نیم پست
تماس با ما

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با زاویه سازی صورت با فیلر در اختیارتان قرار دهیم. امروزه افراد بسیاری اعم از: زن و مرد در جهت جوانسازی و زیبایی هر چه بیشتر ظاهر خویش، اقدام به اعمال زیبایی همچون: زاویه سازی صورت می نمایند و به این طریق بخش هایی از صورت که حجم آن ها کاهش یافته و یا به طور ژنتیکی لاغر بوده است را برجسته سازی می کنند. نکته حائز اهمیت در رابطه با این اقدامات این است که حتما باید توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر انجام پذیرد تا مشکلی به همراه نداشته باشد.

زاویه سازی صورت با فیلر چیست؟

زاویه سازی صورت با فیلر برای اهداف مختلفی از قبیل: زاویه دار کردن فک و چانه، لاغری صورت و یا برجسته سازی صورت، پهن نمودن صورت و … کاربرد دارد و بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران طبق برسی های آناتومی صورت بیمار و با توجه به خواسته ایشان، زاویه سازی صورت را در طی مدت زمان بیست الی سی دقیقه به انجام می رساند.

در روش زاویه سازی صورت با فیلر نیازی به جراحی، بیهوشی و مراقبت های خاص نیست ودکتر زاویه سازی صورت با فیلر این اطمینان را به شما می دهد که پس از زاویه سازی، به راحتی می توانید نتیجه کار را مشاهده نمایید و پس از آن به فعالیت روزمره خود بدون هیچ گونه عارضه ای ادامه دهید.

نکته بسیار مهم در این روش این است که حتما باید توسط دکتر زاویه سازی صورت با فیلر و یا بهترین دکتر فیلر در ایران صورت گیرد، به این دلیل که ژل یا فیلر تزریقی می بایست به اندازه و دقت کافی تزریق شود و از مرغوب ترین محصول برای این عمل استفاده نمود، تا هیچ گونه خطری را به همراه نداشته باشد.

زاویه سازی صورت با فیلر چیست؟

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران کیست؟

 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران پزشکی می باشد که مدرک تخصصی و اقدامات اجرایی خویش، مرتبط با اعمال زیبایی اعم از: زاویه سازی صورت و استفاده درست از مواد تزریقی فیلر و … باشد.
 • از سابقه و تجربه بالایی در انجام اعمال زیبایی همچون برجسته سازی صورت و زاویه سازی آن و … برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران باید تحت نظر وزارت بهداشت و درمان خدمت رسانی نماید و دارای شماره نظام پزشکی باشد.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که دارای نمونه کارهای موفقیت آمیز بسیاری باشد و هیچ اقدامی را ناموفق نسازد. همچنین نکته قابل توجه این است که زاویه سازی صورت با فیلر باید در انجام اعمال زیبایی به انواع روش ها تسلط داشته بادش و همواره از جدیدترین روش ها در انجام زاویه سازی صورت استفاده نماید.
 • دکتر زاویه سازی صورت با فیلر می بایست جزء بهترین دکتر پوست در ایران باشد، تا با انواع پوست ها و مشخصات دقیق آن ها آشنایی کامل داشته باشد.
 • با توجه به این که زاویه سازی صورت در چهره ظاهری فرد بسیار تاثیر گذار می باشد، بنابراین مسئولیت پذیر بودن پزشک معالج بسیار حائز اهمیت می باشد و به نتیجه کار خویش توجه بسیاری نماید.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران پزشکی می باشد که همواره در راستای ارتقا سطح دانش خویش از هیچ تلاشی دریغ نکند و در سمینارهای علمی بسیاری حضور فعال داشته باشد.

در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با مراجعه به مقاله قبی ما، یعنی بهترین دکتر زاویه سازی با فیلر در تهران به اطلاعات لازم دست یابید.

دکتر حمید ارونقی

دکتر حمید ارونقی

دکتر حمید ارونقی پزشک پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدارک مربوطه، در سال 1374 اقدام به فعالیت های پزشکی نمودند. دکتر ارونقی از سال 1388 به ارائه خدمات زیبایی و کسب تجارب بسیار در زمینه زیبایی پرداختند.

دکتر حمید ارونقی به عنوان مدرس در خیلی از انجمن ها و شرکت ها فعالیت می کنند و به سبب تخصص و مهارت بالای ایشان در زمینه زاویه سازی صورت با فیلر، دکتر حمید ارونقی را می توان یکی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران به شمار آورد. دکتر ارونقی جزء پزشکان مسئولیت پذیری می باشند که در جهت جلب رضایت تمامی بیماران خویش بسیار کوشا هستند و همواره از به روزترین روش ها و تجهیزات پزشکی برای خدمت رسانی بهره می جویند.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 • مزوتراپی، میکرودرم ابریژن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • پلاسما درمانی و میکرونیدلینگ
 • تزریق چربی به نقاط مختلف صورت، کربوکسی درمانی

آدرس مطب: ایران، تهران، ستارخان، بین پل تاج و برق آلستوم، روبروی خشکبار، پلاک 489

شماره تماس: 02144281605 – 02144281606

دکتر تورج رشیدی

دکتر تورج رشیدی

دکتر تورج رشیدی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و مدرک تخصصی خود را در زمینه پوست و مو و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ نمودند. از جمله فعالیت های علمی دکتر رشیدی عبارتند از: عضویت در  انجمن متخصصین پوست ایران، عضویت در هیئت تحریریه مجله پزشکی ارومیه و عضو انجمن بین المللی متخصصین پوست، انتشار و چاپ چندین مقاله معتبر در مجلات داخلی و خارجی کشور، حضور فعال در کنگره های مختلف داخلی و خارجی و نیز نوسازی و اعتلای بخش پوست و آموزش صدها دانشجو می باشد.

دکتر تورج رشیدی به عنوان استاد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در شهر تبریز و همچنین رئیس بخش پوست دانشکده پزشکی ارومیه خدمت رسانی می کنند. لازم به ذکر است که دکتر تورج رشیدی از جمله بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران محسوب می شوند.

خدمات:

 • برداشتن خالکوبی با لیزر، کاشت مو، مزوتراپی، تزریق بوتاکس
 • از بین بردن جای جوش، زخم، اسکار و چین و چروک
 • جوان سازی پوست با تزریق PRP، لیزر موهای زائد، زاویه سازی صورت با فیلر
 • رفع اسکار و آکنه، هایفو و مزونیدلینگ
 • تزریق ژل و چربی، درمان ریزش مو با تزریق PRP، جوانسازی با ژل اسید هیالورونیک
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو و زیبایی

آدرس مطب: ایران، ارومیه، میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا

شماره تماس: 04432238031

دکتر شیرین خوشرو

دکتر شیرین خوشرو

دکتر شیرین خوشرو پزشک پوست و مو می باشند. ایشان مدارک زیبایی پوست را از کشورهای کانادا و اتریش اخذ نموده اند و در این راستا بسیار سابقه کسب کرده اند. دکتر خوشرو دارای سابقه ای بیش از پانزده سال در جهت درمان انواع اگزما، رفع و از بین بردن آکنه و جوش، زاویه سازی صورت با فیلر و جوانسازی صورت و … می باشند.

دکتر شیرین خوشرو را می توان یکی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران به حساب آورد که خدمات بسیار ارزشمندی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • درمان انواع اگزما و کهیر، رفع و از بین بردن آکنه، اسکار و جوش، سوختگی
 • پسوریازیس به کمک روش های تغذیه، دارو و کربوکسی تراپی
 • زاویه سازی صورت با فیلر، مزوتراپی، لیزر موهای زائد بدن و صورت
 • لیزر و ارائه انواع خدمات زیبایی، جوانسازی پوست، ساب سیژن، مزونیدلینگ و کربوکسی تراپی
 • تزریق فیلر و تزریق بوتاکس، آر اف فرکشنال، درمان تیرگی های صورت و دور چشم
 • درمان خال و زگیل، لیفت پوست صورت و گردن، درمان ریزش مو، درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست
 • خدمات پاکسازی و از بین بردن چربی های موضعی به کمک لیزر

آدرس مطب: ایران، خراسان رضوی، مشهد، احمدآباد، بلوار بعثت، نبش بعثت دوازده، ساختمان مهدوی، طبقه دوم

شماره تماس: 09360102627

دکتر حمید قاسمی

دکتر حمید قاسمی

دکتر حمید قاسمی پزشک پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی خود را با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی کرمان کسب نمودند. دکتر قاسمی به مدت ده سال در مناطق محروم روستایی خدمات درمانی و زیبایی را ارائه می دادند و از سال 1384 دوره های آموزشی پوست و مو و زیبایی را در ایران و کشورهای مختلف پشت سر گذاشتند. مدیریت کلینیک‌های پوست، مو و زیبایی و لاغری اصفهان تماما بر عهده ایشان می باشد و از این رو تجارب بسیار زیادی را کسب کرده اند.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر حمید قاسمی این است که ایشان دوره های مختلف تزریق ژل و بوتاکس، مزوتراپی، پی آر پی، رژیم درمانی و دستگاه‌های لاغری موضعی را در کمپانی های بسیار معتبری سپری کرده اند. دکتر قاسمی دوره آموزش لیزرهای زیبایی را در سال 2010 در سیدنی استرالیا گذرانده اند و همچنین دارای مدرک افسر امنیت لیزرهای زیبایی نیز می باشند. با تمام این تفاسیر دکتر حمید قاسمی را می توان از جمله بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • فرم دهی صورت و زاویه سازی آن، کربوکسی تراپی
 • درمان ریزش مو ارثی، درمان بیماری های پوستی، درمان ریزش مو در خانم‌ها
 • میکرودرم ابریژن، سوراخ کردن ناف با دستگاه، تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ
 • لاغری موضعی با رژیم درمانی، لایه برداری پوست و تحریک کلاژن سازی
 • سوراخ کردن بینی با دستگاه، پاکسازی و آبرسانی پوست، تزریق ژل و فیلر، بالا بردن نوک بینی
 • درمان ریزش مو سکه ای، مزوتراپی برای لاغری و مزوتراپی صورت، درمان سلولیت و چاقی غبغب

آدرس مطب: ایران، اصفهان خیابان فیض، جنب بانک صادرات، ساختمان نگین، طبقه دوم

شماره تماس: 03136644500

دکتر زهرا خانی

دکتر زهرا خانی

دکتر زهرا خانی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند و پس از آن مدرک تخصصی خود را در زمینه پوست، مو و زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد اخذ نمودند و بورد تخصصی مربوطه را نیز از آن خود نمودند.

دکتر زهرا خانی پس از فارغ التحصیلی،در زمینه تخصصی خویش اقدام به فعالیت و خدمت رسانی کردند و خدماتی همچون: بهبودی و رفع سیاهی دور چشم، لیفتینگ، هایفوتراپی، لیزر درمانی، RF فرکشنال، درمان ریزش مو، کاشت مو و ابرو، درمان انواع بیماری های پوستی، زیبایی و جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر و زاویه سازی صورت، رفع چین و چروک صورت و … را ارائه دادند و دارای 13 سال سابقه پزشکیودرمانی نیز می باشند. از این رو دکتر خانی را می توان یکی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • درمان بیماری های عفونی پوست، درمان بیماری های حساسیتی
 • برداشتن خال و زگیل، کرایوتراپی زگیل، زاویه سازی صورت با فیلر، روش های درمانی: لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • درمان تومورهای خوش خیم و بدخیمدرمان انواع بیماری های مرتبط با مو و ناخن
 • درمان ریزش مو، کچلی سکه ای، طاسی سر، کم مویی صورت آقایان
 • انجام خدمات زیبایی صورت اعم از: پروتز لب، گونه و چانه، بهبود گودی و سیاهی دور چشم، لیفتینگ،  هایفو، RF فراکشنال
 • انجام خدمات زیبایی مو از قبیل: کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل، مزوتراپی و تقویت مو
 • پاکسازی و جوانسازی پوست همچون: رفع اسکار، جای جوش جای زخم و سوختگی، ملاسما و لکه های پوستی، رفع ضایعات عروقی
 • تزریقات زیبایی از جمله: تزریق بوتاکس، تزریق چربی، تزریق فیلر، تزریق PRP

آدرس مطب: ایران، مشهد، احمد آباد، خیابان عارف، عارف سه، پلاک 26

شماره تماس: 05138463883

دکتر حمید اسماعیل نژاد

دکتر حمید اسماعیل نژاد

دکتر حمید اسماعیل نژاد متخصص بیماری های پوست و مو یا درماتولوژیست می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدارک مربوطه، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات زیبایی و درمانی اعم از: درمان بیماری های پوستی و مو، تزریق ژل و بهبود ترک های پوستی ناشی از تغییرات وزنی و بارداری، رفع جای اسکار و جوش و … انجام دادند.

دکتر حمید اسماعیل نژاد یکی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران محسوب می شوند که در جهت ارتقاء دانش خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و هموراه در سمینارها و مراکز آموزشی بسیاری حضور فعال دارندتا به روزترین روش ها را در درمان و خدمات زیبایی فرا یابند.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر، خدمات جوان سازی پوست و رفع لک های پوستی
 • تقویت ریشه ی مو و کمک به رشد مجدد آن
 • پاک کردن تاتو، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس و کاشت مو و درمان ریزش مو
 • بهبود ترک های پوستی ناشی از تغییرات وزنی و بارداری
 • رفع تیرگی چشم و درمان و تشخیص انواع بیماری های پوستی
 • درمان اسکارهای سوختگی، زخم و آکنه، خدمات پاکسازی و لایه برداری پوست و کلاژن سازی پوست

آدرس مطب: ایران، آذربایجان شرقی، تبریز، هفده شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسری، طبقه سوم، واحد A

شماره تماس : 04135531993

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و متخصص زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از بهترین دانشگاه علومپزشکی دریافت کردند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی تهران کردند. دکتر علی اصغر صلاحی عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می باشند که از جمله بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران نیز محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که دکتر صلاحی در کلینیک زیبایی اشکان ارائه خدمات زیبایی و ترمیمی می دهند. کلینیک زیبایی اشکان از سال 1397 فعالیت خود را به صورت حرفه ای به کمک تیمی متخصص و با سابقه آغاز نمود. این کلینیک توسط  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و انجمن جراحان پلاستیک آمریکا نحو اداره می  شود و افراد بسیاری با مراجعه به این کلینیک از خدمات ارائه دهنده آن ها راضی وخوشنود می باشند.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت، جراحی اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش، ماموپلاستی و جراحی زیبایی چانه، لیزر موهای زائد و لیزر فرکشنال
 • جراحی بینی ترمیمی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، جراحی ایجاد چال گونه، جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی پروتز سینه، لیفت سینه، تزریق چربی به باسن، تزریق بوتاکس، لیپوماتیک و لیپولیز
 • تزریق چربی و تزریق ژل، رفع غبغب، برداشتن خال، کاشت مو و ابرو، پاکسازی پوست، میکرودرم و میکرونیدلینگ

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان لواسانی غربی، روبروی خیابان شهید آقایی، پلاک 118، طبقه هفتم

شماره تماس: 02122201205

مراقبت های پس از زاویه سازی صورت با فیلر

با توجه به این که زاویه سازی صورت با فیلر در زیبایی چهره نقش اساسی ایفا می کند، بنابراین باید در انتخاب پزشک متخصص، نوع فیلر تزریقی و مرغوبیت آن اطمینان حاصل نمود و همچنین لازم به ذکر است که ماندگاری این اقدام زیبایی وابسته به نوع محصول تزریقی می باشد و تمامی این موارد دست به دست هم داده اند تا در انجام زاویه سازی صورت با فیلر دقت و توجه بسیاری کنید.

جدا از اقدامات پیش از انجام زاویه سازی، اقداماتی نیز وجود دارد که نتیجه عمل به آن بستگی دارد و در صورت سهل انگاری ممکن است عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. از این رو بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر برخی از مراقبت های پس از زاویه سازی صورت با فیلر را برای شما شرح می دهد تا در این را کمک رسان تان باشد.

از جمله مراقبت های پس از زاویه سازی صورت با فیلر عبارتند از:

 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران توصیه می کند تا قبل و بعد از زاویه سازی صورت، از مصرف دخانیات و الکل خودداری نمایید.
 • به منظور کاهش قرمزی و تورم، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران  از شما می خواهد تا از کمپرس یخ استفاده کنید. البته وجود قرمزی و تورم طبیعی است و پس از گذشت چند روز به طور کامل از بین می رود.
 • برای مدت زمان چند روز بهتر است که فعالیت های ورزشی سنگین را انجام ندهید.
 • دکتر زاویه سازی صورت با فیلر پیش از انجام زاویه سازی و پس از آن، مصرف قرص رقیق کننده خون را منع می دارد.
 • به مدت چند ساعت از آرایش کردن صورت بپرهیزید.
 • متخصص زاویه سازی صورت با فیلر به شما توصیه می کند تا پس از زاویه سازی صورت با فیلر از مصرف بیش از حد نمک خودداری نمایید و از بروز ورم های بعدی جلوگیری به عمل آورید.
 • به شما توصیه می شود تا در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • داروهای تجویزی بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران را در زمان معین شده مصرف کنید.
 • برای جلوگیری از فشار آوردن بر روی صورت، دکتر زاویه سازی صورت با فیلر به شما توصیه می کند تا برای مدتی از عینک های طبی و آفتابی استفاده نکنید.

مراقبت های پس از زاویه سازی صورت با فیلر

عوارض زاویه سازی صورت با فیلر

همانطور که می دانید، زاویه سازی صورت با فیلر نیز مانند سایر اعمال زیبایی در صورتی که توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران انجام پذیرد،  هیچگونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت اما اگر توسط افراد غیر متخصص و نابلد صورت گیرد،  ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد.

از جمله این  عوارض به شرح زیر می باشد:

 1. در برخی مواقع کبودی و یا خونریزی رخ می دهد.
 2. در زاویه سازی صورت، مقدار فیلر تزریق شده بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که بیش از اندازه ژل تزریق شود، ممکن است تورم غیر طبیعی در صورت ایجاد شود و شکل ناخوشایندی را پدید آورد.
 3. دکتر زاویه سازی صورت با فیلر خاطر نشان می کند، در صورتی که این عمل زیبایی توسط افراد متخصص انجام نشود، ممکن است با انسداد بین بافت ها مواجه شوید.
 4. این امکان وجود دارد که در اطراف تزریق برآمدگی های کوچکی ایجاد گردد و یا به عروق خونی آسیب های وارد شود.
 5. ممکن است فرد با عدم تقارن روبرو شود که در این صورت تنها راه حل مراجعه به بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران و یا بهترین دکتر تزریق ژل در ایران می باشد و  ایشان به کمک اقداماتی، عدم تقارن به وجود آمده را رفع خواهند کرد.
 6. یکی از نادرترین  عواقب نیز عفونت می باشد که نیازمند توجه بسیار زیادی است.

کلام آخر

از دیرباز تاکنون پزشکان زیبایی به کمک تزریق ژل و فیلر چین و چروک های صورت را از بین می بردند و به این طریق در جوانسازی پوست صورت دخیل بودند. با گذشت زمان و به روز رسانی دانش بشر، کاربرد این مواد تزریقی نیز گسترده تر شد و برای مقاصد مختلفی اعم از: برجسته سازی صورت، زاویه دار کردن چانه و فک و … مورد استفاده قرار گرفته شد. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در ایران در سال 1401 (لیست بهترین ها)

آخرین مطالب سایت