نیم پست
تماس با ما

انتخاب یک سالن زیبایی خوب برای خانم ها یک چالش بزرگ است.زیرا این انتخاب یک شمشیر دو لب است هم میتواند از لحاظ هزینه یا انجام کار رضایت خاطر شما را جلب کند و هم در بعضی موارد ضرر های جبران ناپذیری از لحاظ سلامت به شما بزند.حتما شما نام برند های مختلفی را در این زمنیه در نقاط مختلف شهرتان با هزینه های مختلف به گوشتان خورده.جدای از نام برند ها سالن های زیبایی وجود دارند که شاید نام بزرگی نداشته باشند ولی با هزینه به مراتب کمتر خدمات بعضا بهتری نسبت به صاحب نامان این حوزه ارائه میدهند.

در مرحله اول برای انتخاب سالن زیبایی مناسب شما می توانید با یک پرسجو از دوستان و آشنایان سالن زیبایی مناسب بوجه خود را انتخاب کتید .در بیشتر موارد تجربه مشتری های سالن های زیبایی جوابگو نیاز شما میباشد.

بهترین سالن زیبایی در تهران

برای مراجعه به سالن زیبایی بعنوان مشتری باید به ویژگی های بسیاری توجه کرد، از آنجا که ما خانم ها بسیار نکنه سنج می باشیم و سالن زیبایی یکی از مکان هایی است که به طور دائم به آن مراجعه می کنیم ضروری هست که در موقع مراجعه به سالن زیبایی به چند نکته مهم توجه کنیم که در این مقاله که از تجربیات خودم بعنوان خانم آن ها را آماده کردم و سعی کرده ام همه ی این ویژگی ها بطور کلی ذکر کنم:

ارتباط خوب با مشتری

اولین ویژگی که باید به آن توجه کرد ارتباط خوب مسئولین و کارکنان با مشتری می باشد از آنجایی که ما در عصر مدرن زندگی می کنیم خیلی وقت ها مشتریان نوبت خود برای سالن زیبایی بصورت غیرحضوری دریافت می کند پس باید به نوع صحبت و برخورد و نوع جواب گویی سالن توجه کرد برخورد خوب آنها می تواند نشانه ی مثبتی از خوب بودن سالن زیبایی باشد البته این امر قطعی نمی باشد

قوانین خاص برای بهداشت فردی و عمومی

رعایت نظافت و بهداشت در سالن یکی از ویژگی هایی است که باید به آن توجه ویژه ای کرد.تمیز بودن سالن ، ضد عفونی کردن آن در مواقع لازم، ضدعفونی کردن کردن لوازمی که بصورت عمومی استفاده می شود از جمله قیچی، شانه و… عدم انجام کارهایی که احتمال انتقال بیماری را بالا ببرد . اگر مشاهده کردید که سالن زیبایی نظارت خاصی بر روی بهداشت فردی و عمومی سالن ندارد از مراجعه به آن در بار بعدی پرهیز کنید.

توجه ویژه به خواسته های مشتری

یک سالن زیبایی خوب توجه ویژه به خواسته های مشتری دارد و رضایت و اطمینان خاطر مشتری برای سالن اهمیت بسیاری دارد، و سعی می کند با بهترین کیفیت به مشتری خدمات ارائه دهد. و اگر در جایی حس کند که کارکنان در حق مشتری کوتاهی کنند برخورد جدی با کارکنان خود کند، تا اعتماد مشتری را جلب کند سالن هایی که به این نکات توجه نکنند بسیار سریع تمام مشتریان خود را از دست خواهند داد.

ظاهر سالن زیبایی

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب سالن زیبایی باید به آن توجه کرد ظاهر و زیبایی و نوع چیدمان آن می باشد. چیدمان خوب و شیک یکی از نکاتی است که ناخودگاه هر مشتری را جذب خواهد کرد چون انسان بصورت ذاتی زیبایی را دوست دارد مخصوصا اینکه یکی از دلایل ما برای مراجعه به سالن زیبایی زیباتر شدن است پس ترجیح می دهیم در سالنی که ظاهر آن برای ما آرامش خاطر به همراه دارد.

در بعضی موارد هم شما میتوانید اصلا به سالن زیبایی برای صرفه جویی در زمان و هزینه نروید و با انتخاب ارایشگر ماهر در زمینه های مختلف از انها بخواهید به محل زندگی شما بیایند و به شما خدمات دهند.اریشگران زیادی در سطح تهران بصورت انفرادی کار می کنند و چون هزینه های معمول اجاره بها سالن و یا اجاره میز سالن را نمی پردازند در بیشتر مواقع قیمت های مناسب تری را از شما درخواست می کنند.از جمله مزایای دریافت خدمات ارایشگر در منزل می توان به سفارشی سازی کامل درخواست های که در ذهن دارید نام برد.در سالن های زیبایی بدلیل اینکه مشتری های زیادی در صف انتظار هستند درخواست ها شاید 100% طبق خواسته شما نباشد بدلیل کمبود وقت و در نهایت شما راضی میشوید مقداری از خواسته های خود کم میکنید.ولی با دریافت خدمات آرایش در منزل این محدودیت ها کنار گذاشته میشود و شما 100% خواسته خود را براورده میکنید.


کاشت ناخن پودری ژله ای و قالب طرح های خاص و جدید مونیکور ترمیم ناخن عوارض مقایسه بهترین همراه با عکس

ماسک موی دو فاز حاوی روغن زیتون مورال آپ چیست؟ طریق مصرف عوارض قیمت و نمایندگی مورال آپ

آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟

انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی

راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز

مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان

تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و… از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به


داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش

داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران

داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک

داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام

داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن

خیانت پیکه به شکیرا رابطه پیکه با مادر گاوی بازیکن بارسا معشوقه پیکه کیست؟

بهترین سالن زیبایی در تهران

آخرین مطالب سایت