نیم پست
تماس با ما

تن رنگ موی خود را تغییر دهید تا ظاهری جدید پیدا کنید

چگونه تن رنگ موی خود را تغییر بدهیم

تن رنگ موی خود را تغییر دهید و البته ظاهر خود را تغییر میدهید.
آخرین باری که کسی به شما پیشنهاد داده است “که تن موی خود را تغییر دهید” چه زمانی بوده است؟ این عبارت فقط در آرایشگاه  شما می تواند احساس جدید و تحول ایجاد کند. بله ، انتخاب یک قطره رنگ موی زرق و برق دار یک چیز است ، اما انتخاب بهترین تن ممکن است دشوار باشد. در حالی که رنگ مو در سطوحی از 1 تیره سیاه تا 10 بور روشن روشن اندازه گیری می شود ، اما رنگ به میزان گرم یا خنک بودن مو اشاره دارد. با تغییر تن ، ( نه سطح واقعی رنگ )، باعث می شوید که موها چند سایه روشن تر یا تیره تر به نظر برسند. تن های گرم سبک تر هستند مثل قرمز ، مسی یا طلایی و رنگ های سردتر آبی ، سبز و بنفش هستند.

چهار رنگ اصلی مو وجود دارد: بلوند ، خرمایی ، مشکی و قرمز و تن این رنگ ها می تواند تغییر کند تا ظاهری منحصر به فرد ایجاد کند. رنگ پوست و رنگ چشم از ویژگی های مهمی است که به تعیین تن ایده آل برای مو کمک می کند. در اینجا برخی از رنگهای مات در هر رنگ مو وجود دارد که شما را به فکر می اندازد که آیا زمان تغییر رنگ است.

رنگ موهای بلوند

برای بورهایی که خواهان تغییر هستند ، گزینه های زیادی وجود دارد. برای گرم کردن موهای بلوند خود ، اضافه کردن برخی از رنگهای طلایی ، بژ یا کاراملی را در نظر بگیرید. اگر چهره شما گرم است ، این گزینه ها باعث می شود ظاهر شما بدرخشد. برای سردتر کردن رنگ موی  خود ،  بلوند مرواریدی یا بلوند یخی را انتخاب کنید.

رنگ موهای خرمایی

 هنگام تغییر تن به اندازه مو بلوندها گزینه ی انتخاب دارند. هنگامی که سبزه ها رنگ مو را با رنگ پوست مطابقت می دهند ، نتایج آن حیرت آور است. قهوه ای های کاراملی ، بلوطی و مایل به قرمز در چهره های گرمتر زیباتر به نظر می رسند. در حالی که رنگ ماهاگونی پر رنگ  و شرابی ظاهری بروز و مد است که به نظر می رسد برای کسانی که  رنگ پوستشان سرد و سفید است  بهتر باشد.

رنگ موهای تیره

موهای سیاه لزوماً کسل کننده نیستند و با رنگ های  گرم مناسب کاملاً جذاب می شوند. سایه های گرم سیاه و سفید از اسپرسو گرفته تا خاکستری تا آبی / مشکی اگر پوست صورت شما گرم باشد ، کاملاً خوب است. رنگ های خنک تر مانند رنگ های مات  مشکی و خنثی تأثیر شگرفی بر رنگ پوست کم رنگ و سفید تر دارند.

رنگ موهای قرمز

موهای قرمز به طور طبیعی بدون توجه به رنگ پوست فرد خیره کننده  و زیبا به نظر می رسند. اما اگر  شما می خواهید “تن رنگ موی خود را بسنجید” در اینجا چند پیشنهاد جالب برایتان وجود دارد. اگر رنگ پوست شما گرم است ، زیباتر  جلوه دادن ظاهر خود با برخی از رنگ های مسی متوسط ​​یا طلای مسی ، قطعاً تأثیر زیادی خواهد داشت. برای سرد کردن تن رنگ مو ، با رنگ قرمز تیره تر یا رنگ آلبالویی  تیره برای جلوه ای متفاوت همراه شوید.

برای اینکه رنگ موی نهایی شما طبیعی و متعادل به نظر برسد ، رنگ مو باید با تن و رنگ پوست شما کاملاً هماهنگ باشد. برای ارزیابی و تست ، شکل ظاهری فعلی خود را چند سایه روشن یا تیره تر تجسم کنید. البته برای یک نتیجه ی کامل تر و بهتر در این مورد بهتر است همیشه با یک متخصص رنگ و مش  مشورت کنید. بنابراین دفعه بعدی که کلمات “تغییر تن و رنگ مو” را می شنوید ، ممکن است از یک ظاهر جدید زیبا که جلوی شما قرار گرفته است ، هیجان زده شوید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ مو بلوند

رنگ مو روشن

رنگ مو تیره

انتخاب رنگ مو

رنگ مو

رنگ های تیره

رنگ های قرمز

رنگ های خرمایی

رنگ های بلوند

بلوند


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

تن رنگ مو

آخرین مطالب سایت