نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز لازک در کرج آشنا کنیم؛ امروزه عیوب انکساری مانند نزدیک بینی، دوربینی، آسگماتیسم از مشکلات و اختلالات رایج بینایی به شمار می روند. برخی افراد ترجیح می دهند، با استفاده از عینک یا لنزهای طبی دید از دست رفته خود را تقویت کنند؛ اما برخی دیگر، ترجیح می دهند با استفاده از روش های نوین جراحی، بینایی خود را به صورت دائمی اصلاح کنند، تا دیگر نیاز به استفاده از عینک یا لنزهای تماسی نداشته باشند. لیزر، این فناوری شگفت انگیز، از ابزارهای مهم جراحی های ایمن چشم است و لازک یکی از محبوب ترین تکنیک های استفاده از لیزر، در اصلاح عیوب انکساری و بهبود بینایی محسوب می شود.

لازک چیست؟

تصور این که لحظه ای نتوانید ببینید، بسیار وحشتناک است. متأسفانه امروزه، تعداد بی شماری از افراد از مشکلات بینایی رنج می برند. اغلب این مشکلات و بیماری ها، اگر جدی گرفته نشوند، می توانند خطرات زیادی به دنبال داشته باشند؛ حتی ممکن است فرد بینایی خود را از دست بدهد. یکی از مشکلات رایج بینایی، عیوب انکساری در چشم ها می باشد.

ممکن است شما نیز به دوربینی، نزدیک بینی یا آستیگماتیسم و… مبتلا باشید. با وجود این که، عینک های و لنزهای طبی می توانند خلاء و نقصان در دید شما را جبران کنند، اما، به لطف پیشرفت دانش در چشم پزشکی و فناوری ها و تجهیزات پزشکی، روش های درمانی ایمنی در دسترس می باشد، که می توانند اختلال بینایی شما را اصلاح کنند. یکی از این روش ها لازک است.

لازک چیست؟

جراحی لازک چشم، اغلب با لیزیک اشتباه گرفته می شود؛ اما در واقع این روش ها کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. جراحی لازک انتخاب خوبی برای افرادی است که قرنیه آن ها خیلی نازک یا صاف است و نمی توانند تحت عمل لیزیک قرار گیرند. جراحی لازک یک عمل سرپایی است. درست مشابه عمل لیزیک، در عمل لازک نیز از لیزر اگزایمر استفاده می شود. هر دو روش می توانند نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیسم و پیرچشمی را اصلاح کنند. در واقع، تفاوت اصلی بین این دو روش، در نحوه ی انجام آن ها است.

در عمل لیزیک از تیغه ی ظریف تری نسبت به عمل لیزیک استفاده می شود. مدت زمان هر دو عمل لازک و لیزیک برای هر چشم حدودا بین 5 تا 10 دقیقه طول می کشد. از سوی دیگر، قرنیه از سه لایه تشکیل شده است که به ترتیب از داخلی ترین لایه تا بیرونی ترین آن عبارتند از لایه های: اندوتلیوم، استروما و اپیتلیوم؛ با توجه به این نکته، در عمل لیزیک هر دو لایه ی اپیتلیوم و استروما شکاف یا بریده می شوند اما، در لازک تنها لایه ی اپیتلیوم با لیزر بریده می شود. به همین دلیل است که روش لازک برای افرادی با قرنیه نازک تر مناسب است.

انتخاب بهترین مرکز لازک در کرج

جراحی لازک جایگزین ایمن و مؤثری برای لیزیک محسوب می شود. البته، به طور کلی تنها زمانی توصیه می شود که بیمار مناسب انجام عمل لیزیک نباشد. مبنای روش لازک، استفاده از نوع خاصی از لیزر برای تغییر دقیق شکل قرنیه (بافت شفاف گنبدی شکل در جلوی چشم)، برای بهبود بینایی است. به طور سنتی، تاری دید با خم کردن (انکسار) اشعه های نور با عینک یا لنزهای تماسی اصلاح می شود. اما تغییر شکل قرنیه نیز انکسار لازم را فراهم می کند.

