نیم پست
تماس با ما
تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401 معمولاً چند روز پس از زمان مقرر جهت اسم نویسی بدون آزمون دانشگاه سراسری انجام می شود. هر ساله زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401 برای دو نیمسال مهر و بهمن ماه از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد. داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل بر اساس سوابق تحصیلی هستند، باید در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش نسبت به اسم نویسی خود اقدام نمایند.

افرادی که بنا به دلایلی نتوانسته اند ثبت نام خود را انجام دهند، می توانند در مهلت مجددی که از سوی سازمان سنجش به عنوان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری در نظر گرفته می شود، نام نویسی خود را در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام دهند. در ادامه در ارتباط با مهلت مجدد ثبت نام در رشته های بدون آزمون سراسری بیشتر توضیح خواهیم داد. پس تا انتهای این مطلب با ما باشید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401

👈🏿 داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری را دارند، می توانند پس از مطالعه و بررسی دفترچه بدون کنکور سراسری در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. طبق اعلامیه سازمان سنجش از این پس ثبت نام در ۸۵ درصد رشته های بدون کنکور به صورت جداگانه از آزمون سراسری صورت می ‌گیرد. از مزیت ‌های تفکیک رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه سراسری این است که داوطلبان این امکان را دارند که قبل از ثبت نام رشته های بدون کنکور را در اختیار داشته باشند و در صورتی که رشته مورد علاقه خود را پیدا کنند، نیاز به شرکت در کنکور ندارند.

👈🏿 ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری در نوبت مهر ماه معمولاً از تاریخ 18 تا 23 مرداد صورت می گیرد. بنابراین داوطلبان باید در زمان تعیین شده فرایند اسم نویسی خود را تکمیل کنند. چنانچه داوطلبان نتوانند در موعد مقرر برای ثبت نام خود اقدام نمایند، باید منتظر تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری باشند. اما مهلت مجدد ثبت نام بدون آزمون سراسری چه زمانی خواهد بود؟ در ادامه به بررسی مهلت مجدد ثبت نام در دو نیمسال مهر و بهمن می پردازیم.

زمان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

🔗 برای کسب اطلاع از رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سراسری بر روی لینک کلیک کنید. 

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن ماه 

👈🏿 دانشگاه سراسری رشته های بدون کنکور 1401 را معمولاً در دو نوبت مهر و بهمن ارائه خواهند داد و در هر دو نوبت بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دانشجو خواهند داشت. پذیرش ورودی نیمسال دوم دانشگاه سراسری به عنوان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه سراسری شناخته می شود و دانشجویان می توانند در فرصت مجدد اسم نویسی خود را از طریق سایت سازمان سنجش انجام دهند.

👈🏿 در واقع این زمان، فرصتی برای اسم نویسی داوطلبانی است که در نوبت مهر ماه موفق به ثبت نام نشده اند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری نوبت بهمن ماه هنوز اعلام نشده است. اما پیش بینی می شود که از نیمه آذر ماه فرایند ثبت نام آغاز شود. تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه سراسری بهمن ماه نیز از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد و تاکنون هیچ گونه اطلاعیه ای از سمت این سازمان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام در نیمسال دوم منتشر نشده است.

تاریخ تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

🔔 اطلاعیه 🔔

زمان ثبت نام مجدد رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری نوبت بهمن ماه هنوز اعلام نشده است. به محض انتشار اعلامیه سازمان سنجش، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر ماه

👈🏿 داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 را دارند، می توانند در گروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در دوره های مختلف روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و پیام نور فرایند ثبت نام خودرا تکمیل کنند.

👈🏿 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401 برای ورودی مهر ماه همزمان با زمان انتخاب رشته کنکور سراسری خواهد بود. مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری همزمان با فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون، تا 6 شهریور ماه تمدید شد. اما افرادی که به بنا به دلایلی از اسم نویسی جا مانده اند، می‌توانند در نوبت بهمن ماه اقدام کنند.

اعلام تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

🔗 برای اطلاع از معدل لازم برای رشته های بدون کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

جدیدترین اخبار ثبت نام بدون کنکور سراسری 1401

📌 دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های مختلف گروه ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان را دارند می توانند دفترچه ثبت نام بون آزمون را از سایت سازمان سنجش دریافت نموده و پس از بررسی فهرست رشته های ارائه شده برای اسم نویسی خود اقدام نمایند. همزمان با شروع فرایند ثبت نام، این دفترچه نیز در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. 

📌 سهمیه های پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

سهمیه های پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری اعم از سهمیه های منطقه یک، منطقه دو، منطقه سه، خانواده شهدا، ایثارگران ۲۵ درصد ظرفیت، ایثارگران ۵ درصد ظرفیت و رزمندگان می باشند که برای کسب اطلاع بیشتر می توانید دفترچه انتخاب رشته و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی را مطالعه نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری

🔔 اطلاعیه 🔔

زمان ثبت نام کنکور بدون کنکور دانشگاه سراسری در تاریخ 18 الی 23 مرداد تا 6 شهریور ماه تمدید شد.

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 پرداختیم. داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه سراسری را دارند، باید در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. افرادی که به هر دلیلی نتوانستند ثبت نام کنند و از اسم نویسی خود جا مانده اند، می توانند در مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در نیمسال بهمن ماه فرایند ثبت نام خود را انجام دهند.

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور سراسری چند روز پس از زمان اولیه ثبت نام خواهد بود و تاکنون هیچ اعلامیه ای از سوی سازمان سنجش در این خصوص منتشر نشده است. به محض اطلاع رسانی، مطالب این مقاله نیز به روز رسانی خواهد شد. چنانچه در ارتباط با تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید با کارشناسان باسابقه ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا بهترین راهنمایی را به شما عزیزان ارائه دهند.

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401

آخرین مطالب سایت