نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز آشنا کنیم. تصور این که دیگر برای از بین بردن موهای زائد نیازی به استفاده از تیغ، اپیلاسیون، انواع موبرها و … نباشد، هم برای خانم ها و هم آقایان، جذاب و لذت بخش است. امروزه، لیزر موهای زائد به روشی محبوب تبدیل شده است؛ زیرا، این روش با کمترین عوارض، راه حلی دائمی برای رهایی از شر موهای زائد محسوب می شود. اگر شما هم از موهای زائد خود در نواحی مختلف بدن مانند سینه، کشاله ران، زیر بغل و … خسته شده اید، استفاده از لیزر می تواند گزینه انتخابی مناسبی با اثر طولانی مدت باشد.

لیزر چگونه موهای زائد را از بین می برد؟

انسان در طول زمان از روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرده است، تا پوستی صاف و زیبا داشته باشد. این روش ها به صورت موقتی و معمولا همراه با عوارضی مثل رشد موهای زیر پوستی، جوش و … موهای زائد را از بین می بردند. تیغ، بند انداختن، موم و … نمونه هایی از این روش های قدیمی و مرسوم می باشند. با ظهور تکنولوژی به نام “لیزر”، رفع موهای زائد بسیار آسان تر و با عوارض کمتری همراه است. در این روش غیرتهاجمی، با استفاده از پالس های نور لیزر، فولیکول های مو تخریب شده و مو از بین می رود.

به عبارت دیگر، با تابش نور لیزر به پوست، پالس های نور توسط پیگمنت های موجود در مو جذب شده و موهایی که در پیاز مو قرار گرفته اند، از بین می روند. نور لیزر رنگدانه های پوست به نام ملانین را گرم کرده و با تأثیر گرما بر فولیکول های مو، ریشه موها را از بین می برند. اکثر مردم بعد از اولین جلسه ی درمان، بین 10 تا 25 درصد کاهش رشد مو را در نواحی تحت درمان مشاهده می کنند. در واقع، لیزر موهای زائد، رشد مجدد موها را حداقل تا 90 درصد کاهش می دهد؛ حتی اگر موها مجددا رشد کنند، بسیار ضعیف تر و نازک تر از قبل خواهند بود.

لیزر چگونه موهای زائد را از بین می برد؟

با توجه به چرخه ی تشکیل موها ، همه ی موهای زائد، با یکدیگر رشد نمی کنند تا در یک جلسه، تحت اشعه ی لیزر قرار گیرند؛ در نتیجه، جلسات لیزر درمانی موهای زائد، باید تکرار شوند. همان طور که گفته شد، مبنای لیزر موهای زائد، آسیب به فولیکول مو جهت پیشگیری از رشد مجدد آن است؛ بنابراین، باید با تکرار جلسات، کلیه ی موهای زائد را هدف قرار داد.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

موهای زائد در جاهای مختلفی از بدن وجود دارند. البته الگوی رشد این موها در خانم ها و آقایان متفاوت از یکدیگر است. صورت، پشت لب، سینه، گوش ها، شکم و ناحیه تناسلی و … از جمله قسمت هایی هستند که موهای زائد، رشد می کنند. وجود بیش از حد موهای زائد علاوه بر ظاهر آزاردهنده، بر زیبایی و اعتماد به نفس افراد تأثیر می گذارد. استفاده از روش نوین لیزر درمانی توسط بهترین دکتر پوست و مو در شیراز، برای از بین بردن این موهای زائد، انتخاب مناسبی خواهد بود. جالب است بدانید، امروزه انواع مختلف دستگاه های لیزر برای پوست ها و موهای مختلف، در دسترس هستند.

اگر چه لیزر موهای زائد، به عنوان روشی کم عارضه و ایمن به شمار می رود، اما خطاهای درمانی می توانند عوارض جدی برای شما ایجاد کنند؛ بنابراین، مراجعه به کلینیک های معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بسیار مهم است. در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، شاهد ارائه ی با کیفیت ترین خدمات لیزر در از بین بردن موهای زائد خود خواهید بود.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز عبارتند از:

 • مجوزهای تأسیس و مدارک معتبر پرسنل: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، علاوه بر داشتن مجوزهای قانونی تأسیس، دارای پزشکان و پرسنلی است که از مدارک معتبر دانشگاهی و گواهینامه های بین المللی در زمینه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر برخوردار می باشند. این متخصصین معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز نیز فعالیت دارند.
 • تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته لیزر: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های مختلف لیزر متناسب با شرایط متقاضی استفاده می شود. برخورداری از دستگاهی لیزر جدید این امکان را فراهم می آورد تا هر فرد با توجه به ویژگی پوست و موی خود، تحت بهترین روش درمان قرار گیرد.
 • برخورد مناسب و حفظ حریم خصوصی: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، با در نظر گرفتن اتاق های خصوصی، حریم شخصی افراد حفظ خواهد شد تا با آرامش خاطر جلسات درمانی خود را طی کنند؛ برخورد اخلاقی و مناسب پزشکان و حفظ احترام مراجعین از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز است که تجربه ای مثبت و خاطره انگیز را برای شما می سازد.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

 • مشاوره: ارائه ی جلسات مشاوره رایگان قبل از انجام لیزر، در خصوص توضیح چگونگی انجام، مزایا و عوارض توسط پزشکان متخصص از اولویت های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز است. همچنین، اطلاعات و دستورالعمل های مراقبتی بعد از انجام لیزر، جهت دستیابی به نتایج ماندگار، در اختیار افراد تحت درمان قرار خواهد گرفت.
 • نظم و بهداشت محیط: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، علاوه بر برخورداری از محیطی زیبا، بهداشتی و چشم نواز، با بهره مندی از پرسنل مجرب، همواره از سیستم نوبت دهی کارآمد برخوردار است، تا خدمات خود را بدون معطلی و اتلاف وقت در اختیار مراجعین قرار دهد.
 • هزینه های مقرون به صرفه: از آن جایی که خدمات لیزر موهای زائد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و از سوی دیگر، جلسات درمانی معمولا، بین سه تا هفت جلسه به طول می انجامد، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، هزینه های معقول و منصفانه ای را برای متقاضیان در نظر می گیرد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج را جهت آشنایی با اقدامات قبل از انجام لیزر موهای زائد، مطالعه کنید.

کلینیک زیبایی سمر

کلینیک زیبایی سمر

کلینیک زیبایی سمر، بعد از اخذ مجوز از مراجع قانونی، با تلاش تیمی از پزشکان متخصص پوست در شیراز تأسیس شد. این مجموعه علاوه بر برخورداری از کادری مجرب و پرسنلی کارآزموده، از جدیدترین تجهیزات پزشکی جهت ارائه ی خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر استفاده می کند. پزشکان و تکنسین های این مرکز با مدرن ترین دستگاه های لیزر و با به کارگیری ماندگارترین تکنیک های روز، اقدام به رفع موهای زائد متقاضیان این روش، می کنند.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای، فضایی بهداشتی و زیبا، هزینه های منصفانه و از همه مهم تر، استفاده از دانش و تجربه ی پزشکان حرفه ای از ویژگی هایی است که افزایش رضایتمندی زیباجویان را سبب شده است؛ امکان ارائه ی مشاوره های دقیق، به صورت حضوری و غیرحضوری از دیگر امتیازات این کلینیک است. از این رو، نام کلینیک زیبایی سمر، به عنوان یکی از مراکز معتبر و خوشنام در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس و …
 • درمانی: واریس، سلولیت، آکنه، ریزش مو، کچلی سکه ای و …
 • زیبایی و تقویت مو: کاشت مو، ریش، ابرو، مزوتراپی، کربوکسی تراپی و …
 • جراحی زیبایی: بلفاروپلاستی، پیکرتراشی، لابیاپلاستی، پروتز سینه و باسن، برداشتن خال و …
 • جوانسازی و پاکسازی پوست: میکرودم، میکرونیدلینگ، آبرسانی، ساب سیژن، هایفوتراپی صورت، گردن و غبغب و …

آدرس: استان فارس، شیراز، انتهای بلوار قدوسی غربی، نبش سوپر، کلینیک زیبایی سمر، طبقه چهارم

تلفن تماس: 07191009092 – 09174499092

کلینیک زیبایی میشا

کلینیک زیبایی میشا

کلینیک زیبایی میشا، توسط دکتر سید حسن حسینی (متخصص پوست) و بعد از اخذ مجوزهای فعالیت، در شیراز تأسیس شد. این مجموعه با هدف ارائه ی با کیفیت ترین خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر، با تیمی متشکل از پزشکان و پرسنل حرفه ای و متعهد، خدمات خود را به مراجعین ارائه می دهد. استفاده از دانش تخصصی در کنار به کارگیری جدیدترین تجهیزات پزشکی، زیبایی و لیزر، سبب افزایش سطح رضایتمندی زیباجویان این مرکز است.

بیش از ده سال تجربه درخشان کاری، استفاده از جدیدترین تکنیک های درمانی و زیبایی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، برخورد مناسب پرسنل و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه در محیطی زیبا و کاملا استاندارد از ویژگی هایی است که کلینیک زیبایی میشا را به عنوان یکی از کلینیک های معتبر و مورد اطمینان در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز متمایز می کند.

خدمات

 • تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • لیزر موهای زائد، پاک کردن تاتو با لیزر، لیزردرمانی
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، سبیل، ابرو، مزوتراپی و …
 • جراحی زیبایی: ضایعات پوستی، بلفاروپلاستی، بوکال فت، لیفت صورت و ابرو با نخ و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرومزوتراپی، میکرونیدلینگ، آر اف فرکشنال، هایفوتراپی و …

آدرس: استان فارس، شیراز،بلوار بهشتی، بین چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه، نبش کوچه ب/3، پلاک 153، طبقه فوقانی داروخانه توحید

تلفن تماس: 07132336668 – 09173029173

کلینیک زیبایی جردن

کلینیک زیبایی جردن

کلینیک زیبایی جردن، بعد از اخذ مجوز تأسیس با همت دکتر شهسوار کریم آقایی در شیراز فعالیت خود را آغاز کرد. این مرکز با برخورداری از کادر پزشکی متخصص و پرسنل آموزش دیده و مجرب با استفاده از جدیدترین فناوری های زیبایی و لیزر، خدمات خود را در حوزه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر به مراجعین ارائه می دهد. علاوه بر لیزر موهای زائد، حضور دائم پزشک در این کلینیک یکی دیگر از امتیازات این مرکز است.

این مجموعه در فضایی بهداشتی و زیبا، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، هزینه های منصفانه و ارائه ی مشاوره های دقیق و صبورانه تلاش می کند، انتظارات و رضایت خاطر زیباجویان و مراجعین خود را برآورده سازد. دانش تخصصی، تجربه بیش از 20 سال فعالیت و تکنولوژی در کنار هم، کلینیک زیبایی جردن را به عنوان یکی از موفق ترین و معتبرترین کلینیک ها در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز متمایز می کند.

خدمات

 • لیزر موهای زائد، پاک کردن تاتو و …
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، ابرو، ریش، PRP، مزوتراپی و …
 • درمان بیماری های پوستی: جراحی سرطان پوست، ضایعات پوستی، زگیل و …
 • جوانسازی و زیبایی پوست: مزوتراپی، میکرونیدلینگ، رفع کک و مک، جای زخم و …

آدرس: استان فارس، شیراز، بلوار چمران، نبش کوچه 11

تلفن تماس: 07136264337 – 07136287266

کلینیک زیبایی ایرسا

کلینیک زیبایی ایرسا

کلینیک زیبایی ایرسا، بعد از اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مراجع قانونی با هدف ارائه ی خدمات پوست، مو و زیبایی با بالاترین کیفیت در شیراز تأسیس شد. این مجموعه با بهره مندی از پزشکان متخصص و پرسنل کاربلد و متعهد و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، در محیطی زیبا و استاندارد خدمات خود را به مراجعین ارائه می دهد.

برخورداری از دانش تخصصی و تجربه ی سال های فعالیت در کنار ارائه ی مشاوره های رایگان و درمان های بی نظیر، سطح بالای رضایتمندی را در بین مراجعین و زیباجویان حاصل کرده است. استفاده از اتاق های ویژه و خصوصی برای انجام لیزر با دستگاه های پیشرفته، از ویژگی های قابل تحسین این مرکز است. بی شک، کلینیک زیبایی ایرسا، یکی از کلینیک های مجهز و خوشنام در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز است.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: چربی، بوتاکس، فیلر و …
 • لیزر موهای زائد، رفع تاتو و خالکوبی، لیزر درمانی و …
 • زیبایی و تقویت مو، مزوتراپی، پی آر پی، کاشت مو، ابرو، مژه و …
 • جراحی زیبایی: بلفاروپلاستی، پروتز سینه و باسن، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: هایفوتراپی، سابسیژن، آبرسانی، لیفت صورت با نخ و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قصردشت، بلوار میرزای شیرازی، روبه روی بیمارستان کوثر، پلاک 100

تلفن تماس: 07136353031 – 09309172070

کلینیک زیبایی کیمیا

کلینیک زیبایی کیمیا

کلینیک زیبایی کیمیا، بعد از اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر مراجع قانونی، در شیراز تأسیس شد. این کلینیک با استفاده جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و زیبایی، در محیطی زیبا و استاندارد خدمات خود را در زمینه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر به مراجعین خود ارائه می دهد. برخورداری از تیم مجرب دارای گواهینامه های بین المللی و پزشکان متخصص درماتولوژی، به کارگیری تکنیک ها و روش های جدید درمانی و زیبایی را امکان پذیر کرده است.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای در برخورد با مراجعین و ارائه ی مشاوره های دقیق از ویژگی های قابل تحسین این مرکز است. از سوی دیگر، کلینیک زیبایی کیمیا، در زمینه ی لیزر موهای زائد با استفاده از جدیدترین دستگاه ها با اثرات طولانی مدت، رضایت خاطر زیباجویان را جلب نموده و به عنوان یکی از کلینیک های شناخته شده و حرفه ای در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • انرژی درمانی و ماساژ صورت
 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، ژل، بوتاکس و …
 • درمانی: ریزش مو، کچلی سکه ای، آکنه، زگیل و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مژه، مو، ابرو، مزوتراپی و …
 • زیبایی صورت: رفع غبغب، برداشتن خال، لیفت بینی، لیفت صورت و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: آبرسانی، لیفتینگ، رفع کک و مک، میکرونیدلینگ، ساب سیژن و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 18، مجتمع مدیکال، طبقه سوم، واحد 35

تلفن تماس: 09363238709 – 07136268543

کلینیک زیبایی مارینا

کلینیک زیبایی مارینا

کلینیک زیبایی مارینا، بعد از اخذ مجوز تأسیس، با همت دکتر محمد سعید رخشنده رو، در شیراز آغاز به کار کرد. این مجموعه در تلاش است، خدمات با کیفیت خود را در زمینه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر به مراجعین ارائه دهد؛ از این رو، با برخورداری از پزشکان و پرسنل حرفه ای متعهد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته پزشکی و دستگاه های نوین لیزر، در فضایی استاندارد و زیبا در راستای اهداف خود تلاش می کند.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای و هزینه های منصفانه همراه با تخفیف از دیگر امتیازات این مجموعه است و توانسته است زمینه ساز افزایش تعداد مراجعین و تأمین رضایت خاطر آن ها شود. بی شک، مراجعه به کلینیک زیبایی مارینا به عنوان یکی از مراکز مجهز و معتبر در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، تجربه ای به یاد ماندنی برای شما خواهد بود.

خدمات

 • لاغری موضعی و تناسب اندام
 • تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، چربی و …
 • لیزر درمانی، از بین بردن موهای زائد، از بین بردن تاتو و خالکوبی
 • زیبایی و تقویت مو: مزوتراپی، کاشت مو، تزریق پی آر پی، کاشت ابرو و …
 • زیبایی صورت: لیفت صورت، ماساژ صورت، آبرسانی و روشن کردن پوست و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع ترک های پوستی، آکنه، میکرونیدلینگ، سابسیژن، پلاژن تراپی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، عفیف آباد، بعد از مجتمع ستاره، نبش کوچه 12

تلفن تماس: 09177906959 – 07136484906

کلینیک زیبایی دکتر وارث

کلینیک زیبایی دکتر وارث

 

کلینیک زیبایی دکتر وارث، بعد از اخذ مجوزهای قانونی تأسیس از مراجع ذیصلاح مانند دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با همت دکتر بهروز وارث کار خود را با هدف ارائه ی خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر در شیراز آغاز کرد. این مرکز در راستای اهداف خود، با استفاده از تیمی متشکل از پزشکان متخصص پوست، پرسنل مجرب و تکنسین های آموزش دیده تلاش می کند، رضایت خاطر مراجعین را با ارائه ی خدمات با کیفیت و مورد انتظارشان جلب نماید.

این کلینیک، با به کارگیری دانش تخصصی، تجهیزات و تکنولوژی های استاندارد و پیشرفته، جدیدترین تکنیک های زیبایی و درمانی را در اختیار متقاضیان و زیباجویان قرار داده است. ازائه ی مشاوره های دقیق علمی و رایگان قبل از انجام لیزر، هزینه های منصفانه در محیطی زیبا و ایمن، سبب شده است نام کلینیک زیبایی دکتر وارث، به عنوان یکی از کلینیک های ممتاز و معتبر در لیست بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز قرار گیرد.

خدمات

 • لیزر موهای زائد، لیزر خال و …
 • درمان انواع بیماری های پوست و مو
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، فیلر، بوتاکس و …
 • زیبایی و تقویت مو: مزوتراپی، کاشت ابرو، مو، سبیل و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و …

آدرس: استان فارس، شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 40 و 42، روبروی کوچه 45، ساختمان دهقان، طبقه دوم

تلفن تماس: 07136328388 – 09029177799

افراد واجد شرایط برای لیزر موهای زائد

در حالی که انجام لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، تقریباً برای هر کسی جواب می دهد، برخی از بیماران نتایج بهتری نسبت به سایرین کسب می کنند. کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد فردی است که دارای پوست روشن با موهای ضخیم و تیره است. متقاضیانی که موهای قرمز، بلوند، سفید یا نازک و ظریف دارند، ممکن است برای کسب نتایج دائمی تر، به درمان های اضافی در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز نیاز داشته باشند، زیرا رنگدانه ی کافی در موهای روشن تر، برای جذب نور لیزر وجود ندارد.

افراد واجد شرایط برای لیزر موهای زائد

اگر فولیکول های مو نتوانند به مقدار کافی نور لیزر را جذب کنند، گرما نمی تواند آن ها را از بین ببرد. افرادی که پوست تیره تری دارند هم، واجد شرایط انجام لیزر موهای زائد هستند؛ اما، نسبت به سایر افراد، می توانند بیشتر مستعد عوارض جانبی به نام هایپرپیگمنتاسیون یا تیره شدن پوست خود باشند. البته، بهترین کلینیک موهای زائد در شیراز، معمولا مقدار انرژی نور لیزر را در طول درمان کاهش می دهد تا به مقابله با این عوارض کمک کند.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، اقدامی است پزشکی، غیر جراحی و غیر تهاجمی و مزایای اثبات شده ی زیادی دارد. برخی از مهم ترین آن ها را در ادامه با هم مرور می کنیم:

 • دقت: نور پالسی شدید لیزر، قادر است موها را تا انتهای فولیکول به دقت هدف قرار دهد.
 • سرعت: طول درمان در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، با توجه به نواحی تحت درمان، رنگ پوست و رنگ مو از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال، بسیاری از بیماران یا متقاضیان، تنها چند هفته پس از اولین درمان، نتایج مثبت را مشاهده می کنند.
 • کاربرد در همه نواحی بدن: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، لیزر موهای زائد را می توان در هر ناحیه از بدن، از جمله صورت، پاها، زیر بغل، پشت و خط بیکینی انجام داد. هر جا که موهای ناخواسته داشته باشید، می‌توانید آن ها را با خیال راحت و مؤثر با استفاده از لیزر از بین ببرید.

مزایای لیزر موهای زائد

 • راحتی: معمولا درمان های لیزری در ابتدا کمی ناراحتی ایجاد می کنند که این ناراحتی در مقایسه با حس ناخوشایند وجود موهای زائد، سوختگی و تحریک پوست بعد از استفاده از تیغ، دردناک بودن استفاده از موم و … بسیار ناچیز است. به خصوص که ناراحتی استفاده از لیزر با گذشت هر جلسه در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، رفته رفته از بین می رود.
 • هزینه: اگر چه برای لیزر موهای زائد باید مقداری بیشتر از حد معمول هزینه کنید؛ اما، در بلندمدت با توجه به حذف هزینه هایی که برای خرید تیغ، کرم موبر، اپیلاسیون در آرایشگاه ها و … صرف می کردید، انجام لیزر در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز یک سرمایه گذاری محسوب می شود. در واقع، شما علاوه بر لذت حذف موهای زائد، مبلغ قابل توجهی را پس انداز خواهید کرد.

کلام آخر

از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر، در صورتی تأثیرات ماندگار و طولانی مدت خواهد داشت که توسط افراد متخصص و با استفاده از بهترین دستگاه های لیزر انجام شود. فراموش نکنید، در این روش زیبایی نیز مانند هر درمانی، اگر توسط افراد غیرمتخصص و در کلینیک های فاقد اعتبار انجام شود، بروز عوارضی مانند عفونت های پوستی، آسیب به چشم ها و … اجتناب ناپذیر خواهد بود؛ پس انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه همراه با سلامتی، امری مهم است.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر ساکن کرج هستید و به دنبال بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد خود  هستید میتوانید مقاله بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج را مطالعه کنید.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)❤️

آخرین مطالب سایت