراد با آگاهی از رتبه لازم برای رشته پرستاری در دانشگاه آزاد و سراسری می توانند تا از درصدهای لازم برای قبولی در این رشته آگاه شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که رتبه لازم برای پرستاری دانشگاه آزاد و سراسری با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در رشته پرستاری قبول شوید، بهتر است که ابتدا با رتبه قبولی پرستاری و کارنامه های قبولی سال های گذشته، به خوبی آشنا شوید. برای آَنایی با تمامی این موارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری بدانید را برای شما عزیزان به طور کامل و مفصل بیان خواهیم کرد. 

 

رتبه قبولی پرستاری

 

 

کسب رتبه لازم برای رشته پرستاری

کسب رتبه لازم برای رشته پرستاری با توجه به مطالعه دقیق منابع کنکور تجربی امکان‌پذیر می‌باشد. برنامه ریزی برای کنکور تجربی می‌تواند موجب تمایز و موفقیت شما در رشته‌های مورد علاقه‌تان شود. بنابراین انجام مشاوره‌ و همچنین مطالعه دقیق بهترین منابع کنکور تجربی، از مهم‌ترین اصولی است که نیازمند کسب اطلاع در رابطه با آن می‌باشید. متقاضیان عزیز رشته پرستاری توجه داشته باشند که رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه‌های آزاد و دانشگاه‌های سراسری یکسان نخواهد بود و با توجه به ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در هر دانشگاه لازم است از کارنامه های پذیرفته شدگان رشته پرستاری مربوط به هر یک از دانشگاه ها آگاه شوید.

 

 

کسب رتبه لازم برای رشته پرستاری

 

 

در ادامه به جدول رتبه لازم برای رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه‌های پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت.  تأثیر معدل بر کنکور سراسری از جمله مواردی است که برای کلیه داوطلبان در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه‌های مختلف بسیار مهم می‌باشد. به همین دلیل لازم است نسبت به مطالعه دقیق و همچنین تکنیک‌های تست زنی کنکور آمادگی لازم را کسب نمایید. برای آشنایی با تکنیک های تست زنی کنکور، می تونید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید. 

 

 

برای مطالعه مقاله تکنیک های تست زنی کنکور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه سراسری

 

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه های اروپا

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد

 

 

 

برای آشنایی بیشتر با حداقل درصد دروس برای قبول پرستاری دانشگاه آزاد، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه خودگردان

 

 

 

آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه خودگردان

 

 

کارنامه قبولی رشته پرستاری

شما متقاضیان عزیز علاوه بر رتبه قبولی پرستاری، بهتر است که با کارنامه قبولی این رشته در سال های گذشته نیز آشنا شوید. در واقع، شما با آشنایی با کارنامه قبولی، می توانید رتبه حدودی خود را تخمین زده و به صورت حدودی بدانید که در کدام دانشگاه قبول می شوید. کارنامه قبولی رشته پرستاری در مناطق مختل، به شرح زیر می باشد:  

کارنامه قبولی رشته پرستاری سهمیه منطقه یک 

 

کارنامه قبولی رشته پرستاری سهمیه منطقه دو

 

 

 

جهت آشنایی بیشتر با کارنامه قبولی پرستاری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

کارنامه قبولی رشته پرستاری سهمیه منطقه سه

 

 

 

 

کارنامه قبولی رشته پرستاری

 

جدیدترین اخبار رشته پرستاری

حذف شرط ارائه ٢ سال سابقه کار بالینی رشته پرستاری در کنکور ارشد

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: متقاضیان استفاده از سهمیه مازاد استعداد درخشان در مجموعه پرستاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ می توانند با توجه به تغییرات از تسهیلات خود استفاده کنند.

استقبال دانشجویان از رشته پرستاری افزایش یافته است/ رشته‌های پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد تحت ارزیابی وزارت بهداشت

طاهره نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: تاکنون پذیرش دانشجو در ۹۵ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در رشته پرستاری انجام شده و مجری آموزش رشته پرستاری هستند. البته ۴۰ درصد از بار آموزش پرستار کشور بر عهده دانشگاه اسلامی در واحدهای دانشگاهی است.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان هزار پرستار در جشنواره فرهنگی ورزشی

اصفهان دهمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران از ۱۱ تا ۱۵ شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

کارنامه قبولی رشته پرستاری

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با رتبه قبولی پرستاری آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که در تمامی مراحل انتخاب رشته بهتر است که از یک مشاور خوب و با دانش کمک بگیرید. زیرا مشاوران به شما عزیزان اطلاعات کاملی در رابطه با رتبه های قبولی و کارنامه های قبولی سال های گذشته، ارائه می دهند. لازم به ذکر است تا بدانید که هر مشاوری نمی تواند این اطلاعات را به درستی برای شما بیان کند. لذا، بهتر است از مراکز مشاوره های با تجربه همچون ایران تحصیل، یاری بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. 

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

پادکست صوتی مقاله


رتبه قبولی پرستاری

آخرین مطالب سایت