نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی در رابطه با لیفت صورت در اختیارتان قرار دهیم. عوامل متعددی منجر به افتادگی پوست صورت و افزایش چین و چروک می شود که این عوامل شامل کهولت سن، کاهش وزن سریع، وراثت، بروز برخی بیماری ها، عدم رسیدگی به پوست، قرار گیری در شرایط محیطی نامساعد و بسیاری از این قبیل موارد منجر می شوند تا پوست فرد سریع تر روند پیری را پیش بگیرد و جوانی و شادابی خود را از دست دهد. این اقدام زیبایی باید توسط بهترین دکتر لیفت صورت انجام شود و ایشان لیفت صورت را برای افراد بالای سی سال توصیه می کنند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به لیفت صورت ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

لیفت صورت و روش های انجام آن

یکی از روش های پرطرفدار در میان افراد به خصوص خانم ها لیفت صورت یا بالا کشیدن پوست صورت می باشد. این روش زیبایی سبب می شود تا چین و چروک های موجود در صورت کاملا از بین رود و جوانسازی پوست ایجاد شود. ضروری است که این روش زیبایی توسط بهترین دکتر لیفت صورت در تهران انجام پذیرد و ایشان با توجه به شرایط بیمار به کمک بیهوشی  و یا بی حسی موضعی روند جراحی را پیش می گیرند.

لیفت صورت به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می شود که این دو روش زیر شاخه های خاص خود را نیز دارد؛ به عنوان مثال: لیفت صورت با روش جراحی شامل: مینی لیفت صورت و جراحی لیفت میانی صورت، لیفت صوت با روش بدون جراحی شامل: لیفت صورت با تزریق ژل، لیفت صورت با تزریق چربی، لیفت صورت بدون تزریق مانند هایفوتراپی و لیفت صورت با آر اف، لیفت صورت با نخ، لیفت صورت با تزریق ها و لیفت صورت با تزریق بوتاکس می باشد.

تفاوت هایی که میان این دو روش وجود دارد کاملاً واضح است، برخی از تفاوت ها عبارتند از: روش جراحی روش دائمی است ولی روش غیرجراحی روشی موقتی است، به طوری که در روش غیر جراحی فرد فقط برای مدت زمان خاصی از لیفت صورت خود لذت می برد اما در روش جراحی این طور نیست و کاملا دائمی خواهد بود. در روش جراحی ممکن است فرد با درد و خونریزی مواجهه شود ولی روش غیر جراحی هیچگونه درد و خونریزی فرد حس نمی کند.

روش های موقت غیر جراحی تنها برای چین و چروک های ساده و یا کم کاربرد دارند ولی روش های جراحی چین و چروک های عمیق را نیز کاملا از بین می برند. ماندگاری روش جراحی بسیار بیشتر از روش غیر جراحی است. روش جراحی ممکن است در بیمارستان و یا کلینیک انجام پذیرد ولی روش های غیر جراحی با توجه به نوع انتخابی می توان در مطب و کلینیک متخصص انجام داد.

لیفت صورت و روش های انجام آن

انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران

برای یافتن و انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که شما را در این زمینه یاری می رساند، با این وجود برخی از روش های شناسایی و معیارهای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را ارائه می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. همانطور که می دانید برای یافتن بهترین ها باید ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا به کمک آن ها بهترین انتخاب را کنید.

از این رو پیش از هر کاری، بهتر است؛ ابتدا ملاک ها و معیارهای برترین بودن را بررسی کنیم و سپس روش های شناسایی را ارزیابی نماییم. برخی معیارها و ملاک ها به شرح زیر می باشد:

 1. یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت این است که از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ای برای ارائه خدمات استفاده کند و کلیه تجهیزات خود را استریل نماید.
 2. بهترین دکتر لیفت صورت در تهران می بایست از متنوع ترین روش ها در انجام درمان ها و اقدامات زیبایی استفاده کند و در زمان مشاوره راه ها و روش های اجرایی خود را برای بیماران و مراجعه کنندگان توضیح دهد تا بیماران با دیدی باز اقدام به انجام لیفت صورت نمایند.
 3. کلیه خدمات متخصص لیفت صورت باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان انجام شود و ایشان دارای شماره نظام پزشکی معتبر نیز باشند.
 4. در صورتی پزشکی را جزء بهترین ها می دانیم که همراه با به روز رسانی دانش خود در سمینارها و مراکز علمی داخلی و خارجی کشور حضور فعال داشته باشد و همراه در جهت افزایش دانش خود تلاش نماید.
 5. بهترین دکتر لیفت صورت پزشکی می باشد که به مسائل مالی توجهی نداشته باشد و سلامتی بیماران و مراجعین جزء اولویت های ایشان باشد.
 6. از تجربه و سابقه بسیاری برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای متعددی نیز باشد.

حال پس از در نظر داشتن این معیارها بهتر است به کمک روش های شناسایی، بهترین انتخاب را نمایید. برخی از این روش ها در شناسایی بهترین دکتر بسیار کمک می کنند؛ عبارتند از:

 1. تحقیقات محلی: امروزه در پی گرایش افراد به سمت زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر؛ آمار مراجعه به متخصصین زیبایی بسیار زیاد شده است، این افراد ممکن است در میان اطرافیان و آشنایان شما نیز بسیار باشند؛ بنابراین یکی از روش های ساده برای شناسایی بهترین دکتر لیفت صورت در تهران پرس و جو از این اشخاص و یافتن مشخصات دقیق پزشک موردنظر می باشد.
 2. جست و جو در فضای مجازی: به روز رسانی تکنولوژی منجر شده تا کلیه نیازهای خود را با جستجو در فضای مجازی در کوتاهترین زمان ممکن بیابیم. این فضای مجازی بسیار گسترده است و حتی می توان با جست و جو در آن، بهترین دکتر لیفت صورت را نیز یافت.
 3. بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و مشخصات خود را در آن قید می کنند، بنابراین یکی دیگر از روش های شناسایی، جستجو در سایت نظام پزشکی و یافتن پزشک موردنظر خود می باشد.
 4. کلینیک های زیبایی: معمولا لیفت صورت و سایر اقدامات زیبایی در کلینیک های زیبایی انجام می شود، بر همین اساس می توان با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در ایران، به هدف خویش دست یافت.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را برای شما شرح داده ایم تا در صورت نیاز به یکی از این پزشکان با تجربه و متخصص مراجعه کنید و اقدامات زیبایی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و در جستجوی بهترین دکتر پوست می باشید به شما توصیه می‌ کنیم تا به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان رجوع نمایید و اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید.

دکتر سهیل ولی نژاد

دکتر سهیل ولی نژاد

دکتر سهیل ولی نژاد متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و سپس مدرک تخصصی بیهوشی و مراقبت های ویژه را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند. دکتر ولی نژاد دوره های پزشکی زیادی را سپری کرده اند و تجارب مختلفی را در این زمینه کسب  نموده اند.

دکتر سهیل ولی نژاد یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران محسوب می شوند که کلینیک تخصصی جراحی زیبایی را در شهر تهران تاسیس نمودند و دارای سابقه ای بیش از بیست سال در زمینه انجام خدمات زیبایی می باشد؛ برخی از خدمات قابل ارائه ایشان عبارتند از:

خدمات:

 • تزریق فیلر، جوانسازی، رینوپلاستی، لیپولیزر
 • پیکر تراشی، کاشت طبیعی مو و ابرو، لیفتینگ صورت
 • لیفت ابرو، لیفت صورت، تزریق ژل و تزریق چربی
 • جراحی زیبایی گردن، جراحی زیبایی و درمانی بینی
 • بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، روبه روی صراف ها، پلاک 64، طبقه پنجم، واحد 17

شماره تماس: 02128428092

دکتر محمدعلی شهاب الدین

دکتر محمدعلی شهاب الدین

دکتر محمدعلی شهاب الدین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی و همچنین دارای بورد تخصصی جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی، اقدام به اخذ مدرک تخصصی در زمینه جراحی عمومی نمودند و در سال 1391 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند.

دکتر شهاب الدین مدرک فوق تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند و از جمله فعالیت های علمی ایشان می توان به عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران اشاره نمود. لازم به ذکر است، دکتر محمدعلی شهاب الدین یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران نیز به شمار می روند.

خدمات:

 • جراحی جوانسازی پیشانی، جراحی جوانسازی گردن
 • جراحی های پلاستیک پس از کاهش وزن، تزریق چربی، تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی بینی و جراحی بینی ترمیمی و بالا کشیدن پستان
 • پروتز پستان، تزریق ژل، کانتورینگ ابرو، ماموپلاستی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن و پیکرتراشی
 • لیفت ابرو، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، لیفت صورت یا فیس لیفت

آدرس مطب: ایران، تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، نبش بن بست یکم، پلاک سیزده، ساختمان پاسارگاد، طبقه چهارم، واحد 402

شماره تماس: 09123840641

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره متوسطه و اخذ مدرک پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن آغاز نمودند و با سربلندی مدارک مربوطه را از آن خود کردند. دکتر عباسی از سال 1387 به طور ویژه در زمینه انجام انواع جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، پروتز چانه و تزریق ژل و بوتاکس برای جوانسازی صورت ارائه خدمات می دهند.

دکتر حامد عباسی یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران محسوب می شوند که در زمینه جراحی زیبایی اعم از لیفت صورت و جراحی بینی بسیار مهارت دارند و  تاکنون هزاران جراحی را به نتیجه رسانده اند. لازم به ذکر است، ایشان علاوه بر بیماران ایرانی، از کشورهای مختلفی همچون: آمریکا، انگلستان، هلند، استرالیا، کانادا، آلمان، روسیه، قطر و عراق و … نیز بیمار می پذیرند.

خدمات:

 • تزریق چربی (فیلر)، تزریق ژل، تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی صورت، لیفت پیشانی، لیفت شقیقه
 • جراحی ترمیمی بینی، لیفت صورت
 • لیفت گردن، لیفت ابرو، جراحی انواع بینی

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان کیارستمی (طوس) برج فردوس، طبقه چهارم، واحد نوزدهم

شماره تماس: 2273191200 – 09120746712

دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی بینی و صورت می باشند که در سال 1355 دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره متوسطه خود را در شهر مشهد پشت سر گذاشتند و سپس وارد دانشگاه علوم پزشکی شدند. دکتر آمالی دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1380 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتمام رساندند.

دکتر امین آمالی در سال 1383 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اخذ مدرک تخصصی شدند و در سال 1387 مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی خود را با اخذ رتبه سوم بورد تخصصی کسب نمودند. دکتر امین آمالی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان دوره جراحی پلاستیک صورت را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند و سپس دوره تکمیلی خویش را در دانشگاه استنفورد آمریکا پشت سر گذاشتند و یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران نیز به حساب می آیند.

خدمات:

 • جراحی اختلالات خواب، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی بینی ثانویه، لیفت صورت و گردن، تزریق ژل و چربی
 • انجام لیفت ابرو، جراحی پلک (فوقانی و تحتانی)
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، تزریق بوتاکس
 • پروتز چانه یا گونه، لیفت صورت و گردن، جراحی اندوسکوپی بینی و سینوس

آدرس مطب: ایران، تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، کوچه صانعی، پلاک یک، طبقه چهارم، واحد پانزده

شماره تماس: 02188191741 – 02188191742

دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی جراح پلاستیک بینی و صورت می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کردند و سپس بورد تخصصی رشته اتولارینگولوژی را از آن خویش نمودند. دکتر رضایی دوره تکمیلی متعددی اعم از: دوره پیشرفته جراحی پلاستیک بینی – هلند، کورس جراحی پیشرفته صورت اتریش – وین، بورد تخصصی اتولارینگولوژی و کورس جراحی پلاستیک صورت آلمان – مونیخ، کورس جراحی لیفتینگ صورت بلژیک ر گذرانده اند.

از جمله برخی از فعالیت های علمی و آکادمیک دکتر فرزان رضایی عبارتند از: رئیس مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی بیمارستان فجر، عضو انجمن جراحان پلاستیک صورت اروپا EAFPS و عضو انجمن جراحان بینی اروپا ERS می باشد و از این رو یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران محسوب می شوند.

خدمات:

 • خالی کردن ژل و بوتاکس، جراحی لیفت صورت، کشیدن ابرو
 • انواع جراحی های بینی، جراحی های ترمیمی بینی
 • اتوپلاستی یا جراحی گوش، جراحی زیبایی لب، تزریق چربی (فیلر)
 • لیفت گردن، لیپوساکشن گردن، تزریق ژل و بوتاکس و بزرگ کردن چانه
 • لیفت پیشانی و ابرو، جراحی کشیدن پوست صورت، کشیدن پوست پلک

آدرس مطب: ایران، تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع تجاری پالادیوم، برج جنوبی، طبقه دهم، واحد 1030

شماره تماس: 02122021445 _ 02122021665

دکتر شهریار صادقی

دکتر شهریار صادقی

دکتر شهریار صادقی فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در سال 1384 به پایان رساندند و جزء نفر اول تهران شناخته شدند. دکتر صادقی مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی با سربلندی از بهترین دانشگاه علوم پزشکی در سال 1389 کسب کردند و دارای بورد تخصصی جراحی عمومی نیز می باشند.

دکتر شهریار صادقی دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در برترین مرکز جراحی پلاستیک کشور (بیمارستان حضرت فاطمه) گذراندند و عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشند. با تمام این تفاسیر دکتر صادقی از جمله بهترین دکتر لیفت صورت در تهران به شمار می روند که دارای تجربه چندین ساله در انجام اعمال مختلفی اعم از: لیفت صورت، بدشکلی گوش، جراحی شکاف لب و انواع جراحی های زیبایی و درمانی و … می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی و انجام جراحی بینی ترمیمی
 • ماموپلاستی، کانتورینگ بازو، جراحی پلاستیک بعد از کاهش وزن
 • لیفت صورت یا فیس لیفت، جراحی جوانسازی گردن
 • پیکر تراشی، لیپوساکشن، جراحی پلاستیک شکم، پروتز پستان
 • لیفت ابرو، بالا کشیدن پستان، انجام انواع جراحی های جوانسازی پیشانی

آدرس مطب: ایران، تهران، جردن، چهارراه جهان کودک، نبش شمال شرقی، پلاک 35، طبقه دوم

شماره تماس: 09036421515

دکتر جواد خلیلی پویا

دکتر جواد خلیلی پویا

دکتر جواد خلیلی پویا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که یکی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران محسوب می شوند. ایشان پس از گذراندن دوره متوسطه، در سال 1357 به منظور اخذ مدرک پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند. ایشان دوره تخصصی جراحی عمومی را نیز در همان دانشگاه یعنی دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند.

دکتر جواد خلیلی پویا مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز از بهترین دانشگاه علوم پزشکی کسب نمودند و در سال 1371 به عنوان عضو هیئت علمی و استادیار جراحی در بخش جراحی پلاستیک بیمارستان امیر اعلم برگزیده شدند. دکتر جواد خلیلی پویا نخستین سخنران هشتمین سمینار ماهانه، عضو انجمن علمی جراحان عمومی ایران و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

خدمات:

 • جوانسازی صورت و جراحی زیبایی باسن
 • براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو
 • رفع و از بین بردن چربی های موضعی( لیپوساکشن)
 • لیفت پیشانی، لیفت صورت، تزریق چربی
 • لیپوساکشن، جراحی زیبایی سینه، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

آدرس مطب: ایران، تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، نبش خیابان صنایع و لک پور، ساختمان آوا بهتا، طبقه اول، واحد 103

شماره تماس: 02126103839

ماندگاری لیفت صورت

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران خاطر نشان می کند که ماندگاری لیفت صورت با روش های غیر جراحی کوتاه می باشد و برای نتیجه بخشی بهتر الزامی است که هر چند وقت یکبار تحت نظارت پزشک معالج قرار گیرید. اما در روش جراحی این ماندگاری بسیار طولانی تر است، با این وجود مدت زمان ماندگاری به عواملی همچون نوع برش، شرایط پوستی و آرایش، عوامل ژنتیکی، رژیم غذایی، ورزش های روزمره، مصرف الکل و سیگار کشیدن، تحمل استرس و …  بستگی دارد.

همانطور که می دانید؛ پوست انسان به طور کلی می تواند تا پانزده سال دوام بیاورد و این در حالی است که نتیجه های روش های کم تهاجمی همچون مینی لیفت یا S لیفت، به طور معمول بین دو الی شش سال به طول می‌انجامند.

کاندیدای مناسب لیفت صورت

لیفت صورت نیز مانند هر اقدام زیبایی دیگری ممکن است برای افرادی مناسب و یا برای افرادی نامناسب باشد، از این رو در این مقاله کاندیدای مناسب انجام لیفت صورت را شرح داده ایم تا دیدی بازتر راجع به این روش های زیبایی داشته باشید؛ برخی از افرادی که شرایط مناسبی برای انجام لیفت صورت دارند و جزء کاندیدای مناسب لیفت می باشند عبارتند از:

 • افرادی که چربی های موجود در صورت آن ها به سمت پایین کشیده شده باشد و صورتشان کاملا خسته و پیر به نظر برسد.
 • خاصیت ارتجاعی پوست بسیار تاثیرگذار می باشد و در صورتی که این خاصیت جزء بهترین ها باشد و همچنین ساختار صورت استخوانی و محکم باشد، نتیجه ایجاد شده نسبت به عمل لیفت صورت بسیار بهتر است.
 • کسانی که از لحاظ جسمی، سالم می باشند و سابقه بیماری خاصی ندارند، به راحتی می توانند اقدام به این روش زیبایی نمایند.
 • اشخاصی که انتظارات معقولانه از جراحی لیفت صورت دارند و همه انتظاراتشان را در طول جلسات مشاوره با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران در میان می گذارند.
 • افرادی که پوست ناحیه میانی یا اطراف صورتشان بسیار شل و آویزان است، گزینه بسیار خوبی برای لیفت صورت هستند.
 • افراد بالای چهل سال، در این افراد علائم دقیق پیری قابل شناسایی است و فرد برای بهبود یافتن ظاهر صورت خویش اقدام به چنین اعمالی می زند.
 • هنگامی که چروک های دور دهان به سوی چانه آمده باشد یا چروک های صورت از قسمت بینی به دور دهان کشیده شده باشد، حتما باید تحت نظر پزشک لیفت صورت انجام داد.

کاندیدای مناسب لیفت صورت

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در صورتی که جویای اطلاعات مرتبط با لیفت پیشانی هستید و و به دنبال بهترین پزشک متخصص لیفت پیشانی می گردید؛ به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران در سال 1401❤️【لیست بهترین ها】

آخرین مطالب سایت