نیم پست
تماس با ما

دانلود فیلم استلار یک سواری جادویی Stellar A Magical Ride 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

یانگ بائه، یک تک خال در صنعت وام خودرو، زمانی که دوستش دونگ شیک با یک ابرخودرو ناپدید می‌شود، در شرایط سختی قرار می‌گیرد. نه تنها این، یک باند محلی به دنبال یانگ بائه می آید و ادعا می کند که مواد مخدر خود را در ماشین گم شده گذاشته اند. پس از شنیدن خبر مرگ پدرش و ارث قریب‌الوقوع، او در مراسم تشییع جنازه شرکت می‌کند، اما ستاره کتک خورده پدرش را پیدا می‌کند که به عنوان تاکسی با آن رانندگی می‌کرد. جوان بائه آن را به عنوان یک سدان لوکس بزرگ و فانتزی به یاد می آورد، اما اکنون به سختی می تواند درب آن را باز کند. با این حال، او آن را دور می کند و به دنبال محل اختفای دوستش می گردد. اگرچه استلار گاهی اوقات به سختی می دود، اما هنگامی که او را تعقیب می کنند، مانند یک ماشین اسپورت می دود و به یانگ بای اجازه می دهد بدون آسیب فرار کند. همانطور که او با استلار دعوا می کند، کم کم خاطرات پدرش را به یاد می آورد و شروع به درک مقاصد واقعی پدرش می کند که هرگز در قالب کلمات بیان نمی کند و از یک پسر به پدر تبدیل می شود.

دانلود فیلم ۲۰۲۲ استلار یک سواری جادویی از نیم پست

فیلم جدید استلار یک سواری جادویی محصول سال ۲۰۲۲ کشور کره جنوبی در ژانر های کمدی، درام و فانتزی میباشد. فیلم استلار یک سواری جادویی توسط Kwon Soo Kyung کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Son Ho Jun و Lee Kyu Hyung و Heo Sung Tae در آن ایفای نقش کرده اند.

نوشته دانلود فیلم استلار یک سواری جادویی Stellar A Magical Ride 2022 زیرنویس فارسی چسبیده اولین بار در نیم پست | دانلود فیلم و سریال جدید خارجی با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده. پدیدار شد.

دانلود فیلم استلار یک سواری جادویی Stellar A Magical Ride 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

آخرین مطالب سایت