نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج آشنا کنیم. لورتا نوروفیدبک روش درمانی پیشرفته و معجزه آسایی است که به کمک بیماران دارای اختلالات مغزی می شتابد. بیماران مبتلا به اوتیسم، صرع، اختلالات یادگیری، تشنج و … با استفاده از روش لورتا نوروفیدبک که یکی روش مبتنی بر بهبود عملکرد مغز است، برای همیشه از مصرف دارو و سایر روش های زمان درمانی، بر بی نیاز خواهند شد. جالب است بدانید این روش برای افراد نخبه، خلبانان و افرادی که می خواهند عملکرد مغز و ذهن خود را بهبود بخشیده و سرعت تصمیم گیری بالایی داشته باشند، نیز به کار می رود.

لورتا نوروفیدبک چیست؟

لورتا نوروفیدبک، تلاشی برای پیوند دادن سیگنال های سطحی نوار مغزی، به قسمت هایی از مغز است که در واقع آن سیگنال ها را تولید می کنند. لورتا (LORETA)، مخفف آنالیز توموگرافی الکترومغناطیسی با وضوح پایین است. تکنیکی که اولین بار در سال 2002 به آن پرداخته شد؛ این روش تلاش می کند، فعالیت نوار مغزی شناسایی شده در سطح پوست سر را با ناحیه ای از قشر مغز، که منجر به تولید این سیگنال شده است، مرتبط کند.

لورتا نورفیدبک، در واقع مجموعه ای از الگوریتم های ریاضی است که موقعیت سه بعدی یک فعالیت خاص مغز را محاسبه می کند. در واقع، مکان فعالیت مغزی را با درجه بالایی از دقت تخمین می زند. اندازه گیری ساختارهای عمیق مغز بر اساس الکترودهایی که روی پوست سر قرار دارند، صورت می گیرد. در تکنیک لورتا نوروفیدبک، از 19 حسگر مختلف یا الکترود استفاده می شود. شاید تعداد این حسگرها زیاد به نظر برسد؛ اما، با استفاده از چندین حسگر می توان با دقت بیشتری ساختارهای عمقی مغز را اندازه گیری کرد و مناطق عمیق تری را در زیر سطح جمجمه آموزش داد.

لورتا نوروفیدبک چیست؟

برای مثال، یکی از این ساختارهای عمیق‌ مغز، سیستم لیمبیک نام دارد. سیستم لیمبیک مجموعه ای از نواحی مغزی است که با حافظه و تنظیم هیجان سروکار دارد. از آن جایی که، بسیاری از مشکلات روانی، ناشی از اختلال در سیستم لیمبیک هستند، لورتا نوروفیدبک پتانسیل بسیار زیادی برای درمان ارائه می دهد. در لورتا نوروفیددبک، پزشکان قادرند مستقیماً این ناحیه را با وضوح بهتری نسبت به روش های نوروتراپی سنتی آموزش دهند و فرد را درمان کنند. در واقع، در این روش مغز یاد می گیرد، عملکرد صحیح را آموزش دیده و عملی کند.

انتخاب بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج

بهترین دکتر روانشناس در کرج یا بهترین دکتر اعصاب و روان در کرج، بعد از شناسایی و تشخیص بیماری روحی و روانی شما یا حتی کودکتان که می تواند یکی از اختلالات شایع روانی مانند اضطراب، اختلال عدم توجه، اختلالات یادگیری، اوتیسم، صرع و … باشد، ممکن است درمان به روش لورتا نوروفیدبک را تجویز کند. این روش غیر داروئی و غیر جراحی اگر توسط پزشکان اعصاب و روان و در مرکزی استاندارد ارائه شود، قطعا، بدون عارضه و نتیجه بخش خواهد بود.

دستیابی به لیست بلند بالایی از مراکز لورتا نوروفیدبک فعال، در اینترنت کار ساده ای است؛ اما، مسلما هر مرکز صلاحیت ارائه ی این روش پیشرفته و سرشار از حساسیت های علمی را ندارد. از این رو، هنگام انتخاب از میان مراکز متعدد لورتا نوروفیدبک، به ویژگی های زیر دقت کنید:

 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، در درجه ی اول اعتبار خود را با اخذ مجوزهای قانونی و رسمی، از مراجع ذیصلاح مانند سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و … به دست می آورد. از این رو، مراجعین با اطمینان از نظارت سازمان های مربوطه بر روند عملکرد بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، به این مرکز مراجعه می کنند.
 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، با تیمی متشکل از متخصصین و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده خدمات خود را ارائه می دهد؛ لزوم تسلط و دانش در حوزه ی سلامت روان و لورتا نوروفیدبک، بسیار مهم است؛ زیرا، تا زمانی که بیماری و اختلال روانی یا ذهنی فرد به درستی شناسایی و تشخیص داده نشود، عملا درمان با این تکنیک نتیجه بخش نخواهد بود. از طرفی، عدم مهارت در اجرای پروتکل ها و ظرافت های درمان با روش لورتا نوروفیدبک، درمان را عملا بی تأثیر خواهد کرد.

انتخاب بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج

 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، وضعیت و شرایط بیمار را هنگام مراجعه، در طول درمان و حتی بعد از آن پیگیری خواهد کرد تا از اثرگذاری درمان با لورتا نوروفیدبک اطمینان حاصل نماید. این ارزیابی ها سبب می شود میزان پیشرفت بیمار سنجیده و در صورت لزوم میزان یا شدت درمان را تغییر می دهد. از این رو، اطلاعات بیمار به دقت ثبت و نگهداری می شود.
 • بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، با توجه به مدت زمان قابل توجه درمان با لورتا نوروفیدبک که حدودا یک ساعت در هر جلسه به طول می انجامد و از سوی دیگر، با توجه به قیمت بالای تجهیزات این تکنیک، و نیاز به تکرار جلسات درمانی حداقل دو روز در هفته، هزینه های منصفانه ای را در نظر گرفته است تا مراجعین بدون نگرانی، روند درمان خود را تا انتها طی کنند.

ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت عدم سکونت در کرج، پیشنهاد می کنیم مقاله های بهترین دکتر لورتانوروفیدبک در ایران و بهترین مرکز لورتانوروفیدبک در تهران را مطالعه کنید.

مرکز مشاوره نوین

مرکز مشاوره نوین

مرکز مشاوره نوین، با تلاش خانم سارا اکبری (دارای پروانه از نظام روانشناسی و مشاوره ایران)، در سال 1392، بعد از اخذ مجوزهای قانونی در کرج تأسیس شد. این مرکز با هدف ارتقاء سطح کیفی سلامت روان برای همه افراد جامعه، با تیمی متشکل از متخصصین اعصاب و روان، کودک و رشد، روان درمانی و همچنین، استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا در حوزه ی درمان های غیر داروئی و تکنولوژیک خدمات خود را عرضه می کند.

مرکز مشاوره نوین، با برخورداری از سال ها تجربه ی موفق در امر مشاوره در زمینه های مختلف ازدواج، خانواده، اختلالات یادگیری و … و برخورداری از کادر مجرب خود در محیطی آرام و استاندارد با کیفیت ترین خدمات سلامت روان را ارائه می دهد. از این رو، نام این مرکز به عنوان یکی از مجهزترین و معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج آمده است.

خدمات

 • مشاوره تحصیلی و استعدادیابی
 • نوروفیدبک و لورتا نوروفیدبک: HEG نوروفیدبک، tDCS تحریک الکتریکی مغزی
 • مشاوره روانشناسی: اعتیاد، اضطراب، افسردگی، مهارت های ارتباطی و …
 • مشاوره کودک: مهارت های فرزند پروری، بیش فعالی، مشکلات دوره ی نوجوانی و بلوغ
 • مشاوره خانواده و جنسی: مشاوره قبل از ازدواج، مهارت های زندگی، خیانت، روابط زناشویی، مشکلات جنسی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از درمانگاه بهبد، روبروی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان 110/3، طبقه چهارم، واحد 14

تلفن تماس: 02699997118

مرکز توانبخشی وصال

مرکز توانبخشی وصال

مرکز توانبخشی وصال، بعد از اخذ مجوزهای تأسیس، ابتدا کار خود را با عنوان گروه کاردرمانی در سال 1382 آغاز کرد؛ بعد از سال ها تلاش در حال حاضر، به عنوان مرکز توانبخشی وصال، با برند تجاری ثبت شده به فعالیت خود ادامه می دهد. از افتخارات این مرکز می توان به: مرکز نمونه کاردرمانی استان البرز از سوی دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران، ثبت اختراع در تجهیزات توانبخشی، دریافت تأییدیه های متعدد (دوره بین المللی سازمان بهداشت جهانی، تحریک الکتریکی جمجمه و …)، عضویت در انجمن روانشناسان امریکا، همکاری پژوهشی با دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران، دپارتمان کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و انجمن علمی کاردرمانی ایران و … اشاره کرد.