اگر تصمیم دارید برای اصلاح بینایی خود از روش های جراحی چشم با لیزر مانند لازک استفاده کنید، صرف نظر از این که کدام جراحی را انتخاب می کنید، مراجعه به یک جراح چشم مجرب و حرفه ای مانند بهترین متخصص چشم پزشکی در کرج را به شما توصیه می کنیم. دسترسی به بهترین متخصصان و فوق تخصصان چشم پزشکی، علاوه بر مراجعه به مطب های آن ها، در بهترین مرکز لازک در کرج نیز امکان پذیر است؛ اما آیا هر مرکز چشم پزشکی ارائه دهنده ی جراحی لازک، می تواند بهترین باشد؟ قطعا، خیر.

انتخاب بهترین مرکز لازک در کرج

برخی از مهم ترین مواردی که بهترین مرکز لازک در کرج را از سایر مراکز متمایز می کند، عبارتند از:

 • مجوز فعالیت رسمی: بهترین مرکز لازک در کرج، با اخذ مجوز از سازمان ها و مراجع قانونی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدام به فعالیت می کند؛ همچنین، بهترین مرکز لازک در کرج، پرسنل و چشم پزشکان خود را از همه ی جوانب از جمله مدارک معتبر دانشگاهی، سوابق کاری، سلامت روحی و روانی، میزان مهارت و … مورد بررسی و مصاحبه قرار می دهد و با گزینش اصولی آن ها را جهت ارائه ی خدمات چشم پزشکی و جراحی لازک استخدام می کند.
 • چشم پزشکان متخصص و مجرب: حضور بهترین چشم پزشکان در بهترین مرکز لازک در کرج، این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد تا با خیالی آسوده نسبت به انجام لازک با کمترین عوارض اقدام کنید. قطعا، حضور چشم پزشکانی که در اختلالات مختلف بینایی و بیماری های چشمی دارای دانش و تجربه سال ها فعالیت هستند، می تواند رضایت و سلامت شما را تضمین کند.
 • برخورد مناسب: پرسنل، چشم پزشکان و جراحان چشم در بهترین مرکز لازک در کرج، با برخورد مناسب و اخلاقی خود، دید مثبتی را در شما ایجاد خواهند کرد، تا بدون هیچ نگرانی و استرسی برای تعیین وقت معاینه برنامه ریزی و اقدام کنید. همچنین، چشم پزشکان در بهترین مرکز لازک در کرج، مشاوره های دقیق و دلسوزانه ای را به شما ارائه می دهند تا قبل از انجام لازک، هیچ ابهامی در ذهن خود نداشته باشید. صحبت پیرامون مزایا، معایب و هزینه ها نیز می تواند اطلاعاتی باشد که در این جلسات دریافت می کنید.

انتخاب بهترین مرکز لازک در کرج

 • تجهیزات پیشرفته چشم پزشکی: بهترین مرکز لازک در کرج با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای مانند لیزر اگزایمر و … خدمات جراحی لازک خود را ارائه می دهد. در واقع این مرکز، فناوری های جدید و استاندارد را فراهم می کند تا در کنار تجربه و دانش چشم پزشکان، بهترین نتایج برای بیماران و مراجعین حاصل شود.
 • فضای مناسب و تسهیلات ویژه: بهترین مرکز لازک در کرج ضمن توجه به بهداشت، معماری و طراحی داخلی جهت رفاه حال مراجعین و بیماران، با فراهم آوردن تسهیلاتی مانند قرارداد با بیمه های مختلف، تلاش می کند، افراد در پرداخت هزینه های درمان با مشکل مواجه نشوند. همچنین، پرسنل پذیرش با ارزش قائل شدن برای وقت بیماران، بدون کمترین معطلی زمان معاینات و جراحی لازک را تنظیم می کنند. از سوی دیگر، بهترین مرکز لازک در کرج با در نظر گرفتن سیستم رسیدگی به شکایات، پیوسته انتظارات و سلامت بیماران را اولویت قرار داده و در صورت کوچک ترین کوتاهی، آماده ی جبران و رسیدگی جدی است.

ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز لازک در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. جهت دسترسی به بهترین مراکز لازک در تهران می توانید مقاله ی بهترین مرکز لازک در تهران را در همین سایت، مطالعه کنید.

مرکز چشم نور نگاه

مرکز چشم نور نگاه

مرکز چشم نور نگاه، بعد از اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح در کرج تأسیس شد. این مرکز به عنوان یکی از مراکز جراحی محدود و سرپایی چشم، در جهت ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی و جراحی چشم گام بر می دارد. از این رو، تلاش می کند با به کارگیری تجهیزات و فناوری های پیشرفته چشم پزشکی، از دانش و تجربه ی چشم پزشکان متخصص و فوق تخصص خود استفاده نموده و به این مهم که رضایت مراجعین و بیماران است، دست پیدا کند.

رعایت اصول اخلاق حرفه ای و احترام به شخصیت بیماران در کنار هزینه های مقرون به صرفه، تکمیل کننده ی دانش و مهارت پرسنلی است که با تمام وجود در راستای سلامت چشم مراجعین، خدمات و درمان های بی نقصی را ارائه می دهند. بی شک، مرکز چشم نور نگاه، یکی از معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز لازک در کرج می باشد.

خدمات

 • درمان آب مروارید و آب سیاه
 • بینایی سنجی و درمان تنبلی چشم
 • اصلاح عیوب انکساری با لیزیک، لازک و ..
 • آنژیوگرافی، پریمتری، اکوگرافی ویژه بیماران دیابتی و شبکیه
 • جراحی زیبایی و ترمیمی چشم، جراحی پلک، لیفت ابرو و …
 • انواع جراحی های چشم: لوچی، جراحی شبکیه، پیوند قرنیه، کاشت لنز داخل چشمی و …

آدرس: استان البرز، کرج، گوهردشت، رجایی شهر، فلکه اول، خیابان شهید معینی، پلاک 13، طبقه اول

تلفن تماس: 02634471193

مرکز چشم پزشکی پارس

مرکز چشم پزشکی پارس

مرکز چشم پزشکی پارس، با دریافت مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح مانند وزارت بهداشت و درمان، در کرج آغاز به کار کرد. هدف این مرکز، ارتقاء سلامت چشم و رفع مشکلات بینایی مراجعین است؛ از این رو، با به کارگیری تیمی متشکل از چشم پزشکان و جراحان چشم متخصص و فوق تخصص، پرسنل و پرستاران متعهد و حرفه ای و با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته چشم پزشکی مدرن، درمان های بی نقص و بی نظیر خود را ارائه می دهد. مشاوره های دقیق ارائه شده در این مرکز، هزینه های منصفانه درمان و رعایت اصول اخلاق حرفه ای در محیطی استاندارد، مرکز چشم پزشکی پارس را در لیست بهترین مرکز لازک در کرج، به عنوان یکی از مراکز موفق متمایز می کند.

خدمات

 • درمان آب مروارید و آب سیاه
 • جراحی پلک ، درمان گلمژه، ناخنک و …
 • معاینات دوره ای چشم کودکان و نوزادان
 • اپتومتری و تجویز عینک طبی و لنز تماسی
 • درمان بیماری های چشم: مشکلات قرنیه، لوچی و انحراف چشم و …
 • جراحی های چشم و رفع عیوب انکساری: لازک، لیزیک، پی آر کی، فمتولیزیک  و…

آدرس: استان البرز، کرج، جاده فردیس، بعد از شهرداری

تلفن تماس: 02636643737

مرکز چشم پزشکی بهستون

مرکز چشم پزشکی بهستون

مرکز چشم پزشکی بهستون، به عنوان یکی از زیر مجموعه ها و کلینیک های تخصصی مجتمع پزشکی هوشمند بهستون، فعالیت خود را در کرج آغاز کرد؛ این مرکز با برخورداری از تیم چشم پزشکان و جراحان متخصص و فوق تخصص چشم پزشکی حرفه ای و کاربلد، زیر نظر آقای دکتر عباس حبیبی (جراح و متخصص چشم پزشکی و فلوشیب انجمن بین المللی چشم) و با استفاده از فناوری های مدرن جراحی و معاینه چشم پزشکی خدمات و درمان های مؤثر خود را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به مراجعین ارائه می دهد. بی شک، مرکز چشم پزشکی بهستون، یکی از مراکز مجهز و معتبر در لیست بهترین مرکز لازک در کرج می باشد.

خدمات

 • درمان آب مروارید و آب سیاه
 • اپتومتری، تجویز عینک و لنزهای طبی
 • درمان لوچی و انحرافات چشم، درمان قوز قرنیه و تنبلی چشم
 • انجام جراحی های چشم و اصلاح عیوب انکساری: لازک، لیزیک و …
 • جراحی زیبایی بلفاروپلاستی، تزریق بوتاکس، لیفت ابرو و پیشانی و…
 • درمان عوارض دیابت چشمی و عارضه های بیماری های سیستمی بر چشم

آدرس: استان البرز، کرج، بلوار هفت تیر جنوبی، بین چهارراه کارخانه قند و مصباح، نبش کوچه شقایق

تلفن تماس: 02634090280

مرکز چشم پزشکی نور دیدگان

مرکز چشم پزشکی نور دیدگان

مرکز چشم پزشکی نور دیدگان، در سال 1381، با کسب مجوزهای رسمی و قانونی و با تلاش جمعی از چشم پزشکان در کرج راه اندازی شد. در این مرکز وجود تجهیزات پیشرفته چشم پزشکی، حضور چشم پزشکان متخصص و فوق تخصص و متخصصین بیهوشی و پرستاران حرفه ای جدیدترین تکنیک های درمان بیماری های چشمی و رفع عیوب انکساری به کار برده می شود تا رضایت بیماران به بهترین شکل ممکن برآورده گردد. فضایی زیبا و استاندارد و حفظ احترام به مراجعین و بیماران در کنار درمان های مؤثر و مشاوره های دقیق سبب شده است، نام مرکز چشم پزشکی نور دیدگان، در لیست بهترین مرکز لازک در کرج، به عنوان یکی از مجهزترین مراکز ثبت شود.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • تصویربرداری رنگی و لیزری چشم
 • انواع جراحی های چشم و رفع عیوب انکساری با لازک، لیزیک
 • اپتومتری، تجویز و ساخت عینک طبی و آفتابی، لنزهای تماسی نرم و سخت
 • معاینات تخصصی و فوق تخصصی چشم جهت انواع بیماری های چشم مانند قوز قرنیه و …

آدرس: استان البرز، کرج، بلوار مولانا

تلفن تماس: 02634489091

مرکز چشم پزشکی بیمارستان قائم

مرکز چشم پزشکی بیمارستان قائم

مرکز چشم پزشکی بیمارستان قائم، از بزرگترین بخش های بیمارستان قائم، تحت سرپرستی دکتر علیرضا کاملی (جراح و متخصص چشم) خدمات خود را در حوزه ی تشخیص و درمان بیماری های چشم و اختلالات بینایی در کرج ارائه می دهد. این مرکز با تیمی متشکل از چشم پزشکان متخصص و فوق تخصص که تحصیلات و تجربه ی طولانی در زمینه ی درمان بیماری های چشم دارند، بهترین راهکارهای درمانی را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های چشم پزشکی به مراجعین ارائه می دهد. انجام مشاوره ها و معاینات دقیق، برخورد اخلاقی پرسنل با بیماران و در نهایت درمان های رضایت بخش و کم هزینه از مواردی است که نام مرکز چشم پزشکی بیمارستان قائم را در لیست بهترین مرکز لازک در کرج متمایز می کند.

خدمات

 • چشم پزشکی اطفال
 • درمان آب مروارید و آب سیاه
 • جراحی چشم و اصلاح عیوب انکساری لازک، لیزیک و …
 • جراحی زیبایی و ترمیمی چشم مانند بلفاروپلاستی، پیوند قرنیه و …
 • معاینات تخصصی و فوق تخصصی چشم، اپتومتری، تجویز عینک و لنز تماسی
 • درمان انواع بیماری های چشم: بیماری های شبکیه، قوز قرنیه، مجاری اشک و …

آدرس: استان البرز، کرج، میدان هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد، بیمارستان قائم

تلفن تماس: 02632771000

مرکز تخصصی چشم پزشکی فرسام

مرکز تخصصی چشم پزشکی فرسام

مرکز تخصصی چشم پزشکی فرسام، با اخذ مجوزهای قانونی لازم با تلاش دکتر عباس رفعتی (جراح و متخصص چشم و عضو آکادمی جراحان چشم آمریکا)، آغاز به کار کرد. استفاده از تجهیزات پیشرفته چشم پزشکی جهت رفع عیوب انکساری چشم و سایر بیماری های چشمی، با دانش و تجربه ی متخصصان و فوق تخصصان چشم پزشکی، دستیابی به شیوه های درمانی مؤثر و نوین را برای مراجعین امکان پذیر کرده است. هزینه های منصفانه در مقابل بالاترین کیفیت درمان، سبب شده است نام مرکز تخصصی چشم پزشکی فرسام، به عنوان یکی از مراکز دارای حسن شهرت و موفق در لیست بهترین مرکز لازک در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • درمان آب مروارید و آب سیاه
 • اپتومتری، تجویز و ساخت عینک های طبی و آفتابی
 • جراحی مدرن رفع عیوب انکساری: لازک، لیزیک و …
 • معاینه تخصصی چشم و تشخیص انواع بیماری های آن
 • درمان بیماری های چشم: تنبلی چشم، مجاری اشک، شبکیه و …

آدرس: استان البرز، کرج، باغستان غربی، بوستان چهاردهم

تلفن تماس: 02634340222

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بیمارستان نور، از مهم ترین دپارتمان های بیمارستان چشم پزشکی نور (نخستین و تنها بیمارستان خصوصی – تخصصی چشم پزشکی در استان البرز)، می باشد. انجام معاینات دقیق و مشاوره های دلسوزانه در محیطی آرامش بخش و استاندارد، حضور چشم پزشکان متخصص و فوق تخصص حرفه ای و پرسنل و پرستاران مجرب در کنار تجهیز این کلینیک به جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته چشم پزشکی، از خصوصیات ویژه این مرکز می باشد.

درمان های مؤثر و بی نظیر، دریافت خدمات چشم پزشکی در کمترین زمان ممکن و با هزینه های منصفانه  سبب شده است، سطح بالای رضایتمندی در میان بیماران کسب شود. این مرکز در حوزه ی تورسیم درمانی و گردشگری سلامت نیز فعالیت می کند و پیشرفت های چشم گیری در این زمینه داشته است. بیماران بین المللی با برخورداری از امکانات ویژه این کلینیک را به عنوان محلی مطمئن برای درمان انتخاب می کنند. قطعا، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، یکی از مراکز دارای حسن شهرت، حرفه ای و مدرن در لیست بهترین مرکز لازک در کرج می باشد.

خدمات

 • کلینیک چشم پزشکی اطفال
 • اپتومتری، ساخت عینک با تجهیزات پیشرفته
 • پاراکلینیکی: اکوگرافی، تونومتری، ابرومتری، ECC و …
 • آنژیوگرافی، فوتوگرافی، لیزر شبکیه بیماران شبکیه و دیابت
 • تشخیصی: تصویربرداری، آزمایشگاه، بررسی قرنیه، شبکیه، سیستم اشکی و…
 • درمان بیماری شبکیه و قرنیه، آب مروارید، پلک، مجاری اشکی، آب سیاه، لوچی، تنبلی چشم و …
 • جراحی درمانی و زیبایی چشم: لیزر درمانی، اصلاح عیوب انکساری با لازک، لیزیک، جراحی پلک، تزریق بوتاکس و …

آدرس: استان البرز، کرج، جهانشهر، میدان هلال احمر

تلفن تماس: 02635800

مدت زمان بهبودی بعد از انجام لازک

بهبودی پس از عمل لازک در بهترین مرکز لازک در کرج، کمی طولانی تر از بهبودی پس از لیزیک است. بهبودی بیماران لیزیک از دو روز تا یک هفته به طول می انجامد. به طور معمول بیماران مجاز هستند در عرض یک تا سه روز پس از جراحی رانندگی کنند. در مقابل، بهبودی بیماران تحت عمل لازک، حدود چهار تا هفت روز طول می کشد و معمولاً رانندگی پس از حدود یک هفته توصیه می شود.

همچنین، دید شفاف پس از شش تا هشت هفته باز می گردد. جالب است بدانید، زمان عمل جراحی لازک تقریباً برابر با لیزیک (تقریباً 10 دقیقه برای هر چشم) است، اما، بسیاری از بیماران، عمل لیزیک را انتخاب می کنند، تنها به این دلیل که نسبت به عمل لازک، زمان کمتری برای بهبودی نیاز دارد.

مدت زمان بهبودی بعد از انجام لازک

عوارض و خطرات لازک

با توجه به ماهیت عمل، بیماران لازک اغلب پس از جراحی احساس ناراحتی بیشتری نسبت به بیماران لیزیک خواهند داشت. عوارض جراحی درمانی لازک مشابه عوارض لیزیک است و شامل خشکی چشم، تاری دید، پخش نور، هاله بینی و خطر اصلاح بیش از حد (تحلیل بینایی) یا کمتر (عدم اصلاح) می شود. اگر چه مدت زمان بهبودی جراحی لازک نسبت به دوره ی نقاهت پس از لیزیک بیشتر است؛ اما، در روش لازک، خطرات کمتری در ارتباط با عوارض فلپ اپیتلیال ناشی از لیزیک وجود دارد.

فلپ لایه نازکی است که در طول لیزیک از روی قرنیه برداشته می شود. عوارض فلپ اپیتلیال شامل آستیگماتیسم نامنظم، رشد اپیتلیال و … است؛ این موارد، در نهایت موجب اختلال در بینایی می شوند و جهت درمان، جراحی مجدد لازم است. همچنین، آسیب بافتی به سلول های اپیتلیال (سلول های تشکیل دهنده اپیتلیوم)، ممکن است، روند بهبودی پس از جراحی را کند کند. لازم به یادآوری است، عفونت های چشمی از عوارض نادر لازک است؛ زیرا، معمولا استفاده از قطره های استریل و ضدعفونی کننده بعد از جراحی، پیشگیری لازم را در این زمینه حاصل می کنند.

کلام آخر

جراحی لازک چشم، یک روش بسیار محبوب در میان انواع جراحی های اصلاح بینایی است و می تواند برای درمان نزدیک بینی، دوربینی و … استفاده شود. اگر می خواهید از لازک، این جراحی ایمن و مؤثر بهره مند شوید، ضروری است با انتخاب بهترین مرکز لازک در کرج، راه دستیابی به بهترین نتیجه در اصلاح بینایی خود را کوتاه و تضمین کنید. زیرا، این مرکز امکان دستیابی به مجرب ترین متخصصان چشم پزشکی را برای شما فراهم خواهد کرد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز لازک در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز لازک در کرج در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت