نیم پست
تماس با ما

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر پوست در شیراز آشنا کنیم. پوست، بزرگ ترین و قابل مشاهده ترین عضو بدن است که از اندام های زیرین، در برابر آسیب ها و عفونت ها محافظت می کند. با وجود نقش حیاتی پوست، اکثر مردم تنها زمانی به متخصص پوست -که به عنوان متخصص درماتولوژی نیز شناخته می شود- مراجعه می کنند که یک بیماری بالقوه تهدید کننده مانند سرطان پوست زندگی آن ها را تهدید کند. در حقیقت، متخصصان پوست می توانند به شما کمک کنند تا با مجموعه وسیعی از مسائل و بیماری های مربوط به پوست خود، مقابله کنید. خواندن این مقاله را از دست ندهید تا درباره ی این پزشکان متخصص بیشتر بدانید.

دکتر پوست کیست؟

پزشکان یا متخصصان پوست فقط “متخصص پوست” نیستند؛ بلکه، خدمات پزشکی آن ها ناخن، مو و غشای مخاطی – هم در ناحیه ی دهان و هم ناحیه ی تناسلی- را شامل می شود. آن ها همچنین در آسیب شناسی، میکروبیولوژی، بیوشیمی، فیزیک، فیزیولوژی و غدد درون ریز متخصص هستند؛ زیرا، بیماری های پوستی اغلب با سایر شرایط داخلی بدن مرتبط می باشند.

به طور کلی، این پزشکان، به تشخیص و درمان مسائل پوستی (پوست، ناخن، مو و غیره) کمک می کنند و در صورت نیاز، برای بهبود ظاهر پوست و جلوگیری از پیشرفت برخی بیماری ها، عمل های جراحی را انجام می دهند. علاوه بر این، آنها می توانند راهنمایی ها و دستورالعمل هایی در مورد مراقبت و محافظت از پوست شما بر اساس نوع آن، ارائه دهند. همه متخصصان پوست در درمان پوست، مو و ناخن تخصص دارند اما، مانند سایر رشته های پزشکی، پوست نیز به چندین زیر شاخه تقسیم می شود، که عبارتند از:

دکتر پوست کیست؟

 • متخصصین پوست: آن ها بیماری های پوست، مو و ناخن را تشخیص داده، درمان و پیشگیری می کنند.
 • جراحان موس (Mohs): این متخصصان پوست، در زمینه ی درمان و جراحی سرطان پوست متخصص هستند.
 • متخصصان جراحی پوست: پزشکانی که در روش های جراحی درمانی برای رفع مشکلات پوستی تخصص دارند.
 • متخصصین زیبایی پوست: متخصصانی که در روش های زیبایی – عمدتاً جراحی زیبایی – به خوبی تبحر و مهارت دارند.
 • متخصصین پوست اطفال: آن ها بیماری های پوستی ژنتیکی، مادرزادی و اکتسابی را که سلامت کودکان، نوزادان و کودکان نوپا را تحت تأثیر قرار می دهد، درمان می کنند.
 • آسیب شناسان پوست: این تخصص مبتنی بر آزمایشگاه است؛ به این معنا که در آن پزشکان، بیماری های پوستی را از طریق مطالعه میکروسکوپی نمونه ها تشخیص می دهند.

انتخاب بهترین دکتر پوست در شیراز

یافتن یک متخصص پوست که مهارت، تجربه و تخصص لازم را داشته باشد، برای اولین بار، کمی سخت به نظر می رسد. اما، فقط با کمی دقت و تحقیق می توانید متخصص پوست مناسب خود را پیدا کنید. می توانید نظر پزشک خانواده یا پزشک عمومی که ابتدا به او مراجعه کرده اید، را در مورد بهترین دکتر پوست در شیراز جویا شوید و فراموش نکنید پرستاران و منشی آن ها نیز، چون اغلب تجربیات بیماران دیگر را می شنوند، بینش و توصیه های خوبی برای معرفی بهترین دکتر پوست در شیراز دارند.

انتخاب بهترین دکتر پوست در شیراز

جستجو در صفحات وب و فضای مجازی نیز می تواند، در یافتن بهترین دکتر پوست در شیراز کمک کننده باشد؛ البته باید به نظرات کاربران و تجربیات آن ها توجه کنید. معمولا، بهترین دکتر پوست در شیراز با ارائه ی درمان های بی نظیر خود، تجربه ی مثبت و رضایتمندی زیادی در بین مراجعین قبلی، کسب کرده است. زیرا، بهترین دکتر پوست در شیراز، علاوه بر گذراندن دوره های دانشگاهی و علمی و دریافت مدارک معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سال ها در امر درمان بیماری های پوست سابقه و تجربه کافی را بدست آورده است.

بهترین دکتر پوست در شیراز، دانش خود را دائما به روز می کند و با مطالعه جدیدترین تکنیک های درمانی، همواره در تلاش است، بهترین روش درمان را در اختیار مراجعین خود قرار دهد. شما می توانید برای انجام یک روش یا درمان زیبایی، مانند بهبود بافت و رنگ پوست خود یا به حداقل رساندن چین و چروکصورت، به بهترین دکتر پوست در شیراز که معمولا در مطب شخصی یا بهترین کلینیک زیبایی در شیراز خدمات خود را ارائه می دهد، مراجعه کنید.

در طول قرار ملاقات خود با بهترین دکتر پوست در شیراز، به هرگونه تغییر در خال ها یا برجستگی های پوستی اشاره کنید و در مورد هر گونه نگرانی مانند خشکی یا لک پوستی بپرسید. هرگز تصور نکنید که تغییر در پوست شما آنقدر جزئی است که قابل ذکر نیست. بهترین دکتر پوست در شیراز توصیه می کند، فهرستی از سؤالات و هرگونه تغییر یا نگرانی پوستی خود را یادداشت کنید؛ مانند: هر گونه خال نامتقارن با حاشیه های نامنظم، برآمدگی های جدید یا در حال تغییر، تغییر رنگ و … ؛ این کار به شما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید، در طول قرار ویزیت و مشاوره با بهترین دکتر پوست در شیراز چیزی فراموش نمی شود.

انتخاب بهترین دکتر پوست در شیراز

بهترین دکتر پوست در شیراز، بعد از معاینه ی دقیق و گرفتن شرح حال کامل از سابقه ی پزشکی و خانوادگی، علائم، بیماری ها یا داروهایی که مصرف می کنید، انجام تست های تشخیصی در بهترین آزمایشگاه در شیراز را برای شما تجویز خواهد کرد. در صورت لزوم بهترین دکتر پوست در شیراز، بیوپسی و نمونه برداری نیز، انجام خواهد داد. لیست همه ی داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید، در اختیار بهترین دکتر پوست در شیراز قرار دهید؛ زیرا، برخی داروها ممکن است عوارض جانبی داشته باشند و با تأثیر بر روی پوست، منجر به بروز واکنش های پوستی شوند.

برای بررسی پوست کل بدن خود آماده باشید. ممکن است بهترین دکتر پوست در شیراز از شما بخواهد، لباس زیرتان را در بیاورید تا بتواند همه نواحی پوست را به طور کامل بررسی کند. بهترین دکتر پوست در شیراز ممکن است از یک دستگاه بزرگ نمایی برای بررسی دقیق نواحی خاص استفاده کند. همچنین، گاهی نیاز است بهترین دکتر پوست در شیراز از خال ها و ضایعات پوستی برای ثبت در پرونده ی پزشکی شما عکس بگیرد، تا روند تغییرات را در قرار ملاقات های آینده بررسی کند.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر پوست در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم مقاله ی ما با عنوان بهترین دکتر پوست و مو در شیراز را برای آشنایی با انواع بیماری های پوستی مطالعه کنید.

دکتر امیر فیلی

دکتر امیر فیلی

دکتر امیر فیلی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست با مدرک دکترای تخصصی پوست (درماتولوژی) از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شود. وی همچنین، به صورت رزیدنت مهمان در بخش پوست بیمارستان سانتا ماریا نووا فلورانس ایتالیا در رشته ی پوست در سال 1390، تحصیلات خود را به پایان رساند. ایشان در حال حاضر، در شهر شیراز مشغول به ارائه ی خدمات به مراجعین می باشد و علاوه بر طبابت، بیش از 95 مقاله ی پژوهشی نیز در مجلات معتبر علمی به چاپ رسانده اند.

همچنین، سخنرانی در کنگره های داخلی و خارجی، رتبه دوم جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی، رتبه اول و محقق جوان برگزیده در کل حوزه علوم بالینی و سلامت در جشنواره تحقیقات علوم پزشکی از دیگر افتخارات ایشان است. بیش از 16 سال تجربه ی پربار پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی و تسلط بر آخرین تکنیک های درمانی سبب شده است، وی با ارائه ی مشاوره های صبورانه و برخورد مناسب، رضایتمندی مراجعین و بیماران خود را کسب کند. بی شک، دکتر امیر فیلی، یکی از پزشکان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز است.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس و …
 • زیبایی، پاکسازی و جوانسازی پوست: مدلینگ، رفع اسکار، جای جوش، ملاسما و …
 • درمان انواع بیماری های پوست و مو و ناخن، قارچ ها، حساسیت ها، عفونت ها، زگیل، کاشت مو و …

آدرس: استان فارس، شیراز، ستارخان، ساختمان یگانه، بالای شاورما، طبقه چهارم

تلفن تماس: 09360066300

دکتر امیر میری

دکتر امیر میری

دکتر امیر میری، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، در مقطع تخصص رشته درماتولوژی به تحصیلات خود ادامه داد و در نهایت با اخذ مدرک دکترای تخصصی بیماری های پوست، از دانشگاه فارغ التحصیل شد. وی در حال حاضر در شهر شیراز خدمات خود را در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر به مراجعین ارائه می دهد.

سال ها تجربه ی پزشکی، بهره مندی از دانش تخصصی، ارائه ی مشاوره های دقیق، تشخیص های بی نقص و درمان های بی نظیر سبب شده است رضایت و اعتماد مراجعین ایشان تا سطح بالایی برآورده شود. در نظر گرفتن هزینه های منصفانه درمانی و رعایت اصول اخلاقی در برخورد با بیماران از دیگر ویژگی هایی است که نام دکتر امیر میری را در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز متمایز می کند.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: زگیل، آکنه و …
 • زیبایی: رفع غبغب، افتادگی پلک، سیاهی دور چشم، زاویه سازی صورت و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، رفع جای زخم و آکنه، رفع کک و مک و …

آدرس: استان فارس، شیراز، ستارخان، جنب مجتمع تجاری هامون، کلینیک تخصصی پوست و مو نهال

تلفن تماس: 07136265967

دکتر جعفر معزی

دکتر جعفر معزی

دکتر جعفر معزی، بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی تهران، با قبولی در آزمون تخصص، توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی بیماری های پوست (درماتولوژی) خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کند. وی دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر و از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران و انجمن متخصصین پوست شیراز می باشد.

برخورداری از علم روز در ارائه ی راهکارهای درمانی نوین و استاندارد، در کنار سابقه ی سال ها فعالیت در زمینه پوست و بیش از 8 سال سابقه ی تخصصی کاشت مو، سبب افزایش رضایتمندی مراجعین ایشان شده است؛ رعایت اصول اخلاق حرفه ای در ارائه ی مشاوره و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه ی درمان از دیگر خصوصیات قابل تحسین دکتر جعفر معزی است؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان مجرب در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر درمانی، لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، ابرو و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: زگیل، آکنه، حساسیت ها و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: کچلی سکه ای، ریزش مو و …
 • زیبایی صورت: پروتز لب، گونه، چانه، افتادگی پلک، سیاهی زیر چشم و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع اسکار، جای زخم و سوختگی، ساب سیژن و …

آدرس: استان فارس، شیراز، ستارخان، نبش کوچه 12، کلینیک تخصصی پوست و کاشت مو کسما

تلفن تماس: 07136272224

دکتر احمد مرادی

دکتر احمد مرادی

دکتر احمد مرادی، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1359، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1368 دریافت کند. وی همچنین دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشد. از افتخارات ایشان می توان به تأسیس اولین کلینیک تخصصی پوست و مو در شیراز اشاره کرد.

بهره مندی از دانش تخصصی، بیش از سی سال سابقه ی ارزشمند پزشکی، ارائه ی مشاوره های صبورانه، تشخیص های صحیح و درمان های مؤثر و نتیجه بخش سبب افزایش رضایتمندی در بین بیماران ایشان شده است؛ هزینه های عادلانه درمانی و رعایت اصول اخلاق حرفه ای از دیگر ویژگی هایی است که نام دکتر احمد مرادی را در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز متمایز می کند.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوستی: عفونت ها، تومورها، زگیل، برداشتن خال، آکنه و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع چین و چروک، کک و مک، جای آکنه، هایفوتراپی، کرایوتراپی و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مو و ناخن: کچلی سکه ای، ریزش مو، کم مویی صورت آقایان، قارچ ها و …

آدرس 1: استان فارس، شیراز، میدان دانشجو، جنب داروخانه امین علی، ساختمان ارم، طبقه سوم

آدرس 2: استان فارس، شیراز، خیابان پاسداران (زرهی)، ایستگاه 4، نبش خیابان مبعث، درمانگاه محمد رسول الله

تلفن تماس: 07132299041 – 07138220757

دکتر علیرضا کریمی

دکتر علیرضا کریمی

دکتر علیرضا کریمی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، در سال 1381 موفق به دریافت مدرک دکترای تخصصی پوست (درماتولوژی) از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد؛ وی از اعضای انجمن متخصصین پوست شیراز می باشد و در حال حاضر در شهر شیراز در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر مشغول به فعالیت است. کسب سال ها تجربه ی ارزشمند، دانش تخصصی و تسلط بر راهکارهای درمانی نوین، موجب ارائه ی مشاوره های دقیق، تشخیص های هوشمندانه و درمان های نتیجه بخش و در نهایت، جلب اعتماد و رضایت مراجعین ایشان شده است؛ بی شک دکتر علیرضا کریمی یکی از پزشکان کاربلد و خوشنام در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز است.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و چربی و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، ابرو، مزوتراپی و …
 • زیبایی صورت: جراحی افتادگی پلک، هایفوتراپی، رفع پف زیر چشم و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: پیلینگ، درماپن، ملاسما و لکه های پوستی، ساب سیژن و …
 • درمان بیماری های پوست، مو و ناخن: زگیل، آکنه، عفونت ها، قارچ ها، ریزش مو، طاسی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس، کوچه 47، ساختمان طلائیه، طبقه سوم

تلفن تماس: 07132337068

دکتر خلیل الله حامد پور

دکتر خلیل الله حامد پور

دکتر خلیل الله حامد پور، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود در سال 1373 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کند. وی از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران و عضو انجمن متخصصین پوست اروپا می باشد. در سال 1396 نیز به عنوان پزشک نمونه نظام پزشکی شیراز انتخاب شده اند.

بیش از سی سال تجربه ارزشمند طبابت، برخورداری از دانش تخصصی و تسلط بر تکنیک های نوین درمان، ارائه ی مشاوره های دقیق با رعایت اصول اخلاق حرفه ای، تشخیص های مؤثر و درمانی های نتیجه بخش، رضایت و اعتماد مراجعین ایشان را سبب شده است؛ بی شک، دکتر خلیل الله حامد پور، یکی از پزشکان خوشنام و حرفه ای در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز است.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس، ژل و …
 • زیبایی صورت: هایفوتراپی، پروتز چانه، گونه و لب، سیاهس درو چشم و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع ضایعات عروقی، ملاسما، پیلینگ، درماپن، ساب سیژن و …
 • درمان بیماری های پوست، مو و ناخن: آکنه، زگیل، تومورها، ریزش مو، کچلی سکه ای، قارچ ها و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، نبش خیابان هفت تیر، مجتمع پزشکی شیراز

تلفن تماس: 07132350523

دکتر سید آرش ابطحیان

دکتر سید آرش ابطحیان

دکتر سید آرش ابطحیان، با پایان تحصیلات خود در مقطع دکترای پزشکی عمومی در سال 1380، در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به ادامه تحصیل پرداخت و با مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز فارغ التحصیل شد؛ وی دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشد. بیش از 22 سال سابقه ارزشمند کاری، بهره مندی از دانش تخصصی و ارائه درمان های هوشمندانه بر پایه ی تشخیص های دقیق و مشاوره های صبورانه، رضایت خاطر مراجعین و بیماران ایشان را جلب نموده است؛ از این رو، دکتر سید آرش ابطحیان، به عنوان یکی از پزشکان دارای حسن شهرت و متعهد در لیست بهترین دکتر پوست در شیراز شناخته می شود.

خدمات

 • زیبایی و تقویت مو: کاشت مو، ابرو، مزوتراپی
 • لیزر درمانی، پلکسر درمانی، لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، ژل، بوتاکس، چربی و …
 • زیبایی صورت: رفع پف زیر چشم، پروتز کگونه، لب و چانه، لیفتینگ و …
 • درمان بیماری های پوست، مو و ناخن: حساسیت ها، آکنه، زگیل، ریزش مو، طاسی و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع جای اسکار، آکنه، سوختگی، میکرودرم، ساب سیژن و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، ابتدای خیابان صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه پنجم

تلفن تماس: 07132357705

درمان های قابل ارائه توسط بهترین دکتر پوست در شیراز

با توجه به شرایط بیمار، بهترین دکتر پوست در شیراز می تواند درمان های موضعی را با استفاده از کرم ها و لوسیون ها، داروهای خوراکی یا انواع مختلف جراحی از جمله روش های زیبایی، تجویز کند. برخی از درمان های رایج عبارتند از:

 • بیوپسی: برای اهداف تشخیصی.
 • ترمیم و احیای مو: برای مبارزه با ریزش مو.
 • کرایوتراپی: به منظور انجماد زگیل ها و از بین بردن سلول های آسیب دیده پوست.
 • جراحی موس (Mohs): یا جراحی میکروگرافی به منظور برداشتن لایه های بسیار نازک پوست سرطانی.
 • لایه برداری شیمیایی: برای درمان پوست آسیب دیده در اثر آفتاب و برخی از انواع آکنه و رفع لکه های پیری.

درمان های قابل ارائه توسط بهترین دکتر پوست در شیراز

 • درم ابریژن: فرسایش و لایه برداری بافت اسکار، چین و چروک های ظریف و لکه های پوستی پیش سرطانی.
 • تزریقات زیبایی: به منظور کاهش موقت چین و چروک، جای زخم و پر کردن صورت، با تکرار جلسات دوره ای لازم.
 • لیپوساکشن تامسنت (Tumescent): برای کانتورینگ بدن و حذف چربی های موضعی سرسخت استفاده می شود.
 • برداشتن ضایعات پوستی: به منظور پیشگیری از عفونت مجدد و پیشرفت بیماری، همچنین، برای تشخیص و اهداف زیبایی.
 • جراحی لیزری: بهترین دکتر پوست در شیراز، از این روش برای از بین بردن دائمی تومورها، زگیل ها، خال ها، خالکوبی ها، خال های مادرزادی، اسکارها، چین و چروک ها و موهای زائد استفاده می کند.
 • گرافت ها و فلپ های پوستی: جایگزینی پوست از دست رفته و ترمیم آسیب های عمیق و گسترده پوستی، با استفاده از پیوند پوست سایر قسمت های بدن.

زمان مراجعه به بهترین دکتر پوست در شیراز

بهترین دکتر پوست در شیراز، انواع بیماری ها و واکنش های پوستی را درمان می کند. همچنین، وی می تواند بیماری های پوست، ناخن یا مو را تشخیص داده و درمان کند. زمانی که از وجود آکنه های کیستیک یا سرسخت، خارش و بثورات، اسکار، ترک های پوستی، سلولیت، تیره شدن پوست یا پوست مرتباً سرخ شده، ریزش مو و … رنج می برید، وقت آن رسیده است که یک قرار ملاقات با بهترین دکتر پوست در شیراز تنظیم کنید.

زمان مراجعه به بهترین دکتر پوست در شیراز

برخی از مشکلات ناخن، مانند ناخن فرورفته در گوشت، قارچ پا و ناخن پا، عفونت ناخن و سرطان ناخن نیز توسط بهترین دکتر پوست در شیراز درمان می شوند. همچنین، بیمارانی که تحت درمان برای انواع سرطان قرار می گیرند، در صورت مشاهده عوارض پوستی ناشی از داروها و شیمی درمانی، می توانند به بهترین دکتر پوست در شیراز مراجعه کنند. به جای اکتفا به درمان های بدون نسخه یا درمان های خانگی، در صورت مشاهده هر یک از موارد ذکر شده، با بهترین دکتر پوست در شیراز مشورت کنید.

کلام آخر

متخصصان پوست می توانند هزاران بیماری، از آکنه و شوره سر گرفته تا پسوریازیس و سلولیت را تشخیص داده و درمان کنند. اکثر بیماری های پوستی اگر به موقع تشخیص داده شوند، به سرعت درمان می شوند؛ اما، در صورت عدم مراجعه به موقع، روند درمان طولانی و گاهی طاقت فرسا خواهد بود. بنابراین، حتما برای انجام معاینات دوره ای به متخصصین پوست معتبر و خوشنام مراجعه کنید، تا علاوه بر پیشگیری از بیماری های پوستی، با رعایت دستورالعمل های مراقبتی پوست، مو و ناخن که بهترین دکتر پوست در شیراز در اختیارتان قرار می دهد، سلامت و زیبایی خود را تضمین کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر پوست در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر پوست در شیراز در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت