نیم پست
تماس با ما
ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون

یکی از اهداف شرکت در کنکور سراسری، قبولی در دانشگاه های بزرگ و معتبر می باشد. اما تنها راه وارد شدن به این دانشگاه ها کنکور نیست. در چند سال اخیر برخی از دانشگاه های بزرگ دولتی داوطلبینی را بر اساس مدارک تحصیلی و بدون کنکور پذیرش می نماید. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه پردیس کیش دانشگاه شریف است که هدف بسیاری از داوطلبین می باشد. برای اینکه بتوانید در دانشگاه شریف بدون دادن کنکور وارد شوید باید در ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون شرکت نمایید. ما در این مقاله ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه شریف را به طور کامل شرح خواهیم داد و به رشته ها و شهریه پردیس کیش دانشگاه شریف خواهیم پرداخت. چنانچه در رابطه با ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه شریف خواستار اطلاعات بیشتری هستید، می توانید با کارشناسان ما در مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون کد) تماس حاصل کرده و سوالات و ابهامات خود را رفع نمایید. 

پردیس کیش دانشگاه شریف

پردیس کیش دانشگاه شریف برای جذف دانشجویان در سراسر جهان ایجاد شده است و هدف از تاسیس این دانشگاه ها جلوگیری از مهاجرت دانشجویان به کشورهای دیگر می باشد. ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف همراه با شهریه بوده و داوطلبین باید هر نیم سال شهریه خود را پرداخت نمایند. شهریه پردیس کیش دانشگاه شریف از دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد بیشتر می باشد و می توان گفت دانشگاه های پردیس بین المللی گران ترین دانشگاه های کشور است.

یکی از امتیازات این دانشگاه بورسیه شدن می باشد. به این صورت که دانشگاه برای ارتقا سطح علمی و آموزشی دانشجویان را در رشته های مختلف بورسیه می نماید. در ادامه به مبالغ شهریه پردیس کیش دانشگاه شریف خواهیم پرداخت.

شهریه تحصیل در پردیس کیش دانشگاه شریف

همان طور که بیان شد دانشگاه پردیس کیش دانشگاه شریف از دانشگاه های شهریه پرداز است.  شهریه تحصیل در پردیس کیش دانشگاه شریف در سال 1401 به شرح زیر می باشد:

✖️ نکته: این شهریه ها شامل هزینه های مسکن، تغذیه دانشجو، کتاب و … نمی باشد. همچنین اگر دانشجو در هر یک از مراحل تحصصی خود انصراف بدهد باید شهریه ثابت نیم سال بعدی را پرداخت نماید.

✖️ نکته بعدی در مورد شهریه این می باشد که دانشجو در هر شرایطی باید شهریه ثابت خود را هر نیم ترم پرداخت نماید. به طور مثال اگر دانشجو در مرخصی تحصیلی باید باز موظف به پرداخت شهریه ثابت می باشد.

✖️ اگر دانشجو به هر دلیلی از دانشگاه انصراف دهد و یا اخراج گردد. وجوه دریافتی از دانشجو مسترد نخواهد شد.

شهریه تحصیل در پردیس کیش دانشگاه شریف

📌 برای اطلاع از ثبت نام پزشکی پردیس کیش بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون

در پردیس کیش شریف می توان به روش های مختلفی اقدام به ثبت نام نمود. یکی از راه های پذیرش و ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف، کنکور سراسری می باشد که می توان در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری، جذب این دانشگاه شد. افراد باید در زمان انتخاب رشته دانشگاه های بین الملل را انتخاب نماید.

راه دیگر برای ثبت نام پردیس کیش شریف به روش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد. ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش  شریف نیز در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا می باشد.

همچنین برای پذیرش در رشته های  پردیس کیش شریف بدون آزمون، داوطلبین می توانند در دو مرحله مهر و بهمن از طریق سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org در زمان اعلام شده مدارک ثبت نامی خود را ارسال نمایند.

مراحل ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف

ثبت نام دانشگاه های پردیس همگی به صورت کاملا اینترنتی می باشد و افراد داوطلب باید به صورت اینترنتی ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون را انجام دهند. برای ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون مراحل زیر را طی نمایید:

🔘 ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org شده و سپس گزینه سراسری را از منوی سمت راست انتخاب نمایید.

🔘 سپس بر روی لینک ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کلیک نمایید.

🔘 در مرحله بعدی باید کارت اعتباری ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون را خریداری نمایید. برای این کار باید گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب نمایید.

🔘 پس از خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون باید مجدد به صفجه اول بروید و گزینه بت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را انتخاب نمایید.

🔘 در مرحله بعد باید سریال کارت خود را وارد کرده و سپس عکس خود را با پشت زمینه سفید بارگزاری نمایید.

🔘 سپس باید مراحل ثبت نام را طی کرده و تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و انتخاب رشته نمایید

🔘 در نهایت شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی برای شما صادر می شود که باید آن ها را یادداشت و تا زمان اعلام نتایج نگه داری نمایید.

📌 برای اطلاع از رشته داروسازی بدون کنکور کیش بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون

برای ثبت نام در پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون همانند دیگر دانشگاه ها شرایطی در نظر گرفته شده است که باید قبل از اقدام به ثبت نام این شرایط را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن تمامی شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

 شرایط ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش شریف به شرح زیر م یباشد:

علاوه بر شرایط بالا باید در آزمون های رسمی زبان دارای نمره قابل قبولی رسیده باشید که نمرات قابل قبول ر سال های گذشته به شرح زیر می باشد:

🔔 اطلاعیه 🔔

داوطلبین اگر در زمان ورود نمره حد نصاب جدول بالا را نداشته باشند، مشکلی در ثبت نام ندارند ولی  12 واحد پیش نیاز زبان انگلیسی به دروس آن ها اضافه خواهد شد و هر زمان مدرک رسمی با حد نصاب مذکور را ارائه نمایند از گذراندن مابقی واحد پیش نیاز زبان معاف می گردند. برای دریافت مشاوره در خصوص این امر می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در مجموعه ایران تحصیل راهنمایی های لازم رابه شما عزیزان ارائه دهند.

 

شرایط ثبت نام پردیس کیش

زمان ثبت نام پردیس کیش شریف

اطلاعیه های مهم اعمم از زمان ثبت نام در سایت رسمی خود دانشگاه پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف به نشانی اینترنتی kish.ac.ir قرار می گیرد که داوطلبین علاقه مند به ثبت نام باید در زمان اعلام شده اقدام به ثبت نام نمایند. در سال گذشته  ثبت نام پردیس کیش شریف از تاریخ  25 دی الی 10 بهمن بوده که احتمال می رود امسال نیز در همین تاریخ برگزار گردد.

در زمان زمان ثبت نام پردیس  شریف فرد باید ابتدا دفترچه ثبت نام را به طوذر دقیق مطالعه کرده و پس از داشتن شرایط لازم جهت ثبت نام با پرداخت هزینه کارت اعتباری برای ثبت نام، اقدام به ثبت نام نمایند.

توجه بفرمایید این هزینه برای بررسی مدارک و سوابق دانشجو دریافت م یشود و در صورت انصراف قابل استرداد نمی باشد.

همچنین نتایج نهایی ثبت نام از طریق سامانه kish .sharif.edu به اطلاع داوطلبین خواهد رشید و فرد داوطلب باید پس از گذشت مدت زمانی نتایج نهایی را مشاهده نماید.

📌 برای اطلاع از دندانپزشکی بدون کنکور پردیس بر روی لینک کلیک کنید.

مدارک مورد نیاز پردیس دانشگاه شریف

برای ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه شریف مدارکی مورد نیاز است که باید آن ها را اسکن و در سامانه بارگزاری نمایید. برخی از مهمترین آن ها به شرح زیر است:

 

 

لیست رشته های پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون 1402

پردیس کیش  شریف هر ساله رشته ای را برای پذیرش بر ساس سوابق تحصیلی اعلام می نماید. داوطلبین باید دفترچه ثبت نام ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون را مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند. لیست رشته های پردیس شریف بدون آزمون 1402به شرح زیر است. 

 

 

🔔 اطلاعیه 🔔

پذیرش در نیم سال دوم که بر اساس تکمیل ظرفیت نیم سال اول صورت می گیرد، معمولا از همان رشته های نیم سال اول استفاده می گردد.

لیست رشته های پردیس

نکات مهم در زمان ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه شریف

فرم ثبت نام دارای سه صفحه می باشد که باید ابتدا آن را دانلود کرده و پس از تکمیل فرم آن را مجددا بارگزاری نمایید.

اگر پر کردن به صورت تایپ برای شمنا مشکل بود می توانید ابتدا آن را چاپ کرده و پس از تکمیل آن را در قالب یک فایل پی دی اف ارسال نمایید.

فرد پذیرفته شده پس از بارگزاری تمامی مدارک خواسته شده باید وارد سامانه حسابداري دانشجويي پرديس شده و مبلغ علی حساب نیم سال خود را پرداخت نماید

برای ورود به سامانه حسابداری ابتدا باید کد ملی را به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد کرده و سپس وارد سامانه گردید.

باقی مانده شهریه را باید پس از انتخاب واحد و در زمان تسویه شهریه نیم سال پرداخت نمایید.

برای پرداخت شهریه می توانید آن را در دو قسط پرداخت نمایید

اخبار پیرامون پردیس کیش

📢 اجرای طرح هدایتگری دانشجویان بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران

معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از تدوین اساسنامه دفتر منتورینگ دانشجویان بین‌الملل دانشگاه و نهایی شدن آن در کمیته اجرایی شورای فرهنگی بین‌الملل خبر داد.

📢 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از شعبه جزیره کیش پردیس بین الملل بازدید کرد

 دکتر قناعتی به همراه معاون بین‌الملل دانشگاه ضمن حضور در جزیره کیش و بازدید از این شعبه با جمعی از دانشجویان و کارکنان بین‌المللی پردیس کیش دیدار و گفتگو کردند.

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک نمایید. 📥

 خلاصه مطلب

ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون هر ساله توسط دانشگاه پردیس برگزار می کنند و داوطلبین بر اساس سوابق تحصیلی می توانند اقدام به ثبت نام نمایند. قبل از ثبت نام پردیس دانشگاه شریف بهتر است تمامی شرایط این دانشگاه را از طریق دفترچه مطالعه نموده و در صورت داشتن تمامی شرایط اقدام به ثبت نام نمایید. ما در این مقاله تمامی نکات درباره دانشگاه شریف از شهریه تا رشته های پذیرفته شده را شرح دادیم. چنانچه در ارتباط با مطالب این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون کد) تماس حاصل فرمایید. مشاوران مجرب ما راهنمای شما خواهند بود. 

ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون 1402 {رشته ها و شهریه}

آخرین مطالب سایت