نیم پست
تماس با ما

ثبت نام اربعین حسینی ۱۴۰۱ | samah.haj.ir 1401 | samah.haj.ir انجام پذیرد و مهلت ثبت نام اربعین ۱۴۰۱ و مسیر پیاده روی اربعین چند کیلومتر است و سایت سماح پیاده روی اربعین و مدارک لازم برای رفتن به کربلا در اربعین در ادامه مطلب.

برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین 1401 باید از طریق سامانه سماح samah.haj.ir که ثبت نام انجام پذیرد. متقاضیانی که قصد دارند در این مراسم با شکوه شرکت کنند باید از تاریخ 10 تیر 1401 تا 21 مرداد 1401 مراحل ثبت‌ نام خود را تکمیل کنند. هدف اصلی از ثبت‌نام در سامانه سماح این است که برآوردی از تعداد زائران خانم و آقا به دست بیاید. به خاطر داشته‌ باشید برای ثبت نام پیاده‌ روی اربعین نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

این نکته را هم در نظر بگیرید که به صورت کلی زائران در طول این سفر نیازی به صرف هزینه ندارند، با این وجود پیشنهاد ما این است که مقداری پول به همراه خود ببرید تا در صورت نیاز از آن آن استفاده کنید.

تاریخ اربعین 1401 در تاریخ شمسی مصادف با 26 شهریور 1401 است. اگر قرار است شما هم یکی از زائرین پیاده امام حسین (ع) باشید، برنامه سفر خود را بچینید و از رعایت نکات بهداشتی برای حفظ سلامت خود غافل نشوید

هر سال در ایام عزاداری محرم و صفر شیعیان جهان خود را برای پیاده‌روی اربعین آماده می‌کنند تا در مراسم چهلمین روز شهادت امام‌ حسین (ع) در کربلا حضور داشته باشند. این حرکت نمادین، نشان‌دهنده قدرت و همبستگی تمام شیعیان جهان است. اگر قرار است در پیاده‌روی اربعین 1401 شرکت کنید

ثبت نام اربعین حسینی ۱۴۰۱ | samah.haj.ir 1401 | samah.haj.ir انجام پذیرد

آخرین مطالب سایت