نیم پست
تماس با ما
ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد هر ساله در بین داوطلبین واجد شرایط ممتاز انجام می شود. علاقه مندان به ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد با توجه به سوابق تحصیلی خود و در صورت داشتن شرایط لازم می توانند در این مقطع ثبت نام  و سپس انتخاب رشته نمایند. لازم به توضیح است که دانشجویانی که در دانشگاه های یزد تحصیل می کنند، اگر قصد ادامه تحصیل در همان رشته در مقطع بالاتر را داشته باشند بدون نیاز به ثبت نام می توانند در اوایل دی ماه با توجه به اطلاعیه های دانشکده ثبت نام خود را انجام دهند. برای مشاهده جزئیات نحوه ثبت نام و اطلاع از زمان و شرایط  ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد در ادامه همراه ما باشید.

📣 اطلاعیه 📣

زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد در سال 1401، 20 آذر می باشد.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد

تمامی علاقه مندان برای ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد باید بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون شرایط را مطالعه نمایند و در صورتی که واجد شرایط باشند در آزمون ثبت نام نمایند. داوطلبین علاقه مند برای ثبت نام غیر حضوری باید به سامانه گلستان دانشگاه یزد به نشانی اینترنتی golestan.yazd.ac.ir مراجعه کرده و ثبت نام نمایند.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که ماه به شرح مهمترین آن  می پردازیم.

 

 شرایط عمومی ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

افراد داوطلبی که قصد ثبت نام در دانشگاه یزد را دارند باید تمامی شرایط عمومی را داشته و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.این شرایط به شرح زیر است:

شرایط اختصاصی ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

شرایط اختصاصی ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد برای دانشجویان ممتازی که در ورودی نیمسال دوم 96 و نیمسال اول و دوم 97 می باشند با توجه به اطلاعیه های دانشگاه به شرح زیر است:

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد

↩️ برای اطلاع از منابع کارشناسی ارشد کلیک کنید.

مدارک کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد

مدارک مورد نیاز برای دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به شرح زیر است:

↩️ برای اطلاع از منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کلیک نمایید.

زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد دوبار در طول سال نام نویسی می کند. یکبار در مهرماه که نام نویسی آن در مرداد انجام می شود و دیگری در بهمن ماه که معمولا در نیمه دوم آذر ماه ثبت نام می نماید.

زمان دقیق و اطلاعیه ها را می توانید در سایت سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  مشاهده نمایید و در زمان مقرر ثبت نام نمایید و ثبت نام امسال دانشگاه یزد 1401 – 1402، 20 آذر ماه می باشد.

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور یزد

رشته های دارای پذیرش کارشناسی ارشد  دانشگاه یزد به شرح زیر است:

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور یزد

↩️ برای اطلاع از کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

برای ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد کافی است مراحل زیر را طی نمایید :

☑️ ابتدا به سامانه آموزشی دانشگاه یزد به نشانی اینترنتی https://golestan.yazd.ac.ir/ مراجعه نمایید.

☑️ سپس برای ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد، بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.

📣 اطلاعیه 📣

دانشجویان مشمول شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه یزد نیاز به ثبت نام نداشته و درصورتی که متقاضی رشته گرایشی غیر از رشته اصلی خود هستند حتما لازم است ثبت نام انجام دهند.

ورود به سیستم

☑️ در صفحه جدید باید گزینه  

متقاضی شرکت در آزمون

☑️ در این مرحله  برای ثبت مشخصات اولیه باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

ثبت مشخصات اولیه

☑️ سپس تمامی اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق و کامل وارد کرده و در انتها گزینه ثبت موقت مشخصات داوطلب را انتخاب نمایید.

ثبت موقت مشخصات داوطلب

☑️ سپس مجدد از حساب کاربری خود خارج شده و با ورود مجدد با سامانه و زدن نام کاربری و رمز عبور خود گزینه آزمون را زدم و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

☑️ در انتها پس از تکمیل تمامی مراحل گزینه اعمال تغییرات را انتخاب کرده و در صورتی که تمامی اطلاعات خواسته شده را به درستی پر کرده باشید پیامی مبنی بر عملیات با موفقیت انجام شد ظاهر می شود و ثبت نام شما به اتمام رسیده است.

📎برای مشاهده و دریافت پی دی اف فایل  پذیرش ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد کلیک نمایید.

اخبار پیرامون ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد

🔊 اعلام نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

پذیرفته شدگان می توانند ا با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir  و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

🔊 جزئیات پذیرش دانشجوی بورسیه شغلی در دانشگاه یزد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد ضمن تشریح جزئیات پذیرش دانشجوی بورسیه شغلی در این دانشگاه، گفت: با توجه به استقبال صنایع استان در به کار گیری دانش آموختگان دانشگاه یزد و توافق این دانشگاه با اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی و بنیاد نخبگان استان تعدادی از پذیرفته شدگان دانشگاه یزد از سراسر کشور در ۱۶ کد رشته بورسیه شغلی می‌شوند.
📜 خلاصه مطلب

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد با شرایط جدید و ارائه تسهیلات به دانشجویان ممتاز برای ورود به مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد اعلام شد. ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد بر اساس شرایط قوانینی می باشد که ما در این مقاله به صورت کامل شرح دادیم. همچنین لیست رشته های ارشد بدون کنکور در دانشگاه یزد را بیان کردیم تا متقاضیان بتوانند رشته خود را انتخاب نمایند و به طور صحیح ثبت نام نمایند. اگر پس ز مطالعه مقاله سوالاتی در خصوص ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد داشتید، می توانید با کارشناسان ما در ایران تحصیل در ارتباط بوده و یا در زیر این مقاله کامنت بگذارید.

📥 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک نمایید. 📥 

 

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد 1402

آخرین مطالب سایت