این مرکز با برخورداری از متخصصین کارآزموده و حرفه ای در حوزه ی سلامت روان و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری های روز دنیا در زمینه ی توانبخشی شناختی، عصبی، گفتار درمانی و … خدمات با کیفیت خود را در محیطی استاندارد و زیبا ارائه می دهد. مرکز توانبخشی وصال، جزء معدود مراکزی است که کلیه خدمات موجود در سایت پیرسون امریکا را با گزارش مستقیم از سایت پیرسون منتشر می کند. رعایت اصول اخلاق حرفه ای و هزینه های منصفانه از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه می باشد. بی شک، مرکز توانبخشی وصال، یکی از برترین و معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج است.

خدمات

 • نوروفیدبک، لورتا نوروفیدبک، نقشه مغزی
 • مرکز نگهداری روزانه کودکان اوتیسم و بیش فعال
 • گروه درمانی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، بازی درمانی
 • تشخیص و درمان اختلال یادگیری، بیش فعالی و …
 • توانبخشی از راه دور، توانبخشی دست، توانبخشی شناختی و …
 • آموزش ذهنی، تست هوش، اتاق چندحسی، یکپارچگی حسی، آزمون تخصصی توجه، تمرکز و تشخیص بیش فعالی، روانشناختی

آدرس: استان البرز، کرج، میدان آزادگان، بلوار امام رضا (ع)، خیابان شهید حمیدرضا سلمانیان، پلاک 247

تلفن تماس: 02632542303

مرکز مشاوره نوای مهر

مرکز مشاوره نوای مهر

مرکز مشاوره نوای مهر، بعد از دریافت مجوزهای لازم از مراجع قانونی مانند سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با همت و تلاش دکتر آزاده صفاپور (دکتری مشاوره، عضو رسمی انجمن روان درمانی) آغاز به کار کرد. این مجموعه با استفاده از تیمی متشکل از اساتید دانشگاهی مجرب و متخصص و با بهره گیری از فناوری ها و تکنیک های درمانی استاندارد روز دنیا، خدمات خود را به صورت آنلاین و حضوری به مراجعین ارائه می دهد.

همچنین، در زمینه برگزاری کارگاه و برنامه ریزی تحصیلی در مقاطع مختلف با مدارس و به منظور ارتقاء بهداشت روانی کارکنان و خانواده ی آن ها با سازمان ها و ادارات همکاری دارد. ارائه ی با کیفیت ترین خدمات، مشاوره های دقیق و صبورانه، درمان های بی نظیر و هزینه های منصفانه درمانی از مواردی است که مرکز مشاوره نوای مهر را در لیست بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج از سایر مراکز، متمایز می کند.

خدمات

 • نوروفیدبک، لورتا نوروفیدبک، نقشه مغزی
 • خانواده درمانی، زوج درمانی، گروه درمانی و …
 • اجرای آزمون های روانی و تست های روانشناسی
 • خدمات روانپزشکی و برگزاری دوره های تربیت درمانگر
 • مشاوره، تشخیص و درمان اختلالات روانی، بیش فعالی، افسردگی و …
 • مشاوره فردی و گروهی کودک و نوجوان، مشاوره شغلی و تحصیلی و…

آدرس: استان البرز، کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان مطهری، نرسیده به بلوار استقلال، ساختمان شقایق، پلاک 89، طبقه اول، واحد 10، طبقه فوقانی سیسمونی شمیم

تلفن تماس: 02634492899

مرکز روانشناسی بینش

مرکز روانشناسی بینش

مرکز مشاوره و روانشناسی بینش، بعد از اخذ مجوزهای قانونی تأسیس، در سال 1393، در کرج فعالیت خود را آغاز کرد. این مرکز با برخورداری از کادری مجرب و متعهد و متخصص در زمینه ی سلامت روان، همواره پیشگیری از آسیب ها، تقویت و درمان مسائل فردی، بین فردی، خانواده و … را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار داده است و در این راستا تلاش می کند. ارائه ی مشاوره های علمی و دلسوزانه در محیطی آرام و زیبا با استفاده از جدیدترین تکنیک های داروئی و غیر دارویی تکنولوژیک، از دیگر ویژگی های خدمات این مجموعه می باشد.

برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه های متنوع مانند مهارت زندگی در تمام سنین و توانمند سازی والدین جهت ارتقاء کیفیت روابط خانوادگی از اقدامات قابل تحسین مرکز مشاوره و روانشناسی بینش می باشد؛ از این رو، نام این مرکز در لیست بهترین مرکز لورتا نروفیدبک در کرج به عنوان یکی از حرفه ای ترین و متعهدترین مراکز ثبت شده است.

خدمات

 • لورتا نوروفیدبک، نوروفیدبک و نقشه مغزی
 • تست های استعداد تحصیلی و شغلی، مشاوره تحصیلی و …
 • مشاوره بعد از طلاق، پیش از ازدواج، مشاوره های رشدی – تحولی و …
 • زوج درمانی، دارو درمانی، خانواده درمانی، بازی درمانی و قصه درمانی و …
 • حل مشکلات تربیتی و فرزند پروری، تقویت هوش هیجانی، مهارت های تفکر، مهارت های زندگی و …
 • تشخیص و درمان اختلالات و مشکلات فردی مانند اختلالات اضطرابی، لجبازی، بیش فعالی، افسردگی و وسواس و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک ده، واحد 18، طبقه پنجم

تلفن تماس: 02634417567 – 09196220692

مرکز مشاوره خورشید فردا

مرکز مشاوره خورشید فردا

مرکز مشاوره خورشید فردا، بعد از اخذ مجوزهای قانونی با همت خانم نرگس شهبازی (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی) و آقای دکتر محمد قمری (دکترای تخصصی مشاوره) در کرج تأسیس شد. این مجموعه با تیمی از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان در حوزه ی سلامت روان، همواره در تلاش است خدمات خود را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به مراجعین خود ارائه دهد.

ارائه مشاوره های دلسوزانه و کاملا علمی در محیطی زیبا و آرامش بخش، در کنار رعایت اصول اخلاق حرفه ای از سوی پرسنل، درمان های نتیجه بخش را سبب شده است. استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها در درمان های غیر دارویی و برگزاری دوره های مهارت زندگی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، از دیگر ویژگی های این مرکز است. قطعا، مرکز مشاوره خورشید فردا یکی از خوشنام ترین و موفق ترین مراکز در لیست بهترین مرکز لورتا نورفیدبک در کرج می باشد.

خدمات

 • نوروفیدبک، لورتا نوروفیدبک، بایوفیدبک
 • انواع تست های روانشناسی: هوش، شخصیت، افسردگی، رضایت زناشویی و …
 • روان درمانی، زوج درمانی، سکس تراپی، خانواده درمانی، بازی درمانی، شن درمانی برای کودکان و …
 • استعدادیابی، ارتقاء تمرکز و توجه چارت های زندگی، مشاوره تحصیلی و شغلی، ارتقاء اعتماد به نفس و…
 • مشاوره، تشخیص و درمان: وسواس، اضطراب، اختلالات شخصیت، فوبیا، افسردگی، بیش فعالی و پرخاشگری کودکان و…

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، برج آموت، طبقه هشتم، واحد 130

تلفن تماس: 02634218270

مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن کلینیک

مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن کلینیک

مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن کلینیک، بعد از دریافت مجوزهای رسمی با مدیریت دکتر حامد معززی (دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی و استاد دانشگاه) آغاز به کار کرد. پرسنل آموزش دیده و متخصصین در حوزه ی مشاوره و روانشناسی، با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و روش های غیر دارویی مبتنی بر تکنولوژی، خدمات خود را در طیف وسیعی از سلامت روان ارائه می دهند.

برخورداری از تجربه ی سال ها فعالیت، رعایت اصول اخلاق حرفه ای و حفظ اسرار مراجعین در هنگام مشاوره، کیفیت بالای خدمات و هزینه منصفانه سبب شده است، رضایت مراجعین به بهترین شکل ممکن جلب شود؛ از این رو، نام مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن کلینیک به عنوان یکی از مراکز معتبر و مجهز در لیست بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • درمان اعتیاد
 • لورتا نوروفیدبک، نوروفیدبک و بابوفیدبک
 • زوج درمانی، سکس تراپی، خانواده درمانی و …
 • مشاوره پیش از ازدواج، طلاق، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره و روانشناسی فردی، مشاوره تحصیلی و شغلی و …
 • تشخیص و درمان اختلالات روانی، درمان شناختی رفتاری، اختلالات جنسی، اختلالات یادگیری، اختلالات روانشناختی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، بعد از زیرگذر به سمت میدان شهدا، جنب پارکینگ عمومی، برج حکیم، طبقه دوازدهم

تلفن تماس: 02634000185 – 09128606096

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی رهنمون

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی رهنمون

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی رهنمون، در سال 1382 با همت دکتر محمدرضا بلیاد، بعد از دریافت مجوزهای قانونی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و سازمان بهزیستی، در کرج تأسیس شد. این مرکز همواره جهت بهبود روش ها و کیفیت زندگی مراجعین خود تلاش می کند؛ از این رو، با برخورداری از برترین و متخصص ترین روانشناسان در کلیه ی زمینه ها خدمات با کیفیت خود را در حوزه سلامت روان ارائه می دهد.

محیط اطمینان بخش و زیبا جهت ارائه ی مشاوره های دقیق علمی مطابق با آخرین متدهای روز دنیا و رعایت اطلاعات و حریم شخصی افراد، از دیگر ویژگی های این مجموعه است. این مرکز با وجود فعالیت در بخش های ارزیابی روانشناختی، آموزش های عمومی، پژوهش، تألیف و ترجمه یکی از بی رقیب ترین مراکز در لیست بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج است.

خدمات

 • لورتا نوروفیدبک، نقشه مغزی، نوروفیدبک
 • خانواده درمانی، زوج درمانی، روان درمانی
 • درمان اختلالات روانی، درمان اعتیاد، کنترل استرس، افسردگی، بیش فعالی و …
 • مشاوره پیش از ازدواج و پیشگیری از طلاق، روانشناسی کودک و نوجوان، سبک زندگی و موفقیت، روانشناسی فردی، صنعتی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، انتهای زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه سوم، واحد 32

تلفن تماس: 02632219106

چگونگی انجام لورتا نوروفیدبک

با مراجعه فرد به بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، روند درمان به ترتیب زیر صورت می گیرد:

 • بعد از تشخیص صحیح بیماری (با توجه به علائم و نشانه های اختلال)، سابقه ی پزشکی، داروهایی که مصرف می کنید و … ثبت و پرونده ی پزشکی شما در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، تشکیل می شود.
 • مرحله ی بعدی شامل تهیه ی نقشه مغزی رنگی است، که فعالیت های مغزی فرد را نشان می دهد. سپس، با بررسی اختلالاتی که در عملکرد مغز فرد وجود دارد، پزشک دستورالعمل های لازم را به صورت منحصر به فرد برای بیمار، تنظیم می کند.
 • در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، جلسات لورتا نوروفیدبک مطابق با دستورالعمل های ویژه، آغاز می شود؛ در طول فرایند درمان، فیدبک ها و واکنش های بیمار جهت درج در پرونده پزشکی و مقایسه با جلسات درمانی آینده، ثبت می شود.

چگونگی انجام لورتا نوروفیدبک

 • هنگام درمان، یک کلاهک با 19 حسگر یا الکترود، روی سر بیمار قرار داده می شود، تا امکان ثبت امواج مغزی فراهم شود. فرد در آرامش کامل روی صندلی خود می نشیند و در مانیتوری، قسمتی از یک فیلم یا عکس و … برای وی نمایش داده می شود. تمامی جوانب فیلم پخش شده (صدا، نحوه نمایش و …) با نرم افزارهای لورتا نوروفیدبک مرتبط است؛ در واقع، فرد بدون آن که بداند، از طریق امواج مغزی خود بر نوع نمایش فیلم تأثیر می گذارد.
 • پزشک شرایط نرمال پخش فیلم را با توجه به عملکرد ساختاری مغز بیمار، تعیین کرده است؛ اگر، اختلالی در مغز فرد وجود داشته باشد مانند اختلال تمرکز، تصویر و یا صدای آن از حالت نرمال تعیین شده خارج می شود. لورتا نوروفیدبک این اختلال را با افزایش صدا و کوچک کردن فیلم نشان می دهد، و مغز را ترغیب می کند، سریع به حالت قبل و نرمال برگشته تا از دیدن فیلم لذت ببرد؛ در واقع، با تکرار این روند، مغز یاد می گیرد، عملکرد صحیح را انجام دهد.
 • در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، تمرینات مغزی در طول جلساتی که با توجه به شدت اختلال، نوع بیماری و دستورالعمل خاص برای بیمار، تعیین شده است، سبب می شود کارایی و توانایی مغز بهبود یافته و اصلاح شود. به عبارت دیگر، در طول زمان، اختلال موجود کم رنگ و در نهایت، کاملا بر طرف خواهد شد. تمام اطلاعات در هر جلسه درمانی، توسط پزشک ثبت می شود تا تکنیک لورتا نوروفیدبک با بیشترین اثرگذاری انجام شود.

مزایای روش لورتا نوروفیدبک

حال که با چگونگی انجام روش لورتا نوروفیدبک در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج، آشنا شده اید، بد نیست مزایای آن را با هم مرور کنیم:

 • لورتا نوروفیدبک، درمانی مؤثر و در عین حال کم هزینه است.
 • اصلاح عملکردی در ساختار مغز دائمی است و بدون بازگشت می باشد.

مزایای روش لورتا نوروفیدبک

 • عوارض جانبی لورتا نوروفیدبک صفر است؛ زیرا مغز تحت تأثیر هیچ گونه شوک الکتریکی، امواج و … قرار نمی گیرد. البته، در صورتی که توسط اپراتور نابلد، پزشک غیرمتخصص یا در مرکز لورتانوروفیدبک فاقد صلاحیت انجام نشود، عارضه ای وجود نخواهد داشت.
 • از آن جایی که میزان اثرگذاری روش لورتا نوروفیدبک بر روی فرد بسیار بالاست، از این رو، برخلاف دارو درمانی، درمان با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد.
 • در روش لورتا نوروفیدبک نیازی به استفاده از داروها و جراحی های مختلف نیست؛ تنها کافیست فرد جلسات درمانی خود را با دقت و پشتکار در بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج بگذراند.

دلایل موثر بودن نوروفیدبک چیست؟

مغز به طرز شگفت انگیزی سازش پذیر است. اگر مغز نشانه هایی درباره آنچه باید تغییر یابد دریافت کند، قادر است تنظیماتی ایجاد کند تا عملکرد خود را بهبود بخشد. زمانی که مغز خود را به خوبی تنظیم می کند و در حالت هوشیار و متوجه است، امواج مغزی (EEG) الگوهای خاصی را نشان می دهند. ما مغز را برای حفظ این حالت هشیار و دارای “عملکرد بالا” به چالش می کشیم. به تدریج، پس از 20 جلسه آموزشی یا بیشتر، مغز یاد می گیرد برای مدت زمان طولانی تری در این حالت توام با کارایی بالا باقی بماند و این مهارت های جدید را حفظ کند.

کلام آخر

امروزه با پیشرفت علم و فناوری در عرصه ی پزشکی، دیگر نیاز نیست، بیماران جهت درمان اختلالات مغزی خود مانند صرع، میگرن، وسواس، عدم توجه و یادگیری و … از داروهای اعصاب و روان و یا روش های درمانی دیگر استفاده کنند. ظهور روش لورتا نوروفیدبک با تمرکز بر یادگیری مغز، دستیابی به اصلاح و بهبود عملکرد مغز را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین ماندگاری، بدون نیاز به استفاده از داروهای خاص، امکان پذیر کرده است.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در کرج در سال 1401❤️ (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت