نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این روش جوانسازی در اختیارتان قرار دهیم. امروزه یکی از دغدغه های مهم در میان خانم ها، جوانسازی و زیبایی ظاهری خویش می باشد که در صدد دستیابی به این هدف، اقدامات متعددی را انجام می دهند. روش لیفت با نخ یکی از روش های بی خطر و در عین حال نتیجه بخش می باشد که منجر به بازسازی بافت پوستی و تحریک کلاژن سازی در بخش های صورت، گردن و بدن می باشد.

لیفت با نخ چیست؟

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک آن، روش لیفت با نخ می باشد. این روش زیباسازی، جزء روش های غیر تهاجمی و عمل سرپایی محسوب می شود که نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و باید توسط بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران انجام پذیرد. روش جوانسازی لیفت با نخ محدودیت سنی چندانی ندارد و به طور کلی خانم ها با رده های سنی 25 الی 45 سال و همچنین خانم های مسن با چین و چروک بسیار نیز مجاز به انجام این روش می باشند. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران خاطر نشان می کند که این روش زمان زیادی نیاز ندارد و طی مدت زمان یک الی دو ساعت انجام می شود. لازم به ذکر است که نتیجه کار در همان موقع قابل مشاهده می باشد.

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران کیست؟

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران پزشکی باشد که همواره در جهت افزایش علم و دانش خویش تلاش کند و به این منظور در سمینارها و مرکز آموزشی متعددی شرکت نماید. به منظور  جلوگیری از بروز مشکلات مرتبط با پوست و مو بهتر است که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران دارای تخصص پوست و مو باشد و همچنین جزء بهترین دکتر پوست در ایران باشد تا بیماران با خیالی آسوده خود را به ایشان بسپارند. بهتر است که متخصص لیفت با نخ در بهترین کلینیک زیبایی در ایران ارائه خدمات زیبایی دهد. پزشکی را بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران می دانیم که از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشد. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران باید از جدیدترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی استفاده نماید تا مناسب ترین نتیجه را ارائه دهد.

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران کیست؟

انواع لیفت با نخ

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در رابطه با انواع لیفت با نخ، چارچوبی را تعیین می نمایند و انواع لیفت را متناسب با تعداد و نوع نخ های به کار رفته دسته بندی می کنند، از این رو از جمله انواع لیفت با نخ به شرح زیر می باشد:

 • لیفت ساده یا کلاسیک: این نوع لیفت به منظور افتادگی پوست در بخش زیر چشم و اطراف دهان و یا با تشخیص بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در سایر بخش های صورت نیز کاربرد دارد. نوع نخ ها کاملا ساده و کوتاه و به صورت یک طرفه در پوست قرار می گیرند. نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر پوست و مو در ایران به منظور جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازی آن، از نخ های کاگ کوتاه خاردار در این نوع لیفت بهره می جوید. لازم به ذکر است که در این روش بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران از هشت نخ استفاده می نماید.
 • لیفت با نخ دوبل: بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در این روش از دوازده نخ کوتاه و بلند کاگ یا خاردار به طور همزمان استفاده می نماید و این نخ ها پس از گذشت مدت زمان چهار ماه جذب می شوند و تنها نکته این است که با تحریک سازی کلاژن، اثرات لیفت به مدت یک سال باقی می ماند. روش لیفت با نخ دوبل به منظور افتادگی پوست و فرم دهی آن استفاده می شود. در این روش فرد پس از گذشت سه روز به راحتی می تواند به فعالیت روزمره خود باز گردد و تنها ورم ایجاد شده به مدت یک هفته و یا بیشتر باقی می ماند و به مرور کاملا رفع می گردد.
 • لیفت با نخ VIP: در این روش از هجده نخ کاگ کوتاه و بلند به طور همزمان استفاده می شود که این نخ ها به صورت داربست مانند در زیر پوست قرار می گیرند. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران برای زاویه دهی صورت به شکل V یا U مانند و همچنین زنانه کردن صورت از لیفت با نخ VIP بهره می جوید. ماندگاری این نوع لیفت طولانی می باشد و پس از سه تا چهار ماه جذب می شود ولی فیبرهای کلاژنی و طناب های آن، دوام بسیار طولانی تری دارند.

دکتر مژگان سادات دادگر

دکتر مژگان سادات دادگر

دکتر مژگان سادات دادگر جراح زنان و زایمان می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1367 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نمودند و در سال 1374 از دانشگاه مذکور( دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) فارغ التحصیل شدند. دکتر دادگر پس از فارغ التحصیلی پزشکی عمومی، دوره طرح خود را با موفقیت گذراندند و سپس در دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره تخصصی جراحی زنان و زایمان را سپری کردند. دکتر مژگان سادات دادگر به مدت دو سال در بیمارستان سوم شعبان دماوند به فعالیت پزشکی پرداختند و ابتدا در شهر دماوند و بومهن مطب داشتند و در نهایت پس از سپری نمودن دوره طرح خویش، مطب شخصی خود را در شهر تهران تاسیس نمودند.

دکتر دادگر دارای سرتیفیکیت رشته لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، سرتیفیکیت لاپاروسکوپی از انجمن بین المللی ISGE در ایتالیا، سرتیفیکیت سونوگرافی، سرتیفیکیت کولپوسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، سرتیفیکیت لیزر از انجمن لیزر ایران و همچنین سرتیفیکیت جراحی های زیبایی زنان از انجمن بین المللی ICGC می باشند. با تمام این تفاسیر دکتر مژگان سادات دادگر را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به شمار آورد.

خدمات دکتر مژگان سادات دادگر:

 • درمان التهاب و عفونت های مکرر واژینال و بوی نامطبوع واژن از ناحیه تناسلی
 • لابیاپلاستی و هودپلاستی( جراحی پلاستیک و جراحی لیزر)
 • درمان تیرگی های ناحیه ژنیتال( ترکیبی از DBD پلاسما، کربوکسی تراپی، لیزر و درمان مدیکال)
 • سفت نمودن( جوانسازی و لیفتینگ) ناحیه تناسلی توسط نخ، لیزر، آر اف، هایفو
 • درمان افتادگی مثانه و رحم و بی اختیاری ادراری( لیزر، کربوکسی تراپی و آر اف)
 • از بین بردن عفونت محل زخم و اسکار عمل توسط DBD پلاسما
 • رفع اسکارهای محل جراحی و اسکارهای ناشی از حاملگی و تغییرات وزنی بیمار
 • تشخیص و درمان HPV تناسلی و مزوتراپی و پی آر پی ناحیه ژنیتال
 • درمان واژینیسموس( ترکیبی از رفتار درمانی، مشاوره و تزریق بوتاکس)

آدرس مطب: ایران، تهران، اقدسیه، چهارراه آجودانیه، نبش خیابان نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه، واحد 403

شماره تماس: 09036421515

دکتر مسیح شمعی

دکتر مسیح شمعی

دکتر مسیح شمعی دارنده مدرک طب سوزنی، و مدرک هیپنوتیزم و پوست و مو وزیبایی می باشند که در سال 1359 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. ایشان در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند. دکتر شمعی مدرک طب سوزنی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین مدرک هیپنوتیزم را نیز در سال 1389 اخذ نموده است. ایشان دارای گواهینامه های متعددی می باشند که از جمله این موارد عبارتند از: گواهینامه طب سوزنی درد و زیبایی، گواهینامه طب سوزنی درمانی و اختلالات روحی و روانی و همچنین پیشرفته لاغری می باشد. دکتر مسیح شمعی یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به حساب می آیند که نخستین پزشک در شهر اصفهان به منظور انجام نانوفت یا تزریق چربی زیر چشم می باشند.

خدمات دکتر مسیح شمعی:

 • لیفت صورت با نخ، کلاژن سازی پوست با نخ، لیفت ابرو با نخ، تزریق چربی صورت
 • تزریق چربی زیر چشم نانوفت، تزریق چربی دست (جوانسازی)
 • تاتو بدن و تاتو صورت، لاغری با کرایولیپولیز، تزریق ژل چانه و خط خنده
 • تزریق ژل لب و تزریق ژل، از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر
 • پلاسما جت، تزریق بوتاکس (خط خنده، دور چشم و پیشانی و …)، مزوتراپی رفع غبغب
 • درمان تعریف کف دست و زیر بغل به کمک تزریق بوتاکس
 • مزوتراپی سیاهی دور چشم، مزوتراپی جای جوش و لک صورت، برداشتن ضایعات پوستی و خال
 • میکرونیدلینگ ( جای بخیه، لک صورت، آکنه و اسکار)

آدرس مطب: ایران، اصفهان، سه راه حکیم نظامی، ابتدای خیابان حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، کوچه لطفی (55)، طبقه اول

شماره تماس: 03136206703 – 09305323166

دکتر آتسا اقبال نژاد

دکتر آتسا اقبال نژاد

دکتر آتسا اقبال نژاد پزشک پوست و مو و دارای بورد تخصصی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و سپس در زمینه پوست و مو و زیبایی مهارت هایی را کسب کردند. دکتر اقبال نژاد پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدارک مربوطه مطب شخصی خود را به منظور ارائه خدمات پوست، مو و زیبایی در شهر اصفهان افتتاح نمودند. دکتر آتسا اقبال نژاد یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به شمار می روند که در زمینه تخصصی خود سابقه و مهارت بالایی دارند و خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهند، از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر آتسا اقبال نژاد:

 • برطرف کردن ترک های بدن، تزریق بوتاکس، جراحی بلفاروپلاستی
 • بلفاروپلاستی بدون جراحی با پلکسر
 • پیلینگ، تزریق فیلر و چربی، رفع غبغب با اصلاح فرم صورت
 • برداشتن ضایعات پوستی و خال، مزوبوتاکس و ژل مزو
 • لیفت با نخ، کربوکسی تراپی، پی آر پی
 • تزریق پروفایلو یا آبرسانی لیفت پوست، مزوتراپی پوست مو و لاغری
 • تکارتراپی از قبیل: برطرف کردن جای آکنه، زخم ها و سوختگی و …

آدرس مطب: ایران، اصفهان، دروازه شیراز، چهارباغ بالا، کوچه مسجد الرضا، ساختمان 99، طبقه چهارم، واحد 42

شماره تماس: 03136642621

دکتر مریم ملکی

دکتر مریم ملکی

دکتر مریم ملکی متخصص پوست و مو و زیبایی( درماتولوژی) می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1369 با کسب رتبه اول کشوری پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند. دکتر ملکی در سال 1377 دوره تخصصی پوست و مو و زیبایی را با اخذ رتبه یک استانی و رتبه سوم کشوری به اتمام رساندند. دکتر مریم ملکی فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در انجمن متخصصین پوست آمریکا در سال 1381 و عضویت در انجمن متخصصین پوست اروپا در سال 1383 و همچنین ایشان در سال 1389 دستگاه سنجش عمر گرافت های مو در عمل پیوند موی طبیعی را به اختراع و ثبت رسانده است. لازم به ذکر است که دکتر ملکی در کنگره ها و سمینارهای تخصصی پوست و موی داخلی و خارجی بسیاری شرکت کرده اند و تجارب فراوانی را کسب نموده اند.

دکتر مریم ملکی را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به شمار آورد که در جهت ارتقاء سطح علمی خود بسیار کوشا می باشند و همچنین در صدد این هستند که کلینیک تخصصی خود را مجهز به جدیدترین و به روزترین تجهیزات اروپا و آمریکا نمایند تا همسطح کلینیک های خارج از کشور باشند. در کلینیک دکتر مریم ملکی به روز ترین دستگاه های لیزری و غیر لیزری وجود دارد تا کاملترین خدمات را در اختیار مردم قرار دهند.

خدمات دکتر مریم ملکی:

 • لیفت با نخ، رفع پف و افتادگی دور چشم در یک جلسه
 • لیزر عروق سطحی صورت و پاها در یک یا دو جلسه با پیشرفته ترین تجهیزات
 •  استفاده از قویترین لیزر co۲ و سایر لیزرها به روش تلفیقی جهت کاهش اسکارهای جوش و تصادف
 • تزریق چربی به منظور جوانسازی صورت، دست‌ها، ساق پا و باسن
 •  لیزر و لفت جهت لیفت صورت به روش نیمه تهاجمی یا لیزر آندولیفت
 • از بین بردن غبغب بدون بخیه، معتبرترین برندهای ژل یا فیلر و بوتاکس
 • هایفو، پیکسل ویژه جوانسازی آقایان بدون تورم یا نقاهت، پاک کردن تاتو خط چشم با لیزر
 • جدیدترین لیزر جنسیس جهت کاهش منافذ جوش قرمزی و جوانسازی بدون هیچگونه درد و یا دوره نقاهت

آدرس مرکز لیزر هور: اصفهان، چهار باغ بالا، جنب مجتمع پارک، طبقه فوقانی بانک سپه، کلینیک تخصصی پوست و لیزر دکتر ملکی (هور)

شماره تماس: 03136662224 – 03136662065

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی را آغاز نمودند. دکتر مروتی دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال 1387 در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و دارای بورد تخصصی جراحی نیز می باشند. دکتر علی اکبر مروتی فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را به انجام می رسانند که از جمله یان فعالیت ها شامل: عضویت در  انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. لازم به ذکر است که دکتر علی اکبر مودتی یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران محسوب می شوند.

خدمات دکتر علی اکبر مروتی:

 • پروتز چانه، تزریق چربی صورت، لیفت گونه، لیپو غبغب
 • لیفت گردن، لیفت صورت، سانترال لب، لیفت با نخ
 • پروتز گونه، لیفت شقیقه، لیفت پیشانی با آندوسکوپ
 • جراحی زیبایی چشم گربه ای، لیفت ابرو (اندوتاین)
 • جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی)
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوست و مو

آدرس مطب: ایران، تهران، محدوده ونک (گاندی جنوبی)، خیابان هجده، پلاک پانزده، واحد 4

شماره تماس: 02188770588 – 09124124160

شب بو جسری

شب بو جسری

دکتر شب بو جسری متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال 1385 مدرک پزشکی عمومی را دریافت کردند. دکتر جسری دوره تخصصی خود را در زمینه پوست، مو و زیبایی و لیزر در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و در سال 1391 فارغ التحصیل شدند. دکتر شب بو جسری عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند و بیش از یازده سال سابقه پزشکی در زمینه تخصصی خود و درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو و جوانسازی پوست را دارا می باشند. دکتر شب بو جسری از جمله بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران نیز به شمار می روند.

خدمات دکتر شب بو جسری:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست
 • انواع لیزرهای پوستی، درمان ریزش مو و یافتن مشکل آن
 • تزریقات زیبایی اعم از: تزریق بوتاکس و تزریق ژل
 • زیبایی صورت و جوانسازی پوست، لیفت صورت با نخ
 • لیزر موهای زائد، لیزر جوانسازی با دستگاه Co2 Fractional – DEKA

آدرس مطب: ایران، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهداء، ساختمان پزشکان آرین، طبقه نهم، واحد 25

شماره تماس: 02632229025

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و از دانشگاه علوم پزشکی اهواز فارغ التحصیل شده اند. دکتر نریمان شهبا را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به حساب آورد، به این سبب که در زمینه تخصصی خویش بسیار ماهر و متخصص می باشند و رضایت اکثریت بیماران را به خود جلب نموده است و بر همین اساس از جمله خدمات قابل ارائه دکتر نریمان شهبا به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر نریمان شهبا:

 • ریزش مو، لیفت با نخ و مزوتراپی
 • تزریق بوتاکس، کرایولیپولیز، تزریق چربی
 • جوانسازی، پاک سازی پوست، لیزرتراپی
 • میکرودرم ابریژن و پی آر پی

آدرس مطب: ایران، خوزستان، اهواز، خیابان طالقانی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر سلطانی، مجتمع پزشکی شهریار

شماره تماس: 06132202485

انواع نخ های لیفت VIP

لیفت VIP تنها با دو نوع نخ انجام می شود که در ادامه توضیح مختصری راجع به هریک از این نخ ها ارائه می دهیم.

از جمله نخ های مورد استفاده در لیفت VIP عبارتند از:

1- نخ مونو یا تکی: وظیفه اصلی این نوع نخ ها، سفت نمودن پوست و درمان شلی بیش از حد پوست می باشد. به سبب این که نخ های مونو صاف و بدون خار می باشند، نمی توانند خود را در محل خاصی ثابت نگه دارند و از این رو بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در صورت استفاده از این نوع نخ ها می بایست نقاطی را تعیین نماید تا نخ ها به آن ها ثابت شوند.

معایب نخ های مونو این است که آن ها را نمی توان به عنوان محرک های قوی برای ترشح کلاژن استفاده نمود و همچنین خاصیت لیفت کنندگی بسیار پایینی دارند. بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران و یا هر شهر دیگری به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی، نمی تواند تنها از نخ های مونو استفاده کند و نیاز است که از هر دو نوع نخ بهره جوید تا بهترین نتیجه را ایجاد نماید.

2- نخ خاردار کاگ: همانطور که از نام این نوع نخ ها مشخص است، دارای خار می باشند. وظیفه اصلی نخ های خاردار، رفع و از بین بردن خط خنده و شیارهای پوستی و همچنین ترکیب شدن با نخ های مونو به منظور سفت کردن پوست می باشد. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در رابطه با نحوه عمل نخ های خاردار کاگ چنین بیان می کند که این نخ ها به سبب این که خاردار می باشند، به راحتی در قسمت زبر پوست ثابت می شوند و در بخش شیاری پوست گیر می کنند.

انواع نخ های لیفت VIP

مراقبت های بعد از لیفت با نخ

از جمله اقداماتی که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران برای نتیجه بخشی مطلوب تر به بیماران خویش توصیه می نماید، عبارتند از:

 1. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران به شما توصیه می کند تا به منظور کاهش تورم و کبودی، در مواقع نیاز از کمپرس یخ استفاده کنید.
 2. مصرف غذاهای آبکی و مایعات به مدت یک هفته توصیه می شود.
 3. بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران، آقایان را به مدت دو هفته از تراشیدن ریش و سبیل خود منع می دارد.
 4. از رفتن به سونا، استخر و شنا مدتی پس از لیفت خودداری نمایید.
 5. به مدت سه هفته، فعالیت های شدید ورزشی را انجام ندهید.
 6. در صورتی که بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران داروهایی را تجویز نمود، بهتر است که سر وقت تعیین شده مصرف نمایید تا نتیجه بخش باشد.

کلام آخر 

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، امروزه افراد در صدد جوانسازی و جذابیت ظاهری خویش اقدامات بسیاری را انجام می دهند که روش لیفت با نخ یکی از این اقدامات زیبایی محسوب می شود و همچنین باید به این نکته اشاره نمود که این روش جزء روش های بسیار پرطرفدار و کم خطر می باشد. از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت