نیم پست
تماس با ما

دانلود فیلم حال و هوای سئول Seoul Vibe 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

در سال ۱۹۸۸، رانندگان تیم Sanggye Suprem Team درگیر تحقیق در مورد عملیات صندوق VIP می شوند. در روز افتتاحیه بازی‌های المپیک تابستانی سئول، یک تعقیب و گریز ماشینی از جمله تیم عالی سانگیه در این شهر برگزار می‌شود. جابجایی وجوه غیرقانونی تحت هرج و مرج همه چیز در شهر اتفاق می افتد. رانندگان برای تعقیب پول استخدام می شوند. بازیکنان مهم دونگ ووک هستند که تیم سانگی سوپریم را رهبری می کند. از دیگر اعضای تیم Sanggye Supreme می‌توان به Woo-Sam که یک دی‌جی نیز هست، و Bok-Nam که خیابان‌های شهر سئول را به خوبی می‌شناسد، اشاره کرد. یون هی خواهر کوچکتر دونگ ووک رهبر تیم سانگی است. او همچنین رهبر بزرگترین باشگاه دوچرخه سواری در سئول است. جون کی می تواند هر چیزی را درست کند. او با دونگ ووک ارتباط خونی ندارد، اما مانند یک برادر به او نزدیک است.

دانلود فیلم ۲۰۲۲ حال و های سئول از نیم پست

فیلم جدید حال و هوای سئول محصول سال ۲۰۲۲ کشور کره جنوبی در ژانر های اکشن، کمدی، جنایی و درام میباشد. فیلم حال و هوای سئول توسط Hyun-Sung Moon کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Yoo Ah-in و Go Kyung-Pyo و Park Ju-hyun در آن ایفای نقش میکنند.

نوشته دانلود فیلم حال و هوای سئول Seoul Vibe 2022 زیرنویس فارسی چسبیده اولین بار در نیم پست | دانلود فیلم و سریال جدید خارجی با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده. پدیدار شد.

دانلود فیلم حال و هوای سئول Seoul Vibe 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

آخرین مطالب سایت