نیم پست
تماس با ما

مدل ناخن مانیکور فرانسوی چیست؟

اگر میخواهید ناخن های شما بسیار شیک و مد روز باشد و  طبیعی بنظر برسد حتما مدل ناخن فرنچ یا فرانسوی را امتحان کنید.این سبک که چیزی کمتر از کاشت ناخن ندارد را میتوانید براحتی در منزل انجام دهید.یک رنگ روشن صورتی یا مات براق را انتخاب کنید و چند سانتیمتر از بالای ناخن را سفید کنید .در این مدل بیشتر از رنگ های روشن استفاده میشود و نباید رنگ انتخابی بیش از حد به چشم بیاید .

ناخن فرنچ چیست

سبک فرنچ یا مانیکور فرانسوی  بسیار پرطرفدار است و شخصیت های مشهوری برای تزئین ناخن های خود از این سبک استفاده کرده اند.سبک ناخن صورتی یا سبک سفید یا مدل ناخن فرنچ از جمله نام هایی هستند که مانیکور فرانسوی توسط آنها شناخته میشود.مدل ناخن فرنچ هم نامی است که در ایران بیشتر برای آن استفاده میشود.

مدل ناخن فرنچ یکی از سبک های قدیمی و محبوب برای تزیین ناخن بشمار می آید .و حداقل هرکسی برای یکبار هم که شده از این سبک استفاده کرده است.این سبک برای اولین بار در سال 1975 توسط Jeff Pink مدیر عامل شرکت ORLY ابداع شد.او دریافت که حفظ ظاهر طبیعی ناخن میتواند بسیار شیک باشد.در آن سال ها بسیاری از بازیگران و کارگردان ها شیفته این مدل منحصر بفرد شدند.طراحان و مدل ها به افتحار او نام این سبک را مانیکور فرانسوی گذاشتند.

فرنچ ناخن

فرنچ ناخن

چرا مانیکور فرانسوی را انتخاب کنید

مانیکور فرانسوی به معنای واقعی کلمه یعنی استفاده از رنگ پایه صورتی با نوک ناخن سفید روشن.به همین دلیل بعضی از طراحان این مدل را ناخن صورتی سفید صدا میکنند.مدل فرنچ معمولا طبیعی تر از ناخن مصنوعی  به نظر میرسد.این مدل به دو صورت اکلیل acrylic  یا ژل انجام میشود.که معمولا بصورت ژل انچام میشوند ولی بیشتر خانم ها که از سبکی خاص میخواهند استفاده کنند منظورشان سبک اکلیل است.

زمانی که به سالن زیبایی مراجعه میکنید تا از مدل فرنچ ناخن استفاده کنید اولین روش ناخن کار برای انجام این کار استفاده از تیپس پلاستیکی plastic tips است.آنها tips را با استفاده از clear acrylic به ناخن شما می چسبانند.روش دیگر که بیشتر مورد استفاده قرار میگرد و به معنای واقعی کلمه مانیکور فرانسوی را اجرا میکند استفاده از یک فرم یا شابلون است .ابتدا شابلون روی ناخن شما قرار میگرد و سپس طرح اجرا میشود.البته این روش به مهارت های ناخن کار نیاز دارد قبل از انتخاب سالن زیبایی حتما از مهارت های ناخن کار خود اطمینان حاصل کنید.

چند مدل فرنچ ناخن

همانطور که در تصویر بالا میبینید .در این مدل فرنچ ناخن بجای استفاده از رنگ سفید در سر ناخن ها از رنگ زرد به زیبایی استفاده شده است .

نام نویسنده : صبا شعبانی

مانیکور فرانسوی

ناخن صورتی

clear acrylic

مدل فرنچ ناخن

فرنچ ناخن چیست


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

جدیدترین مدل فرنچ ناخن

آخرین مطالب سایت