نیم پست
تماس با ما

مدل موهای سلبریتی های مطرح دنیا در سال 2020

مدل موهای بازیگران مطرح دنیا در سال 2020

مدل موهای کیت بلانشت Cate Blanchett

 مدل مو هم بصورت کوتاه و بصورت بلند می باشد یکی از محبوب ترین مدل های باب مدل کوتاه کیت بلانشت می باشد  در این مدل کوتاهی قد موهای بغل سر تا بالای گوش  و در قسمت تاج سر موها بلند تر و خورد کوتاه می شود . این مدل مو بیشتر به مدل صورت های استخوانی و زاویه دار می آید  و باید برای زیبا تر جلوه دادن این مدل مو وقت بیشتر و مواد تثبیت کننده بیشتری برای حالت دادن موها استفاده کنید می توانید از موادی مانند وکس مو و ژل مو یا در اخر از فیکساتور ها برای فیکس کردن و حالت دادن موها استفاده کنید توجه داشته باشید که این مدل مو روی موهای روشن و بلوند زیباترجلو می کند  و این  آرایش لایت   برای موی روشن و کوتاه  بهتر است  و برای پوست روشن از رژ قرمز و گرم استفاده کنید.

مدل موهای پاریس هیلتون paris hilton

پاریس هیلتون:پاریس هیلتون یک الهه مد است و همه ما او را با مدل های صاف و رنگ بلوند می شناسیم.این مدل مو یک انتخاب عالی است زیرا چهره صورت را باز می کند و به همه اجازه می دهد که آرایش و همچنین گردنبندهای زیبایی را که می خواهید به نمایش بگذارید را ببینند.برای این مدل موی صاف و لخت باید حتمااز سشوار و اتو مو استفاده کنید و هر ۶ هفته یکبار موهای خود را نوک چینی کنیدتا موها بصورت مرتب بنظر برسد و حالت و سلامت خود را از دست ندهندو دچار موخوره نشوند.توجه داشته باشید که موقع استفاده از اتو مو و سشوار خیلی از حرارت بالا استفاده نکنید و قبل از سشوار و اتو مو از روغن آرگان برای موها استفاده و موهایتان را تقویت کنید تا به موها آسیب کمتری وارد شود. در این مدل و رنگ مو شما بیشتر می توانید زیبایی آرایش صورت و بدن خود را به نمایش بگذارید و اگر در انتهای آرایش از مژه مصنوعی استفاده کنید زیبایی آرایش شما چندین برابر می شودو حالت چشم زیباتر بنظر می رسد . و اگر مانند پاریس  هیلتون لباس یقه باز می پوشید  حتما قسمت فک و  گردن  و بالای سینه راهم کانتور و از هایلایتر هم   استفاده کنید تا زیبایی شما چندین برابر شود.

مدل موهای جسیکا آلبا Jessica Alba

جسیکا آلبا:در این مدل موهای جسیکا آلبا که بیشتراین مدل مو برای افرادی با موهای کم حجم مناسب است .فر موجود در این مدل مو باعث می شود که موها پرحجم تر بنظر برسد و برای اینکه موهایتان حالت فر خود را تا چند ساعت حفظ کند باید از مواد تثبیت کننده مانند اسپری حجم دهنده و تافت و یا اسپری فیکس ضعیف قبل از فر کردن موها استفاده کنید . دقت داشته باشید که اسپری فیکس کننده باید در فاصله ۲۰cmبه روی موها زده شود .خیلی از فاصله نزدیک از اسپری استفاده نکنید چون باعث چسبندگی موها می شود . در مورد رنگ موهای جسیکا آلبا این رنگ مو ترکیب رنگ موی عسلی می باشد که جز رنگ های گرم  می باشد که این رنگ موی مناسب پوست های سفید و گندمی می باشد  و چهره  این افراد را زیباتر نشان می دهد.برای این مدل مو و این رنگ مو مناسب تر است که آرایش صورت طبیعی و لایت باشد .در آرایش چشم از رنگهای روشن  و برای آرایش لب و گونه بهتر است از رنگهایی با تن صورتی استفاده شود و برای کانتور صورت و گردن بهتر است برای قسمت هایی که می خواهید برجسته تر بنظر برسد از رنگهای روشن و برای قسمتهایی که می خواهید فرو رفته تر بنظر برسد از رنگهای تیره استفاده کنید. و رنگ کرم کانتور باید متناسب با پوست صورت باشد .برای ارایش صورت جسیکا آلبا از کرم رنگ روشن استفاده شده است.

مدل موهای هایلی بالدون hailey baldwin

هایلی بالدوین:مدل موی هایلی بالدوین یک مدل موی بسیار خیره کننده و جذاب است و به مدل موی لاب معروف است.مدل موی لاب یکی از مدل های کوتاهی باب است که در سال ۲۰۱۶ بسیار طوفان بپا کرد و روز به روز بطرفداران آن اضافه شد.مدل لاب قدی بین کوتاه و بلند داردو بصورتهای مختلف آن را استایل می دهند هم می توان این مدل مو را بصورت کرلی فر کرد هم می توان با اتو مو بصورت صاف مدل دادو یا باسشوارو برس پیچ به مدل دلخواه حالت داد. در مدل موی لاب هایلی بالدوین مدل لاب کوتاه با اتو مو صاف و لخت شده است و رنگ موی او طلایی -عسلی می باشد و در مدل آرایش و گریم از رنگهای گرم و لایت استفاده کرده است.

مدل موهای سلما هایک Salma Hayek

سلما هایک:سلما هایک بازیگر مکزیکی-آمریکایی مثل همیشه زیبا بنظر می رسد. در این مدل موی سلما که موی بلند است می توان آن را به هر صورتی حالت دار کرد.فرهای ظریف در موهای او بفرم دادن صورت کمک می کند . همانطور که می بینید موهایش بصورت هایلات قهوه ای روشن رنگ شده است و مدل آرایش صورت سلما با توجه به  رنگ پوست و رنگ مو  بصورت آرایش اسموکی و تیره و کاملا شرقی می باشد .توجه داشته باشید که در این مدل آرایش از سایه چشم اسموکی استفاده شده و رنگ رژ گونه و رژ لب از رنگهای روشن می باشد

نام نویسنده : حامد شعبانی

مدل مو

بهترین مدل مو

سلما هایک Salma Hayek

هایلی بالدون

هایلی بالدون hailey baldwin

جسیکا آلبا 

Jessica Alba

مدل موهای جسیکا آلبا Jessica Alba

paris hilton

مدل موهای پاریس هیلتون paris hilton

Cate Blanchett

کیت بلانشت

مدل موهای کیت بلانشت Cate Blanchett


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

بهترین مدل مو 2020

آخرین مطالب سایت